Skoči na vsebino

Bossov 10.000. post


Boss

Priporočeno sporočilo

Evo tole je moj 10.000 post, ki je tu po cca slabih ?estih leti ?lanstva na tem forumu. Moram re?i, da na nobenem drugem forumu nisem zdr?al toliko ?asa oziroma bil tako prisoten tako, da je to ena velika pohvala za vse ?lanice in ?lane Mazda foruma, ki ste res Ok in ta pravi.

 

Se zgodi, da se kdaj malo zakre?ejo mnenja ampak vedno se mi zdi, da zadeva ostane na nekem nivoju in da ni hudega ?aljenja in zmerjanja ter primitivizmov vseh oblik. :notworth:

 

Zato moram vse ?e enkrat pohvalit in v ?ast mi je, da si lahko delim tale forum z vami in gremo na naslednjih 10.000 postov. :danzoman:

 

Ob prvi priliki pa bomo tole nazdravili. :pepsi::cheers:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam, a obenem zahtevam piknik, ker tak jubilej ne sme iti kar tako mimo (velja tudi v prihodnje za vse) :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitam, a obenem zahtevam piknik, ker tak jubilej ne sme iti kar tako mimo (velja tudi v prihodnje za vse) :rolleyes:

 

sej bo piknik spomladi :D

 

Se zgodi, da se kdaj malo zakre?ejo mnenja ampak vedno se mi zdi, da zadeva ostane na nekem nivoju in da ni hudega ?aljenja in zmerjanja ter primitivizmov vseh oblik. :notworth:

Razen Lojza :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim, da Boss kar dr?i ?tevilko 10 000, me zanima koliko ?asa bo ?e trajalo preden bo dal kako novo objavo :)

 

Mogo?e se je zdaj poslovil :ne vem:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal spremlja na?a modrovanja in pripravlja kak?en ultra dolg post! :harhar::danzoman:

 

Ne zdaj se bo preimenoval in za?el znova :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, ampak kot naro?eno se je prijavil tale uporabnik s temle postom

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=7650

 

Po moje vas je vsaj polovica pomislila, da je zdej to moj alter ego :harhar: **

 

 

 

 

 

Sem pa res moral mal u?ivat v okrogli ?tevilki.... :blush: vsaj en ve?er :hohoho:

 

 

 

 

 

 

 

 

**v glavnem to nisem jaz zato bi bilo dobro da mu napi?emo kak odgovor

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

**v glavnem to nisem jaz zato bi bilo dobro da mu napi?emo kak odgovor

 

Smo mu ?e napisali.

 

Pa ?estitke, mogo?e ze kdaj ujamem, po ?tevilu objav.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.