Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

Lojz ti si pravi sr?ek zato sm obklukal NE!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Lojz ti si en kreten, idiot in samozadovoljevalec. Tebe smo ze banali na avtomobilizem.com in alter.di - ja tvoj IP od krke, in tvoj oddelek ve to, ker smo naslovili pismo na krko!

 

Sedaj me pa banajte, brez ankete, ker na forumu, ki je pripomocek za drkanje takim tipom ne bom vec sodeloval!

 

Saj te nih?e ne sili da sodeluje? in debatira? z mano. Daj me na ignore in zadeva je re?ena. Jaz ve? kot 3/ 4debat sploh ne odpiram ker so mi brezvezne in dolgo?asne in ker nimam kaj povedat v teh zlajnanih temah. ?ist enako lahko stori? tudi ti. Te nih?e ne sili da me bere?.

Ampak zdaj pa ?e mene zanima kdo na vseh teh o?itanih forumih je men podoben. Dejte prosim linke, da vidim kdo se, enako kot jaz, tepe z mlini na veter. O?itno le obstaja ?e nekdo, ki misli podobno kot jaz.

No majstr ?rnamazda, napopaj te linke.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa saj to sem ?e napisal, da je bil na Avtomobilizem.com. Lojz je bolnik. :whatever: Banajte ga ?e, sem kliknil za DA! <_<<_<

 

Komot me banajte, ?e mislite da sem si to zaslu?il. To je prava pot. Ni pa prava pot, da me nekdo poizku?a diskvalificirat s tem, ko mi brska po privatnem lajfu in i??e veze, da bo preko njih likvidiral svojega sogovornika. To pa ni uredu.

 

Vpra?anje za vse.

A tukaj sploh obstaja ?e kdo, ki se mu zdi uti?anje sogovornika s pomo?jo pritlehnih metot, kot je brskanje po zasebnosti in iskanje poznanstev, da bi preko njih na fizi?en na?in diskvalificiral in likvidiral svojega govornega nasprotnika s katerim se ne strinja, nagrav?no? A je tukaj ?e vsaj kdo, ki se mu zdi tak na?in uveljavlajanja svojega prav, strahopetno, pokvarjeno, primitivno in gnilo? Konec koncev vsak iz med nas lahko koga uti?a na silo. Saj smo vsi razgaljeni in celo poslikani. Celo vemo kje se kdo dobiva in zbira. A je to na?in?

?e mislite da je to kar je naredu jures uredu, mislim da je tukaj nekaj hudo hudo narobe.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zdaj pa ?e mene zanima kdo na vseh teh o?itanih forumih je men podoben. Dejte prosim linke, da vidim kdo se, enako kot jaz, tepe z mlini na veter. O?itno le obstaja ?e nekdo, ki misli podobno kot jaz.

No majstr ?rnamazda, napopaj te linke.

 

 

Jaz sem se ze v eni temi spraseval... a si verjetno spregledal (namenoma? :P ) >> http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=155967

 

Zanimivo se mi je zdelo, da je stil pisanja zelo podoben tvojemu... tudi na alterju je bilo omenjeno ime Lojz ali Lojze :) ... tam so celo izbrskali slike... najbolj zanimivo pa je to, da je "Stardec" na alterju imel poslovilno sporocilo 7.5.2009, tukaj pa je Lojz masovneje zacel pisati 8.5.2009 :D:P ... Sicer so to lahko zgolj nakljucja... lahko pa tudi ne :) ...

 

Na avtomobilzem.com pa nisem nikoli zahajal... oz. zelo redko, ce me je slucajno stricek Google pripeljal tja... tako da za tam ne morem nic komentirat... :)

 

Sem pa sel se malo pobrskat po predhodniku foruma na www.alter.si, www.mobisux.com ... in sem tam tudi nasel uproabnika "Stardec", ki ima spet podoben stil pisanja...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak zdaj pa ?e mene zanima kdo na vseh teh o?itanih forumih je men podoben. Dejte prosim linke, da vidim kdo se, enako kot jaz, tepe z mlini na veter. O?itno le obstaja ?e nekdo, ki misli podobno kot jaz.

No majstr ?rnamazda, napopaj te linke.

 

Dj Gustelj ne prbiji.

 

A tukaj sploh obstaja ?e kdo, ki se mu zdi uti?anje sogovornika s pomo?jo pritlehnih metot, kot je brskanje po zasebnosti in iskanje poznanstev, da bi preko njih na fizi?en na?in diskvalificiral in likvidiral svojega govornega nasprotnika s katerim se ne strinja, nagrav?no? A je tukaj ?e vsaj kdo, ki se mu zdi tak na?in uveljavlajanja svojega prav, strahopetno, pokvarjeno, primitivno in gnilo? Konec koncev vsak iz med nas lahko koga uti?a na silo. Saj smo vsi razgaljeni in celo poslikani. Celo vemo kje se kdo dobiva in zbira. A je to na?in?

FORUM NI NAMENJEN PODJEBAVANJU IN BESEDNIM DVOBOJEM temve? le izmenjavi mnenj. Objavljena slika
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem se ze v eni temi spraseval... a si verjetno spregledal (namenoma? :P ) >> http://www.mazda-si.net/index.php?s=&s...st&p=155967

 

Zanimivo se mi je zdelo, da je stil pisanja zelo podoben tvojemu... tudi na alterju je bilo omenjeno ime Lojz ali Lojze :) ... tam so celo izbrskali slike... najbolj zanimivo pa je to, da je "Stardec" na alterju imel poslovilno sporocilo 7.5.2009, tukaj pa je Lojz masovneje zacel pisati 8.5.2009 :D:P ... Sicer so to lahko zgolj nakljucja... lahko pa tudi ne :) ...

 

Na avtomobilzem.com pa nisem nikoli zahajal... oz. zelo redko, ce me je slucajno stricek Google pripeljal tja... tako da za tam ne morem nic komentirat... :)

 

Sem pa sel se malo pobrskat po predhodniku foruma na www.alter.si, www.mobisux.com ... in sem tam tudi nasel uproabnika "Stardec", ki ima spet podoben stil pisanja...

 

Ampak priznam, da je to zelo zanimivo. Nekam veliko se je pisalo o njem in tudi precej prahu kot ka?e je dvignil. Tole bom pa ob priliki pre?tudiral. Hvala!

In kdo pravi? da je podoben meni na "avtomobilizem. com"?

@Symon, po nekaj prebranih postih se mi zdita ta dva mo?akarja kar zanimiva. Vsekakor prijetno ?tivo za branje. Se pravi, le nimate samo vi somi?ljenikov, jih imam tudi jaz. Bom malo pregledal pisanje teh uporabnikov. ?e kdo?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

[/url]

FORUM NI NAMENJEN PODJEBAVANJU IN BESEDNIM DVOBOJEM temve? le izmenjavi mnenj. Objavljena slika

 

Saj to je to. Jaz sem napisal svoje mnenje, ti pa si mi potem reku, da sem kreten. Pa sploh nisi bil baban. A je tvoje ?aljenje mene s kretenom, po tvojem izmenjava mnenja?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to je lojz 100%... hahaha... ?e iste besedne zveze uporablja.... :hohoho: :hohoho:

 

Citiram:

 

Snecer, ironija je samo to, da si stardeca banal le zato, ker ne prenese? druga?nega mnenja od svojega. Si navaden pezde, katermu so dali oblast, ti pa to oblast izkori??a? za diskvalifikacijo in likvidacijo druga?e misle?ih.

 

Ti nisi bil u?aljen zarad kljukca, ti si bil u?aljen zato, ker je stardec imel v debatah prav in ne ti!

 

sovra?nika vidi? v stardecu, ki te je premagal le v besednem dvoboju nekega virtualnega sveta. Bog ve ?esa si zmo?ern narest v realnem svetu? Iz takih kot si ti, se rojevajo pravi resni?ni likvidatorjji. Ti si stardeca premagal zgolj s ?enkano virtualno mo?jo, ne s pametjo. In stardec poraz prizna. Kot pora?enec se s tega foruma umikam. Ampak umikam se ponosno, ti pa bo? v svojem virtualnim ?ivljenju ostal zguba za zmeraj.

 

?e citat enega od moderatorjev....

 

V avtomobilizmu si bil ?e zanimiv, v ?e omenjenih "partizanskih" debatah pa si bil na nivoju primitivnih provokatorjev (na obeh straneh, da ne bo pomote).

Mislim pa, da se bo? v tak?ni ali druga?ni obliki vrnil na Alter, saj nas bo? preve? pogre?al.

p.s.: Zunaj je sonce, kdaj greva na furo z motorjem. Zdaj imam takega, ki ne gre niti 300 km/h.

 

Se bo stardec vrnil na Alter

Izberete lahko samo 1 odgovor

 

Da, preve? nas bo pogre?al.

Ne, nikakor.

 

 

Aaam... Lojzek... ti pa o?itno nisi najbolj pribljubljen na medmre?ju... problem z osebnostno klasifikacijo v realnem ?ivljenju ali samo skrivanje za svojim alter egom??

 

Kakorkoli obrnem... siten si ko porepna muha....

 

 

Over&Out

 

David

 

 

Glasovanje je mo?no od (07.05.2009 00:00) do (kadarkoli)

Pred ogledom rezultatov je potrebno glasovati v anketi.

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadni stavek.

 

 

?koda, da se neko? res ne bomo v ?ivo spoznali v moji zidanci. Tud vi ste bli del mojega ?ivljenja in ?asa.

 

Nekam zanano. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest kapo dol na tvoje detektivsko delo.

In moram priznat, da sem ti celo hvale?en, ker si me odkril. Zdaj si bodo lahko tudi tukaj?nji uporabniki prebrali, zaradi kak?nih razlogov se mene pospravi s foruma. Mene se zmeraj pospravi ker se ne strinjam s kak?nim drugim mnenjem. Mene se ne pospravi zaradi ?aljivk, ker jaz NIKOLI, ponavljam, NIKOLI ne za?nem ?alit prvi. To je moja strategija, zato pravzaprav po?ten moderator sploh nima razloga za ban. jaz zmeraj samo vra?am udarec. Kdor ho?e prebrat tudi tukaj?nja nesoglasja se lahko prepri?a o tem. Je pa res, da jaz nimam mo?i bananja, moderator pa jo ima.

In lepo ter korektno bi blo, da ?e se ?e tukaj nalepi kak?en citat, ki ga je povlekel iz foruma Alter, da nalepi ?e kak?en citat, ki govori meni v prid. V mojem poslovilnem pismu je sigurno 90% uporabnikov ob?alovalo da grem. Vsi po vrst so pisali, da je blo zanimivo prebirat moje poste in da sem imel v veliko primerih prav. ?e posebno so mi dali prav v forumu avtomobilizem, kjer sem se prav tako, kot tukaj preganjal z tistimi, ki radi pritisnejo na gas. Zanimivo ne?

Jaz sem iz alterja prostovoljno za zmeraj od?el. In za zmeraj bom od?el tudi od tukaj, ?e boste tako izglasovali. Zmeraj pa zapustim nek forum, kadar me oblasti (moderatorji, administratorji) ne pustuijo izrazit svojega mnenja. In na alterju me je moderatotr snecer banal zato, ker nisem sogla?al z povojnimi poboji, ki so se ravno takrat ponovno odkrivali v Barbara rovu. Moderator snecer pa je sogla?al s tistimi, ki so pisali, da so jih po vojni ?e premalo poklali. In moderator ni banal tiste ki so ?irili rasno nestrpnost, ampak je raje banal mene, ki sem zlo?ine obsojal. Naj dodam, da je moral moderator snecer po sili razmer potem tudi sam spokat. On in korektnost sta bila dva razli?na pojma. Zato je tudi moral spokat kot moderator. In kdor spremlja tudi tisti forum, lahko ugotovi, da je po mojem odhodu od?lo s foruma ?e kar nekaj pravih uporabnikov. Forum je postal brezvezen, ker tam svojo popularnost s svojimi nebulaozami i??e samo dolo?en uporabnik Malcom, ki je dosadan ko pes. Skratka tisti forum postaja nekak?en irc, kjer se dolgo?asijo in debatirajo otroci. Gredo se nekak?ne igrice. Ko sem bil na zadnje tam so se ?li neko igrico, kao, da nekdo napi?e eno besedo, pol se pa vsi nekaj s svojo novo besedo navezujejo na tisto prvo besedo itd....skratka sranje. Navadno sranje rata iz foruma, kjer se ne pusti uporabnikom izra?at svojega mnenja. Mobisux je pa itak crknu glih zaradi moderatorjev, ki niso ljudi pustili, da bi izrazili svoje mnenje.

No to je moj opis, ?e raje pa vidim, da si moje poslovilno pismo in vse nadaljne komentarje ostalih uporabnikov na alter. si sami preberete. Na linku, ki vam ga je napopal uporabnik Jest imate tudi vse nadaljne komentarje ostalih uporabnikov. Verjemte da je zanimivo branje.

Jest teb sem pa ?e enkrat hvala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ni mi jasno katerega dela te "so?ne" debate iz zadnjega obdobja ne razume??? Nobeden te nima namena banat.... ker na tem forumu vsekakor podpiramo prokativnost ?lanov in posledi?no s tem kar se da konstruktivne razlage.

 

Tvoj problem je samo eden, in sicer dejstvo, da ima? nekje v podzavesti zabito mnenje o dolo?eni stvari, od tega pa ne odstopa? niti za milimeter. Si pomislil da mogo?e kdaj nima? prav v dolo?eni stvari?? Pa da bi mogo?e bilo fajn ?e bi kje popustil samo malo...mogo?e dal ob?utek da dopu??a? mo?nost osebne zmote in dejstva, da mogo?e pa imajo nekateri na tem forumu tudi prav, neglede na nasprotno mi?ljenje tvojemu....

 

Mislim, da bi lahku funkcionirali odli?no v takem primeru... ampak ti si kot bik v Pamploni, ki vidi samo eno smer in na njej ru?i vse kar se mu pred nos (roge) postavi....

 

Razmisli malo v tej smeri....

 

 

Lep lep dan

 

David

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ni mi jasno katerega dela te "so?ne" debate iz zadnjega obdobja ne razume??? Nobeden te nima namena banat.... ker na tem forumu vsekakor podpiramo prokativnost ?lanov in posledi?no s tem kar se da konstruktivne razlage.

 

Tvoj problem je samo eden, in sicer dejstvo, da ima? nekje v podzavesti zabito mnenje o dolo?eni stvari, od tega pa ne odstopa? niti za milimeter. Si pomislil da mogo?e kdaj nima? prav v dolo?eni stvari?? Pa da bi mogo?e bilo fajn ?e bi kje popustil samo malo...mogo?e dal ob?utek da dopu??a? mo?nost osebne zmote in dejstva, da mogo?e pa imajo nekateri na tem forumu tudi prav, neglede na nasprotno mi?ljenje tvojemu....

 

Mislim, da bi lahku funkcionirali odli?no v takem primeru... ampak ti si kot bik v Pamploni, ki vidi samo eno smer in na njej ru?i vse kar se mu pred nos (roge) postavi....

 

Razmisli malo v tej smeri....

Lep lep dan

 

David

 

Hec je v tem, da ste vi popolnoma isti kot jaz. Vi pa od svojega stali??a ne odstopate. Ampak vas je ve? in ste zato mo?nej?i. Pa vendar nikjer ne pi?e, da ima ve?ina zmeraj prav. Zgolj ?tevil?nej?i ste, zato zmagujete s svojo silo, ne argumenti in pametjo. To je problem. Vi ne opdstopate od svojih stali??, jaz pa ne odstopam od svojih. In ker jaz, po navadi v besedah zmagujem, saj mi nekateri priznavajo dobro govori?enje, se mene po nekod poizku?a nekako diskvalificirat ali likvidirat na silo. Tudi z brskanjem po zasebnem ?ivljenju, kot lahko vidimko. To je rak rana dolo?enih forumov, ?e posebno tistih, kjer moderatorji niso korektni in kjer vladajo dvojna merila.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G.Lojz vem da vas mu?i ker sem moderator in bi vas lahko skinil hitreje od hitrosti svetlobe, samo zakaj v kon?ni fazi, nimate niti vi vedno prav ni niti ostali, samo vseeno so va?e dolo?ene torije za nas z kon?ano osnovno ?olo dokaj nelogi?ne in ?e vam kaj nazaj napi?emo smo bu.. kr... ipd.

Tako ni razloga za ban, banali smo samo enega juzerja in nekega alfetarja ki je v vsak post napisal kak?na jajca so mazda in vse kar je okrog te znamke.

Napi?te po doma?e pa se bomo vsi zastopl, pa pridte se ?e 1X pokazat veliko nesoglasij na forumu smo tako ?e re?ili in smo se vsi raz?li sre?ni in veseli.

 

Hec je v tem, da ste vi popolnoma isti kot jaz. Vi pa od svojega stali??a ne odstopate. Ampak vas je ve? in ste zato mo?nej?i. Pa vendar nikjer ne pi?e, da ima ve?ina zmeraj prav. Zgolj ?tevil?nej?i ste, zato zmagujete s svojo silo, ne argumenti in pametjo. To je problem. Vi ne opdstopate od svojih stali??, jaz pa ne odstopam od svojih. In ker jaz, po navadi v besedah zmagujem, saj mi nekateri priznavajo dobro govori?enje, se mene po nekod poizku?a nekako diskvalificirat ali likvidirat na silo. Tudi z brskanjem po zasebnem ?ivljenju, kot lahko vidimko. To je rak rana dolo?enih forumov, ?e posebno tistih, kjer moderatorji niso korektni in kjer vladajo dvojna merila.

 

Kam spada mazda forum ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

G.Lojz vem da vas mu?i ker sem moderator in bi vas lahko skinil hitreje od hitrosti svetlobe, samo zakaj v kon?ni fazi, nimate niti vi vedno prav ni niti ostali, samo vseeno so va?e dolo?ene torije za nas z kon?ano osnovno ?olo dokaj nelogi?ne in ?e vam kaj nazaj napi?emo smo bu.. kr... ipd.

Tako ni razloga za ban, banali smo samo enega juzerja in nekega alfetarja ki je v vsak post napisal kak?na jajca so mazda in vse kar je okrog te znamke.

Napi?te po doma?e pa se bomo vsi zastopl, pa pridte se ?e 1X pokazat veliko nesoglasij na forumu smo tako ?e re?ili in smo se vsi raz?li sre?ni in veseli.

Kam spada mazda forum ? ?zmeden?

 

YavarYe X6V6 sploh me ne mu?i ker si ti moderator in verjem mi, da se sploh ne bom sekiral, ?e me boste kdaj banali ali pa ?e bo glasovanje tak?no, da bom moral od tukaj spokat. Forumov je kot blata in kjer se bom oglasil, bom povedal to kar mislim. Ne bom hinav?il in se prilizoval nikomur. Jaz sem na?elen, naredim, kar obljubim in ponosen sem na svojo na?elnost.

In hvala za povabilo na snidenje. Mogo?e pa vas jaz povabim v svojo zidanco kdaj in zaigram na svojo frajtonarco. Kdo ve?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No vidi? Lojz... to?no o tem govorim....

 

Na?eloma se ne vklju?ujem v take debate, kjer mislim da imam premalo predznanja za konstruktivno debato... ampak tukaj si nisem mogel pomagat.

 

Poskusil sem ti na lep na?in odgovorit oziroma povedat svoje mi?ljenje, pa verjamem, da nisem edini ki tako mislim.

 

Vso krivdo valit na na?e administratorje mislim da nima smisla, ker kot spremljam situacijo, ti do sedaj niso ni? slabega naredili... pa tudi v bodo?e mislim da nimajo tega namena.

 

?lan tega foruma sem ?e hm... mislim da kak?nih 5 let, in roko na srce, takega ?lana kot si ti, ali da parafraziram, tolk sitnega kot si ti, ga do sedaj ?e ni blo tukaj. Pa verjemi da smo imeli in nesoglasja in vro?e debate...ampak smo pri vseh na?li neko skupno valovno dol?ino... edino pri tebi to enostavno ne gre. Vsako temo ki za?ne?, in pri vsaki ki se vklju?i?... naredi? sranje, vsaka zavije svojo pot in odleti ?ist ven iz formata debate...

 

Da ne govorim o tvojih anketah... tukaj je tako... ?e ti pa?e, si gor, ?e ti ne pa?e, spakira? svoje hitre prstke in gre? iskat konstruktivne sogovornike na drugi forum... mogo?e ti bo pa po tolkih neuspelih poskusih neko? nekje to uspelo...

 

 

Kakorkoli... sre?no!

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kam spada mazda forum ? ?zmeden?

 

Priznaj, da si me vsaj na za?etku obravnaval druga?e kot ostale. Symon mi je reku, da sem debil, kreten itd...pa ni bil ni? sankcioniran. Ko sem pa jaz kaj zinil, je bil pa takoj ogenj v strehi in za?ele so se teme v katerih sem sodeloval zaklepat, ti pa si mi skoz ?ugal, ?e? da mi bo? nekaj narerdu.

Priznaj!

Res je da sem trmast, ampak vi niste popolnoma ni? bolj?i in ni? manj trmasti. Le ?tevil?nej?i ste in zato va?a trma la?e obstane in se jo jemlje za sveto resnico.

 

PS: padejte ?e kaj glasovat v anketi, da bom vedu pri ?em sem. Da se prijavim na kak drug forum.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, ti raj povej, kdaj lohk uletimo na Harmonka - party! :danzoman::bravo:

 

Simon, ti pa se ne obremenjuj preve? - namre? ?koduje lepoti in gostoti las na nadvratnem nasadku! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest kapo dol na tvoje detektivsko delo.

In moram priznat, da sem ti celo hvale?en, ker si me odkril. Zdaj si bodo lahko tudi tukaj?nji uporabniki prebrali, zaradi kak?nih razlogov se mene pospravi s foruma. Mene se zmeraj pospravi ker se ne strinjam s kak?nim drugim mnenjem. Mene se ne pospravi zaradi ?aljivk, ker jaz NIKOLI, ponavljam, NIKOLI ne za?nem ?alit prvi. To je moja strategija, zato pravzaprav po?ten moderator sploh nima razloga za ban.

 

aja ma nemoj?

a moram prilepit link al ze ves o cem govorim?

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priznaj, da si me vsaj na za?etku obravnaval druga?e kot ostale. Symon mi je reku, da sem debil, kreten itd...pa ni bil ni? sankcioniran. Ko sem pa jaz kaj zinil, je bil pa takoj ogenj v strehi in za?ele so se teme v katerih sem sodeloval zaklepat, ti pa si mi skoz ?ugal, ?e? da mi bo? nekaj narerdu.

Priznaj!

Res je da sem trmast, ampak vi niste popolnoma ni? bolj?i in ni? manj trmasti. Le ?tevil?nej?i ste in zato va?a trma la?e obstane in se jo jemlje za sveto resnico.

 

PS: padejte ?e kaj glasovat v anketi, da bom vedu pri ?em sem. Da se prijavim na kak drug forum.

 

Okej sem navadno tele vsaj za vas G.Lojz, samo malo si preberite kaj sem jaz napisal simonu, tako da ne pi?ite ?e ne preberete vsega, mapka sam tisto kar vam pa?e(to smo ?e vsi pogruntal). Pa ?e to s simonom se v?asih dobimo in se tudi normalno pomenimo, nekoga ki se skriva za monitorjem in tipovnico ne morem poznat in vedet kako ga obravnavat.

Zdej pa prosim preberite vse poste(itaq jih neboste ker imate pametnej?e delo) in mi prosim kon?no odgovorite na vsa moja vpra?anja da si bova kvit, ker namre? jaz sem na VSA va?a ?e odgovoril in to celo ve?krat.Pa ne mi pisat da mi z da in ne boste odgovarjali, to je najbolj sipl in vsem najbolj jasno.

 

Ok ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jest bolj mislm, da si morte eni res al najdt babo, pa se z njo ukvarjat al pa mal manj na tem netu viset pa ene detektive ?pilat :whatever::P, cela anketa pa ves pomp okoli Lojza je en sam non-sense, sicer nisem sodeloval v nobeni diskusiji, spremljam pa temo od za?etka. Eni si vse izre?eno res preve? k srcu jemljete, vse raznorazne "internetne" emocije puste doma pa raj? pr?parite ?ivce za kak?ne bolj konstruktivne zadeve. ?koda ?ivcev, odrekanja, grdih pogledov itd..mislm, da je kle ?e v osnovi zgre?en smisel mazda foruma, ki je najve? namenjen diskusijam o mazda avtomobilih. Eni ste res totalni nabijal?ki, ki sam polnite rubriko Krneki, potem pa na polno jamrate, kok je vse hudo na tem svetu, da n? ni tko kot bi moglo bit, da vas je en nategnu...pol se pa ?udite, da uleti en Lojz in se obregne ob nekoga s foruma in mal pokomentira kakor zna le on, pol ga pa vsi napadate in ga ?elite izob?it.

nimam se namena spu??at v kakr?ne koli konflikte in sodelovat v temah, ki nimajo nobenga smisla, ker vsak ma pravico do svojega mnenja in tega ne bo noben spremenu. S prilivanjem na ogenj bo pa samo slab?e. tole anketo zbri?te, ker je totalna bedarija pa se tisti ta glasni raj? dobite na pivu, pol se bo pa vidl kdo ma "jajca". pa da ne bo pomote - ne zagovarjam nobenga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glupa tema... :P

 

Lojz naj kar ostane, se bomo ?e nau?ili defenzivne vo?nje preko foruma ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S prilivanjem na ogenj bo pa samo slab?e. tole anketo zbri?te, ker je totalna bedarija pa se tisti ta glasni raj? dobite na pivu, pol se bo pa vidl kdo ma "jajca". pa da ne bo pomote - ne zagovarjam nobenga.

 

Ja pa sej se dobivamo sam Lojz no?e pridit.. tud vinjeto mu je Ajvar hotu dat pa ga ni bilo. Ne more? se v ?ivo s ?lovekom poment, ?e ga ni. Tudi moje povabilo je skenslal, ?e? da se nima z mano kej ment v ?ivo. Torej tolk o tem kdo ima jajca in kdo jih nima.

 

?e bi bil Lojz na?elen ?lovek bi to znal tudi v ?ivo potrdit tako smo se pa menili samo po forumu, kar pa priznam ni izpadlo glih najbolje.

 

Je pa lep pregovor, ki pravi, da ?e seje? veter, ?anje? vihar in tega se Lojz o?itno ne zaveda. ?al je nato v tem viharju posegel z "nedovoljeno" obrambo, kjer je nato za?el ?aliti vsepovprek.

 

Dokler bo nekdo obkladal mene in ostale foruma?e brez konkretnih argumentov, da smo divjaki in norci in krivci za ?rno slovensko statistiko potem ?al ne bom tiho in bom argumentirano branil tako sebe kot soforuma?e, ker vem, da niso tak?ni kot jih posku?a Lojz prikazati.

 

Neyko, vem da misli? najbolj?e sam ?al nisi prebral vse debate okrog tega in zato ob pomanjkanju vpogleda pa? te?ko sodi? zakaj je pri?lo do take ankete. O?itno je nekaj narobe, ?e se ljudje ne strinjajo z njim. Verjetno Neyko tebi tudi ne bi bilo vseeno ?e te nekdo obto?i, da si nekaj naredil pa ti to?no ve? da nisi. Verjetno ne bi bil tiho in vse skupaj po?rl. :ne vem:

 

Da ne bi kdo slu?ajno prebral tala moj post kot neko kalimerovsko jokanje, ker ni ampak je le razlaga dogajanja in zaradi ?esar je sploh nastala ta anketa za katero je Lojz prosil sam in mislim, da se je obra?al name naj jo jaz naredim, ker sva imela midva najve? pisne komunikacije in debate od vseh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.