Skoči na vsebino

Na morju je pač najlepše!


Neyo26

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Morje ima 19,7?C. Ali vam je v?e? taka tempratura morja?

Saj nismo PI?.. (zame zado??a od 14 ali 15C navzgor), pa to ni uno noter in ven, ampak ponavadi konkretno zaplavam.  :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, jaz sem s 4 letno hcerko cofotal kaki 2 uri, super je blo.

Uno nad 24 so terme :)

Kot bi se ti izrazil, so tiste temperature za pedre.  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sploh ne vem koliko stopinj ima ponavadi morje,ampak glede na to ,da sem izrazito kopensko bitje, ponavadi mine tudi par dni preden grem sploh v morje...

 

Ampak se prav razmi?ljal zjutraj , da bi ?el ?e vrzt v morje in sem gruntal a se ?e kdo kopa ali ne..

 

Sicer pa, pretoplo vreme je tole... Danes naredil ?isto solidno mtb vo?njo... V kratkih rokavih in kratkih hla?ah.... Pri spustu zgolj rokavicnike gor... V zadnjih dneh oktobra...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Na morju je pač najlepše!
  • 2 meseca kasneje...

V Sloveniji nismo dobili prostora na morju in smo odšli k sosedom, tukaj pa kot v raju brez gužve , v kampu smo 4 Slovenske družine na plaži skoraj sami.1468959a583b2f026f6b2d40b84bcc17.jpg

Poslano z mojega EML-L29 z uporabo Tapatalk

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png 28251_1.png  

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, mesec in pol nazaj so nas pa v občine zapiral... zdaj pa elita rab dostop do svojih nepremičnin in jahtic bo pa odprto brez zadržkov. Kaco ima pač recimo vilo na Krku in bo skos razlagal, da je kroacija virus free country. Za vsako okužbo pri nas boš pa ti kriv pa jaz pa ostali, ki smo v Sloveniji ostali in se držimo ukrepov, češ da se jih ne držimo dovolj.

  • Všeč 1
  • Ljubim 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js sm skenslu včeri makarsko ker grozijo skoz..neda se mi gledat kaj se bojo zmisll... in pol čez dva dni mnazaj vozit.... bom pa verjetno letos šou bližje v istro .... da ob kaki spremembi hitro pridem nazaj... v slo nimam kam it in vse dražje... nima smisla

 

mazdaman kje je to slikano? nevem kam čm it sploh, vse je dost drago kjer je lepa plaža pa čeprov kao ni gostov.... nečejo cen spustit.. je bolje online naročit se al kr dol na blef it in najdit ?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dne 29. 6. 2020 ob 20:24 je Boss napisal:

A nazaj pa v 14-dnevno karanteno? Razen če bodo hrčki malo podmazali našo vrhuško.

Hrčki so dejansko podmazali - sicer verjetno z grožnjo ampak vseeno. Veliki vodja se je vrnil s sestanka s Plenkovičem kot polit cucek. In Kroacija je spet veselo zasijala v zelenem.

 

Kaciničen pravi, da zato ker so se dogovorili o zapiranju nočnih klubov... a glej ga zlomka v Kroaciji o tem ne vedo nič... pa kdo zdej tako nesramno laže?

  • Začuden 1
  • Zmeden 1

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 57 minutami je Boss napisal:

Kaciničen pravi, da zato ker so se dogovorili o zapiranju nočnih klubov... a glej ga zlomka v Kroaciji o tem ne vedo nič... pa kdo zdej tako nesramno laže?

Noja... to ne drzi, da na Hrvaskem nic ne vedo o tem... 

 

Zrce_Beach_Novalja_festivals_events.jpg
WWW.ZRCE.COM

Get all Zrce beach festivals and events list. Grab tickets and book accommodation in Novalja before others. Get all support from local agency.

5246AB63-C180-4123-90BC-12CED152A719.thumb.jpeg.54980c4e0b170a345c93fdd4f1fcda29.jpeg


 

10428-artwork_LqBquOV.jpg
WWW.FESTICKET.COM

Ultra Europe 2020 will unfortunately not go ahead as planned due to the ongoing outbreak of COVID-19. The next edition will take place 9-11 July, 2021. You can read the festival's official...

 

11982-artwork.jpg
WWW.FESTICKET.COM

Outlook Origins Festival 2020 will no longer take place due to the ongoing coronavirus outbreak, with the festival being rescheduled to 29th July - 2nd August 2021. You can read the full statement...

 

11683-artwork.jpg
WWW.FESTICKET.COM

Sonus Festival 2020 will no longer take place due to the ongoing coronavirus outbreak. All tickets will remain valid for next year's edition, set to take place on 15th - 19th August 2021. You can...


 

...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidim da ti grejo hrčki v nos...pač  mnenje vsakega posameznika...  js gledam  na to drugače... gledam kje je ceneje manj gužve lepa voda ... tja grem... portorož je predrag nagužvan in ni varen če se bojite virusa.... tko da  nič bolj ni  nevarna hrvaška kot naša obala...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje mnenje je, da pravo “morje” se zacne sele nekje od kvarnerja navzdol... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.