Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Polzi iz rok ja.... J. LO je pa totalno odpovedal, se v dezju ko je Ducati najkonkurencnejsi ocitno voznik ne bo na ravni...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Odkar je podpisal za Ducati je mrknil...

 

Drugace pa bravo nori Maverick! Kon?no so zmagal na?i!!! Mojemu Suzukiju je cena narasla :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobra izjava, mam crne rajse na sebi od Marcove gume... :) Da to naredijo v formuli kjer je vsak v kabini dobijo kazen

post-2637-0-36568100-1473019615_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem bil bolj zacuden da je Lorenzo po tako dolgem casu koncal tako visoko. Mega obdobje za motoGP sicer. Stara garda, Pedrosa, Lorenzo, Marquez in Rossi in par se ne tako uveljavljenih ki ocitno imajo potencial za zmago; Crutchlow, Vinales, Iannone, Dovizioso, zadnjic cca 8 dirk je bilo fantasticnih. Pa se koncno sem dobil britanca za katerega lahko navijam! :D

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e dobro, ker tole zgleda kot ?pansko - Italijansko nacionalno prvenstvo.

Res je. Meni manjka kak?en dirka? tipo Mamola,Stoner  ali pa od?tekanec  Kevin Schwantz, ker druga?e res to izgleda kot dvoboj ?panija-Italija. :ne vem:

Pa tudi MM se bolj vozi po pisti kot dirka.Res nabira to?ke samo to ni to.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Bravo in ?estitke iz na?ega tabora martin?kovih  navija?ev!!!  :)  ?al pa mi je za vas ki navijate za jokico (jorge) in  za doktorja ki  nazaduje v pacienta :)  RES ?KODA!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke tamalemu, 5xnemu svetovnemu prvaku!  :rozico:

 

(navijam sicer za Mr. Antipatikusa, Komarja in Jokico, ne vem ?e katera vsa imena mu pripisujete, v glavnem ?or?e Lorenzo, nr. 99)  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Letos ni vpra?anja, bil je stalno pri vrhu in konstanten, Yamahe preve?krat v pesku, v sezoni kjer je 8 zmagovalcev je v bistvu ?telo to kdo bo manjkrat brez to?k. MArquezu lahko samo ?estita?

 

Je pa to sedaj bad za konec sezone (za gledalce)

 

Komentatorja sta pa ?isto za svetm, stalno poudarjata da je MArc na slab?i Hodni, medtem ko cel motogp svet govori da je v polovici sezone Honda naredila ogromen korak naprej, manj tro?i gume, ima ve?jo vodljivost...dokaz je tudi to da je zadnja zmaga Yamahe letos junija v Kataloniji Rossija, ostalo do danes 7x Hond, 1 x suz, 1 x Duc...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se pa letos MM sploh ni zdel tako superioren. Je vozil bolj zadr?ano in bele?il manj odstopov, to pa je vse.. Na dirkali??u je bil po moje Rossi letos najbolj mo?en. bolj kot lansko leto, kjer je bil vedno slab?i pri normalnih pogojih..


Bravo in ?estitke iz na?ega tabora martin?kovih  navija?ev!!!   :)  ?al pa mi je za vas ki navijate za jokico (jorge) in  za doktorja ki  nazaduje v pacienta :)  RES ?KODA!

 

Pacient si edino ti, Rossi je svoje ?e zdavnaj dokazal, vozi ker mu je fajn..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni se pa letos MM sploh ni zdel tako superioren. Je vozil bolj zadr?ano in bele?il manj odstopov, to pa je vse.. Na dirkali??u je bil po moje Rossi letos najbolj mo?en. bolj kot lansko leto, kjer je bil vedno slab?i pri normalnih pogojih..

 

Pacient si edino ti, Rossi je svoje ?e zdavnaj dokazal, vozi ker mu je fajn..

ne rabi? takoj  bit u?aljen in tega takoj vzet resno in osebno ker oba veva da ne ti ne jaz nimava ni? od tega :P  pa? je komentar  , mi je pa v?e? da so?ustvuje?  s tvojim junakom!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gnila dirka ampak cestitke mm. Najmanj na tleh celo sezono; se mu je obrestovalo.

 

Upam samo da sedaj, ko je opravil svojo 'dolznost' (gledati veliko sliko in ne poskusit zmagat za vsako ceno na vsaki dirki) lahko do konca sezone fura bolj balls to the wall da bomo spet gledali 93 kot ga imamo vsi najbrz najraje.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gnila dirka ampak cestitke mm. Najmanj na tleh celo sezono; se mu je obrestovalo.

 

Upam samo da sedaj, ko je opravil svojo 'dolznost' (gledati veliko sliko in ne poskusit zmagat za vsako ceno na vsaki dirki) lahko do konca sezone fura bolj balls to the wall da bomo spet gledali 93 kot ga imamo vsi najbrz najraje.

Kot da zadnji dve dirki ni, ?e posebej ko je vrnil prehitevanje takoj Rossiju, tam je ?lo za milimetre (dejansko je imel Rossi ve? za izgubiti ?e se se sesujeta med dirko)

prevrti na 2:25

 

https://www.youtube.com/watch?v=vRT1FiYXCtI

 

, pa danes pred ovniki ni slajdov? Enostavno pa kot sem rekel Honda ne obrablja gum, poglej si slow mo kamero 4 kroge pred koncem, na Marquezovi prednji gumi niti malo sledi obrabe, medtem ko sta Yamahi bili ?rtev totalno izrabljene prve gume, Rossijeva zaradi bitke z Marquezom in Lorenzotom ?e v prvih 10 krogih.

Ravno to je voda na mlin letos Rossiju ki ima v teh pogojih veliko bolj?i ob?utek kot Lorenzo. Lorenzo potrebuje 100% material in pogoje.

 

V glavnem upajmo da bo v 2017 bolj enako, na za?etku sezone je dominirala Yamaha, potem pa Honda, ?e Crutchlow s hondo je v mokrem in suhem ujel Yamaho.

 

Sicer pa SUZUKI!! Gremo na?i :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne rabi? takoj  bit u?aljen in tega takoj vzet resno in osebno ker oba veva da ne ti ne jaz nimava ni? od tega :P  pa? je komentar  , mi je pa v?e? da so?ustvuje?  s tvojim junakom!

 

nisem u?aljen.. samo ?e si ti tak?nega ?loveka kot je Rossi ozna?il za pacienta, potem ni panike ?e tudi jaz tebe enako.. :) ne so?ustvujem pa z nikomer. Ker denarja imajo vsi ti top dirka?i zadosti, da jim je to vse samo igra..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem u?aljen.. samo ?e si ti tak?nega ?loveka kot je Rossi ozna?il za pacienta, potem ni panike ?e tudi jaz tebe enako.. :) ne so?ustvujem pa z nikomer. Ker denarja imajo vsi ti top dirka?i zadosti, da jim je to vse samo igra..

ma to je re?eno tako, ker mu pa? ne gre vse kot treba....in kot  mopedist  spo?tujem kar je in bo dosegel. sicer pa  bo v naslednji sezoni lahko  nadoknadil kar je letos  izgubil ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Medtem se sezona nadaljuje in neugodna VN Avstralije;

 

http://www.svet-hitrosti.com/rossi-in-lorenzo-v-avstraliji-zaskrbljena-zaradi-gum/

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Dovi kon?no zmagal na Dukanti, sem prov vesel, ker sem mu ?e celotno sezono ?elel ene zmage. Zdaj imamo kar 9 zmagovalcev dirk v 2016.  :wub:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • A ti niti svojim občutkom ne zaupaš? Ok je res, da se zadnja leta malo vozimo po snegu, ampak najslabša je počasna vožnja po neutrjenem snegu, ko se sneg lepi na gumo. Večino je zaradi tega tako strah, da vozijo k pojajacih počasi in drseče. Ko se kolesa dovolj zavrtijo, da sneg odletava iz lamel je precej bolje, samo tam pač deluje fizika zaradi večjih gibalnih količin, ki s povečanjem hitrosti začnejo slabšati situacijo.   Problem videa, ki si ga ti objavil je v tem, da model slika gumo, ko se je ustavil in zaradi nizkih hitrosti pred ustavljanjem se je sneg nabral gor in iz tega on vleče zaključke. Poglej hitro premikajoče gume in v večini snega v lamelah skoraj da ni. Se pravi sneg nikakor ne bi mogel pomagati pri boljšem oprijemu.
    • hehe,.. no sej bo zmagu še letos 100% sam mora ustavit se tolk pushat
    • Najboljša ledena kava s pogledom na Trst. 😁  
    • Pa ne sam on... važn, da si nabere okoli sebe fanboyse in pol lahko tud crap prodaja pa se bo kupovalo.   mam pa občutek, da bo Musk končno odvrgel masko, pograbil nagrado in spravil podjetje v tako itgubo, da ga bo mpral prodati kakemu kitajcu. Tako bo tud Tesla kmal kitajska.
    • Sem imel en videjo, pa ga ne najdem. Bom poiskal, brez skrbi. Fant naredi test gume s kepo snega.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.