Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Moje informacije so tudi take da se v?asih, komu pa? za?ne ma?iti ali pa zama?i oljna cev, po kateri se dovaja olje pod pritiskom na le?aj turbine, in ker je olja premalo - ga ni pa? ribne le?aj in potem se za?ne veselica. :angry2:

Zgodi pa se to ?e je bilo cedilo malo pozno o?i??eno ali pa podlo?ke prepozno zamenjane ali pa celo da je bila narejena samo ena stvar od tega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolkrat na tank je ta avto prisnjen? Se pravi, da se zavrti tam nekje do 4.000 obratov ali ve??

 

A misli? "pritisnjen"? Bi to mogla biti neka rutina k do sedaj sem vozil 3 turbince iz WV koncerna in nobenga nikol nisem pritiskal pa tudi nobenga najmanj?ega problema nisem imel z motorji pa ?eprav je tam dosti te?av z turbinami, ventili, merilci, ?obami.... lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A misli? "pritisnjen"? Bi to mogla biti neka rutina k do sedaj sem vozil 3 turbince iz WV koncerna in nobenga nikol nisem pritiskal pa tudi nobenga najmanj?ega problema nisem imel z motorji pa ?eprav je tam dosti te?av z turbinami, ventili, merilci, ?obami.... lp.

 

Boss po moje misli na pucanje DPFja...TDI ima aktivno in pasivno....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje informacije so tudi take da se v?asih, komu pa? za?ne ma?iti ali pa zama?i oljna cev, po kateri se dovaja olje pod pritiskom na le?aj turbine, in ker je olja premalo - ga ni pa? ribne le?aj in potem se za?ne veselica. :angry2:

Zgodi pa se to ?e je bilo cedilo malo pozno o?i??eno ali pa podlo?ke prepozno zamenjane ali pa celo da je bila narejena samo ena stvar od tega.

 

To je res ena od smiselnih vzrokov, sam zato pa vozmo na original servis, da te na to opoorijo in to predhodno s?istijo. Turbina res ne crkne ?ez no?, razen ?e je brez olja, ?e pa je mal po mal brez olja potem potem pa bum.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je res ena od smiselnih vzrokov, sam zato pa vozmo na original servis, da te na to opoorijo in to predhodno s?istijo. Turbina res ne crkne ?ez no?, razen ?e je brez olja, ?e pa je mal po mal brez olja potem potem pa bum.

LP

 

Tega na servisu ne naredijo sami od sebe, poznam pa nekoga ki to naredi, pa ne dela na servisu, brez da ga na to posebej opozori?. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega na servisu ne naredijo sami od sebe, poznam pa nekoga ki to naredi, pa ne dela na servisu, brez da ga na to posebej opozori?. :D

 

No,pa mi pi?i kdo je to na ZS k ve? ko pozna? takih bolje je. lp.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prtisnjen - mislil sem, da pa? avto od ?asa do ?asa spravi? v visoke obrate, da ga ne paca? skos pri nizkih... te ma?ine se morajo zavrtet... seveda ne hladnega in tudi ne mo?no segretega takoj uga?at pa bi moralo ?e pa ?e zdr?at. Recimo Labijeva ?estka gre proti 300.000km pa je res ti??ana in turbina ?e kr normalno deluje.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klega je 4 leta nazaj imel 6ko dizel pri 300 kkm, sedaj jih ima 400 kkm pa ?e vedno prva turbina !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 8 mesecev kasneje...

Pri na?i Mazdi5 zadje ?ase opa?am ?udne zvoke iz podvozja spredaj. Poka kot da bi melo vse skupaj zelo veliko "lufta" ampak nikjer ni?. Od ?asa do ?asa tudi za?utim kak tresljaj. Ima ?e kdo drug tak problem? kaj bi lahko bilo? :angry2:

 

samo ko je mrzla zjutraj? pa naprimer cez lezeci policaj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja al pa po luknjah...ja bolj se sli?i ko je mrzlo, manj ko je toplo oz. vro?e...

 

Serijska napaka petk - gumice amortizerjev, ponekod - tudi meni so poleg gumic ?e 2 fedra menjali...povpra?aj na servisis.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

bom vpra?al, hvala

 

Poglej ?e ?tangice stabilizatorja, na Premacyjih je to potrebno redno menjavat ?e vozi? redno preko le?e?ih policajev.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pozdravljeni,

zanima me zakaj pride do izpusta belega dima z vonjem po nafti iz webasta na mazdi 5 2.0 dizel 143gta, in zjutraj ko jo v?gem zelo smrdi in kadi iz webasta.

Kak?en krat na kri?i??ih mi je prou nerodno ko me objame bel dim in vsi bulijo vame kot da sem se v?gal.

Mi lahko kdo pomaga, ali se da to odpraviti.

Drugo pa me zanima ali je v sloveniji kdo ki servisira kartice za mazdo, namre? obe so mi crknile in zdej morem odpirat in v?igat s klju?em, druga?e mi to ni potrebno .

Menjal sem baterije a ni to to.

v naprej se vam zahvaljujem za odgovore.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

zanima me zakaj pride do izpusta belega dima z vonjem po nafti iz webasta na mazdi 5 2.0 dizel 143gta, in zjutraj ko jo v?gem zelo smrdi in kadi iz webasta.

Kak?en krat na kri?i??ih mi je prou nerodno ko me objame bel dim in vsi bulijo vame kot da sem se v?gal.

Mi lahko kdo pomaga, ali se da to odpraviti.

Drugo pa me zanima ali je v sloveniji kdo ki servisira kartice za mazdo, namre? obe so mi crknile in zdej morem odpirat in v?igat s klju?em, druga?e mi to ni potrebno .

Menjal sem baterije a ni to to.

v naprej se vam zahvaljujem za odgovore.

 

Webasto je pe? ki kadi. ?e se ti da podalj?aj auspuh do dna vozila a kadil se bo ?e vedno.

Kartice dvomim da kdo, ker je kodno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se webasta ti?e, se je meni to dogajalo na 6ki pred leti, ko je bilo ravno dovolj hladno, da se je vklapljal, sem se pa vozil na kratke razdalje...

 

potem sem 2 ali 3 krat pustil avto pol ure laufat na mestu, ko je bilo konkretno hladno, in sem dal gretje na full, pa je od takrat mir...razen, ?e se 5-6x zaporedoma peljem sem ter tja po dvori??u... ko se webasto vklopi in takoj izklopi... zgleda, ostanejo neki ostanki, ali karkoli...

 

 

kar se pa kodne kartice ti?e, pa je mogo?e smiselno probat ponovno "prijavit" kartico na vozilo...

http://www.ehow.com/how_5864416_program-ma...t-card-key.html

 

1

Open the driver's-side door of your Mazda and leave it open.

 

2

Press the power door lock on the driver's-side door to lock and unlock it one time each.

 

3

Insert the smart card key (available at your Mazda dealership or online) into the ignition.

 

4

Turn the key to the "On" position and then return to the "Off" position. Perform this task three times within 10 seconds. After you have completed the task leave the key in the ignition.

 

5

Open and close the driver's door three times and leave it open after the third time. The car's computer will respond to this by locking and unlocking the car's doors one time.

 

6

Press any one of the buttons on your smart card key. The car will respond by locking and unlocking the doors again.

 

7

Remove the key from the ignition, and the computer will respond one last time with a series of locks and unlocks. Remove the key from the ignition, and your smart card will be programmed.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.