Skoči na vsebino

Zimske temperature


jures

Priporočeno sporočilo

Cel dan poslu?am na ?3 opozorila da priporo?ajo zimske gume takoj pod 8C, da so v alpskih dolinah ze moznosti poledice, ljudi svarijo da razmislijo ze o opremi...itd.

 

Kaj pa pri nas? Saj imamo zakon a ne.....15.11

 

Boste letos pohiteli? Jaz verjetno bom, ker nameravam preko hribov slu?beno....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah, ?e zdavni smo na forumu ugotovli, da ne more? datumsko odredit kdaj je ?as za zimsko opremo, mislm smo res neka ?udna diktatorska provinca! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ne vem, v sobot grem na vransko, naj pusti letne al dam raje zimake za gnjanje po poligonu, ?e bo treba jih peljal msabo in jih bom vmes zamenjal. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ne vem, v sobot grem na vransko, naj pusti letne al dam raje zimake za gnjanje po poligonu, ?e bo treba jih peljal msabo in jih bom vmes zamenjal. :ne vem:

 

Ne pozab se bremz...s seboj :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole z gumam je tako !

Al bo na datum zakona zima al bo ?e prej? ?e bo? slu?beno lazil ukol po hribih potem morda bi blo pametno met zimske ?e gor-seveda vse je pa od vremena in napovedi odvisno!

Js ponavad zamenam ko je pa? zakon! morm pa re?t da tele gume sport max dobr dr?ijo pri 5°c :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole z gumam je tako !

Al bo na datum zakona zima al bo ?e prej? ?e bo? slu?beno lazil ukol po hribih potem morda bi blo pametno met zimske ?e gor-seveda vse je pa od vremena in napovedi odvisno!

Js ponavad zamenam ko je pa? zakon! morm pa re?t da tele gume sport max dobr dr?ijo pri 5°c :bravo:

 

Moja pot je zelo raznolika, avtocesta mimo Genove pa potem v hribe na 1800 - pri Grenoblu pod Mont Blancom :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem je pomoje res bol met zimake ?e posebej ?e so temp. tam do 15.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne pozab se bremz...s seboj :)

 

U jebenti sej res zimaki + zimske bremze. sramezljiv

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vedel sem da se bo? oglasil s svizcem zato pa sem omenil 15 stopin temparaturo :D

 

:harhar::harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo panike...

http://weather.msn.com/tenday.aspx?wealoca...forecast:tenday

 

p.s. tle mamo laboratorij - tehni?ni center....lep kraj a u bozji majki, se avion je samo do Lyona s 3mi postanki (120km stran)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klinac jaz sem se odlo?u da grem jutri menjat, cel teden bo zjutraj minus, po nekaterih napovedih v petek celo sneg....

Bom vsaj brez guzve...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klinac jaz sem se odlo?u da grem jutri menjat, cel teden bo zjutraj minus, po nekaterih napovedih v petek celo sneg....

Bom vsaj brez guzve...:)

 

Pametno Poldi!

 

Sedajle je -4 pri nas in cesta je bila cist diamantna....jaz grem danes menjat

 

 

Js ne vem, v sobot grem na vransko, naj pusti letne al dam raje zimake za gnjanje po poligonu, ?e bo treba jih peljal msabo in jih bom vmes zamenjal. :ne vem:

 

Dej na pm mobi, sm 3min stran doma....drugac pa skornje s seboj vzam v siboto...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolje se bo? nau?il lovit avto z letnimi gumami. Zimskih je ?e ?koda za poligon.

 

?e bi ?lovek gledal ?esa vsega je ?koda tud ?ivel ne bi, tako da gume so za 2-3 sezone pol pa kanta, pa men tako al tako ne zadri?ijo ve? :blush: , tako da tolk ko bi jih zje... na poligonu mi to sktraj?a za manj kot 1 mesec :D .

Je pa druga resnica da jih nimam ?asa zamenjat, too much other work to do.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja men je vedno bolje z zimskimi, moram re? da se kljub ob?asnemu 4x4 pozna, predvsem zjutraj v voznji navzdol v ovinke (mimo medvo?ke elektrarne :))

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja men je vedno bolje z zimskimi, moram re? da se kljub ob?asnemu 4x4 pozna, predvsem zjutraj v voznji navzdol v ovinke (mimo medvo?ke elektrarne :))

 

Model je v soboto en bil s tako CX-7 kot je tvoja na vranskem in se je malo rotiral po polgonu. :D

Bla pa je ena punca skliotom in novimi zimaki in verjem ustavla se je kot na suhem. ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Model je v soboto en bil s tako CX-7 kot je tvoja na vranskem in se je malo rotiral po polgonu. :D

Bla pa je ena punca skliotom in novimi zimaki in verjem ustavla se je kot na suhem. ?zmeden?

 

sej je blo suho a ne?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je blo suho a ne?

 

Ne povr?ine so premazane z neko snovjo na katero pr?ijo vodo da dobimo simulacijo ledene povr?ine, in verjem mi da je gladko kot pri norcih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne povr?ine so premazane z neko snovjo na katero pr?ijo vodo da dobimo simulacijo ledene povr?ine, in verjem mi da je gladko kot pri norcih.

 

Potem takem + za zimske gume .....

 

Ej a si vidu mejl zamudu sem MPSko pi**a loh bi jo mel za en dan.....Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne povr?ine so premazane z neko snovjo na katero pr?ijo vodo da dobimo simulacijo ledene povr?ine, in verjem mi da je gladko kot pri norcih.

 

Res je gladko, k pr norcih :) ... Sploh, ce je se mal snega zraven... :) ... Jaz sem bil lani proti koncu decembra, ko je se mal snega zapadlo cez noc :)

 

Filmcki in fotke >> http://www.flickr.com/photos/jest-mobile/s...57611905334623/

 

Takle je bil avto po prvi rundi (pred kosilom :)) ...

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.