Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

Ne vem od kje je na?el ?ez no? spet to hitrost.

 

Res ?koda mugella ker bi druga?e bili vsi sedaj popolnoma enaki. Lorenzo pa ni imel dneva.....slab tempo, pa ?e torpedoran....?e dobro da ni ?la klju?nica

Aja zdaj je sam ?e dilema, tako kot lano ali iti v Brno ali v San Marino.....

 

Brno je dogajanje, San marino pa rumena scena...

 

Boh ne dej pa v Zeltweg, bedna steza za motorje in edina mo?nost za general admision je ta dolgo?asna ravnina za drugim ovinkom

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa grem ravno v Zeltweg, ker sem v dveh urah gor. Pa poznam ?e malo dirkali??e, ker sem bil na F1. bomo videli kako bo.

 

Danes pa fenomenalna dirka, Rossi res neverjetno v par krogih iz osmega na prvo mesto..Pa v zadnjih dveh krogih deklasiral Marqueza, na koncu pa ?e prijateljski stisk rok med obema.. Kaj ?e? lep?ega :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil tudi jaz na f1. Ce nimas tribune nimas nic.

V brno se itak gre za 3 dni. Pa brez mopeda racunaj cca 4 ure da prides iz dirkalisca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem bil na f1 prvo na tribuni, pol pa sem ?el malo okrog proge pe?. najbli?je sem bil ob eni ograji ko pribremzajo v ovinek pred ciljem. Brutalen zvok in ob?utek hitrosti :) pa na koncu ?tartno ciljne ravnine ko pridejo na klanec, mi je tudi bilo ok. 

 

Bomo videli.. :) moja h?erka je navdu?ena Rossi fanica pa grema skupaj z avtom.. ?e pa bo ji v?e?, pa drugo leto italija, da ob?utima VR46 norost :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?But about the race, it's unbelievable that Iannone made this mistake again and when he did, instead of saying 'sorry' he asked me if I had an engine failure or something strange happening in this corner.
 
 
Super dirka, gg wp Rossi.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz pa grem ravno v Zeltweg, ker sem v dveh urah gor. Pa poznam ?e malo dirkali??e, ker sem bil na F1. bomo videli kako bo.

 

Danes pa fenomenalna dirka, Rossi res neverjetno v par krogih iz osmega na prvo mesto..Pa v zadnjih dveh krogih deklasiral Marqueza, na koncu pa ?e prijateljski stisk rok med obema.. Kaj ?e? lep?ega :)

Deklasiral? Sej mu ni dal 30 sekund.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Deklasiral? Sej mu ni dal 30 sekund.

Glede na kvalifikacije, kjer je MM bil skoraj sekundo hotrej?i in dejstvo da je startal iz osmega bo kar blizu.

 

Letos je na italjinaskih dirkah ?panska himna in obratno....?e dobro da je ve? dirk v ?paniji :)

 

Je pa tudi MM dojel da je z lanslim manevrom ve? izgubil kot pridobil in z leto?njimi vo?njami Rossija so vso 'strokovnjaki' dojeli da je dejansko Rossi bil ob po?ten - ?porten - boj za naslov....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Se strinjam glede na sobotne kvalifikacije, na 8. ?tartno mesto pa ne, ker Rossi je ponavadi vedno uvr?e?n tam okrog ob sobotah, pa temperature so bile v?eraj dosti vi?je, kar je znana te?ava Honde, bolj se gre tukaj za razmerje Yamaha-Honda. Mi je v?e? izena?enost voznikov, motorjev, sprejemljivih pogojev :)

 

Mislim da od leto?nje sezone naprej, bodo boji Marquez, Rossi, Lorenzo bolj ?isti, na no? bodo ?li ?e vedno, ampak z medsebojnim spo?tovanjem, kar bo prineslo, oz. ?e prina?a  mirnej?e odnose izven steze  :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 Se strinjam glede na sobotne kvalifikacije, na 8. ?tartno mesto pa ne, ker Rossi je ponavadi vedno uvr?e?n tam okrog ob sobotah, pa temperature so bile v?eraj dosti vi?je, kar je znana te?ava Honde, bolj se gre tukaj za razmerje Yamaha-Honda. Mi je v?e? izena?enost voznikov, motorjev, sprejemljivih pogojev :)

 

Mislim da od leto?nje sezone naprej, bodo boji Marquez, Rossi, Lorenzo bolj ?isti, na no? bodo ?li ?e vedno, ampak z medsebojnim spo?tovanjem, kar bo prineslo, oz. ?e prina?a  mirnej?e odnose izven steze  :pepsi:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam glede na sobotne kvalifikacije, na 8. ?tartno mesto pa ne, ker Rossi je ponavadi vedno uvr?e?n tam okrog ob sobotah, pa temperature so bile v?eraj dosti vi?je, kar je znana te?ava Honde, bolj se gre tukaj za razmerje Yamaha-Honda. Mi je v?e? izena?enost voznikov, motorjev, sprejemljivih pogojev :)

 

Mislim da od leto?nje sezone naprej, bodo boji Marquez, Rossi, Lorenzo bolj ?isti, na no? bodo ?li ?e vedno, ampak z medsebojnim spo?tovanjem, kar bo prineslo, oz. ?e prina?a  mirnej?e odnose izven steze  :pepsi:

Na startu je bil na 5.poziciji in takoj po njem se izgubu neki mest, tako da je bil takrat 7.ali 8. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so v moto GP dirka?i in zvezdniki, potem so tile na Man-u pa gladiatorji, saj tule ni izletnih con v pesek, je le ena in ta vodi na bli?nji BRITOF.  :ph34r:

 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hutchy spet naredil hat trick in zadnji race (Senior TT) fural s superstock motorjem proti superbikom. In bil drugi. Ta clovek je neverjeten. On in chubby Dunlop sta bila cel teden stopnicko nad ostalimi, Harrison in McGuinness sta ju se lovila ostali pa bolj ne. Guy Martina letos ni bilo ker okreva od Ulsterja in kolesari nek hardcore race.

 

 

https://www.youtube.com/user/isleofmantt

 

Jest sem cel teden navduseno spremljal streame in press conference samo niste tu nic o tem govorili in sem mislil da nikogar ne zanima. :)

 

PS: Bonus: ljudje ki govorijo najbolj anglesko anglescino mozno in jih tezje razumes kot Spance, Italijane in ostale motoGP heroje ki mesarijo jezik da joj.

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Danes so se videle vse kvalitete voznika s ?tevilko 99 :) pojma nima jokica..

Padel in kon?al brez to?k?

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

46 se je vsaj vozil ko ded, jokica pa se je privlekel do cilja :)

Ja samo za prvenstvo je pa najbolje z glavo vozil MM....50 pik je ?lo na zadnjih tekmah v zrak....?koda

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lorenzo ze drugo tekmo startal solidno potem sta ga pa 1-2 prehitela vsak krog. Tu ga vsaj nihce ni torpediral od zadaj in se je privlekel do parih tock. Prav zalostno ga je gledat. Rossiju tudi ne privoscim padca, prvi del od odvozil fantasticno. Dolgocasna dirka sicer. Mokra steza je eno, vlacenje cez luze pa...ni to to. Ni dirkacev ki s komolci in celadami drsajo po tleh. :)

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

46 se je vsaj vozil ko ded, jokica pa se je privlekel do cilja :)

In ker tole ni gimnasticna disciplina, kjer tockujejo stil posameznika in bo na koncu prvak tist ki bo zbral najvec tock, bo prvak Markec, kar sem napovedal ze lani za letos in sem se zmeraj istega mnenja. Pa se mulc mi je simpaticen in pricel je mozgancke uporabljat! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.