Skoči na vsebino

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum


Symon

Ali ?elite, da Lojz zapusti forum?  

56 uporabnikov je glasovalo

  1. 1. Odgovor

    • Da
      33
    • Ne
      23


Priporočeno sporočilo

Ja pa kako za boga da pri nas ni PREVENTIVE? Verjamem pa, da je ni nikoli preve?, ampak JE. ?e v osnovni ?oli majo to.

In ?e bo pijani povzro?itelj od zdaj naprej pla?al zdravljenje bolnika.... Prav. Ampak kaj je va?no kdo se je tega spomnu? Va?no, da bodo ?lender in ostali to udejanili. ?e mene vpra?a?, bi moral zdravljenje prav tako pla?at tisti, ki je zaradi telefoniranja povzro?u nesre?o in tudi tisti, ki je zaradi divjanja nekoga po?kodoval. Popolnoma isto sranje je to.

'Boss ?e nkrat. A imajo drugje po evropi radarje in kamere ob cesti? Povej prosm!

In hittrost je na tapeti pri nas zato, ker je to pri nas najpogostej?i vzrok za najhuj?e nesre?e. JE. Pa ?e se ti na glavo postavi? JE.

In reklamnih prispevkov, film?kov itd... je pri nas vse polno. A jih ti ne sli?i? in ne vidi?? Kaj pa je to va?no, kdo se jih je spomnu in kdo jih predvaja ter lansira v javnost. Va?no, da jih nekdo? A ?e bi namest ?e?kih film?kov predvajali pa slovenske, bi blo pa kaj bol?? A tebi zale?ejo samo tista opozorila, ki jih pove ?lender, ?e?ka opozorila pa zate ne veljajo al kaj? In ?e se po internetu vrti ?e nek ?e?ki film?ek, a mora potem bit ?e slovenski na isto tematiko?

Te?ko se bo ?lender spomnu kaj novga in kar ne poznajo ?e drugje po svetu. Drug od druzga se u?ijo in nabirajo izku?nje. In enako je tudi pri nas.

In kot sem napisal v prej?njem postu. ?e mulc namesto prometnih obvestil raje poslu?a svoj zape?eni CD na radiu, so taka poro?ila na radiu zastonj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 318
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

hehe... kontraLojziji osbtajajo tudi v Nem?iji... citat iz internetne strani

http://www.unicon-gmbh.com/~holz/blitz.html

 

Tole je zgleda Boss pisal gori v Nem?iji:

 

Das Aufstellen von Geschwindigkeitsmeßger?ten scheint schon lange nicht mehr als Kontroll- oder Erziehungsmaßnahme zu fungieren, sondern eher als Einnahmequelle f?r die sparunwilligen Kommunen. Oft ist der erzieherische Sinn und die Wirksamkeit Null, weil an "gewinntr?chtigen" Standorten und nicht an gef?hrlichen kontrolliert wird. Ich sage aus eigener Erfahrung: es gibt faire Kontrollen, sogar angek?ndigte, aber es gibt auch gen?gend F?lle, wo die Ger?te "milit?risch abgetarnt" werden. Das erinnert doch an Krieg, oder?

Zunehmend werden schnurgerade 100er Strecken gemessen, in etlichen F?llen in Senken. Da wird das sinnlose Abkassieren wirklich augenscheinlich.

 

Ist Blitzen gef?hrlich?

Offensichtlich ja. Wie in einem im Juli 2000 ausgestrahltem Fernsehbericht dokumentiert wurde, gab es innerhalb des letzten Jahres etliche Verkehrsunf?lle, die unmittelbar auf das Blitzen zur?ckzuf?hren waren. Leider waren auch Tote zu beklagen.

Es wurde auch dargestellt, dass von Fahrzeugf?hrern auch ohnen ?berschreitung der Geschwindigkeit allein durch Erkennen der Meßger?te reflexartig Bremsvorg?nge eingeleitet wurden. Auf diese Weise kam es vor allem in Baustellenbereichen von Autobahnen zu Massenunf?llen, da wenig Platz f?r Schreckman?ver vorhanden ist.

Offensichtlich ist es nicht so, dass ausschließlich Raser die Verkehrssicherheit gef?hrden, sondern auch Beh?rden, die ihren Schlachtplan un?berlegt umsetzen wollen.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

A kako? Nesre?o s te?jimi posledicami je treba obravnavati zavzeto, da se posku?a odkriti vzrok. Da se ugotovit ali je povzro?itelj telefoniral, ali je imelo vozilo defekt, ali ga je zadela kap, ali je bil pijan? To se vse da, ne pa da takoj zaklju?ijo zaradi neznanega vzroka.

 

Da se pogledat "zgodovino" voznika, zdravstveno stanje, v ve?ini novej?ih avtomobilov se shranjujejo podatki o hitrosti, pritisku noge na gas in ?e in ?e parametrov. Vse se da odkrit in dober forenzik bo to znal narediti amapak samo ?e je volja in interes.

 

?e ga pa ni bo pa samo pisalo v statistiki, napa?na stran in smer vo?nje al pa neprilagojena hitrost al pa kaj podobnega ampak to je le zadnji vzrok za trk. Kaj pa je tisti predvzrok, ki je nesre?o prvotno sploh zakrivil pa nih?e ne bo odkril in zadeva bo zaklju?ena tako kot bo pa? zaklju?ena. Slabo in nedosledno.

 

Prepre?it ne more? tega tako kot ne more? prepre?iti ?e marsikaj drugega lahko pa pri odkritem pravem vzroku da? povdarek na kaznovalnem delu ZVCP-ja za tovrsten vzrok oz. lahko izvede? preventivne akcije osve??anja ljudi.

 

?e ve? prave vzroke ve? tudi pravilno reagirat glede osve??anja.

 

Vse to se dela in vse to SE po?ne! Da se to ne po?ne, ste skuhali tukaj. To je zgolj samo va?e mi?ljenje in va?a kuhna.

VSAKA nesre?a se preu?i in razi??e. Nih?e pa ni Bog da bi vedel in poznal vse okoli??ine. Tud v tujini se zmotijo in ne vedo zmeraj vsega. Verjamem pa, da storilec in prekr?kar pogosto ne sogla?a z ugotovitvijo pristojnih organov. Nih?e rad ne prizna, da ga biksa. Tud ti, kot vidmo ne.

So pa razlogi za nesre?e uglavnem zmeraj isti. NEUPO?TEVANJE prepisov. Pijan?evanje, telefoniranje, igranje z radiem, ukvarjanje z otrokom itd...to vse je neupo?tevanje predpisov. In kampanje proti tem vzrokom pri nas potekajo.

Torej ?e enkrat te vpra?am. Kako dose?t, da se bo pri nas predpise spo?tovalo? Pa dej mi ?e enkrat odgovor na to vpra?anje prosm! Prosm, prosm!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSAKA nesre?a se preu?i in razi??e.

 

od kje pa tebi to ?

 

?enine nesre?e ni noben preiskoval, zakaj, ker se ji ni ni? huj?ega zgodilo ? lahko pa bi se ji... pa ji je policaj enostavno rekel, ja tu pa ni druge, neprilagojena hitrost je vzrok, pa pika, vi pa lahko civilno prito?bo pi?ete na cestno podjetje, zakaj cesta ni posipana samo na tem enem delu... in to zjutraj ob 7.30, ko so ?e skoraj vsi na poti na delo... dejansko pa je na cesti bila ledena plo??a, ki je ?al NI bilo mogo?e predvideti, pa ?e hitrost je bila sme?no nizka, ker se pa? moja draga boji ovinkov in vozi bolj preventivno in defenzivno kot je treba... cestarji pa so ponosno 20 minut po klicu policaja na cestno podjetje, mimo prispali s peskom in posipali... ravno takrat, ko je vle?na slu?ba natovarjala avto...

 

eh... brezveze... slu?ajno sem videl ta tvoj pameten napis, pa sem moral zraven napisat nekaj, druga?e si itak na ignore :)

 

?e malo pa bom Bossa dal na ignore... :P

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od kje pa tebi to ?

 

?enine nesre?e ni noben preiskoval, zakaj, ker se ji ni ni? huj?ega zgodilo ? lahko pa bi se ji... pa ji je policaj enostavno rekel, ja tu pa ni druge, neprilagojena hitrost je vzrok, pa pika, vi pa lahko civilno prito?bo pi?ete na cestno podjetje, zakaj cesta ni posipana samo na tem enem delu... in to zjutraj ob 7.30, ko so ?e skoraj vsi na poti na delo... dejansko pa je na cesti bila ledena plo??a, ki je ?al NI bilo mogo?e predvideti, pa ?e hitrost je bila sme?no nizka, ker se pa? moja draga boji ovinkov in vozi bolj preventivno in defenzivno kot je treba... cestarji pa so ponosno 20 minut po klicu policaja na cestno podjetje, mimo prispali s peskom in posipali... ravno takrat, ko je vle?na slu?ba natovarjala avto...

 

eh... brezveze... slu?ajno sem videl ta tvoj pameten napis, pa sem moral zraven napisat nekaj, druga?e si itak na ignore :)

 

?e malo pa bom Bossa dal na ignore... :P

 

A si pri?akoval, da bo tvoja ?ena policajem povedala po pravici kaj je to?no takrat delala in kam je gledala? A so se vsi, ki so takrat pripeljali na tisti del ceste kot tvoja ?ena, potem za njo in tudi ?e pred njo zakantali?

Brez skrbi. Policaji zmeraj pogledajo okoli??ine, razi??ejo teren, izmerijo, zasli?ijo prisotne, morebitne prii?e, pogledajo kak?no je vreme zunaj in ?e je voznik trezen, ter normalen, da lahko presodi kako se vozi v poledici, snegu, suhi ali spolzki cesti, itd...vse to in ?e ve? policaji naredijo, pol pa napi?ejo poro?ilo. Je je tako, brez skrbi. ?e je pa nesre?a huj?a, se pojavijo pa ?e kriminalisti, preiskovalni sodnik forenziki itd....De?ki, Ne ga srat. To se dela in tako JE. Kaj pa pove povzro?itelj ali pa partner tega povzro?itelja, je pa druga zgodba. Jaz vsekakor bolj verjamem policaju, kot pa povzro?itelju, saj povzro?itelj se zaveda sankcij ki ga ?akajo in zato bo rad lagal.

Lahko se pa vsak zgovarja na cel svet in na vreme, ?e? kaj sem pa jaz vedu da je tukaj ledeno, kaj sem pa jaz vedu, da se bo tukaj od sonca ble??alo itd....izgovorov je lahko morje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A so se vsi, ki so takrat pripeljali na tisti del ceste kot tvoja ?ena, potem zakantali?

 

ne vsi... iz istega razloga samo dva tisti dan, eden 100m pred tistim mestom, eden pa 300m naprej, oba pol ure prej, in z manj?imi posledicami, ker ni takega jarka...

 

pa ta?as ko so policaji obravnavali prometno, se je ?e en razkantal cca 1 km naprej v trenutnku, ko je cestar posipaval

 

da pa si mojo drago obto?il laganja, pa vzamem kot osebno zamero, resni?no nisi vreden, da se kdo pogovarja s tabo... ker obto?uje?, pa ?eprav ne pozna? vseh okoli??in... tako kot ?lender in policaji... sem mislil, da ma? ve? soli v glavi...

 

p/s: ne rabi? odgovarjat

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vsi... iz istega razloga samo dva tisti dan, eden 100m pred tistim mestom, eden pa 300m naprej, oba pol ure prej, in z manj?imi posledicami, ker ni takega jarka...

 

pa ta?as ko so policaji obravnavali prometno, se je ?e en razkantal cca 1 km naprej v trenutnku, ko je cestar posipaval

 

da pa si mojo drago obto?il laganja, pa vzamem kot osebno zamero, resni?no nisi vreden, da se kdo pogovarja s tabo... ker obto?uje?, pa ?eprav ne pozna? vseh okoli??in... tako kot ?lender in policaji... sem mislil, da ma? ve? soli v glavi...

 

p/s: ne rabi? odgovarjat

 

?e je tvoja draga ?e videla ostale v grabnu bi lahko ugotovila da je nekaj narobe po cesti. To je ?ist klasi?na neprilagojena hitrost. Nekaj vidi?, da je narobe s cesto, pa vseeno ne vozi? prilagojeno tej cesti.

Ti si prvi reku, da so policaji napisali la?. In ker jaz poznam samo tvojo plat zgodbe, dopu??am, da imajo policaji tudi svojo zgodbo in svojo resnico, ki je najbr? nekoliko druga?na od tvoje.

Ve?, tud sodnik mora sli?ati obe vpletene strani. In zakaj bi naj jaz teb bolj verjel kot pa policiji?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ampak nekdo je pa? moral bit prvi (v grabnu) in ta ni mogel po nobenem predhodniku sklepat kaka je cesta! :P:jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak Lojz ti DEJANSKO si debil. ?zmeden? S svojim pisanjem si me prepri?al, da sem se spustil tako nizko, da ti prav ?elim, da se bo? pozimi lepo prevdino peljal in na kak?ni ledeni plo??i zapeljal v kak travnik. Brez po?kodb na avtu. Samo zato, da bo? videl, da nima? prav. <_< V na?em koncu je iz ceste iz istega razloga zletela neka funkcionarka na ob?ini. Od tedaj naprej so bistveno bolj vestno posipali in ni bilo ve? nesre?. ?zmeden? Zanimivo ne?

Take kot pa ti pi?e?, to je pa vi?ek. :notworth: Si mojster provokacije, prav ?elim si te na kak?nem Honda forumu kjer te bodo banali s svetlobno hitrostjo, ker Honda?i so malo bolj pogosto divjaki. Med Mazda?i jih pa zelo malo poznam, da ne upo?tevajo vedno omejitev oziroma kolikor jih poznam so vsi zelo vzorni vozniki. Poln kurac te imajo pa ravno zato ker jih obto?uje? ne?esa, ?esar sploh niso krivi. Pa smo spet pri na?ih politikih... Verjemi, da si se na napa?en forum spravil, da jih zmeraj? z divjaki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ampak nekdo je pa? moral bit prvi (v grabnu) in ta ni mogel po nobenem predhodniku sklepat kaka je cesta! :P:jezicek:

 

pa saj ni bilo nikogar ve? v grabnu, ko se je moja mimo prpeljala, ostala dva sta pa? z avtom rikverc zakolovratila in sta ?la dalje... vem pa to tako, ker ju je sosed videl.. ah... pa brezveze... ?koda da sem sploh ?el kaj pisat... itak ma samo Lojz prav...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz spet dokazuje svojo poslu?nost ljudem, ki so ga vzeli v slu?bo in ki samo gledajo kje si bodo ?im bol polnili ?epe na ra?un navadne "raje" in dokler bodo taki "Lojzi" na svetu bodo oni ?iveli sre?no in bogato na ra?un vseh nas in tudi na ra?un takih naivne?ev kot je Lojz, sam on zelo o?itno ve zakaj razmi?lja s tujo glavo, ker ?e ne ne bi lepo grel udobnega fotelja v dr?avni slu?bi in lahko med slu?benim ?asom pisal neumnosti po forumih, ker v kaki privat firmi bi ga ?e zdavnaj odpustili?e bi med delovnim ?asom po?el kar po?ne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz ampak nekdo je pa? moral bit prvi (v grabnu) in ta ni mogel po nobenem predhodniku sklepat kaka je cesta! :P:jezicek:

 

Saj je Kalman napisal, da je bil ?e eden 100 metrov prej v grabnu. Vsak priseben ?lovek bo sam pri sebi reku; hop, tlele pa nekaj ne ?tima, nekaj je narobe in bo vozil ?e previdneje kot sicer. Pa tud ?e ne bi blo ?e enga prej v grabnu bo vsak taprav voznik ob nizkih temperaturah pri?akoval poledico. Madona, saj vreme ni od v?eraj. Kdor se zana?a na druge (v tem primeru cestatrje) bo hitro v grabnu. Tak?nem ali druga?nem.

Tako delajo pravi in varni vozniki. Nekateri pa? ni? ne upo?tevajo in je za vsako njihovo napako kriv nekdo drug. Led, de?, sneg, sonce itd...kakopak, najbolje je za svoje neumnosti krivit naravo. Ampak ?al, se moramo mi prilagajat naravi. Narava se ne bo nam.

 

Ampak Lojz ti DEJANSKO si debil. ?zmeden? S svojim pisanjem si me prepri?al, da sem se spustil tako nizko, da ti prav ?elim, da se bo? pozimi lepo prevdino peljal in na kak?ni ledeni plo??i zapeljal v kak travnik. Brez po?kodb na avtu. Samo zato, da bo? videl, da nima? prav. <_< V na?em koncu je iz ceste iz istega razloga zletela neka funkcionarka na ob?ini. Od tedaj naprej so bistveno bolj vestno posipali in ni bilo ve? nesre?. ?zmeden? Zanimivo ne?

Take kot pa ti pi?e?, to je pa vi?ek. :notworth: Si mojster provokacije, prav ?elim si te na kak?nem Honda forumu kjer te bodo banali s svetlobno hitrostjo, ker Honda?i so malo bolj pogosto divjaki. Med Mazda?i jih pa zelo malo poznam, da ne upo?tevajo vedno omejitev oziroma kolikor jih poznam so vsi zelo vzorni vozniki. Poln kurac te imajo pa ravno zato ker jih obto?uje? ne?esa, ?esar sploh niso krivi. Pa smo spet pri na?ih politikih... Verjemi, da si se na napa?en forum spravil, da jih zmeraj? z divjaki.

 

Naj vas samo spomnim, da si jaz vse debate in replike shranjujem. In taki posti kot je ta, bodo ?e posebej pod?rtani in povdarjeni. In nekaj ljudi bo lahko ?e prebralo izid glasovanja, ter si ustvarilo mnenje, zakaj nekateri uporabniki ho?ejo, da Lojz zapusti forum. Lahko bodo tudi prebrali, kaj si nekateri privo??ijo, kak?ne ?aljivke lahko stresajo, pa se jim ni? ne re?e, na drugi strani pa se pospravi nekoga, ki samo opozarja na cestne norosti in ki ho?e VSEM samo dobro. Zanimivo je tole.

In jaz, ?e komu re?em da divja, je to za vas zmerljivka? A bej? no? Kaj je pa to, ko ti tukaj kar naprej nekateri pi?ejo, da sem jaz debil? A to je pa pohvala al kaj po tanovem?

 

Symon, zakaj ?e bodo mene na honda forumu banali s svetlobno hitrostjo? A zato, kot pravi?, ker so oni bolj pogosti divjaki? Se pravi da bodo oni mene banali zato, ker divjajo in zato ker ner pustijo, da jih bo kdo opozoril na njihovo divjanje?

In pol mi boste tukaj plozal, da ?lender nima prav? Ejejejej, le koga bi vi radi imeli za bedaka?

Symon vse, za kar se Boss trudi, potem ti s takimi honda izjavami zaserje?. Kar Boss zgradi, ti potem podre?. A se zaveda? tega? Hehe, s takimi izjavami samo potrjuje? moj prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, zakaj ?e bodo mene na honda forumu banali s svetlobno hitrostjo? A zato, kot pravi?, ker so oni bolj pogosti divjaki? Se pravi da bodo oni mene banali zato, ker divjajo in zato ker ner pustijo, da jih bo kdo opozoril na njihovo divjanje?

In pol mi boste tukaj plozal, da ?lender nima prav? Ejejejej, le koga bi vi radi imeli za bedaka.

 

To?no zato. Ker niso tako strpni kot Mazda?i, ki ?e kar trpijo tvoje zmejanje celo najbolj mirnih foruma?ev z divjaki. :dudek:

In ja, ti kar shranjuj. A zdaj bo kaka ovadbica padla? :bravo: Pa napi?i, da jaz ne trpim, da nekdo ?ali moje prijatelje. Ker oni so moji prijatelji ave?. Pa Chuck Norris tut je moj prjatu in bo enkrat naredil red. Napi?i pa tudi, da sem en debil, ki si ne upam priti na sre?anje in se ves mo?en skrivam za kompom ejga stari. Pa, da si vse to izvedel v slu?bi.

N?, grem oddati prijavnico za v Krko za v kapijo, bova sodelovca. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kam spada mazda forum ? ?zmeden?

 

Priznaj, da si me vsaj na za?etku obravnaval druga?e kot ostale. Symon mi je reku, da sem debil, kreten itd...pa ni bil ni? sankcioniran. Ko sem pa jaz kaj zinil, je bil pa takoj ogenj v strehi in za?ele so se teme v katerih sem sodeloval zaklepat, ti pa si mi skoz ?ugal, ?e? da mi bo? nekaj narerdu.

Priznaj!

Res je da sem trmast, ampak vi niste popolnoma ni? bolj?i in ni? manj trmasti. Le ?tevil?nej?i ste in zato va?a trma la?e obstane in se jo jemlje za sveto resnico.

 

PS: padejte ?e kaj glasovat v anketi, da bom vedu pri ?em sem. Da se prijavim na kak drug forum.

 

A mi lahko prosim odgovorite na vpra?anje in ne flacajte okrog, ni pa treba z da in ne ker vam je te?ko.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, s tem "debilom" (ve?krat) si total PRETERAL, tko da tole ni na?in komunikacije!!! :angry:

 

Se strinjam ! :angry2:

 

Sicer je pa tako zakaj se vsi spravljete na na?ega dragega G.Lojza, vsi vemo da je mo?an samo za tipkovnico, odgovarja samo na tist kar mu pa?e in seveda odgovora na na?e vpra?anje ne dobim-o, ko sem mu ponudu nakup ene oran?ne-zelene nalepke se ni prikazal(in jaz sem izpadu la?nivec in ..), misli je kaj narobe z njim saj je ?ist fajn dec, ki ga rad kak deci srkne potem pa varno in po?asi pelje domov al pa druge zidance. :ne vem:

 

V nedelo pa gre v cerkev stisne v pu?co tist kar mu je ostal od prej?njega tedna in dobi odpustke za vse, tud ?e ni naredu, ma pa? mal v rezervi, kaj je tukaj narobe ?

 

Resni?no ne vem zakaj se vsi prepiramo z njim, in ga prepri?ujemo da so ovinki v levi in desno, ?e pa on ve da je cesta vedno in povsod samo naravnost ?

 

 

 

Za ostale glasovanje bo trajalo natan?no 14 dni od takraz ko je bilo za?eto in do takrat bo G.Lojz gor, moramo biti po?teni, da nau spet kakega joka !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no zato. Ker niso tako strpni kot Mazda?i, ki ?e kar trpijo tvoje zmejanje celo najbolj mirnih foruma?ev z divjaki. :dudek:

In ja, ti kar shranjuj. A zdaj bo kaka ovadbica padla? :bravo: Pa napi?i, da jaz ne trpim, da nekdo ?ali moje prijatelje. Ker oni so moji prijatelji ave?. Pa Chuck Norris tut je moj prjatu in bo enkrat naredil red. Napi?i pa tudi, da sem en debil, ki si ne upam priti na sre?anje in se ves mo?en skrivam za kompom ejga stari. Pa, da si vse to izvedel v slu?bi.

N?, grem oddati prijavnico za v Krko za v kapijo, bova sodelovca. :ouje:

 

Ve?, policaji so pa moji prijatelji, pa ?lender tud. Ne pustim da ga ?ali? in trosi? la?i na ra?un njega, ?e posebno ne zato, ker ga ni tukaj na tem forumu in se ne more branit, ter podat svoje izjave.

In prosim, ne ti men o zmerjanju. Tukaj si edino TI tisti, ki zmerja. Pa se ti ni? ne zgodi. Dvojna merila moderatorjev pa?. In pol ti in ostali men plozate o tolerantnosti. Nih?e drug tukaj ne zmerja, samo TI. In po vseh forumovskih paragrafih bi moral eddino ti ?e zdavnaj letet iz tega foruma. ?e kdo komu re?e da divja po cesti to ni nobena ?aljivka. Je pa to lahko u?aljenost tistega, ki divja. In to je to. Vi ne lo?ite u?aljenosti od ?aljivk. In kaj pol, ?e so to tvoji prijatelji? Saj so tud moji. Ti zarad tega nima? pravice men govort da sem debil. Jasno?

Preglej debate v katerih se hvalite kolk hitro vse vozite tam pa tam..... Kaj je pol to druzga kot divjanje? In kako naj se pol tistemu, ki divja, re?e? A naj se takemu ki divja re?e majster? A naj se takenmmu ki divja re?e ?umaher? Da bo? zadovoljen iin da ne bo? slu?ajno u?aljen?

Pha, kak?no sranje od sranja..... In glej ga ti majstra! On je u?aljen, ?e se tistemu, ki divja re?e divjak.

A se tukaj sploh zavedate kaj flancate? Kot da bi bil tisti, ki zida u?aljen ?e se mu re?e zidar.

Ne ne, majstri, kdor vozi hitreje kot sme, JE divjak. In ?e ste se tukaj na?li, je prav da ste se na?li. ?e ste pa u?aljeni zarad tega je pa to samo ?e en dokaz ve?, da ne premorete samokritike, kijo pravzaprav meni o?itate.

?e ne verjamete meni, vam bodo pa ?lendrovi radarji povedali da imam prav. Samo malo potrpte in potem ko Lojza ?e dolgo ne bo na tem forumu, boste videli, da ima Lojz prav. Kakor ho?ete, ?e no?ete milom, boste pa silom.

PS: dej mi link od honda foruma, da se prijavim na ta forum. Da ?e malo tamkaj?nje divjake potipam. Se bodo vsi prfo?kal, tako kot ste se tukaj.

 

@YavarYe X6V6, kak?ne odgovore bi ti spet rad? A sploh bere? kolk vpra?anj jaz zastavim pa mi no?e nih?e odgovort?

A tisto tvoje podjebavanje o cerkvi, pusci in pija?i, naj bi bla druga? duhovita izjava? Al kako si si ti tisto zamislu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tem svojim debilom sem hotel namigniti Lojzu le nekaj. Da je prepiranje preko neta brezveze sploh tako zagreto kot se on. Oziroma takole:

 

In evo, samo za Vas link, do Honda foruma. ?e vas banajo tam imate ?e vedno dovolj ostalih avtomobilskih forumov, da jih boste zmerjali z divjaki. ?e vas povsod banajo greste lahko (kot ste sami enkrat napisali) ?e na kak pasji forum in spljuvate njihove pse, ker serjejo po parku. Pa bodo spet vzrak sko?ili tisti, ki jim psi to delajo kot tisti, ki to ne delajo in bodo u?aljeni, da jih po krivem obto?ujete. ;)

In ja, naj vam bo lahko nam re?ete divjaki ker pa? kdaj preizkusimo koliko na?i avti sploh grejo. ?e se boste zaradi tega po?utili kaj bolje. :blush: Spremenili pa ve?ina ljudi na tem forumu, niti na kakem drugemu ne boste. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja vem Borut vem, da je grdo. Nisem se jaz spomnil tele slike in niti pod razno se ne delam norca iz zaostalih. Ampak v tem primeru edino ta slika pove bistvo takih prepirov. ?e se ?e tako kregamo tu gor ne bo nikh?e nikogar spremenil samo polno slabe volje bo.

 

Je pa lepo, da se vsaj en potegne za Lojza. In priznam, me ne presene?a, da si to ti. ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S tem svojim debilom sem hotel namigniti Lojzu le nekaj. Da je prepiranje preko neta brezveze sploh tako zagreto kot se on. Oziroma takole:

 

In evo, samo za Vas link, do Honda foruma. ?e vas banajo tam imate ?e vedno dovolj ostalih avtomobilskih forumov, da jih boste zmerjali z divjaki. ?e vas povsod banajo greste lahko (kot ste sami enkrat napisali) ?e na kak pasji forum in spljuvate njihove pse, ker serjejo po parku. Pa bodo spet vzrak sko?ili tisti, ki jim psi to delajo kot tisti, ki to ne delajo in bodo u?aljeni, da jih po krivem obto?ujete. ;)

In ja, naj vam bo lahko nam re?ete divjaki ker pa? kdaj preizkusimo koliko na?i avti sploh grejo. ?e se boste zaradi tega po?utili kaj bolje. :blush: Spremenili pa ve?ina ljudi na tem forumu, niti na kakem drugemu ne boste. ;)

 

Symon, s to sliko, ki si jo zdaj tle napopal se to?no vidi kolk soli ima? v glavi.

A si ti prepri?an, da se tvojemu otroku (?e ga bo? kdaj imel) ne more zgodit kaj takega? Isusek s kak?nim modelom mam jaz tukaj posla.

Ej, pa kaj moderatorji tukaj delajo da tolerirajo tak?ne kanone kot je Symon.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vle?em se jaz za na?ga Lojza (?eprav mi je na nek na?in pojava), pa? pa ne prena?am tovrstne komunikacije, ki si je ?lovek pa? ni zaslu?il, okej? <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symon, s to sliko, ki si jo zdaj tle napopal se to?no vidi kolk soli ima? v glavi.

A si ti prepri?an, da se tvojemu otroku (?e ga bo? kdaj imel) ne more zgodit kaj takega? Isusek s kak?nim modelom mam jaz tukaj posla.

Ej, pa kaj moderatorji tukaj delajo da tolerirajo tak?ne kanone kot je Symon.

 

daj spakiraj s foruma, ?e ti ne pa?e tukaj, pa ne serji non stop... noben te ne sili da si na tem forumu, saj je forumov ?e ogromno... bo bolj?e za nas, pa za vse, ?e se ti ne bo? nonstop ogro?enega po?util pa flancal...

 

dosedaj bi ?e otrok opazil, da pa? nismo dorasli njegovemu razmi?ljanju in zato pa? ne spada na ta forum...

 

fajn se mej v ?ivljenju, ?e ga ma? in si zadovoljen z njim... tule pa pa? nehaj najedati ! SRE?NO!

 

Symon pa je dobil za svoje primerjave pa debile tudi krepko zau?nico...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.