Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Na?li ste eno 'malenkost', da pa dajo 33.500? za novo osnovno mazdo6 benz in 37.500? za osnovno dizel, vam je pa u?lo.....

http://fr.mazda.ch/upload/country/ch/pdf_d...201%20F-DEF.pdf

 

Fak - karavan je cenej?i.... :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?li ste eno 'malenkost', da pa dajo 33.500? za novo osnovno mazdo6 benz in 37.500? za osnovno dizel, vam je pa u?lo.....

http://fr.mazda.ch/upload/country/ch/pdf_d...201%20F-DEF.pdf

 

Fak - karavan je cenej?i.... :ne vem:

 

So what?Jaz bi z njihovimi pla?ami takoj dal toliko.A ja, pa tam je zelo malo traktorjev,ve?inoma so benzinarji in to mnogo zelo navitih ma?inc.Ker za njih je benz đabe. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So what?Jaz bi z njihovimi pla?ami takoj dal toliko.A ja, pa tam je zelo malo traktorjev,ve?inoma so benzinarji in to mnogo zelo navitih ma?inc.Ker za njih je benz đabe. :D

 

Kar je ?e bolj?e, majo lahko dva avta na ene tablice, kot v Avstriji. Zavarovanje pa pla?a? za mo?nej?i avto. :bravo:

Kaj takega bi lahko mi tudi meli, pol bi lahko mel pri hi?i tri avte.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam za Alexom - avto kupi? enkrat na x let (eni pogostej, eni pa? redkej), OD prejema? vsak mesec, tako da treba je gledat (kako se ?e imenuje ena tema, katero sem ofnal na forumu) - kolikokratnik va?ega dohodka namenite nakupu vozila! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vseh pametnih dr?avah - ?e posebej skandinaviji je v veljavi sistem, veliko dobi? a tudi da?...s tem denar kro?i. To ni neumno, medtem ko pri nas se stiska in potem ljudje sami i??ejo krivine, da ni treba pla?ati dr?avi - ravno obraten destruktivni sistem.... :(

 

jaz pa na puntotu :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar je ?e bolj?e, majo lahko dva avta na ene tablice, kot v Avstriji. Zavarovanje pa pla?a? za mo?nej?i avto. :bravo:

Kaj takega bi lahko mi tudi meli, pol bi lahko mel pri hi?i tri avte.

 

Ampak to zavarovanje je drazje, kot pri nas zavarovanje za dva avtomobila :harhar:

 

No no, zdaj ste pa ?e malo offtopic.

 

Jaz sem ravnokar zamenjal vinjeto na na?i ?kodi. :P

 

 

Jaz sem jo ze pred kaksnimi dvemi tedni nalepil :):bravo:

 

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak to zavarovanje je drazje, kot pri nas zavarovanje za dva avtomobila :harhar:

Jaz sem jo ze pred kaksnimi dvemi tedni nalepil :):bravo:

Objavljena slika

 

Jaz pa se furam z njo ?e od decembra ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa se furam z njo ?e od decembra ;)

 

 

Jaz sem jo hotel kupit 27. decembra... pa mi je niso hoteli nikjer prodati... ker so ravno tisti dan uvedli tisti novi zakon, da ce zelis imeti racun na podjetje (da mi v sluzbi povrnejo strosek), je omejitev za placilo 50?... kar je vec pa samo s poslovno kartico ali preko racuna... In ker sem potem cakal, da mi v firmi povedo, na kaksen nacin jo lahko kupim, sem jo sele potem po novem letu :glare:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem jo hotel kupit 27. decembra... pa mi je niso hoteli nikjer prodati... ker so ravno tisti dan uvedli tisti novi zakon, da ce zelis imeti racun na podjetje (da mi v sluzbi povrnejo strosek), je omejitev za placilo 50?... kar je vec pa samo s poslovno kartico ali preko racuna... In ker sem potem cakal, da mi v firmi povedo, na kaksen nacin jo lahko kupim, sem jo sele potem po novem letu :glare:

 

Ta zakon je idiotski....si delam sedaj kartice...na pa so banke spet malo pridobile

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta zakon je idiotski....si delam sedaj kartice...na pa so banke spet malo pridobile

 

 

Vem, da je idiotski... in upam, da ga kmalu ukinejo... in da tisti, ki ga je predlagal odleti s stolcka ... Sem ravno pred nekaj dnevi gledal en prispevek, kjer so primerjali to situacijo drugod po Evropi... in imamo najnizjo omejitev glede tega... Ponekod spolh ni omejitve (Avstrija, Nemcija,...)... najnizja drugje pa se mi zdi, da je bila okoli 1.000? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem, da je idiotski... in upam, da ga kmalu ukinejo... in da tisti, ki ga je predlagal odleti s stolcka ... Sem ravno pred nekaj dnevi gledal en prispevek, kjer so primerjali to situacijo drugod po Evropi... in imamo najnizjo omejitev glede tega... Ponekod spolh ni omejitve (Avstrija, Nemcija,...)... najnizja drugje pa se mi zdi, da je bila okoli 1.000? ...

 

Sedaj je omiljen - tako da ?e si v tujini velja zakon dr?ave, ?e pa pla?uje? iz SLO v tujino pa na? :vskalo::vskalo:

 

Primer: s svojo kartico na privat ime lahko pla?am hotel v Franciji na licu mesta, ne smem pa iz Slovenije preko neta pla?ati karte na Air France....ta mora biti od podjetja

 

Tako da sedaj hodim naokolil oboro?en s plastiko.... :huh:

V bistvu se borimo sami s seboj z nekimi pravili, pri S.P. je pa to ?e duplo butasto....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne vem meni ne moti, karkoli je na firmo gre vedno na kartico

 

ne da te ne moti - po zakonu ne sme iti ni? kar je ve? kot 50? na privat kartico, ra?un pa na podjetje - dav?ni prekr?ek....oz vr?ejo ven iz stro?kov. Tudi ra?unovodski servisi to ven me?ejo ker so oni v prekr?ku ?e ti to delajo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne da te ne moti - po zakonu ne sme iti ni? kar je ve? kot 50? na privat kartico, ra?un pa na podjetje - dav?ni prekr?ek....oz vr?ejo ven iz stro?kov. Tudi ra?unovodski servisi to ven me?ejo ker so oni v prekr?ku ?e ti to delajo

 

 

Menda lahko placas s katerokoli kartico (tudi s kartico osebnega racuna)... ker se to NE smatra kot placilo z gotovino in je tok denarja sledljiv... Vsaj tako pise med poijasnili na DURSu ... >> http://goo.gl/pr3ut

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kartico od firme ane

 

nisi napisal a ne, do sedaj sem imel samo osebne, zdaj moram pa 8 kartic s sabo nosit... :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

a zdaj bojo vinjete spet po 55 eur?

 

Pa odstranjene cestninske postaje. :hudicek:

 

Dajmo se mi tu na forumu it eno stavo. Majer je v prej?njem mandatu obljubil odstranitev cestninskih postaj v roku pol leta. Takrat ni dr?al obljube in ker ima sedaj novo prilo?nost za izpolnitev le te, predlagam, da pobiramo stave ali mu bo uspelo dr?at besedo ali ne.

 

Pravila igre bi bila preprosta:

1. Do konca meseca se oddajo stave: bo odstranil/ne bo odstranil.

2. Po?aka se do izteka mandata (kadarkoli ?e bo to) in se vidi rezultat.

3. Na sre?anju se zberejo sodelujo?i v igri, in tisti ki so napa?no stavili pla?ajo pir :cheers: in pico zmagovalcem.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejmo mal druga?...damo mu 100 dni + tistega pol leta - bo ?ist dost. ?e tko smo preve? popustljivi.

 

Jaz stavim, da ne bo ni? iz tega in da bodo 20. novembra 2012 ?e vedno vse hi?ice.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pravim, da jih bo nemudoma odstranil. :P

 

?ak ?ak najprej je treba vse zamenat k niso na?i :party0035:

 

Pol pa hi?ice. Sam letos nau cajta do novembra, pol je pa ?e zima :P

 

Pa itak kako je to sploh mi?ljen? Itak rabi? un nevinjetni del za tovornakarje, pa ?e polcaji lohk divjake tam pobirajo ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pravim, da jih bo nemudoma odstranil. :P

 

Nemudoma? Misli? tako nemudoma kot odstranjuje njemu nev?e?ne uslu?bebnce? ?e mu pa to uspe tako hitro, potem ga na naslednjih pred?asnih volitvah zagotovo voljim. :D

 

Jest glasujem da mu ne bo ratalo, pa tud ?e ?e tako dr?im pesti da bi mu.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.