Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Dani sklati z motorja si napisal...bil je pa Pedrosa tisti ki je bil sklaten 2m v zrak

?e dobro, da je bil MM dva dni in 6 ur pred njimi sicer bi dobil on kazen.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanima me, kaj bi se zogdilo, ?e bi bil Marquez v vlogi Lorenza in Rossi v vlogi Pedrose - sem 100% da bi Marquez dobil kazen zaradi agresije.

In potem pravijo da so navijaci Rossija obremenjeni s tem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat se ne obremenjujem, je pa to dejstvo, da "nedotakljivega" se ne sme dotikati (tudi v primeru te nesre?e, ?e bi ga M.M. zbil) Se pa popolnoma strinjam, da je M.M. preve? agresiven in grob in upam da mu je bila Argentina v opozorilo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat se ne obremenjujem, je pa to dejstvo, da "nedotakljivega" se ne sme dotikati (tudi v primeru te nesre?e, ?e bi ga M.M. zbil) Se pa popolnoma strinjam, da je M.M. preve? agresiven in grob in upam da mu je bila Argentina v opozorilo.

Ja ne vem, ?e bi ka?a med moto3 pri?la na stezo, se to pove?e z Rossijem :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Vseh 12 znotraj 0,8 sekunde na enem najdaljsih in najhitrejsih stez v koledarju (mislim da je samo Malezija pa Austin daljsa)...pa senzacionalen krog penzionista.

 

To da verjetno najvecji sponzor F1, med drugim tudi glavni sponzor mercedesa zapusca F1 in gre v motogp tudi pove zelo veliko.

 

Pa se Suzuki se prebuja!

post-2637-0-53960600-1527954228_thumb.jpeg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vseh 12 znotraj 0,8 sekunde na enem najdaljsih in najhitrejsih stez v koledarju (mislim da je samo Malezija pa Austin daljsa)...pa senzacionalen krog penzionista.

To da verjetno najvecji sponzor F1, med drugim tudi glavni sponzor mercedesa zapusca F1 in gre v motogp tudi pove zelo veliko.

Pa se Suzuki se prebuja!

Jap, bo zanimiva dirka... privo??im penzi?u pol. Kako je spet MM ulovil motor, ne more? verjet.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri bo povedel Jorge, naredil mal vlakca, mal bojo ven letel, kak blow up bomo videli (350 po ravnini noro)

 

Zato ce gres v mugello boh ne daj na glavno tribuno

 

Tole je vse kar vidis pa start :)

 

 

https://youtu.be/NsYqAFLThKU

Komaj cakam drugo domaco dirko, karte so. Mogoce pa celo se v Brno potegnemo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jutri bo povedel Jorge, naredil mal vlakca, mal bojo ven letel, kak blow up bomo videli (350 po ravnini noro)

Zato ce gres v mugello boh ne daj na glavno tribuno

Tole je vse kar vidis pa start :)

Komaj cakam drugo domaco dirko, karte so. Mogoce pa celo se v Brno potegnemo

Jaz sem bil lani v Brnu, ma ne na Gp ampak na treningu, neko evropsko prvenstvo. ?e tisto je bilo neverjetno za sli?at in videt. Bi se res moral eno leto odpraviti na "ta pravo" dirko, ?e ful let odla?am.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo reci pa gremo (za ta prave karte mora biti pravocasna akcija). Brnonkenizjema ker je vse na hribckih in ni nobene panike.

Misano pa tribuna Brutapella - Rossi club, in res najboljsi ovinek. Avstrija na primer pa cisti podenj....ze samo dirkalisce....

Mugello - kampiranje v dirkaliscu

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rossi je res dobro odpeljal kvalifikacije to ni glih v njegovi navadi, bomo videli kako bo v dirki.

Zato pa gledamo, ker je vedno vsaj 5-6 kandidatov za zmago

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo reci pa gremo (za ta prave karte mora biti pravocasna akcija). Brnonkenizjema ker je vse na hribckih in ni nobene panike.

Misano pa tribuna Brutapella - Rossi club, in res najboljsi ovinek. Avstrija na primer pa cisti podenj....ze samo dirkalisce....

Mugello - kampiranje v dirkaliscu

Po mojem je Brno res najbolj?a varianta se vidi ful piste z hrib?kov kot pravi?.Una varianta med VR-jevimi navija?i je bolj pere?a, ker pa? ne navijam zanj in je ruba, da me kdo ?e zmlati. :)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po mojem je Brno res najbolj?a varianta se vidi ful piste z hrib?kov kot pravi?.Una varianta med VR-jevimi navija?i je bolj pere?a, ker pa? ne navijam zanj in je ruba, da me kdo ?e zmlati. :)

Vmes so tud ostali, ravno to je fora, prevladuje pa rumena.

Brno si dvignjen a si bolj oddaljen, obvezno moras boti na gricku, ne spomnim se, mislim daje C

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo pravo dirko dozivis cez vikend na travnikih poleg dirkalisca. Tam se ne spi 3 dni (alkohol ni potreben za zur).

C je ta glaven ja

post-2637-0-26691300-1528006071_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obe dirki v tisocinkah od prvega do tretjega mesta, noro, zdaj pa veliki finale

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo? Ducatija ne pusti da bi slo na no?. Fajn dirka japoncev od 3. Mesta naprej :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem gledal. Sem raje jedel dobrote v dobri o?tariji.Se pravi, da nisem ni?esar zamudil.Kaj pa primarij? Kateri je bil?

Dober 3. Se je celo dirko dajal s Petruxom in Suzukijema, v zadnjem krogu ujel se Dovija iz 4 sekund na pol sekunde, zmanjkalo 200m

Je pa Marc sam poslrbel da se je prvenstvo spet odprlo.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dober 3. Se je celo dirko dajal s Petruxom in Suzukijema, v zadnjem krogu ujel se Dovija iz 4 sekund na pol sekunde, zmanjkalo 200mJe pa Marc sam poslrbel da se je prvenstvo spet odprlo.

Po mojem je vse to del cirkusa... rekli so MM:dej danes padi, da bo bolj zanimivo prvenstvo. Nima smisla, da samo ti zmaguje?.:)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.