Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

pred 2 urama je SeekK napisal:

Pa kje za vraga vi to hodte 😐


To tudi mene zanima… sam nimam takih izkusenj… 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

En dopustniški pozdrav. 🙋‍♂️Kaj dogaja mazdaši, vidim, da eni že uživate/mo na morju 😊 Zjutri travarica, kavica, morje, popoldan power nap 😛 pa spet morje, zvečer tud kako pivo… 🤪🍺
 

IMG_3061.jpeg
IMG_3062.jpeg
IMG_3064.jpeg

  • Všeč 10
  • Ljubim 1

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Včeraj tako mal za foro skočil s tamalo na morje. Pač ena od tistih instant odločitev, ki jih niti ne planiraš. In za povrh se je vse poklopilo, iz Lj do Umaga v uri in petnajst brez enega samega zastoja, kot po maslu. Voda super, vreme fantastično, kot v pravljici. Povratek z odlično pico, kar me je presenetilo saj ta Pizzerija je pred leti imela gromozanske probleme s kvaliteto pa sem jim vseeno dal še eno šanso. Pot do Lj pa skoraj brez prometa. Šele tam nekje od Postojne je bilo nekoliko več kamionov ampak nič kritičnega.

 

Če bi vedel, da bo vedno tako se večkrat odpravim za tak quicktrip na morčija.

 

Aja slik nimam, ker k vodi ne nosim telefona in drugih tehnikalij.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 17 minutami je Boss napisal:

... ... ... ... ... ..

Aja slik nimam, ker k vodi ne nosim telefona in drugih tehnikalij.

 

Nič hudega, saj jih je na tem forumu izredno zanemarljivo malo, ki bi želeli videti tebe v kopalkah na plaži. Če bi imel ženo na sliki potem že mogoče, tebe pa... 

  • Všeč 1
  • Haha 5
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 minutami je Slivka napisal:

 

Nič hudega, saj jih je na tem forumu izredno zanemarljivo malo, ki bi želeli videti tebe v kopalkah na plaži. Če bi imel ženo na sliki potem že mogoče, tebe pa... 

 

Ja zna bit, da bi forum kreširal zato mogoče res boljš... ampak bil sem na sveže pobrit, pa mal bi trebuh not potegnil, dandanes jse pa itak lahko vsak za žensko identificira pa bohnedej, da mu kdo kej reče. Je pa res da Bud lighta pa še ni v Slovenijo, tako da .... 🤣

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.