Skoči na vsebino

Moja R Laguna II


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zdravo, dejte mi povedat, na ktero barvo ?em tole masko oz. njeno laj?tico ?trihnit, al kar pustit srebrno! <_<

post-185-1279215084_thumb.jpg

post-185-1279215120_thumb.jpg

post-185-1279215154_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

orginal

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, kaj vem, tale krom laj?tica ful pa?e npr. na ?rnega al pa grafit siv avto, na rde?em pa je ... :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm, kaj vem, tale krom laj?tica ful pa?e npr. na ?rnega al pa grafit siv avto, na rde?em pa je ... :blush:

 

Kaj pa ?e bi se lotil le maske pod to laj?tico in bi recimo samo pokromiral (oziroma posrebril s srebrnim sprejem) prednji rob vodoravnih re? na tej maski. Tako bo nastal skupaj z lu?mi en tak srebrn pas od ene strani do druge, kar bi znalo lepo zgledati pa malo bolj elegantno bi bilo. Tko sem imel neko? na Clarusu in je bilo bistveno bolje kot s ?rno masko.

 

Recimo kako sem mislil

 

kromirana maska

Objavljena slika

 

?rna maska

Objavljena slika

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e bi se lotil le maske pod to laj?tico in bi recimo samo pokromiral (oziroma posrebril s srebrnim sprejem) prednji rob vodoravnih re? na tej maski. Tako bo nastal skupaj z lu?mi en tak srebrn pas od ene strani do druge, kar bi znalo lepo zgledati pa malo bolj elegantno bi bilo. Tko sem imel neko? na Clarusu in je bilo bistveno bolje kot s ?rno masko.

 

Recimo kako sem mislil

 

kromirana maska

Objavljena slika

 

?rna maska

Objavljena slika

 

 

Meni se zdi tole kar je Boss napisal odli?na ideja. Sem ?el takoj Laguno gledat in res bi bilo zelo lepo :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej bi zgledal nekak tkole (sej gr? kokr je trenutno niti ne more bit, pa barvo mam tut ibr optimalno za ta avto :blush::P )! :bravo:

post-185-1279271701_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej bi zgledal nekak tkole (sej gr? kokr je trenutno niti ne more bit, pa barvo mam tut ibr optimalno za ta avto :blush::P )! :bravo:

 

 

Definitivno je 100X lep?e, ?e bi bila sijaj pa sploh. To je ?isto nekaj drugega :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi, menda ne bo? trdil da za na prek 30C se letne bolj? obnesejo, kokr zimske pnevmatike? ?zmeden?:P

 

Sm se odlo?u da bom letos polet kar zimske steral, pol pa nove nabavu, da bo za zimo res tip-top, ne nekaj na pol. Edino kar je dobro v zvezi s temi gumami, da so stare samo 2 - 3 leta, ker je prej?n lastnik delu ogromne relacije (Maribor - Gradec vsak dan)! :danzoman:

 

Slika je pa od u?eri (v ozadju se vid del?ek gradbi??a, ko mam zdej doma 2 zidarja in spravljata zadevo v mal bolj?e stanje). :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto je ?e u ?tartu grd, tko da ga bo? edin ?e pogr?u ?e bo? kej homemade ?trihu z raznimi spreji z leclerca! :P

 

Ja lepota glih ni (zadn konc ma celo podoben 323FBJ, ki je ogabna za videt), je pa taisti avto ?e ?ist neki druzga za videt v temnoplavi metalni al pa grafit sivi, ampak zdej je kar je, je pa zato vo?nja "kot na oblaku" in to je to kar mi je V?E?, k zmaj! :danzoman::harhar:

 

Kar se pa znamke ti?e, bi pa ve?ina Bemveja?ev in Ojdlnov, pa vam reklo; "ja kje si pa glih Mazdo najdu kupt, ni ti to glih neka firma!" :harhar::hudicek::P:blush::zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja lepota glih ni (zadn konc ma celo podoben 323FBJ, ki je ogabna za videt), je pa taisti avto ?e ?ist neki druzga za videt v temnoplavi metalni al pa grafit sivi, ampak zdej je kar je, je pa zato vo?nja "kot na oblaku" in to je to kar mi je V?E?, k zmaj! :danzoman::harhar:

 

Kar se pa znamke ti?e, bi pa ve?ina Bemveja?ev in Ojdlnov, pa vam reklo; "ja kje si pa glih Mazdo najdu kupt, ni ti to glih neka firma!" :harhar::hudicek::P:blush::zvizga:

 

Kwa sploh sta tisti dve neznani znamki napisani zgoraj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Kar se pa znamke ti?e, bi pa ve?ina Bemveja?ev in Ojdlnov, pa vam reklo; "ja kje si pa glih Mazdo najdu kupt, ni ti to glih neka firma!" :harhar::hudicek::P:blush::zvizga:

 

Bolj?, da ne ve? kaj teli pravjo za renoja :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ve? Boss, da jz na razne ?lehtne govorice ne dam kej dost, jz ga vozm, men ustreza in to je najva?nej! :danzoman::bravo:

 

P.S. - dostkat najve? vejo povedat lih o Renoju tisti ki ga nkol niso vozil (npr. VW ?oferji so glasni k sto matr). :hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.