Skoči na vsebino

Menjava ?arnice klime na M6...


Priporočeno sporočilo

No,danes sem imel kak?no urico fraj in sem se odlo?il,da zamenjam ?arnico klime,ki mi je ?e dolgo nazaj

crknila.Oboro?en z "na?rti" i orodjem sem se lotil.

 

?e jo bo ?e kdo menjaval je tale na?rt zelo zelo uporaben.

http://forum.mazda6club.com/index.php?showtopic=111528

 

Za vse skupaj (?e razdirate prvi?) porabite kak?no urico.?e bi se (in ko se bom moral) bi to re?il sedaj v

pol urice.Res je simpl. :D

 

Tudi,ko bo izgledalo takopost-399-1243177528_thumb.jpg se ne ustra?it.Vse je pod kontrolo.

 

Za "delovno mizo" mi je slu?il prtlja?nik.(spodaj)

 

 

post-399-1243177933_thumb.jpgpost-399-1243178635_thumb.jpgTo so pa ?arnice za osvetlitev tipk.

 

Mimogrede lahko zamenjate ?e filter klime kabine,ki se nahaja pod predalom za dokumente.

post-399-1243178788_thumb.jpg

 

Kdor ni ?e videl zadnjega dela radia+cd changerja.

post-399-1243178891_thumb.jpg

 

Najbolj?e pri vsem pa je to,da ko sem vse skupaj sestavil sem ugotovil,da mi je tudi ?arnica prvega gumba

klime crknila-par dni nazaj naj bi bilo to. :jezicek:

 

?e to.Ko sestavljate vse skupaj nazaj pazite,da ne po?kodujete konektorja od vtika?a 12V pri pepelniku.

 

Z tem sem se ubadal ve? kot z celotno zadev??ino. :dudek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Malemu je uspelo stla?it dva cdja v en slot na changerju, pa ?e ?e imam razdrto bom zamenjal ?e ?arnice v gumbih. Zanima me kje se kupijo te ?arnice (razen na original servisu zlate oz. iz platine).

 

Nikjer.Samo na servisu.Ena mislim,da je 12?.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je tut ena crknla. Verjetno se dajo dobit samo na mazdi?

 

Men je 2X nekaj ena srala, pa sem sredinsko konzolo "premlatu" zdej ?e cca 8 mesecev dela BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Na?el sem velikost 3 in 4 mm (HTE). A kdo ve katera velikost je bolj prava.

 

mi?n komplitid

 

V hteju sem kupil ?arnice, ki imajo ful dolgo rde?o ?ico (na ?alost pletenico, pb 30cm dolgo). ?ico je potrebno olupiti, olupiti je potrebno tudi ?rno bu?irko, ki prekriva spoj in del ?arnice. Nato odcvika? dve ?i?ki (od ?estih ki so v pletenici - druga?e je rahlo predebelo) in ovije? okrog originalnega nosilca. Natakne? barvno prevleko. Pa?e kot na original.

 

Pri monta?i pa je potrebno paziti na konektor od v?igalnika (kot je ?e avtor te teme opozoril). Finta je v tem, da potisne?

vti?nico do polovice ven (stisne? jezi?ek na vti?nici in gre zlahka). Potem lahko brez te?av zmontira? pokrov. Ko je pokrov zmontiran, potisne? vti?nico na svoje mesto.

 

Originalna velikost ?arnice je: premer 4mm, dol?ina 9mm.Zgleda pa tako, da je samo bu?ka in dve ?ici direkt ven.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi?n komplitid

 

V hteju sem kupil ?arnice, ki imajo ful dolgo rde?o ?ico (na ?alost pletenico, pb 30cm dolgo). ?ico je potrebno olupiti, olupiti je potrebno tudi ?rno bu?irko, ki prekriva spoj in del ?arnice. Nato odcvika? dve ?i?ki (od ?estih ki so v pletenici - druga?e je rahlo predebelo) in ovije? okrog originalnega nosilca. Natakne? barvno prevleko. Pa?e kot na original.

 

Pri monta?i pa je potrebno paziti na konektor od v?igalnika (kot je ?e avtor te teme opozoril). Finta je v tem, da potisne?

vti?nico do polovice ven (stisne? jezi?ek na vti?nici in gre zlahka). Potem lahko brez te?av zmontira? pokrov. Ko je pokrov zmontiran, potisne? vti?nico na svoje mesto.

 

Originalna velikost ?arnice je: premer 4mm, dol?ina 9mm.Zgleda pa tako, da je samo bu?ka in dve ?ici direkt ven.

 

He,he-v tem grmu ti?i zajec. :D

Jaz sem takrat ?e mislil izpulit ta v?igalnik in ga zabrisat skozi okno.Itak ga ne rabim.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Originalna velikost ?arnice je: premer 4mm, dol?ina 9mm.Zgleda pa tako, da je samo bu?ka in dve ?ici direkt ven.

 

Te popravim prava ?arnica je fi 4,2 X 11,7 milimetra, ven ?trlita samo 2 ?i?ki brez izolacije, dolgi cca 20 mm.

?e kdo rabi imam na kilo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

?arnice so ?isto navadne, samo obarvane gumice(kondome) imajo ?ez, tako da sprememba barve ni problem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

mi?n komplitid

 

V hteju sem kupil ?arnice, ki imajo ful dolgo rde?o ?ico (na ?alost pletenico, pb 30cm dolgo). ?ico je potrebno olupiti, olupiti je potrebno tudi ?rno bu?irko, ki prekriva spoj in del ?arnice. Nato odcvika? dve ?i?ki (od ?estih ki so v pletenici - druga?e je rahlo predebelo) in ovije? okrog originalnega nosilca. Natakne? barvno prevleko. Pa?e kot na original.

 

Pri monta?i pa je potrebno paziti na konektor od v?igalnika (kot je ?e avtor te teme opozoril). Finta je v tem, da potisne?

vti?nico do polovice ven (stisne? jezi?ek na vti?nici in gre zlahka). Potem lahko brez te?av zmontira? pokrov. Ko je pokrov zmontiran, potisne? vti?nico na svoje mesto.

 

Originalna velikost ?arnice je: premer 4mm, dol?ina 9mm.Zgleda pa tako, da je samo bu?ka in dve ?ici direkt ven.

 

Zdravo !

Ali obstoja kak?na fotka o tej pletenici. Jaz sem sicer spra?eval na HTE, pa sem dobil odgovor, da so neke pletenice, vendar pa so to ledice in ne navadne ?arnice. :(

LP Aleksander

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo !

Ali obstoja kak?na fotka o tej pletenici. Jaz sem sicer spra?eval na HTE, pa sem dobil odgovor, da so neke pletenice, vendar pa so to ledice in ne navadne ?arnice. :(

LP Aleksander

 

fotke nimam nobene, druga?e je pa to navadna ?arnica in ne ledica. Po moje bo bolj ajnfoh ?e jih naro?i? pri ajvarju - zihr ma ta prave.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.