Skoči na vsebino

koliko date na notranjost vozila ?


Mici

Priporočeno sporočilo

meni pa je v?e? usnje na volanu za dober prijem, pa usnje na punci za dober pogled :)

 

Notranjost mora biti ?ISTA, ?ISTA, in ?e enkrat ?ISTA, sede?i pa iz blaga, saj so poleti znosni v vro?ini in pozimi ne preve? hladni v mrazu...

 

druga?e pa meni osebno veliko pomeni tudi logi?na razporeditev instrumentov v notranjosti ter naslon za roko

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni pa je v?e? usnje na volanu za dober prijem, pa usnje na punci za dober pogled :)

 

Notranjost mora biti ?ISTA, ?ISTA, in ?e enkrat ?ISTA, sede?i pa iz blaga, saj so poleti znosni v vro?ini in pozimi ne preve? hladni v mrazu...

 

druga?e pa meni osebno veliko pomeni tudi logi?na razporeditev instrumentov v notranjosti ter naslon za roko

 

meni je usnje obvezno na volanu in sede?ih,da je noter vse ?rno (obloge in to) ,?e pa ni naslona,se ga naredi.

In tudi pri meni mora bit vse ?isto (po mo?nosti bi morali noter hodit v copatih).

zdej sem se spomnil mojega kolega,ki je imel v Porsche-ju vedno copate-tudi za goste v avtu. :hohoho: To je ?iva istina.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehehe :D halo :P airbag od voznic ja :D bi rekla :danzoman:

mhm.. noja.. usnjen volan je res super :P oprijem ve? kot super :bravo:

sede?i pa.. so po moje tut bomba :P pa najlep?e se ?isti.. da je res vse ?ISTO :) za kar pa blago ni tak fantasti?no :blush:

 

meni pa je v?e? usnje na volanu za dober prijem, pa usnje na punci za dober pogled :)

 

Notranjost mora biti ?ISTA, ?ISTA, in ?e enkrat ?ISTA, sede?i pa iz blaga, saj so poleti znosni v vro?ini in pozimi ne preve? hladni v mrazu...

 

druga?e pa meni osebno veliko pomeni tudi logi?na razporeditev instrumentov v notranjosti ter naslon za roko

 

 

hahahah :P pa ja.. prav ma :D avto je konec koncev njegova last :) ?e dobi? copate v hi?i, zakaj jih nebi ?e v avtu :D ? :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blago na sede?ih je ravno tako enostavno za vzdr?evat ko usnje... ?e ga vzdr?uje? seveda....

 

in oboje je potrebno vzdr?evati, blago s?istiti in sesati, usnje pa ?istiti in premazati ;)

 

dejstvo pa je, da ?e bi na?el avto, ki se mi dopade, in da ima usnje na sede?ih, zaradi tega nebi odstopal od nakupa, ?eprav mi usnje na sede?ih NI pogoj v avtu iz razloga, ki sem ga ?e prej omenil

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blago na sede?ih je ravno tako enostavno za vzdr?evat ko usnje... ?e ga vzdr?uje? seveda....

 

in oboje je potrebno vzdr?evati, blago s?istiti in sesati, usnje pa ?istiti in premazati ;)

 

dejstvo pa je, da ?e bi na?el avto, ki se mi dopade, in da ima usnje na sede?ih, zaradi tega nebi odstopal od nakupa, ?eprav mi usnje na sede?ih NI pogoj v avtu iz razloga, ki sem ga ?e prej omenil

 

 

ja se strinjam :) ?e pa je ?isto ja, pa je oboje lahko vredno pogleda

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

blago na sede?ih je ravno tako enostavno za vzdr?evat ko usnje... ?e ga vzdr?uje? seveda....

 

in oboje je potrebno vzdr?evati, blago s?istiti in sesati, usnje pa ?istiti in premazati ;)

 

dejstvo pa je, da ?e bi na?el avto, ki se mi dopade, in da ima usnje na sede?ih, zaradi tega nebi odstopal od nakupa, ?eprav mi usnje na sede?ih NI pogoj v avtu iz razloga, ki sem ga ?e prej omenil

 

samo je res,?e usnja ne ma?e? z posebnimi ma?ami za usnje,ti ?e hitreje razpoka-ker ti itak vseeno.

In potem izgleda vse skupaj zelo bogo. :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo je res,?e usnja ne ma?e? z posebnimi ma?ami za usnje,ti ?e hitreje razpoka-ker ti itak vseeno.

In potem izgleda vse skupaj zelo bogo. :whatever:

 

 

njah.. niti se ne strinjam najbol :) ?e tudi recimo nekaj let ne prema?e? z ne?im... ?e ne razpoka kar tak :) edino ?e dobi? usnje ? klase :ne vem:

 

kaj vam pritegne pogled.. samo zunanjost,ali tudi daste veliko na notranjost : usnjeni volani,sede?i....itd.. ?

 

po?teno :bravo::bravo::policaj:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

notranjost je zelo pomembna...od vsega se najbolj polozaj za volanom (stara pre-facelift mazda6 tukaj zmaguje)

pa se pomembno mi je, da je cim manj gumbov in da so tiste rocke za gretje in ventilacijo tocno taki kot jih mam jaz :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

njah.. niti se ne strinjam najbol :) ?e tudi recimo nekaj let ne prema?e? z ne?im... ?e ne razpoka kar tak :) edino ?e dobi? usnje ? klase

...o razpoka,razpoka ne?ak ima audi TT star niti dve leti in je usnje noter ?e zelo razpokano. :P

pa verjetno ni ?,niti z ampak 1.klasno usnje. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no.. jaz lahko trdim da razpoka ne more bit tak hitro..(moj ati je avtotapetnik) tak da.. ?e je tovarni?ko bil avto ?e v usnju... pol pa je nedvomno lahko v razpokah :) kar pa je seveda z klasa :) vse ne mora bit popolno. ?e je avto v redu, nekje bo ziher nekaj kar prepla?a? :) pa? znamka recimo ki jo pla?a?,kakovost pa slaba .. :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no.. jaz lahko trdim da razpoka ne more bit tak hitro..(moj ati je avtotapetnik) tak da.. ?e je tovarni?ko bil avto ?e v usnju... pol pa je nedvomno lahko v razpokah :) kar pa je seveda z klasa :) vse ne mora bit popolno. ?e je avto v redu, nekje bo ziher nekaj kar prepla?a? :) pa? znamka recimo ki jo pla?a?,kakovost pa slaba .. :huh:

 

ne govorimo o splo?nem razpokanju celih sede?ev.Tu je govora o delih-recimo stranska opora sede?a in sedi??a,kjer ga vedno "podrgne?" ko vstopa? in iztopa?-gre se bolj za razpoke zaradi obrabe.Podobno,kot na usnjeni jakni,kjer se pozna "no?enje".samo,da tam to izgleda frajersko na sede?ih pa ne. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne govorimo o splo?nem razpokanju celih sede?ev.Tu je govora o delih-recimo stranska opora sede?a in sedi??a,kjer ga vedno "podrgne?" ko vstopa? in iztopa?-gre se bolj za razpoke zaradi obrabe.Podobno,kot na usnjeni jakni,kjer se pozna "no?enje".samo,da tam to izgleda frajersko na sede?ih pa ne. ;)

 

ahaa :) ok ok :D tak pa ja no :) samo vseeno.. po dveh letih ?e tega nebi smelo bit <_<:unsure:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vzet tega narobe:P sam pravijo da : keri nimajo pod havbo,pa ?elijo met v samem avtu..torej muzika :P;)

 

He he....tud pod haubo poje....:)

Muska mora biti ?ista in dovolj glasna da se ne sli?ijo ?ri?ki, da ne opazi? tresenje volana (ker ga trese vufer), pa da se ne sli?i kak TOK, TOK iz podvozja al pa kako piskanje... :bravo:

 

P.S. Ce pa kdo re?ilca omeni pa povem da gledam vedno v ?pegle, dana?nji avti so ze tako zvo?no izolirani da drugega ne pomaga

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

njah.. niti se ne strinjam najbol :) ?e tudi recimo nekaj let ne prema?e? z ne?im... ?e ne razpoka kar tak :) edino ?e dobi? usnje ? klase

...o razpoka,razpoka ne?ak ima audi TT star niti dve leti in je usnje noter ?e zelo razpokano. :P

pa verjetno ni ?,niti z ampak 1.klasno usnje. ;)

 

No tukajle pa je Xedos povozu VSE, moj je bil letnik 94, pa ni imel niti enega sede?a strganega ali pa razpokanega, samo ?oferski je imel na bo?nem delu bolj "zmeh?ano" usnje. Sem ga pa vsko leto za?etek poletja premazal z neko ?avbo, ki jo druga?e uporabljam za motoristi?ni kombinezon in rokavice in to je to.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No tukajle pa je Xedos povozu VSE, moj je bil letnik 94, pa ni imel niti enega sede?a strganega ali pa razpokanega, samo ?oferski je imel na bo?nem delu bolj "zmeh?ano" usnje. Sem ga pa vsko leto za?etek poletja premazal z neko ?avbo, ki jo druga?e uporabljam za motoristi?ni kombinezon in rokavice in to je to.

 

 

Pri meni tudi ni bilo nic razpokano... edino na zadnjem zgornjem delu sedezev je usnje postalo trdo zaradi sonca skozi zadnjo sipo ... sem pa tudi samo namazal z sredstvom za negovanje usnja enkrat letno ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa da nebi kdo reku da se nisem ni? vozil, avto je imel 280 kkm.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js dam na ?isto?o,kolikortoliko ?portnega udobja in pa nekaj malega lu?k :D(ambient lights)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, ko je blo tolko govora o kvaliteti usnja.. Kako bi naj A klasa usnja v 2eh samih letih pustila tako razo?aranje ? NI varjante, ?e je usnje A klase :) ?e ti sam avto ki ga je vozo pomeni A klaso, ?e ne pomeni,da so vsi dodatki iste klase. Naj povem, da za serijsko izdelavo usnja v avtih, v veliki ve?ini ( mogo?e par % odstopa iz tega - kar pa se OB?UTNO pozna pri ceni) uporabljajo usnje - ceplenjec. Seveda je pri tem kasneje mo?na tak?na obraba in to kar si napisal. Obstaja pa tudi usnje, ki pa je narejeno in prilagojeno prav avtom, ki pa se pri samem kvadratnem metru po?teno pozna cena :) kar pa ne spada v serijsko izdelavo usnja v avtu . Kot obstaja usnje na ladjah,?olnih itd.. - kako pa lahko usnje tam dr?i po 20 let BREZ razpoke ? Ko je prisotno sonce, sol , de? .... Tu pa se potem lahko za?ne govorit o A klasi usnja. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.