Skoči na vsebino

koliko je mo?an oja?evalec v mazdi 6 l. 2004


Joshh III

Priporočeno sporočilo

zdravo vsem skupi!

 

meme sam zanima neki,uni k mate /ste mel mazdo 6 k ma ze serisko ojacevalec pod sovoznikovem sedezom...kolk je mocan? a bi lahk jst ksno tubo gor prklopu,ne zdej neki d je ful mocno...sam tko pac...pa ce bo to treba menjat da mi mev tubo...pa kako se bo pol to zvezal na radio pa vse to...ce kdo kej ve o temu...

 

 

hvala,lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo vsem skupi!

 

meme sam zanima neki,uni k mate /ste mel mazdo 6 k ma ze serisko ojacevalec pod sovoznikovem sedezom...kolk je mocan? a bi lahk jst ksno tubo gor prklopu,ne zdej neki d je ful mocno...sam tko pac...pa ce bo to treba menjat da mi mev tubo...pa kako se bo pol to zvezal na radio pa vse to...ce kdo kej ve o temu...

hvala,lp

 

Za bol?i bas lahko izdela? dodaten predoja?evalec, ki ga montira? v original sub, je ob?utno bol?e. Vse o izdelavi in vezavi ima? na forumu, pa tudi tweeterje lahko izbol?a? z menjavo kondenzatorjev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdravo vsem skupi!

 

meme sam zanima neki,uni k mate /ste mel mazdo 6 k ma ze serisko ojacevalec pod sovoznikovem sedezom...kolk je mocan? a bi lahk jst ksno tubo gor prklopu,ne zdej neki d je ful mocno...sam tko pac...pa ce bo to treba menjat da mi mev tubo...pa kako se bo pol to zvezal na radio pa vse to...ce kdo kej ve o temu...

hvala,lp

 

Na Bose ozvo?enje(?e ga ima?) se ne spla?a vezat ni? (dela na 2 ohm)!.

?e ho?e? prave base,napelje? novo napeljavo(direktno iz baterije) in dodaten fer?terker.Sub zvo?nik montira? na mestu,kjer ima? sedaj sub (pod pokrovom v prtlja?niku,kjer je rezervno kolo).

Lahko naredi? pa tudi modifikacijo visokih in suba (nekje na forumu je ta tema) in to bi bilo vse.Zvo?niki so kartonski (made in mexico),2ohm (da vse skupaj glasneje igra) in skoraj nima? zamenjave za njih.

Opcija je edino komplet menjava (skupaj z kabli,ki so original zelo boge kvalitete).

Radio je ponavadi Panasonic,(vsaj Bose sistem) in je za original ?e kar v redu (eden bolj?ih na tr?i??u za original vgradnjo). ;)

Tukaj ima? nekaj na to temo:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5898

 

post-399-1286213738_thumb.jpg-original Bose sub

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? bose ozvo?enje, ma? woofer ?e v prtlja?niku v rezervnem kolesu :)

 

ja je woofer...sam bi mal mocnejsga :))

 

Za bol?i bas lahko izdela? dodaten predoja?evalec, ki ga montira? v original sub, je ob?utno bol?e. Vse o izdelavi in vezavi ima? na forumu, pa tudi tweeterje lahko izbol?a? z menjavo kondenzatorjev.

 

uff,kje d na forumu najdem k je tok stvari...

 

Na Bose ozvo?enje(?e ga ima?) se ne spla?a vezat ni? (dela na 2 ohm)!.

?e ho?e? prave base,napelje? novo napeljavo(direktno iz baterije) in dodaten fer?terker.Sub zvo?nik montira? na mestu,kjer ima? sedaj sub (pod pokrovom v prtlja?niku,kjer je rezervno kolo).

Lahko naredi? pa tudi modifikacijo visokih in suba (nekje na forumu je ta tema) in to bi bilo vse.Zvo?niki so kartonski (made in mexico),2ohm (da vse skupaj glasneje igra) in skoraj nima? zamenjave za njih.

Opcija je edino komplet menjava (skupaj z kabli,ki so original zelo boge kvalitete).

Radio je ponavadi Panasonic,(vsaj Bose sistem) in je za original ?e kar v redu (eden bolj?ih na tr?i??u za original vgradnjo). ;)

Tukaj ima? nekaj na to temo:

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5898

 

post-399-1286213738_thumb.jpg-original Bose sub

 

:D ja mam bose...in vse je tko ja k treba...sam to bi jst najraj pelu nekam pa d mi to zrihtajo...k jst se na to spoznam , ama cist nic :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? bose woofer si naredi ali pa kupi predoja?evalec. ?e res nisi zelo zahteven, ti bo taka majhna ?katlica naredila iz wooferja pravo bombo :-). Jaz sem zelo zadovoljen :)

 

bombo aa? :) hehe,ja ja hocm jst to! ok narest ga pomojem ne bom znou...tok da bi ga kr kupu,al pa neki...ti mas to? ke si to najdu,jst bi mev isto k ti...ce si tok zadovoln :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, tu ma? vse natan?no opisano, tut moje slike.

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...l=bose&st=0

:bravo:

V osnovi je zadeva enaka kot jo ima SPEKTR, edino da je home made.

 

Res je, samo da ima tole moje vezje ?e 3 potenciometre..Tukaj so? Ne vidim jih :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.