Skoči na vsebino

MOTO GP


YavarYe X6V6

Priporočeno sporočilo

jaz samo ?akam, ka bo Dottore delal na Ducatiju...

 

iVar, nalepke Ducati mi ?e lahko naredi?... saj moj nagibalnik skor tak zgleda kot kaki Monster :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Ste u?ival u?eri?

 

Jz sm ZELO zadovoljen z razpletom! :harhar::P:punk:

 

Je bilo kar zanimivo, sicer zanimiva prehitevanja sta oprizorila le Simonceli in Lorenzo, Rossi in Stoner se pa Lorenzu nista kaj posebi upirala. Je bil Lorenzu o?itno spet prehiter za ostale. Malo ve? cem od Rossija pri?akoval, da se ne bo tako hitro s stopni?kami zadovoljil!

 

?akamo na sredo, ko za?nejo fantje nove motorje testirat, kako se bojo zna?li??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bilo kar zanimivo, sicer zanimiva prehitevanja sta oprizorila le Simonceli in Lorenzo, Rossi in Stoner se pa Lorenzu nista kaj posebi upirala. Je bil Lorenzu o?itno spet prehiter za ostale. Malo ve? cem od Rossija pri?akoval, da se ne bo tako hitro s stopni?kami zadovoljil!

 

?akamo na sredo, ko za?nejo fantje nove motorje testirat, kako se bojo zna?li??

 

od doktorja vsi preve? pri?akujete/mo ker pa? je legenda in je tako po defoltu da mora bit vedno na vrhu.

ampak temu ni tako prihajajo novi ?elni zmage dirka?i in tudi njemu bo po?asi odklenkalo............ni pa nikakor za v kanto ?e

vsa ?ast,seveda pa je sam lorenzop okazal dobro vo?no. Nasledna sezona bo verjetno nadvse zanimia!

Itak pa bojo imeli prednost vozniki ki ostajajo tam kjer so!!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 meseci kasneje...

Zmagu je moj adut, va? Doktor pa bi sode? po tem d obvlada keglja?ke prvine, bl zaslu?u naziv - PACIENT! :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti ze kdaj sedel na motorju...vsaj na suhem? To je dirkanje....tudi v formuli so se v dobrih cajtih butal sedaj pa nekdo samo grdo pogleda v ogledalo pa ma kazen....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmagu je moj adut, va? Doktor pa bi sode? po tem d obvlada keglja?ke prvine, bl zaslu?u naziv - PACIENT! :whatever:

 

JG .. to kar je Vale dons naredu ni blo niti najmanj namerno .. itq so se vsi "pobijal" .. mi pa lahko poka?e? enga k je sposobn to narest, da 2x iz ozadja pridt "naprej" ... tko da vsa ?ast 46 :notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo: super dirka polna preobratov skoda da je rossi tam na silo htel it mimo ampak se zgodi drugi so se bolj zajebali situacijo pa so meli stopnicke zazihrane

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rosi je sicer na Ducatiju, ma nekaj mu je le ostalo od sodelovanja z Japonci - vozi kot kamikaza...

 

So mi pa bile zanimive gume: pred dirko narezane kot traktorske, na koncu dirke gladke kot stri?eva ple?a... In zanimiva mi je bila obraba gum, ki je bila na desni bolj obrabljena kot na levi.

Dobri so, da s takim gumam sploh vozijo, kaj ?ele dirkajo. In to po mokri cesti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole bom reku, vsem ki ga zagovarjate, z lahkoto bi po?akal ?e pol kroga, ali krog pa potem pripravu situacijo za prehitevanje - on se namre? ni PRVI? sre?al z mokro stezo, a ne JureS? Tako da ena?it njega z nekom, ki nima pretiranih izku?enj z motociklizmom je mal sme?no! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tkole bom reku, vsem ki ga zagovarjate, z lahkoto bi po?akal ?e pol kroga, ali krog pa potem pripravu situacijo za prehitevanje - on se namre? ni PRVI? sre?al z mokro stezo, a ne JureS? Tako da ena?it njega z nekom, ki nima pretiranih izku?enj z motociklizmom je mal sme?no! <_<

 

?e bi ?akal ?e pol kroga ne bi imel toliko navija?ev. Ne vem ali ga zagovarjamo, ampak to je dirkanje - enostavno.

 

Zanimivo je bolj to kako so vsi njega pobirali, Stonerja so pa pustili tam ko ovco :):):):)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stoner je stal medtem ko je mel Rossi 2 motorja na desni nogi... Morda so zato bolj njega re?evali.

 

Jaz sicer na?eloma italjanov ne maram lih pretirano, ampak Rosii mi je pa simpati?en in upam, da mu uspe tudi z Du?ejem (ki mi tud ni lih pri srcu, ker sem vozil dva (bljak)) kar mu je uspelo z Yamaho. ?e pa ne, pa pa? ne. Mi je pa horhe en navaden potentne? in tud obna?a se tko.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stoner je stal medtem ko je mel Rossi 2 motorja na desni nogi... Morda so zato bolj njega re?evali.

 

Jaz sicer na?eloma italjanov ne maram lih pretirano, ampak Rosii mi je pa simpati?en in upam, da mu uspe tudi z Du?ejem (ki mi tud ni lih pri srcu, ker sem vozil dva (bljak)) kar mu je uspelo z Yamaho. ?e pa ne, pa pa? ne. Mi je pa horhe en navaden potentne? in tud obna?a se tko.....

 

I could be wrong ampak so roll bari in ??itniki da se voznik ne drajsa po tleh (skrije v okvir)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I could be wrong ampak so roll bari in ??itniki da se voznik ne drajsa po tleh (skrije v okvir)

 

Mo?n. sicer ti nogo itak zmelje verjetn.....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

vse 3 derke ble :bravo::bravo::bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sem glih zadnja 2 kroga Kraljevega razreda ?e ujel, ko je moj adut stisnil Stonerja tik pred ciljem. Sicer pa itak Pedrosi privo??im na polno! :danzoman::bravo:

 

A naslednja dirka je pa na MAZDA dirkali??u? ?eprav je to verjetno edino dirkali??e, kjer pi?e da (Reno) Laguna seka (se prav domnevam, da bi bila hitrej?a od ostalih, hehe)! :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
je kdo kandidat za ogled dirke v brnu(celi vikend) ?? jaz grem!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je kdo kandidat za ogled dirke v brnu(celi vikend) ?? jaz grem!

 

Kdaj je?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Kaj pravite na tole? https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=19412621&display=Mazda Mazda3
    • Pozdravljen Evo bom uredil.   Sem tretji lastnik. Prvi lastnik je bil učitelj klavirja, drugi lastnik ga je vozil na relaciji Kamnik-Ljubljana, Jaz sem pa tretji lastnik.   JMZGL691601505391 Številka šasije kjer se lahko preveri elektronska knjiga. Pri 165000 km je bil servis narejen pri mojstru iz horjula (šraufa mazde na pooblaščencu), Vsi prejšni servisi pa so bili narejeni na uradnem servisu (Račune in izpise priložim zraven)    Dodatno so bile menjane podložke na injektorjih, menjana veriga, ter pregledan je celoten motor.   Speskan je bil sesalni kolektor in pikjena je bila loputa na turbini. Narejen je tudi egr off Načeloma na motorju bi moral biti mir    
    • Nobena kava te ne zbudi tako hitro kot tista, ki se ti polije po tipkovnici!   Ne sprašujte, kako vem...
    • Kaj pa je zdaj to?   Mislim, da se jim je dokončno skisalo in da res ne vedo, kaj delajo. Sploh me je pa zmotil zadnji stavek: Zakon je začel veljati v začetku avgusta lani. A sestavljajo ga pa šele zdaj...   A ljudje "tam zgoraj" še vedno ne razumejo, kaj jim energetiki tumbamo že leta. Eno je postavit sončno elektrarno. Nekaj čisto drugega je pa njeno sobivanje z ostalimi viri električne energije. Ko se zapelje oblak čez Sonce in je taka elektrarna naenkrat v senci, mora biti takoj na razpolago drugi vir, drugače bo omrežje "počepnilo". In če že moraš nekje imeti rezervo, potem raje denar takoj investiraj v tak vir, ki bo stabilen in ekološko sprejemljiv...    
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.