Skoči na vsebino

Telefoniranje med vo?njo z mobilnim telefonom v roki


Carr

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem.

 

V letu 2009 ob poplavi vse mogo?e cenovno dostopne opreme za prostoro?no telefoniranje ?e vedno redno videvam ljudi tudi v najdra?jih vozilih s telefonom v roki med vo?njo :angry:<_< . Pa saj mobitel ni ve? nek luksuz, a ne? :angry: Kaj pravite?

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

V letu 2009 ob poplavi vse mogo?e cenovno dostopne opreme za prostoro?no telefoniranje ?e vedno redno videvam ljudi tudi v najdra?jih vozilih s telefonom v roki med vo?njo :angry:<_< . Pa saj mobitel ni ve? nek luksuz, a ne? :angry: Kaj pravite?

 

Pa ja se mora videt ker telefon ima a ne...pa ?e malo se nagne v desno levo roko cez volan, desno na avtoradiju, telefon pa z ramo drzi...

 

Tega nekateri ne bodo spustili, pa ?e jih stane ?ivljenja - ena beseda za njih (finger) .... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm priznam, tud jest kdaj kakega na hitro opravim ampak gledam da sem na AC, ne prehitevam, ob hitrosti 110 na uro, ne ve?...v mestu in naseljih pa tega ne odobravam, ker ti hitro kdo prileti.sem imela blootooth slu?alko, pa me je za?ela glava ful bolet,pa u?esa, pa tud ko sem si gor dajala je blo en kup enga dela....ve?inoma si kar kabel?ek potegnem, ko pa ga nimam pa na hitrco res tist klic prevzamem...

 

brezveze se angela delat in re?t da nih?e nikol, niti enkrat tega ni naredu/ne dela... (izjeme svaka ?ast!)

 

je pa res da s(m) o ljudje druga?e spretni in mogo?e je kdo res driving disaster ko se pogovarja, kdo pa pa? ne....

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grda navada pa? ampak js tud ropotam po telefonu med vo?njo! :blush:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grda navada pa? ampak js tud ropotam po telefonu med vo?njo! :blush:

 

Jaz se nekaj let ne morem brez bluetooth instalacije (mic + zvocnik), ker s telefonom v rok ne znam vec voziti...

 

Ste gledali mythbusterja? Na poligonu sta s telefonom v roki imela 2x slab?i izid kot z 0,7 promila alkohola....

 

Med voznjo ga je spraseval koliko je tezek, kdaj je nazadnje poklical mamo...itd in je bil cist avt, stozci leteli na vse strani...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se nekaj let ne morem brez bluetooth instalacije (mic + zvocnik), ker s telefonom v rok ne znam vec voziti...

 

Ste gledali mythbusterja? Na poligonu sta s telefonom v roki imela 2x slab?i izid kot z 0,7 promila alkohola....

 

Med voznjo ga je spraseval koliko je tezek, kdaj je nazadnje poklical mamo...itd in je bil cist avt, stozci leteli na vse strani...

 

To so amerikanci, ki niso multitasking. :P

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa ?e dve let uporabljam BT slu?alko, pa moram priznati, da telefoniranje med vo?njo kljub temu ZELO dekoncentrira, pa ?eprav nima? napravice v roki

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvsem se tukaj pozna kje se vozi in kdo vozi. Recimo meni ni te?ko kak?nega skadit (delovno vozilo) ali kak?en kratki pogovor dol vdarit in pri tem ostanem skoncentriran na cesto (ni mi pa te?ko re?t sogovorniku: po?akaj zaj sekundo, ?e treba ka na hitro naret). (se mi je ?e zgodilo da me je ?ef klical ravno ko sem si ga pri?gal - temu pa se re?e MULTItasking :D). Sem pa pri ve? komu opazil, da je popolnoma neskoncentriran kadar vozi, predvsem pa to leti na ?enski del prijateljev/ic. Se zlo pozna motorika ?loveka. Eni lahko volan su?ejo z levo, z desno z obema ali celo z nogo. Eni pa imajo probleme kakorkoli ga primejo - in pri teh zna biti tak?en multitasking prevelik zalogaj.

 

da se pa razume, ni ga ?e bt. slu?alko ali napeljavo v vozilu.

 

 

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja so kazni kar upravi?ene, kermu jo pa? :policaj: podelijo! :P Ponavadi uporabljam kar slu?alke, preko USB vhoda, pa se veliko bolje sli?i, pa ?e mobi?uk je lahko na zicu odlo?en in mam roke frej. ?e pa sem brez slu?alk, pa po?akam kako odprto cesto, al pa AC, pol pa ni problem, brzina pa re?mo na ene 110 pa nobenih prehitevanj in je kr okej. SMSi med vo?njo pisat pa so ?e druga zgodba, ker mi v?asih ?ist koncrentracijo pobere, ampak se jih zato raj?i lotim na ravnih cestah, pa ?e pri tem je fajn, da to?no vem kje se kak?na ?rka nahaja in u bistvu ne rabm gledat telefona, pa? pa na cesto, pa ?ele nakonc popravim, ?e se kje zmotim! sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ni ?ans. Po telefonu se ne pogovarjam skoraj nikoli, izjemoma v primerih, ko gre za urgentno zadevo in ?e to je pogovor v dol?ini da ali ne, se vozim, adijo.

 

?e koga kli?em in je v avtu ter vem, da nima prostoro?nega telefoniranja se ne pogovarjam.

 

Mislim, da z "ro?nim" pogovorom koncentracija pade za 50% in prostoro?nim za 30%.

 

Pretekli teden sem bila blizu veliki nesre?i, ko mi je voznica zaprta pot na AC. Jaz pri ca 130 km/h ona pa po?asi iz odstavnega pasu na vozni pas brez smernikov, prehitevalni pas pa poln. Verjetno je predstavljivo, kako bi se to iz?lo.

Ko sem jo ?ez ?as prehitela sem videla, da gospa govori po telefonu, kima z glavo, mojega hupanja ni sli?ala. ?ista morilka!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pretekli teden sem bila blizu veliki nesre?i, ko mi je voznica zaprta pot na AC. Jaz pri ca 130 km/h ona pa po?asi iz odstavnega pasu na vozni pas brez smernikov, prehitevalni pas pa poln. Verjetno je predstavljivo, kako bi se to iz?lo.

Ko sem jo ?ez ?as prehitela sem videla, da gospa govori po telefonu, kima z glavo, mojega hupanja ni sli?ala. ?ista morilka!

 

Nekaj podobnega do?ivel v toma?evskem kro?i??u, ki ga je gospa s sendvi?em v roki napo?ez prevozila obrnjena z glavo nazaj, ker se je pogovarjala z otrokom na zadnjem sede?u. Ampak za sendvi?e in cigarete ni kazni.

 

Imam montiranega papagaja, tako da telefoniram brez rok ?zmeden?:P . Res se koncentracija tudi pri prostoro?nem telefoniranju zmanj?a, ampak, a ni logi?no enako dekoncentrirajo? vnet pogovor s sopotnikom. Mogo?e bi pa tudi za tak?ne pogovore morali zara?unavat kazen. Kar vidim obraz moje najdra?je, ko bi ji pod nos pomolil tablico kakr?ne so neko? visele v avtobusih: NE POGOVARJAJ SE S ?OFERJEM! :bravo:

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.