Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

Po mojem bi ti ?e po prvem kozar?ku staknu zlatenico, Symon bi dobil krvavo gri?o,YavarYe X6V6 pa bi fasal mo?no drisko. Sicer ga YavarYe X6V6, kot tudi ti in Symon res ?e mo?no serjete iz navade, ampak to bi blo pa preve?.

Na?eloma sem rekel, da vas bom ignoriral ampak take kozlarije kot me?ete pa res niso za nikamor. Nobenega izmed nas ne poznate osebno potem pa vseeno kar nekaj sklepate. C, c, c. :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Na?eloma sem rekel, da vas bom ignoriral ampak take kozlarije kot me?ete pa res niso za nikamor. Nobenega izmed nas ne poznate osebno potem pa vseeno kar nekaj sklepate. C, c, c. :harhar:

 

Ti nima? nobene na?elnosti.

Jaz vas poznam po tem kar napi?ete. ?e pa tukaj la?ete, je pa to va? problem. Vas sem razkrinkal po na?elu; kadar ma?ku stopi? na rep, zacvili. In doti?ni ste zacvilili ter se vsi po vrst prfo?kal. Kar koli ?ge?kljivega in problemati?nega sem omenu, ste se vsi, ki ste se videli kot potencialni vzrok teh problemov, prfo?kal. Sicer ne bi nastopali tako kategori?no in pokvarjeno.

A si ti mogo?e hotu povedat, da ti ne dobi? gri?e po kozarcu vina? A je v tej trditvi problem spet?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to kolega. Tukaj se ne sme povedat svojega mnenja. Oziroma ga lahko, ?e je skladen z ve?ino. Sicer pa ne. Kdor slu?ajno pove nekaj ?ez tisto, kar pa?e ve?ini, takoj sko?ijo skupaj in za?nejo grozit. Za?nejo ?alit, potem pa ?e kak?no v svojo obrambo pove? nazaj, znajo pa vse ?aljivke na?tet, samo svojih ne.

Tak?en pokvarjen in nagrav?en slinast diktat kot vlada tukaj, ga ne sre?a? nikjer.

In brez skrbi da bom jaz od tukaj ?el. Neglede na izid glasovanja. Ja Lojzi, zakaj je pol bila sploh potrebna anketa, ?e si se odlo?u, da bo? ?el vseeno iz foruma? Pa zakaj rabi? potem ?akat do konca glasovanja do ponedeljka 7.9 kot si sam reku?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to kolega. Tukaj se ne sme povedat svojega mnenja. Oziroma ga lahko, ?e je skladen z ve?ino. Sicer pa ne. Kdor slu?ajno pove nekaj ?ez tisto, kar pa?e ve?ini, takoj sko?ijo skupaj in za?nejo grozit. Za?nejo ?alit, potem pa ?e kak?no v svojo obrambo pove? nazaj, znajo pa vse ?aljivke na?tet, samo svojih ne.

Tak?en pokvarjen in nagrav?en slinast diktat kot vlada tukaj, ga ne sre?a? nikjer.

In brez skrbi da bom jaz od tukaj ?el. Neglede na izid glasovanja.

 

 

Jaoooo... smilis se pa ze sam sebi tako, da si pomoje ze ves sluzast :blush::harhar: ...

 

Ce ti kaj ni prav in ne znas razumeti, da ne mislimo vsi enako kot ti, potem se ze enkrat spokaj in daj mir... ne pa da vsak delavnik od pol sedmih zjutraj do pol treh popoldan utrujas z enimi in istimi zadevami... :( :ne vem:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaoooo... smilis se pa ze sam sebi tako, da si pomoje ze ves sluzast :blush::harhar: ...

 

Ce ti kaj ni prav in ne znas razumeti, da ne mislimo vsi enako kot ti, potem se ze enkrat spokaj in daj mir... ne pa da vsak delavnik od pol sedmih zjutraj do pol treh popoldan utrujas z enimi in istimi zadevami... :( :ne vem:

 

In ker nima kaj bol pametnega za po?et v slu?bi, je pa? tako. Dokaz pa je da ga druga?e sploh ni na forumu gor, samo ko je v slu?bi in zaradi takih kot je eni pla?ujemo davke, da ni? nedelajo v slu?bi, vse kar je njihovo delo je o?itno sedenje za ra?unalniki in pisanje po tak?nih in druga?nih forumih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No kolikor Poznam Yavarya on ma ?e itak drisko vsaki? , ko zagleda ime Lojz na forumu tako, da mu malce cvi?ke sploh ne more bolj ?koditi ampak lahko kve?emu stanje izbolj?a.

 

Sicer se pa kar ?udim kako pljuva? ?ez svoje vino in da ?e ga bomo pili, da bomo dobli neke prebavne motnje al ne vem kaj ?e vse - huh celo zlatenco. A res prideluje? tako splja?ino al jo tolk ?vepla?, da je na meji zdravju neopore?nega.

 

Ne vem no, vsak pridelovalec svoje vino hvali ti si ga pa na ?isto spljuval - Lojz no, pa valda v svojem lajfu najde? tudi kako pozitivno stvar al je vse drek pa driska ?esarkoli se dotakne? :ne vem: res sem zmeden.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ist na vsakemu forumu se najde en speciajlc, smarter than the avarage bear, kot bi rekel Yogi :).

 

Zganjat sekirancijo okol enga je mem, za tiste userje, ki vem da pi?ejo cvetke tak presko?im njihov post, ker bo imel ni?no sporo?ilno vrednost. ?as, ko je ignoranca dovoljena. Kok jest Bossa poznam, mor? bit res ne sorte "genij", da ga spravi? v "tako voljo" in na tem momentu bossu kar zaupam na presoji karakterja.

 

Kot drugo se mi pa zdi sem?no, de ?e nekdo, ki ve da je neza?eljen, kar trma naprej is se preposto ne umakne. Moj primer je bil joker forum, dolgo, dolgo ?asa nazaj, nisem ploskal z u?esi ob takrat fri?ni izdaji, sem jim malo po?infal, itak vsi veste kok so vsi veseli negativnih kritik, skratka dobil sem negativen odziv in sem ?el, brez poslovilnih, jokajo?ih, obtu?ojo?ih postov in anaket.

 

Manjka opcija: mi je vseeno. Ker za to bi glasoval jaz, ker Lojzove poste po ve?ini itaq presko?im, tko da lohak pi?e kar ho?e.

 

Ne vem kako admini gledajo na to, ampak ban opcije ali pa za?asni suspenz ne uporabljate?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kako admini gledajo na to, ampak ban opcije ali pa za?asni suspenz ne uporabljate?

 

izogibamo se represivnim ukrepom, ker imamo toliko pametne uporabnike, da se ali unesejo, ali pa sami odstranijo ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz jaz imam eno pro?njo: a bi ti na?i Mazda?ki ekipci doniral en kanistr?ek cvi?ka za na pot proti Monzi na dirko F1?

 

Sej obljubim, da bomo tako po?as vozil kot ga bomo po?as pili in da bomo sigurno najbolj varni udele?enci med gledalci. Tud nazaj grede bomo vozili po predpisih to ti obljubim tako, da se bo? lahko na tej relaciji Ljubljana-Milano v nedeljo 13.9.2009 vozil brez skrbi ker bomo Mazda?ki divjaki vozili lepo po?asi tako kot smo obljubili.

 

Kot voznik te ekipe popravljam pro?njo:

 

Sej obljubim, da bomo tako po?asi pil kot ga bomo po?as vozil in da bomo sigurno najbolj pijani udele?enci med vozniki. Tud nazaj grede bomo pili po predpisih to ti obljubim tako, da se bo? lahko na tej relaciji Ljubljana-Milano v nedeljo 13.9.2009 vozil brez skrbi ker bomo Mazda?ki divjaki pili lepo po?asi tako kot smo obljubili.

 

Samo natren mi dodajte zraven za cvi?k....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz tale je pa za tvojo debato, ?eprav pijan in policaj je ogro?al...

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/pijan-...-incidente.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaoooo... smilis se pa ze sam sebi tako, da si pomoje ze ves sluzast :blush::harhar: ...

 

Ce ti kaj ni prav in ne znas razumeti, da ne mislimo vsi enako kot ti, potem se ze enkrat spokaj in daj mir... ne pa da vsak delavnik od pol sedmih zjutraj do pol treh popoldan utrujas z enimi in istimi zadevami... :( :ne vem:

 

Jest, obrnil si zgodbo. A je to specialnost tega foruma?

VI ste tisti, ki se ne morete sprijazniti, da jaz mislim druga?e od vas. Jaz zastopim, da nekdo misli druga?e, VI pa ne. In zato me ne marate tukaj. Torej zgodba je obratna kot misli?.

In zato sem do?ivel razne gero?nje ki so se glasile nekako takole; ?e? utihni ali pa ti bom nekaj naredu (to je prvi naredu YavarYe X6V6. Potem je ?e nekaj ?asa nazaj jures predlagal glasovanje o moji lekvidaciji, da ne re?em kako se je potrudil in brskal po mojih zasebnih podatkih z namenom da je izvedel za nekoga, ki ga pozna in kateri me lahko potem likvidira iz interneta. Da ne omenim kako so se teme vse po vrst, v katerih sem jaz pisal svoje mnenje, zaklepale. No potem je Kaaalman, al kdo ?e, to spet odklenil, ker je videl da ga je usral. Ampak vse to je bilo ?uganje, ?e? utihni, ali pa te bomo uti?ali. Tako ali druga?e. Pa da ne omenjam toleriranje ?aljivk, ki mi jih je trosil Symon. On me je skoz zmerjal z debilom, kretenom itd...pa ni dobil nobenega opomina razen potem malo "bo?anja" s strani moderatorja, ker sem jaz insistiral in kazal na te ?aljivke. Torej Jest, zgodba je popolnoma druga?na kot jo zdaj tukaj nekateri prikazujejo in ho?ejo prikazat v svojo obrambo. Zgodba je obratna.

In zakaj sem ?e na forumu? Da pa? preberem ?e nekaj tukaj?njih zadnjih kretenizmov zagovednih in zadrgnjenih uporabnikov. Saj ne bom ve? dolgo tukaj gor. N? bat. Tud nimam ?elje, bit v dru?bi takih zdolgo?asenih brezveznikov, ki ne znajo druzga govort, kot kako zgleda havba avta in kako zgleda pod havbo takrat ko avto najbolj leti ob najmanj?i porabi goriva. Sem pa? samo na tem forumu prijavlljen in nobenmu drugmu. Sem ?e ugledal nov forum. Vse polno je forumov. Ta forum je bil moja napaka, priznam, da sem se zmotu. Nisem si mislil, da bom tukaj sre?al na kupu tolko enih divjakov in zagovednih zadrgnjencev brez smisla za humor in ob?utka za druga?e misle?e. Tle se pa? ne sme pojaviti nih?e, ki ne mara vinjet, ne sme se opojavit nih?e, ki ho?e vozit po omejitvah in predpisih, ne sme se pojavit nih?e ki opozarja na to kr?enje predpisov in omejitev in ne sme se pojavit nih?e, ki hodi v cerkev. Tukaj je svet zase s svojimi pravili. Tukaj je, kot je ?e nekdo napisal, sekta istomisle?ih, kateri ?astijo svoj avto in katerim je avto bog in sveto tele. Tukaj je mesto samo tistim, ki so izgubili kompas z realnim in resni?nim svetom.

Zato sm tudi dal mojo prisotniost na glasovanje. Da bom videl ?e sem se ?e enkrat zmotil. Pa vidim da se tokrat nisem.

In zakaj vi berete mene, ?e me ne morete brat? A nimate tipke ignore? Vsi gobcate kako me ne morete poslu?at, pa kar naprej klikate na debate kjer jaz pi?em. To samo dokazuje da se tudi vi sami sebi zdite dolgo?asni in brezvezni, zato pa? klikate tam kjer se kaj dogaja.

Jest, to ni replika samo nate, ampak na vse doti?ne. Da ne bo pomote. Sem pa? nate kliknu. Na nekoga moram.

 

@Boss spet narobe kapira?. Jaz nisem popljuval svojega vina. Moje vino je vrhunsko. To vedo tudi vsi na Alter forumu. Tam sem pisal o nagradah, ki sem jih dobil za svoje vino. Torej moje vino je kvalitetno in odli?no. Letos sem kasiraral same zlate medalje.

Jaz sem samo opozoril, da bi znali imet vi probleme, ker niste navajeni pit tak?no kvalitetno vino. Ne more? ti ?elodec, ki je navajen na mleko in frutek, potem kar na enkrat navadit na vino. Kot bi dojen?ku, ki je do zdaj jedel samo mamino mleko, ?okolino, puding, spasirano juho itd... potem v skledo narezal ?peh in prekajene svinjske klobase, s zeljem in mastnimi ocvirki, pol za name?ek pa ?e olupil v trdo kukana jajca s ?ebulo in fi?olom. Vidi?, to ne gre. Dojen?ek bi dobil prebavne motnje in se ulil v plenice. Prav tako bi se v gate (upam da ?e vsi noste gate in ne ve? plenice) ulili in posrali tudi vi. Kvalitetna in mo?na hrana ter pija?a ni za vas, ker ste navajeni jest in pit pomije, kupljene v raznih cenenih marketih in McDonald's-ih . Kaj lahko bi se zgodilo da bi kdo od vas zaradi ?okiranih ?rev, potem staknu celo slinavko ali parkljevko. Niokol ne ve?. Torej Boss, ni za reskirat in ni ga za srat. Vi sabo na dirko kar odneste kak?no prekmursko naftno buzovno in se s tistim nacejajte. Pa tud meni bi blo izpod ?asti, da bi tak?no dobro in kavalitetno vino, pili tak?ni brezvezniki kot ste vi. To bi bla ?alitev za na?o hi?o. Moje vino se mora pit spo?tljivo in tisti, ki se na to spoznajo. Ne morejo ga pit neki zahojeni cestni divjaki.

Nekaj moram dat pa tud na svoj ugled.

Tolk od prilke, da boste lahko spet cel dan penasti od togote. Vas ?as se bli?a. Vesel sem z vami in za vas.

?av?ibav?i.

 

PS: Uf, a veste da jaz sploh ?e nisem glasoval? Sem ?ist pozabu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, Lojz, mal si pre?itej zdej kdo koga ?ali?! :harhar::P

 

Dr?i Jo?a. Saj si ?e sli?al za tisto; klin se s klinom zbija.

Do ponedeljka mam ?e ?as, da kak?no zakurim, pol bo pa spet vse po starem. Pti?ki bodo peli, ro?ice cvetele, poto?ek ?uborel itd...uglavnem pol se bodo spet za?ele tukaj gor pisat pocukrane debate kot neko?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

normalno da te ?e ma? pa ?e mle?ne zobe!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam ja ?e ta drugo!!! in kaj pol ?e jo mam!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvezno treba to nardit! Rad bi pa tvojga probal!!!! Bo? tok korenjaka!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obvezno treba to nardit! Rad bi pa tvojga probal!!!! Bo? tok korenjaka!!

 

Te?ko verjamem. Sem bolj pla?ljive sorte. Ne morem n? obljubit.

lahko pa to naredi? mojmu Reksiju, da si ga ne bo sam vleku.

Bi znalo bit, da mu bo v?e?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, je zabavno tole vse skupej ?itat! :bravo:

 

Lojz kaj bo? mel dons za ju?no, a bo kej dobrga, pa ne premastnega? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, je zabavno tole vse skupej ?itat! :bravo:

 

Lojz kaj bo? mel dons za ju?no, a bo kej dobrga, pa ne premastnega? :P

 

Sem ?e v?eraj moji ?eni?ki naro?il, da mi za dana?nje kosilo skuha pasulj. Imamo ?e tanov doma? fi?ol, pa je ?koda, da bi propadal. Sem ?eni naro?il ?e, da naj v pisker poleg fi?ola vr?e ?e eno svinjsko taco in eno svinjsko prekajeno u?eso. Striktno sem ji naro?il, naj vse skupaj orenk popopra, da bo zve?er bolj veselo. ?e sosedje bodo lahko iz moje spalnice sli?ali mo?no in glasno stokanje, ker me po tej hrani zmeraj po no?i napenja. Pol pa stokam. Ampak mam rad to, ful...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, je zabavno tole vse skupej ?itat! :bravo:

 

 

Ja, res je :D

Vsake tolk ?asa ?ist mal pogledam... Tolko domi?ljije ?e dolgo nisem opazu... :bravo:

?eprav bi lahko ?lo brez nekaterih izrazov... <_<

Je pa stvar podobna recimo sporu na Bli?njem vzhodu (pa ne po kak?nih ?rtvah...), saj se na koncu ve? ne ve, kdo in kdaj je za?el. vsi pa tol?ejo drug po drugem... Bolj?a tema bi bila zame le ?e ?imfanje nem?kih in drugih "premijskih" (kva mi gre na k.... ta izraz) proizvajalcev avtov... :hohoho:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne zdr?im ve?

 

1. YavarYe X6V6 pravi

Majster takole se zmenva pridi ti v nedelo ob 7h zve?er v Ljubljanski BTC na pakiri??e za gamo, pa se bova zmenla kdo je ?u?mar in kdo ne,

Uhuhu YavarYe X6V6, a si ti mo?an?

 

 

Kje je tukaj gro?nja ?

 

 

2. YavarYe X6V6, ti si mene ?ist prestra?u. Zdele mi je nekdo na PM povedal, da si ti res mo?an poba in da udari? kot udari smrad iz greznice. Torej s tabo, kot vidim ni ?ale. Ampak vinjeto bi pa jaz od tebe vseeno uzel.

Takole se zmenva.

Dej ti vinjeto zame lepo kupi, pa jo zapakiraj v kuverto in odnesi v BTC na mazda servis Gama. Tisto kuverto pust na ?alterju in gor napi?i lepo "vinjeta za Lojza". lahko jo da? tud vodji Marjanu Majsu. On je fejst de?ko, pa mi jo bo izro?il, ko...... opa, ne smem povedat kdaj, ker me bo? potem ti kje v zasedi ?akal in spotaknil, da si bom potem jaz lahko gle?enj zvil.

Zmenjeno?

 

Kdo je koga u?alil ?

 

3. Standard, osebno al pa ni? 7.6.2009 ob 19:00, Majesa kr pr miru pust je fajn dec s krope doma, ker ?e mu povem za kaj se gre te bo pa on prezra?u. dry.gif Sicer je pa gama v nedelo zaprta tako da nebo ?lo. sad.gif

 

Pa ?e to najprej si jo hotu ti prit do mene iskat, zdej pa ?e do lublane ne upa? al kaj ? confused0059.gif

 

PS. ?e vedno lahko pride? do mene, bomo pri prevzemu ?e kaj na ro?tilj vrgl ?

 

Tle pa je bla gro?nja, ?e si str 5 let, priznam.

 

4. Saj bi pr?u osebno, pa se tebe bojim. Ti kar lepo pust vinjeto tam kot sem reku. Mi bo prav pri?la. Lahko mi prilo?i? ?e 1? zraven da bova ?la z Majsom na kafe. On ni tako hud in mo?an kot ti in se ga ne bojim. S tabo, kot vidim res ni ?e?enj za zobat, ker bojda ima? ti ob?utljiva ?reva in po njih drisko dobi?.

Hmmmm,YavarYe X6V6, zakaj bi ti ?e mene rad prtepu?

 

Od kje ideja o pretepu, kdo ?ali ?

 

6.

Aja pa ?eno s sabo prpel, ker ?e nisi prebral bo vse poservisiral in za pla?ilo dobi? vinjeto :D

 

Zmenjeno. Ampak moja ?eni?ka hodi domov kjer je uradni servis. Ne hodi k takim ?u?marjem kot je YavarYe X6V6. YavarYe X6V6 nima uradnega servisa in ne more po?templjat.

 

Tole je pa tuma?, tud za moje ?ivce.

 

5. Kot so ?e po drugih forumi po?tudiral ste zelo ok dec, samo preve? ste pametni za nas z kon?ano8ali pa tudi ne) osnovno ?olo, zato prihaja do konflikta in gro?enj. Jebat ga 100 ljudi 100 ?udi.

 

6. ?e 4 dneve in 11,5 ure

 

7. Ni se treba trudit z ogovorom raje kaj novega napi?ite v kako tem ki je po va?em ?e premalo posvinjana in majkajo va?i posti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.