Skoči na vsebino

Big brother "slavnih"


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Helou!

 

Tole kar sem u?eri vidu, kateri so pri nas slavni, pa sej to je blo pa total pateti?no, za polovico nisem ?e nkol sli?u, pa ne ?vim spet u neki jami, 200 m pod morjem in pa brez interneta ter elektrike! <_<

 

Edino pozitivno je bilo, si malo spo?it o?it na Ines Juranovi? in pa neka Nena je tam noter, 42-letnica, huda k ?nops, sam govor ji pa neki trokira, ampak nima veze. Kolega Nejko bi se hitr spustu u lov, glede na to da nosi poulover MILF! :P:blush:

 

P.S. - pri?akoval sem g. Murka, dubu pa tole, skratka razo?aran na celi ?rti! :glare:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem samo pogledal na netu, koji slavni so to in sli?al sem samo za dva komada (voditelja na papriki in uno Zenelijevo), drugo pa prvi? sli?im. To je to, kar bo mene BB vidu, edin ?e bojo za?ele kake hude ma?ke nage okol skakat (what can i say... i'm shallow :) ). :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bv

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak sem pa jaz nerazgledan... edino ?in?a sem spoznal. Vse ostalo je pa kr neki. ?e dobr, da je una naduta koko?, ki misli, da je alfa in omega, mal omedlela, da se je vsaj lahko reklo, da je zadev v ?ivo in kao reality show.

 

V glavnem, te ljudi bi bilo treba malo skromnosti nau?it in da se je treba dokazovat z dejanji in ne z besedami in ?e napi?e? knjigo o neki drugi brainless kuri ?e ne pomeni, da si vrhunski pisatelj.

 

Je pa super, da ne rabim tega gledat...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo alo! :rispekt: Imam vse DVDje in dobro, da si me spomnil. Pomoje si bom vzel vsak ve?er ?as, da si jih spet ogledam. :bravo:

 

I want copies...................

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj bi ga pa pogre?al, manj se o njem govori bolje je za vse...

 

On itak zdej ?ivi od takih, ki se iz njega norca delajo... kdo je potem tu "zmagovalec"....

 

Neb mogu lep? povedat :)

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak poglejte fantje, kljub temu da je kot pravte bedno in ne vem kaj ?e vse se pi?e in pogovarja o tem....torej?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo alo! :rispekt: Imam vse DVDje in dobro, da si me spomnil. Pomoje si bom vzel vsak ve?er ?as, da si jih spet ogledam. :bravo:

 

alo alo je bla res zakon serija :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj sem mal poslu?al, samo mo je blo ?ou, Ker tolk bedne"naloge", se niti mrtev nebi mogu spomnit.

 

Lovljenje makaronov, mislim sva?ta.

 

Folk pa strada po svetu, tle se pa norca delajo iz hrane.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej ampak tistole Neno (skor bi ji lohk rekl NENAD) je pa tok te?ko poslu?at k jeclaaa, pa kumi kej iz sebe sprav! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Una Pia, se pa skoz neki trese, pa jokca, dam nj gre, pa se nej po "mo?u" me?e in jo drugim ka?e.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je to 3 razredna liga ali pa ?e to ne, ampak jaz vse poznam... Ali sem normalen??? :blush::o:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.