Skoči na vsebino

Bluetooth za M6


Deluxe

Priporočeno sporočilo

?ivjo,

 

si je kdo kupil bluetooth-avto-instalacijo za telefoniranje?

 

Trenutno gledam tole Nokio: http://www.mimovrste.com/artikel/181002842...ja-nokia-hf-310

 

in tale Parrot: http://www.mimovrste.com/artikel/181001952...ot-minikit-slim

 

...torej nekaj simple pa da dobro dela. Original M6 instalacija pride ~370?, tako, da odpade. :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej kak?en telefon uporablja??

 

mislim da bi ?e na?el kakega CK3100

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...0&hl=parrot

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej kak?en telefon uporablja??

 

mislim da bi ?e na?el kakega CK3100

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...0&hl=parrot

 

Uporabljam N85. Nisem pa si nameraval naprave vezati v avtomobilsko instalacijo, zato tudi gledam take modele na baterije...

 

Slu?alko ?e imam, pa se mi je ne da imeti naprimer pol poti LJ-KP v uhu. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvojega modela ?e zaenkrat ni med podprtimi modeli pri Parrotu tako, da ni zanesljivo kako bo delalo oz ali bo sploh delal.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tvojega modela ?e zaenkrat ni med podprtimi modeli pri Parrotu tako, da ni zanesljivo kako bo delalo oz ali bo sploh delal.

 

 

S Parrotkami deluje vecina mobilnikov... in s tem imam najbolj pozitivne izkusnje... Predlagam pa, da le razmisljas o fiksni instalaciji... Sem imel kar nekaj teh za v vzigalnik ali na baterije... pa se tako slabo slisi (tako ti sogovornika, kot sogovornik tebe), da ni za resno uproabo. Ze tako med telefoniranjem manj pozornosti posvecamo cesti in voznji... ce pa je prostorocna naprava zanic, pa je se toliko slabse...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem imel Parrot CK-3100, SonyEricsson HCB-700 in imam trenutno Parrot MKi-9200. Vsi delujejo (so delovali) odli?no, le na HCB-700 ne more? povezati imenika pametnih telefonov - klici sicer delajo normalno).

 

Se pa pridru?ujem mnenju Jest-a, da raje vzemi fiksno in?talacijo (vedno bo takoj "ready to use", ni vidnih kablov ali kakih ?katel, zvok bo bolj?i iz avto zvo?nikov, tebe sogovornik bolje sli?i z lo?enim mikrofonom...).

 

Pa s CK-3100 (in nasploh Parrot) normalno dela vsak telefon (tudi N97).

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parrot in kaki HP se razumeta :( (?eprav je eden uporabnik na tem foromu tudi to re?il)

pri novih Nokiah pa opa?am, je sporazumevanje malo dalj?e in bolj ?udno kot z kakim SE.

 

vsekakor pa je pri fiksni in?talaciji kvaliteta zvoka in pogovora opazno bolj?a kot kaka slu?alka.

 

ima? mogo?e BOSE ozvo?enje?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Parrot in kaki HP se razumeta :((?eprav je eden uporabnik na tem foromu tudi to re?il)

pri novih Nokiah pa opa?am, je sporazumevanje malo dalj?e in bolj ?udno kot z kakim SE.

 

vsekakor pa je pri fiksni in?talaciji kvaliteta zvoka in pogovora opazno bolj?a kot kaka slu?alka.

 

ima? mogo?e BOSE ozvo?enje?

 

Ni ?isto re?il, na?eloma dela samo po kon?anem klicu ne izklopi mute in se naprej peljem v ti?ini, potem pa prislini disconnect in vse dela normalno naprej, pri nsalednjem klicu pa vse deluje BP. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede na to, da je bilo potrebno software parrota redno nadgrajevat, da je bolj ali manj uspe?no podpiral razli?ne nove terminale, kako pa to zgleda pri tanovih avtih ki imajo modri zob ?e original vgrajen? A je tudi v tem primeru za kompatibilnost z novimi mobiji potrebno npr. na vsakem rednem servisu nadgradit software?

 

Lp M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podpora za druge telefone je pomembna le ?e bi rad uporabljal imenik iz telefona. Za vse ostalo v zvezi s klicanjem in sprejemanjem bi moralo delovati, ?e le delujeta tako mobilec kot BT napravica po standardu blutooth.

 

Mazdina originalna instalacija ne uporablja telefonskega imenika tako, da nadgradnje na?eloma niso potrebne tudi pri novih telefonih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Manj ko je bolje je

 

V Alteji si imel nemski BT z imenikom, pa si stalno moral nadgrajevati z novimi telefoni.

 

Dosti je ON/OFF pa volume, da ti ni treba v roki drzat - absolutno pa fiksna instalacija

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Manj ko je bolje je

 

V Alteji si imel nemski BT z imenikom, pa si stalno moral nadgrajevati z novimi telefoni.

 

Dosti je ON/OFF pa volume, da ti ni treba v roki drzat - absolutno pa fiksna instalacija

 

Bolj se ne bi mogel strinjati :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Manj ko je bolje je

 

V Alteji si imel nemski BT z imenikom, pa si stalno moral nadgrajevati z novimi telefoni.

 

Dosti je ON/OFF pa volume, da ti ni treba v roki drzat - absolutno pa fiksna instalacija

 

 

To je res... vcasih je pa fajn, ce imas lahko tudi imenik... da vidis, kdo klice..

Jaz recimo nimam vedno mobilnika v stojalu in takrat, ko je v zepu, ne vidim, kdo me klice :) ... Smo ze tako razvajeni, da po stevilki skoraj nobenega ne poznamo vec :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res... vcasih je pa fajn, ce imas lahko tudi imenik... da vidis, kdo klice..

Jaz recimo nimam vedno mobilnika v stojalu in takrat, ko je v zepu, ne vidim, kdo me klice :) ... Smo ze tako razvajeni, da po stevilki skoraj nobenega ne poznamo vec :) ...

 

Za to pa obstajajo tipska zvonenja po klicatelju, ali pa celo izgovor imena :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo,

 

si je kdo kupil bluetooth-avto-instalacijo za telefoniranje?

 

Trenutno gledam tole Nokio: http://www.mimovrste.com/artikel/181002842...ja-nokia-hf-310

 

in tale Parrot: http://www.mimovrste.com/artikel/181001952...ot-minikit-slim

 

...torej nekaj simple pa da dobro dela. Original M6 instalacija pride ~370?, tako, da odpade. :whatever:

 

Jaz sem pred dvemi leti kupil podobno varianto Parrota, model Minikit in sem naredil napako. Podpiram mnenje ve?ine ali kupi? sistem za fiksno vgradnjo ali pa slu?alko. Minikit mi je na za?etku deloval v redu, potem pa je pri?el nagajati, zgubljati povezavo, zdaj pa sploh ne dela ve?. V naslednjem avtu bo fiksni sistem, trenutno pa uporabljam slu?alko. Kolega ima nokiin fiksni sistem in je zadovoljen.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Swiftu je parrot MK9000 ce se ne motim in zelo dobro dela predvajanje muzike s telefona, res dobro - no sej ze sound v swiftu ni slab, saj uporablja original zvocnike ampak prenos preko BT je tudi vazen

 

Nima imenika ima kot receno on/off pa volume + izgovori ime klicanega kot je v imeniku.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem imel v prej?njem avtu Parrota MK6100 se mi zdi, in moram re?i, da je bil odli?en.

Se strinjam z ostalimi glede fiksne vgradnje.

 

takega bi ?e vzel...moram malo pogledat kje ga dobit najceneje in kdo ti ga za kolko vgradi? ?zmeden?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

takega bi ?e vzel...moram malo pogledat kje ga dobit najceneje in kdo ti ga za kolko vgradi? ?zmeden?

 

vgradnja parrota je lazja ko menjava zarnice samo poleg moras imeti iso sadapter za mazdo (ebay ali zastopnik za slovenijo) potem j plug n play

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

takega bi ?e vzel...moram malo pogledat kje ga dobit najceneje in kdo ti ga za kolko vgradi? ?zmeden?

 

Tko kt je reku jures, sama vgradnja je enostavna. Poglej na strani http://www.parrot.si/, al jih pa pokli?, pa nej ti dajo kake kontakte za monta?o. Mislm, da jih pa ve? al mn prodajajo pri vsakem avtoakustiku.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

takega bi ?e vzel...moram malo pogledat kje ga dobit najceneje in kdo ti ga za kolko vgradi? ?zmeden?

 

Monta?a je ?ala mala, cca 2-3ure dela pa je, ?e pa ima? vse kable pa je samo 1 ura.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

?ivjo.

 

V moji M6 (letnik 2008) mam original in?talacijo bluetooth.

Nimam ne vem kak?nega telefona (Nokia E63), pa imam skoz te?ave z glasovnim upravljanjem. Pri Samsungu, ki sem ga imel prej, je normalno delalo. Ko zadevo pri?gem in ho?em koga poklicat, vse skupaj zmrzne in je treba avto ugasnit.

Sem ?e 100-krat probal, pa zmeri isto.

A kdo ve, ?e je treba stvar kaj "updejtat"? Na servisu ni? ne vejo o tem...

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ivjo.

 

V moji M6 (letnik 2008) mam original in?talacijo bluetooth.

Nimam ne vem kak?nega telefona (Nokia E63), pa imam skoz te?ave z glasovnim upravljanjem. Pri Samsungu, ki sem ga imel prej, je normalno delalo. Ko zadevo pri?gem in ho?em koga poklicat, vse skupaj zmrzne in je treba avto ugasnit.

Sem ?e 100-krat probal, pa zmeri isto.

A kdo ve, ?e je treba stvar kaj "updejtat"? Na servisu ni? ne vejo o tem...

 

js sm avtoradio zamenjal in stvar spila super. zelo sm zadovoljen. bluetooth dela u bulo. mam tipkovnico na monitorju, imenik se cel kopira gor. super stvar

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.