Skoči na vsebino

Zakaj Bojan ?lender spet zavaja?


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 241
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

ne verjetno si zdaj kupuje torbico za okoli pasa :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojzl..... si kon?no regres dobu? :)

 

A bi dal eno vinjetko meni?? Ful ne maram nesorazmerij v avtu... in bi rad imel na vsaki strani eno.... :ne vem:

 

Nisem dobil regresa. Kot ve?, sem bil v nedeljo na ?egnanju in sem ?el okol oltarja k ofru. Ko sem pri?el do cekarja z denarjem sem malo globje posegel z roko v ta cekar, pa orenk me?al in namesto da bi 20? spustu noter v cekar, sem raje na ?iroko odprl pest in pograjfal polno pest ?eleste?ih evro bankovcev. Potem sem hitro dal to roko v ?ep, in se stresel brrrr, kot da me v roke zebe. Ko sem potem doma zvlekel roko iz ?epa se je ven usulo ravno za tri vinjete fi?enkov.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj se ze ponavljas....

Saj tako je tudi prav. Kadar v cerkvi pride k meni cirko?ter z pu?co, jaz ?e na dale? ka?em 20? v roki, potem pa, ko pride cirkmo?ter s pu?co k meni, pa jaz malo globje, kao po nerodnosti, pose?em v pu?co malo pome?am in iz pu?ce vzamem polno pest. Saj takrat sredi ma?e ?e nima pre?tetega denarja.

Tako da za bencin bom ?e nekako navlekel vsako nedeljo.

 

ponavljajo pa samo papige :P

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss, ?ist uredu si napisal. Se strinjam tisto o ?olskem programu itd...

Vse lepo in prav. Ampak jaz ?e zmeraj trdim, da poglavitni vzrok za tak?no ?talo na cesti NI nepoznavanje pravil in predpisov. Poglavitni vzrok te ?tale je NEUPO?TEVANJE predpisov. Problem je ta, da ljudje predpisov in omejitev NO?EJO upo?tevat. Ni poglavitni problem nepoznavanje predpisov. Torej, KAKO DOSE?T, DA BODO LJUDJE PREDPISE, KI JIH SICER POZNAJO, TUDI SPO?TOVALI? Ljudje predpise v galvnem kar solidno poznajo, ampak se po?vi?gajo na te predpise. TO JE PROBLEM.

Kaj narest pol? A naj policaj ustavi prekr?karja in ga na kolenih prosi? A naj policaj pla?a prekr?karju, da bo ta vozil lepo po predpisih in omejitvah? A naj gre policaj k ma?i in prosi Boga, da bo en Boss upo?teval omejitve in prilagajal svojo hitrost. A naj policaj da vbogaime 100? in se bo pol vozilo po CPP itd...Vidi?, to je problem. Kako dose?t, da bo voznikom pri?lo v kri in se bodo zavedali, da je za varnost poglavitno to, da ser upo?teva CPP. Saj na?i CPP spet niso tako slabi, kot bi vi tukaj nekateri radi predstavili. CPP so si uglavnem kar po celemu svetu podobni. Jih pa nekje po svetu bolj upo?tevajo, nekje pa manj.

Torej, dej ti men povej; Kako dose?t, da se bo predpise spo?tovalo in po njih ravnalo!

 

Evo prehiteva? dogodke. Saj sem ti rekel, da imam na zalogi ?e in ?e predlogov in nekateri so precej drasti?ni.

 

Lojz ampak spet si naiven, ker misli?, da ljudje poznajo predpise (saj jih ?e ti ne). Upam se staviti, da ?e greva na cesto in ustaviva 10 naklju?nih voznikov in vsakmu zastaviva 5 vpra?anj iz CPP, da bodo na 50% vpra?anj odgovorili narobe ali pa sploh ne bodo vedeli odgovora.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no pa da se jest malo pokomentiram

 

pa se to naj opozorim da sem prebral samo prvih par strani pol sm pa opazu da se samo pljuva drug cez drugega

 

1. tolk denarja za tako opremo ni sprejemljivo

2. provida je res mogoce sama posebi mogoce bolj nevarna kot stojeci radar ker sta potem 2 divjaka ampak zakaj potem kot vidimo v filmih ko se 2 bandi vsaka po 10 "vojakov" zacneta streljat potem priledti iz neba se 30 SWAT-ovcev in se oni zacnejo steljat... poleg tega so pa tukaj se zlorabe ko te providia izva da ga pozenes, vendar me je kot divjaka bolj strah providij kot stojecih radarjev. po drugi strani pa lahko v stojeci radar udari stela in te zaslepi potem pa upas da bo varovalna ograja sla mimo

3. testi alkoholiziranosti mene so v slabi uri ustavili 6x, kaj mi pa druzga preostane, kot da preden ustavim trikrat zakolnem, poleg tega jih je pa sevedno premalo

4. resnost revij vsaka revija je posvoje resna noben te ne sili da beres ravno tisto ce pa ze preberes tist clanek si ga pa se zmeraj z rezervo uzames

5.samo v avgustu sem naredil cca 14k km vecinoma po nemciji in avstriji. kako lahko primerjamo nase razmere z napr. nemskimi? ni mogoce!!!!!! zakaj? vecina nemskih AC ima se vedno samo priporoceno hitrost, je brez varnostne ograje in varnostne merze in nekje celo brez odstavnih pasov. ponekod se ni asfalta in so se vedno betonske plosce( kot nap. kranj - medvode) poleg tega glede na to da so "pred nami" se vedno nisem nikjer videl testa varnostne razdalje (???). kdor koli se je peljal po minhenski(se opravicujem za poslovenjenje) obvoznici nekje med 15 in 17 uro je videl da tam to propade. povprecna varnostna razdalje je 15-20 m na polni tropasovnici pri hitrosti nekje med 100 in 120. pa to sedaj se nisem videl nesrece na autobahnu. kako je to mogoce da neglede na to da nekateri (pa jih ni malo) vozijo tudi do 300 kmh pa je manj nesrec kot pri nas na en km AC. moje mnenje da zaradi avtocestne kulture. pejte do minhna to je cca 400 km od karavansekega predora, pa boste vidli da je tam kultura voznje cisto druga.

6.in zame kot divjaka najbolj pomembno: Kaj bo zame kot divjaka drzava nadedila da bom:

A. nehal divjati (povsod po drzavi imajo ZASTONJ centre za odvajanje alhkohola)

B. varno lahko divjal in sproscal svoj adrenalin(iglomati, metadon.... spet zastonj oz na racun vseh davkoplacevalcev)

 

lp, ziga

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdaj se ze ponavljas....

ponavljajo pa samo papige :P

 

Postopek pa? ponovim, dokler ni robe dovolj.

 

Evo prehiteva? dogodke. Saj sem ti rekel, da imam na zalogi ?e in ?e predlogov in nekateri so precej drasti?ni.

 

Lojz ampak spet si naiven, ker misli?, da ljudje poznajo predpise (saj jih ?e ti ne). Upam se staviti, da ?e greva na cesto in ustaviva 10 naklju?nih voznikov in vsakmu zastaviva 5 vpra?anj iz CPP, da bodo na 50% vpra?anj odgovorili narobe ali pa sploh ne bodo vedeli odgovora.

 

To je ?e res. Ampak napogostoj?e in najhuj?e nesre?e se dogajajo iz razlogov IN KR?ENJA PREDPISOV, ki jih vsak 100% pozna. Pa ja ne bo? reku, da mogo?e kdo ne ve, da se ne sme s telefonom igrat med vo?njo, pa da mogo?e kdo ne ve, da ne sme pijan sest za volan in da mogo?e kdo ne ve kaj pomeni ?tevilka na znaku, ki dolo?a omejitev hitrosti?

In Boss, pozabu si odgovort na moje klju?no vpra?anje; Kako dose?t, da se bo osnovne predpise, ki jih sigurno vsak pozna, spo?tovalo in po njih ravnalo? Ker jaz trdim, da v tem grmu ti?i zajec.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj sem se jaz hvalil, da imam visoko pla?o?

 

Samo z Lexusi in CX-7 cami.....Lojz res povrsen ratujes...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj sem se jaz hvalil, da imam visoko pla?o?

 

ob 11.39

 

Sicer pa, verjem, da imam jaz tak?no delo in v eni uri naredim ve? dobi?ka kot ti v 8 ali pa ?e ve? urah. Ni va?no koliko ?asa dela?, va?no je koliko in kaj naredi?, kaj privar?uje?, ali s svojim delom zmanj?a? stro?ke. Posledi?no vr?em tudi precej ve? denarja v dr?avni prora?un kot ti.

 

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prosim jures, poka? ti, ki nisi povr?en, kje sem jaz napisal da imam veliko pla?o?

 

PS:Sicer pa majster, a nima? ti mene na ignore?

 

Ni? ve?. Ker me je zanimalo malo ve? o tebi, mene zanima ce IT oddelek in Tomaz Erpic vesta da se zlorablja internet na ?marje?ki 6??

 

Preden se usuje? name ti povem, da so vsi podatki s tvojim komentiranjem tukaj javni....(kliknil si strinjam se...ob prijavi)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ve?. Ker me je zanimalo malo ve? o tebi, mene zanima ce IT oddelek in Tomaz Erpic vesta da se zlorablja internet na ?marje?ki 6??

 

Preden se usuje? name ti povem, da so vsi podatki s tvojim komentiranjem tukaj javni....(kliknil si strinjam se...ob prijavi)

 

 

Hahahahaha BUSTED AGAAAIN.... hahahaha :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men se pa zdi da ste se MALO preve? spravili na na?ega dragega G.Lojza. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

""""""""

ob 11.39

 

"""""""""""""""QUOTE(Lojz @ 24 Aug 2009, 09:00)

 

Kdaj sem se jaz hvalil, da imam visoko pla?o?

 

 

ob 11.39

 

 

QUOTE(Lojz @ 14 Aug 2009, 11:39)

 

Sicer pa, verjem, da imam jaz tak?no delo in v eni uri naredim ve? dobi?ka kot ti v 8 ali pa ?e ve? urah. Ni va?no koliko ?asa dela?, va?no je koliko in kaj naredi?, kaj privar?uje?, ali s svojim delom zmanj?a? stro?ke. Posledi?no vr?em tudi precej ve? denarja v dr?avni prora?un kot ti."""""

 

No in kje tukaj pi?e da imam jaz veliko pla?o?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni? ve?. Ker me je zanimalo malo ve? o tebi, mene zanima ce IT oddelek in Tomaz Erpic vesta da se zlorablja internet na ?marje?ki 6??

 

Preden se usuje? name ti povem, da so vsi podatki s tvojim komentiranjem tukaj javni....(kliknil si strinjam se...ob prijavi)

 

Ker v svoji nemo?i uporablja? pritlehne metode diskvalifikacije in objavljanje mojih podatkov itd.... te lahko spomnim na nekaj ?e jaz. Tud ti si se na tem forumu precej razgalil. Svoj avto ima? ves poslikan, celo vem kako zgleda? v faco in kak?no registracijo ima? na avtu. Vem tudi, da se dobivate zadaj za Gamo pa na piknikih itd....vse si prostovoljno tukaj objavil. In verjem, da te lahko pridem enkrat pogledat v ?ivo. Si se v forumu dovolj dobro predstavil, tako da ne bo te?ko pogruntat kdo je jures.

 

Men se pa zdi da ste se MALO preve? spravili na na?ega dragega G.Lojza. :angry2:

 

YavarYe X6V6, a mi lahko to kdo razlo?i? Zakaj so se vsi tolk spravli name? A sem komu kaj naredu? Sem komu kaj tazga reku? Sem komu hotel kaj ?alega itd...? Edino kar po?nem tukaj, je zagovarjanje predpisov in opozarjanje na nesre?e ter opozarjanje na najpogostej?i vzrok nesre?, pa spra?ujem, ?e se kdo ob nesre?i kaj zamisli itd....pol me pa tukaj tretirajo kot sovra?nika ?t. 1. Zakaj ?e?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej vsem okoli deli?, da smo divjaki, morilci, budale...

YavarYe X6V6, a mi lahko to kdo razlo?i? Zakaj so se vsi tolk spravli name? A sem komu kaj naredu? Sem komu kaj tazga reku? Sem komu hotel kaj ?alega itd...? Edino kar po?nem tukaj, je zagovarjanje predpisov in opozarjanje na nesre?e ter opozarjanje na najpogostej?i vzrok nesre?, pa spra?ujem, ?e se kdo ob nesre?i kaj zamisli itd....pol me pa tukaj tretirajo kot sovra?nika ?t. 1. Zakaj ?e?

 

Najprej vsem okoli deli?, da smo divjaki, morilci, budale..

zdaj pa jo?e?? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.