Skoči na vsebino

Prodaja mazde in nakup novega avta!


PeW

Priporočeno sporočilo

V službi vozim 150 kjnskega kokodaka, DSG 7 stopenjski - menjalnik dela zelo dobro pa tudi kojnov/navora za v klanec je zadosti.

 

Pri 7 sedežih ne vem koliko prostorem prtljažnik je, je pa kabina zelo prostorna. 190 kojnov je zadosti tudi za prikolico.

Na avtonetu prodajajo rabljene 7 sedežne 4x4 DSG 190 kojn za 24 jurjev

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Mraušk Mčk napisal:

za 16 jurjev 7sedežnik: 

 

 

S prostori za poljubljanje!!! (ene parkrat poljubiš mašino da vžge)

 

Super! Mi poveš, v katerem salonu jo lahko pogledam?

 

Dokler je Lada sodelovala z Reno, je imela licenco za Dacio Logan. Ne vem, če zdaj še delajo te Lade...

 

Itak pa ni pravi motor noter...

 

Pa tudi 4x4 pogona ni...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 1 uro je Slivka napisal:

 

Super! Mi poveš, v katerem salonu jo lahko pogledam?

 

 

Ok, mal sem se hecal

 

Ampak resno. Če bi jaz rabil res prostoren avto, pa da še ni kombi, potem zagotovo škoda kokodak. Pa ne zato ker imam tudi sedaj škodo pa da navijam za to znamko, pač pa volumen kabine kokodaka je res velik. Sicer ga zagotovo nesejo razni minivani ki so bili v osnovi narejeni za europalete prevažat, ampak ne vem koliko jih je 4x4. 2litra dizel je pa must have za v klance in vleko prikolice. 

 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa bi tega vzel in nič drugega.

 

WWW.AVTO.NET

Ford Galaxy 2.0 TDCi 132 kW AWD Titanium Powershift, letnik:2018,24900 EUR ::...

 

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je FuManchu napisal:

Saj sedaj vozi preznačkanega Forda kesonarja 😄

 

 

Samo on kolikor vem, ne isce zamenjavo za tega kesonarja... ampak za Mazdo5 ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slivka išče zamenjavo za izumrlo vrsto. Karkoli bo našel, bo samo bolj ali manj približek. Če bo imel srečo.

 

Kaj čemo, živimo v svobodi (tržno gospodarstvo pa te fore) in imamo to srečo da nam drugi povedo, kaj potrebujemo. 

  • Žalosten 2
  • Hvala 1

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 39 minutami je Jest napisal:

 

 

Samo on kolikor vem, ne isce zamenjavo za tega kesonarja... ampak za Mazdo5 ... 

Vem. Zato pišem, ker se brani forda menda :D

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 2 urama je Bini napisal:

Če bo še dolgo iskal bo lahko dobil še samo elektrikarja...😁🤣

Ampak, do takrat bodo otroci že od hiše šli in dovolj bo en mali smart, če ne bo lopate zraven vzel.... :o

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer pa Slivka povej, čemu se najlažje odrečeš?

 

Dolžini, širini, številu sedežev, pogonu 4x4, dizlu?

 

Jaz mislim, da bi tudi s potniškim Renault Trafficom dobro shajal. 2.0 DCI je super motor, vzdržljiv, moči dovolj (pa še povečaš jo lahko), prostora pa tudi. Pač je malce širši od osebnega avtomobila, to verjetno ne bo zahtevalo hudega prilagajanja. Pa tudi dolžina te ne bi smela motiti, če zdaj z BT-jko okoli skačeš. Poleg tega imajo tile Traffici ponavadi že vgrajene tudi kamere za vzvratno vožnjo (sicer jo pa za male pare dobiš pri Kitajcih).

 

Moj sosed ima potniškega Traffica, sicer 1.6 DCI, pa pozimi kakšne smučarje vozi čez Predil - je pač le prednji pogon, a z dobrimi zimskimi gumami zlepa ne omaga.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 9 urami je FuManchu napisal:

Seveda ne, ko narod ne dela rednih servisov. 

Ful slabi menjalniki so.

Samo za to nimam avtomatika.

 

Baje majo ful težave pri počasni vožnji, cukajo...

 

Lahko ti povem analizo, ki sem jo naredil za Focusa. 2019 so vgrajevali GM menjalnike. 8-speed, ker je bil tak v riti so ga pri Fordu predelali na 7-speed. Za zamenjavo je naredil Ford vrhunski transaxle 9-speed.

Vozil sem ga na 120KM dizl Focusu in je grozn. Skregal sem se z avtom. Pa sem vozil ZF-e v BMW-ju, Alfi QV, Hyundai v Ceed GT, i20 125KM, pa je blo vse super.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.