Skoči na vsebino

Prodaja mazde in nakup novega avta!


PeW

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

?e en ?as razmi?ljam da bi prodal mojo 323f in kupil kaj novega! Sicer pa razmi?ljam o Nissan Primeri ali pa Almeri! oboje 1.8ccm 115KM, od 2000 letnika naprej! Bolj me mika Almera=) obvezno mora imeti le?e da vr?emo not xenon kit :bravo: hehe :D va?i predlogi? Lahko predlagaste tudi kak?en drugi avtomobil!

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=3550186&show=1

Sicer ta nima le? :(

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupi? mazdo 3 :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

noooway ;) no morda se je res sli?alo tako ampak samo svetoval sem mu :P

Za 1x so naprodaj samo 17'' feltne

Morda pride ?e ostalo ?e slu?ajno me kaj prime....

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Almera mora biti facelift, da dobi? le?e, pa tudi v splo?nem je lep?a in kvalitetnej?a. Malenkost spremenjeno podvozje med drugim. Ti 1.8 (in 1.5) motorji so bili narejeni z mislijo na ro?ice iz avspuha ter nizke stro?ke izdelave in ne pri?akuj nekih hudih perfomans.

?e te ne skrbi registracija kupi Primero P11-144 z 2.0 SR20DE motorjem. Zakaj? V google vtipkaj SR20DE. ;)Mislim, da bi znalo biti kaj tak?nega zanimivo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

almero 1.5 vcasih peljem in je tipicna japonska kanta...tko da zame absulutni no go...je pa tak, da se sam tanka pa redni servis (ze 8 let) tko da iz te perspektive kvaliteten, vse drugo obup

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Almera mora biti facelift, da dobi? le?e, pa tudi v splo?nem je lep?a in kvalitetnej?a. Malenkost spremenjeno podvozje med drugim. Ti 1.8 (in 1.5) motorji so bili narejeni z mislijo na ro?ice iz avspuha ter nizke stro?ke izdelave in ne pri?akuj nekih hudih perfomans.

?e te ne skrbi registracija kupi Primero P11-144 z 2.0 SR20DE motorjem. Zakaj? V google vtipkaj SR20DE. ;)Mislim, da bi znalo biti kaj tak?nega zanimivo.

 

 

Ne vem ?e je to ?e ista ma?ina kar navaja? v oglasu, lahko pa re?em, da je moj sosed dal primero 2.0 iz rok pri nekaj malega ?ez 500 000 km. Ni? odpirano, ni? menjano. Skratka neverjetno. ?koda, ker je oblikovno novej?a primera prava katastrofa sicer bi blo to za imet.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Biv?a punca je mela Almero, re?mo letnik 2003 nekje (takrat nov avto), pa lohk re?em, da mi je v vo?nji bil bolj v?e? kolegov Golf IV! <_<

 

Pa morm dodat, da sm vse prej kot Golf fan! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je to ?e ista ma?ina kar navaja? v oglasu, lahko pa re?em, da je moj sosed dal primero 2.0 iz rok pri nekaj malega ?ez 500 000 km. Ni? odpirano, ni? menjano. Skratka neverjetno. ?koda, ker je oblikovno novej?a primera prava katastrofa sicer bi blo to za imet.

 

Isti motor je. 2.0 je od leta 1989 (prva Primera) do tega modela prakti?no isti z le nekaj novostmi na ra?un manj?ih emisij. Pa ?e ketno ima tako, da so servisi zelo poceni. Olje, filtri in, ?e je ravno veliki servis ?e 4 sve?ke. :hohoho:

Almere ?e nisem peljal je pa to, kak?na vo?nja komu pa?e pa? dosti osebna zadeva. Sam bi mu rekel naj gre peljati pa bo sam videl, kaj mu je v?e?. Naj pa napi?em, da ima Primera sicer zelo dobro podvozje. P10 (prva generacija) je bila naprimer znana po tem, da ima najbolj?e podvozje v tem razredu. V bistvu ima isto podvozje kot 300ZX (multilink) Podvozje je bilo namre? razvito na slovitem N?rburgringu. ?zmeden??e link do Wikipedie.

 

?e bi imela zadnja Primera (P12) na na?em trgu tudi ta motor bi jo verjetno kupil. Na japonskem je imela zadnja Primera SR20 motor v varianti SR20VE (variabilne odmi?ne) in 200 konji. Pri nas pa klinc. <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No glede na komentarje vidim da je ve? klape za primero=) sicer pa ima moj fotr nissan primero 1.6 slx letnik 98 in dela kot ma?inka=) samo ima premalo konji?ev za 1300kg :( almera pa mi je ful simpati?na :D ?eprav sem ljubitelj velikih avtov bi rad imel almero ampak vidim da ni kaj dosti za pohvalit jo :(

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa kupi 2.0 ima ravno prav konjev. Sicer pa ne vem zakaj spra?ujej? in se ozira? kaj drugi mislijo. Pojdi jo gledati, pelji jo in bo? videl kako se ti zdi. ?e ne pa pojdi ?e tole Primero, ki sem jo nalimal in bo? videl kateri avto ti bolj ustreza.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato pa kupi 2.0 ima ravno prav konjev. Sicer pa ne vem zakaj spra?ujej? in se ozira? kaj drugi mislijo. Pojdi jo gledati, pelji jo in bo? videl kako se ti zdi. ?e ne pa pojdi ?e tole Primero, ki sem jo nalimal in bo? videl kateri avto ti bolj ustreza.

 

 

nevem pa kdo bo hranil tistih 140 konji?ev! trenutno sem ?e v srednji ?oli!!! ?e za mazdo 1.8 115KM sem dal ?ec 500? za tehni?ni pa osnovno zavarovanje!!! spra?ujem pa za almero ker nevem kako in kaj je z njo ker jo nisem ?e nikoli vozil! zanima ma kak?ne lastnosti ima in take fore :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako kot je napisal Jo?a. Sicer pa kot sem napisal. Pojdi peljati pa bo? videl. Ni pa to nek dirkalnik. ?e ti bodo finance sfolgale pa le vzemi facelift, ki ima le?e. ;)

 

EDIT: Je pa res, da so dosti dra?je. :blush: Pa, ?e ti bodo bremze premajhne ?e vem za upgrade.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no tako kot je napisal Jo?a. Sicer pa kot sem napisal. Pojdi peljati pa bo? videl. Ni pa to nek dirkalnik. ?e ti bodo finance sfolgale pa le vzemi facelift, ki ima le?e. ;)

 

 

ja najraje bi vzel almero ?eprav fotr navija za primero=) pomoje zaradi tega ker jo ima on sam :D ja vzel ono z le?mi ker pol bi notr dal xenon kit :bravo: sicer pa mojo mazdo morda prodam za 3500 ?eprav mo?no dvomim :(

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja najraje bi vzel almero ?eprav fotr navija za primero=) pomoje zaradi tega ker jo ima on sam :D ja vzel ono z le?mi ker pol bi notr dal xenon kit :bravo: sicer pa mojo mazdo morda prodam za 3500 ?eprav mo?no dvomim :(

 

Kateri letnik je tvoja Mazda?

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

2000 letnik! 130.000km, veliki servis narejen, je kar bogata oprema ker je 1.8 16V :bravo: potegne ko svinja!

 

Zakaj pa potem prodaja? ?e je temu tako!!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa potem prodaja? ?e je temu tako!!!

 

 

ma zaradi malenkosti! rezervni kosi so dragi, zadek mi ni v?e?, nikjer ne dobim sprednjih lu?i da bi lahko dal noter xenon...! vglavnem ?e ne prodajam!! trenutno se zanimam za druge avtomobile! ?e bi pa mel M3 jo garant nebi prodal=)

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma zaradi malenkosti! rezervni kosi so dragi, zadek mi ni v?e?, nikjer ne dobim sprednjih lu?i da bi lahko dal noter xenon...! vglavnem ?e ne prodajam!! trenutno se zanimam za druge avtomobile! ?e bi pa mel M3 jo garant nebi prodal=)

 

malo pretehtaj kako in kaj-morda vzame? ali napraska? kje za M3 mislim da bi jo dobil ?e za kak pameten denar :ne vem:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vem da ko prodaja?, se ti zdi da daje? avto prepoceni (sem sam pred kratkim spoznal to). Vendar mislim, da je cena 3500 malo mo?na. Tukaj je ena podobna in vidi? koliko ima postavljeno ceno. Vpra?anje je pa potem za koliko se pa dejansko avto proda.

 

Jaz sem imel to sre?o, da sem imel toliko denarja da sem lahko kupil to 6-ko, ki jo vozim sedaj. 323F-ko pa sem lahko prodajal po pameti. Sicer sem res ?akal 3 mesece na kupca, vendar je pa prvi ki jo pri?el gledat tudi odpeljal.

 

?e pa misli? prodati avto prej preden bo? kupoval drugega, je pa ponavadi ?isto druga?na zgodba.

 

Tak?no je vsaj moje mi?lenje. Verjetno ?e bo pa kdo drug povedal svoje.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.