Skoči na vsebino

Letne gume 2010


MihaPr

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 182
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

bo? reku da popolnoma izkoristi? zdaj?ne bremze??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vozi po omejitvah :harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma meni gre na zivce ko se hitro peljem in morem ustavit pa vse nekej trese in takoj izgubim voljo do voznje s tem avtom..pa preprosto na zivce mi gre ce mi trese..

 

?e ti trese ma? verjetno zvite diske - kot ka?e si zapeljal z zelo segretimi gumami v lu?o. V vsakem primeru jih bo treba menjat sam ?e bo? dal ve?je ne bo? ve? mogel natakni 16", ?e ti je seveda sploh to pomembno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti trese ma? verjetno zvite diske - kot ka?e si zapeljal z zelo segretimi gumami v lu?o. V vsakem primeru jih bo treba menjat sam ?e bo? dal ve?je ne bo? ve? mogel natakni 16", ?e ti je seveda sploh to pomembno.

 

Najprej poglej plo??ice.Pri meni je tudi treslo in sem hotel zamenjati diske.Pol pa smo slu?ajno preverili plo??ice in so bile trde kot da so iz ?eleza.Se sploh ni? niso pra?ile.

dal sem gor Ferodo plo??ice in spet lahko bremzam brez da mi kaj trese.Plo??ice original so podenj. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po prevo?enih tiso? km moram re?t,da te Pirelli P7 cinturato res razturajo. :bravo:

?e posebej hrupa ni ve? ni? , pa dr?ijo po mokrem kot po suhem.Res dobre gume.

Edino kar mi ni v?e? so dokaj mehki boki in neza??itene feltne-nimajo roba.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na je pa optimalna dimenzija preseka za 323f-ba 1.5 z 16 colskimi feltnami ter 205 ?irino gume? sepravi 205/xx R16

 

ti bo keri z V6 motorjom povedal kaka je dimenzija k ima po defaul-tu 16''

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za V6 default je 205/50 16

ampak on ima tisto s 4 luknjami, tko da je pravilna 205/45 16 ali pa 205/40 16

 

 

Kaj bi pa bilo ?e bi dal 55, bral sem da znajo :policaj: te?it, ampak to nebo problem ker bi itak moral homol. 16 col, potem pa ?e ?tevec la?e, pa ve?ja poraba. Je morda ?e kaka fora? Bi dal pa 55 zato, da bi bil plac okoli koloteka bolj zafilan, ker zadaj ga je ogromno.

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

originalne mam gor....

 

a ,mas kaksne vecje za prodat oziroma kok pridejo ce jih zamenjam?lahko mi eno racunico naredis?z delom vred ker res bi jih rad zamenjal....

 

Js jih imam od M6 MPS, 40 mm ve?je pa ti povem da tudi te niso dorasle avtu, je pa abslutno bolj?e kot serijske.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SportMaxx te te se pa bolj kot je vro? asfalt bolje dr?ijo :bravo: ..sem jih ?gal ko pra**** pa so se ?e kar limale, bomo vidli kaj bo danes ko bo kao najbolj vro? dan v letu :bravo::hohoho:

 

Ti ma? iste kot uklopko, al ma? TT ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js jih imam od M6 MPS, 40 mm ve?je pa ti povem da tudi te niso dorasle avtu, je pa abslutno bolj?e kot serijske.

 

 

in kok bi mi racunal z delom vred?ce js potem moje diske itd.. pustu da mas za dele?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kok bi mi racunal z delom vred?ce js potem moje diske itd.. pustu da mas za dele?

 

Majster ni to tako izi, rabi? zavorne ?eljusti+ nosilce plo??ic + diske + plo??ice od MPS-ke, pol je pa cca 1 uro dela in si spet na cesti.

Drugi pogoj pa je da nima? feltn manj?ih od 17".

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

evo ?e en nasvet za mene prosim

 

Rabim letno gumo dimenzije 205/65-15

dobra po mokrem, tiha, pa da se ne rabi preve? in cena ne pretiravat

Vozilo dru?inski enoprostorec.

V prilogi nekaj po moje primernih ima kdo kaj izku?enj z katero od njih? Mnenje?

gume_direkt.com___Podrobnos....pdf

 

Morda ?e Fulda Carat Progresso 68,..?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj bi pa bilo ?e bi dal 55, bral sem da znajo :policaj: te?it, ampak to nebo problem ker bi itak moral homol. 16 col, potem pa ?e ?tevec la?e, pa ve?ja poraba. Je morda ?e kaka fora? Bi dal pa 55 zato, da bi bil plac okoli koloteka bolj zafilan, ker zadaj ga je ogromno.

 

205/55/16 ti bo bruslo po amortizerju, sem skoraj 100%. sicer je odvisno od tega kok siroko feglo mislis dat gor ampak je zelo velika moznost da ti od 6.5" naprej brusi

 

pomoc:

http://www.club323f.com/?page_id=894

 

ne vzet vsega kot sveto resnico ker so ze ET-ji narobe...

 

kar se pa tice za 1.5ko pa mislim da so original gume 185/60/14?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

205/55/16 ti bo bruslo po amortizerju, sem skoraj 100%. sicer je odvisno od tega kok siroko feglo mislis dat gor ampak je zelo velika moznost da ti od 6.5" naprej brusi

 

pomoc:

http://www.club323f.com/?page_id=894

 

ne vzet vsega kot sveto resnico ker so ze ET-ji narobe...

 

kar se pa tice za 1.5ko pa mislim da so original gume 185/60/14?

 

Mislim da ne bo dr?al, doma imamo 1.5 16v FBA, letnk je 1997, pa ma (verjel al ne) 175/70/13 (z original mazda pokrovi zraven gum)! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.