Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Hja v bistvu je torej z dejanji samo potrdil Rossiju in vsem nam dokazal, da se Rossi kot ka?e ni vsega izmislil. Hja vsak pameten bi malce pazil, da ne bi bilo vse tako transparentno.

 

V F1 se je mu?kalo ampak vedno je bila ekip najprej in ve?inoma je ?lo za pomaganja znotraj ekipe - ekipa daje dirka?em denar ne pa dr?ava. In ?e na ra?un svetovnega prvaka za ?panijo spusti? 2x prvo mesto ... hmmm noben lastnik takega dirka?a ne bo dolgo gledal.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Marquez, odkar je pri?el v Hondo, pere Pedroso kot za ?alo, na koncu leto?nje sezone je bil pa kar naenkrat ?ude?no po?asnej?i od njega. Seveda samo takrat, ko je bilo to potrebno, da se je lahko smukal okoli Rossija ter ga s prehitevanji upo?asnjeval in mu s tem ote?eval lovljenje Lorenza (predzadnja dirka v Maleziji, tudi Avstralija), ko pa je pri?el do Lorenza pa kar naenkrat ni bilo teh prehitevanj (videno v Avstraliji in Valenciji) in mu je dobesedno ??itil hrbet (Valencia), na zadnji dirki ?e celo pred mo?tvenim kolegom Pedroso.

 

Seveda je tu ?e poskus prehitevanja na silo oziroma dobesedno zaletavanje v Rossija v zadnji ?ikani (Nizozemska), katero je potem Rossi slavno dobil z vo?njo ?ez pesek. 

 

Potem naj vsaj ne glumi in naj jasno pove, da pomaga Lorenzu, ker tole njegovo sprenevedanje da ni mogel hitreje, ni mogel prehiteti itd. je zelo prozorno (vsaj glede na njegove leto?nje manevre prehitevanj z Rossijem). Cel motociklisti?ni svet, ko tudi navija?i, so ga spregledali, ?e celo Lorenzo je to potrdil v uradni izjavi, res mi jasno, koga misli da ?e zavaja? Drekavac mali ljigavi. 

 

?vi?gi ?panske publike in ovacije ob vsakem prehitevanju za Rossija itak povedo svoje, tale ?rni made? bo ostal na karieri Lorenza in Marqueza, tega feni motogp ne bodo zlepa pozabili, ker so na ta na?in izigrali Rossija, enega izmed najve?jih vseh ?asov, in ne kar enega loleka.

 

?e bi bila zadnja dirka v Italiji, se na Marquezovem mestu ne bi upal odpeljati ?astnega kroga, ker bi se bal, da bi me zvlekli iz motorja.

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Glede, da sem po res res dolgem ?asu gledal MotoGP in da itak nisem fan motociklov bi tekmo lahko nekako razlo?il v enem stavku.

 

Dirka je bila kot film z vrhunskimi igralci in blazno slabo igro.

 

Kdor tega ni videl je ali slep ali pa preve? zaljubljen v svojega idola, da bi lahko kriti?no prepoznal, da je blo vse en navaden BS in sramota MotoGP-ju na sploh - tak drek ?e v F1 ne vem kdaj je bil nazadnje.

 

@dpicul - sorry ampak o kak?nem ritmu govori?... Rossi realno ni mogel bli?je ker je ?tartal iz oslovske klopi. Pri tem je vedel, da tudi ?e bi s z zobmi zagrizel v asfalt in se z njimi dr?al proge ne bi mogel nadoknaditi razlike. Torej mu je bila edina realna mo?nost, da Lorenzo naredi napako ali pa da mogo?e ekipca ?panskih "Three stooges" naredi budala?tino, kar je bilo pa realno nemogo?e za pri?akovat. Temu primerno je pa? z nekim varnim tempom dr?al mesto, ki si ga je priboril, ker najslab?e bi bilo, da bi nekaj divjal ?ez mejo pa recimo odstopil - nakar bi MM in Perdrosa brez problemov prehitela Lorenza in vsi bi se spet spra?evali, kaj bi bilo ?e Rossi ne bi odstopil in bi on izpadel kot najve?ji lolek, ?panska falanga bi pa slavila kot najbolj po?tena na svetu.

 

Tako pa se je izkazalo kar se je moralo izkazati in v bistvu je pa? cel svet videl "namje?talko" pa ?e bo? 100x rekel da ni res.

 

Aja pa da me ne bo? nekaj obkladal z navija?tvom - MotoGP ne gledam, vem sicer kdo dirka ampak ne navijam za nikogar - sem pa si neobremenjeno ustvaril mnenje v zadnjih dveh dirkah in mislim, da se nisem zmotil.

govorim o ritmu najhitrej?ih treh. Poglej podatke o ?asih na krog v petek,soboto in nedeljo pred dirko in med njo. So ?e nekateri podatki, ker kot pravi? da ne spremlja? motogp ja, jih ne pogleda?.

Je pa res,da so imeli sestanek pred dirko, in so se malo prestra?ili vsi. Kaj ?e bi kdo koga zvrnu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

govorim o ritmu najhitrej?ih treh. Poglej podatke o ?asih na krog v petek,soboto in nedeljo pred dirko in med njo. So ?e nekateri podatki, ker kot pravi? da ne spremlja? motogp ja, jih ne pogleda?.

Je pa res,da so imeli sestanek pred dirko, in so se malo prestra?ili vsi. Kaj ?e bi kdo koga zvrnu?

malo je razlika v gumah, litrih bencina itd po 27 krogih med nedeljo in ostalimi dnevi...........

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go!

http://www.motorsport.com/motogp/news/analysis-can-rossi-and-lorenzo-still-be-teammates-in-2016/

 

hja jaz sem rekel zamenjava pedrosa - lorenzo, ampak dejansko ga nih?e no?e, oziroma se boji dveh egotov. Ta z Ducatijem je res logi?na varianta, ker po drugi strani tudi yamaha rabi ITA-ITA kolega...

 

Rossi - Iannone na Yamahi drugo leto bi bila fantazija....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ducatija se malo izboljsa in je lahko prvak tudi z njim. To bi bilo nekaj kar vasemu velebogu ni ratalo :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Here we go!

http://www.motorsport.com/motogp/news/analysis-can-rossi-and-lorenzo-still-be-teammates-in-2016/

 

hja jaz sem rekel zamenjava pedrosa - lorenzo, ampak dejansko ga nih?e no?e, oziroma se boji dveh egotov. Ta z Ducatijem je res logi?na varianta, ker po drugi strani tudi yamaha rabi ITA-ITA kolega...

 

Rossi - Iannone na Yamahi drugo leto bi bila fantazija....

nisem bral ?lanka, vendar niso vsi razprodani za naslednje leto? Kak?a pred?asna prekinitev pogodb?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem bral ?lanka, vendar niso vsi razprodani za naslednje leto? Kak?a pred?asna prekinitev pogodb?

Ugibanja....celo o tretjem ducati biciklu. Dejstvo pa je da bodo nekaj morali storiti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni zanimivo, da v senci Planice in motogp, nihce niti ne rece da se je tudi f1 zacela, in to z multirevolucionarno (spet) novim kvolifajingom....

Aja pa resno upam da je presenetljivo zgoden podpis jasno sporocilo Lorenzo od Yamahe da drugo leto hocejo Rossi/Vinnales ali Iannone.....

 

To mi deli!

 

Danes sta se ze konkretno 'pogovarjala' oba na stezi. Pa ne ker sem za Rossina to kar je Lorenzo naredil je res svinjsko....da se mu pelje brez gasa po idealni....

 

 

Pocelo je :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.