Skoči na vsebino

Letne gume 2010


MihaPr

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 182
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sodelavec je prej?nji teden montiral gor Pirelli "sa opasa?em" na svojega japon?ka (na T se za?ne). Zaenkrat OK, res ?akamo na de?.

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala, sploh ne vem kako sem spregledal tam. :blush: ?eprav je pa ironija, da iz UK dobim ?e vedno 30? ceneje s po?tnino vred. No ja bom videl, zaenkrat me tole zelo mika. :danzoman:

 

 

Na gume direkt se cene spreminjajo glede na povpra?evanje, npr. po testih so nove zmagovalne pireli v dimenziji 205/50/17 okoli 160-170 eur po komadu :vskalo: , tudi moje so nihale in sem jih kupil ?e predno so zvi?ali cene, prav tako je Potenzi RE 50 narasla cena za ve? kot 10 eur na komad v parih dneh. ...no vse ?e vedno ceneje kot v SLO, pa vedno sem dobil sve?e gume in kak?ne stare ki bi kje stale :) ...iz katere strani v UK pa kupuje? to?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na gume direkt se cene spreminjajo glede na povpra?evanje, npr. po testih so nove zmagovalne pireli v dimenziji 205/50/17 okoli 160-170 eur po komadu :vskalo: , tudi moje so nihale in sem jih kupil ?e predno so zvi?ali cene, prav tako je Potenzi RE 50 narasla cena za ve? kot 10 eur na komad v parih dneh. ...no vse ?e vedno ceneje kot v SLO, pa vedno sem dobil sve?e gume in kak?ne stare ki bi kje stale :) ...iz katere strani v UK pa kupuje? to?

 

Ni re?eno,da je v tujini vedno ceneje.Jaz sem kupil Pirelli P7 cinturato pri nas ceneje kot na gume direkt.

Narejene pa so bile marca letos. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Camskill, ki ima mimogrede tudi drugih delov dosti in najceneje dale? naokoli. Meni je res hecno ko iz UK dobi? cenej?e kot ?e bi pri nas kupil pa vsi vemo kje je vi?ji standard. :angry:

Prodajajo vzmetenje TEIN, KYB, Powerflex, EBC in Mintex bremze, ITG filtre (eni bolj?ih) itd... Priporo?am ogled vsem, prijatelj je iz tu kupil amortizerje za svojo Micro. Dobro je ker je Funt ?e vedno relativno poceni. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni re?eno,da je v tujini vedno ceneje.Jaz sem kupil Pirelli P7 cinturato pri nas ceneje kot na gume direkt.

Narejene pa so bile marca letos. ;)

 

vem vem, sej to pravim, pa odvisno od dimenzije, sam sem eno leto dobil ceneje gume na mimovrste, letos pa dunlopk tt v slo nisem na?el pod 160 eur, na gume direkt s bile pa 140 eur, zato je fino kar ?ekirati vse naokoli.

 

Symon, v bistvu ni vse od standarda, oni verjetno tudi ogromne koli?ine naro?ajo, delajo samo preko neta (in niso pohlepni kot pri nas), pri nas dvignejo cene in manj prodajo, drugje pa ve? nabavijo---ve?ji popust---ni?je cene---ve? folka kupuje---in s tem na koncu zaslu?i ve? kot teli bumbarji pri nas. Ampak la?je je dvigniti cene in manj prodati, ter nategovati folk. Mogo?e bomo kdaj res v Evropi.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

evo gume so kupljene montirane..so pa goodyear exellence ali nekej takega dimenzije 225/40/18 sej vem da ni ta prava dimenzija sam so pa vredu ni neke hude razlike tko da ja..aja pa cena je bila 360e z montazo.. a ima kdo izkusnje z to gumo?meni se zdi da je izredno tiha...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo gume so kupljene montirane..so pa goodyear exellence ali nekej takega dimenzije 225/40/18 sej vem da ni ta prava dimenzija sam so pa vredu ni neke hude razlike tko da ja..aja pa cena je bila 360e z montazo.. a ima kdo izkusnje z to gumo?meni se zdi da je izredno tiha...

 

bodi faca pa tole slikaj, da vidimo kako zgleda na samem avtomobilu. ?e je mo?no dej ?e cel avto od strani slikaj, da bo neka predstava a je bistvena razlika tisti "manjkajo?i centimeter v vi?ini gume.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce je excellence pol mamo izkusnje...

nocem ti pokvart veselja ampak pocakaj do prvega dezja, ce ti bodo tudi takrat vsec pol ni panike :)

 

 

dez je skoz tko da sem kr zadovoljen,vec mam izkusnje po dezju kot pa na suhem...bom poslikal takoj ko bo to mogoce..ok boss..?kaksna pa je drugace guma labi?tko na splosno?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam Excelence na Alfi... in hm... razen tega da si izredno tiha touring guma, mi niso preve? v?e?!

 

Moti me tudi to, da nimajo za??itnega roba... in je kot en balon na plati??u.... pc pc pc....

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje so zelo dobre sam jih je te?ko dobiti v pravih dimenzijah oziroma je izbor le teh zelo omejen :(

 

... vseeno pa verjetno ta stare smrekca simetri?ne bolje odvajajo ve?jo koli?ino vode. So pa super gume samo pazi, da jih bo? full pumpal, ker ?e ne ti bo po?rlo robove.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no lepa, moje dimenzije (205/50/16) na nobeni od spletnih strani ni asimetricnih! :)

 

?al... ?ele pri 17-kah se za?enjajo, ker so mi?ljene za malo vi?ji razred vozil. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo morda ve ?e se da dobiti kak?en TUV.

 

Malo sem gledal dimenzijo 245/40/18, ker je od serijskih 225/45/18 razlike -1%,

v ceni pa tudi ni kak?ne velika razlika, ker 225/45 so kar draga dimenzija

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo morda ve ?e se da dobiti kak?en TUV.

 

Malo sem gledal dimenzijo 245/40/18, ker je od serijskih 225/45/18 razlike -1%,

v ceni pa tudi ni kak?ne velika razlika, ker 225/45 so kar draga dimenzija

 

lp

 

razlika je ve? in to kar 3,4% ?e se ne motim

 

Razlika v ceni je pa kar precej?nja ampak bistvena je pa izbira saj za dimenzijo 40 je razli?nih modelov pnevmatik kot listja in trave za 45 pa le za vzorec :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

razlika je ve? in to kar 3,4% ?e se ne motim

 

Razlika v ceni je pa kar precej?nja ampak bistvena je pa izbira saj za dimenzijo 40 je razli?nih modelov pnevmatik kot listja in trave za 45 pa le za vzorec :(

 

po pregledu teh dveh kalkulatorjev:

 

http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

 

http://www.tiresizecalculator.info/

 

je razlika -1%, koliko je to to?no ne vem, ampak glede na rezultate je razlika med gumama minimalna,

ravno zato mi je padla v o?i ta dimenzija.

 

Kar sem gledal cene za 245/40 niso skoraj ni? ali le malenkostno vi?je od 225/45,

 

ravno zato razmi?ljam, da bi bila to dobra "alternativa" serijskim 225/45

 

ali je 245mm guma pre?iroka za 7.5J plati??e?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.