Skoči na vsebino

te?avam ni videti konca


Priporočeno sporočilo

 

Vpra?ajte koga ko ima bencinarja glede olja!vse drugo skurijo razen Castrol (pa ?e to mora bit vsaj 5W40)kaj ?ele kaj druzga!

Sre?no 2011 vsem!!!!!!!!

 

Majstr tle se pa absolutno NE strinjam, in imam ?e nekaj takih mehanikov in vsi vedo da kastol je samo za v ?oht.

?e pa ti tako misli? , pa se ne daj motiti.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 96
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Imam bencinaraja in Dexelia olje in ni nobenih problemov, da bi ga kaj zmanjkovalo ali pa da bi nara??al nivo. V prej?ni 323F sem imel Castrol pa prav tako ni bilo nobenih problemov.... :ne vem:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam bencinaraja in Dexelia olje in ni nobenih problemov, da bi ga kaj zmanjkovalo ali pa da bi nara??al nivo. V prej?ni 323F sem imel Castrol pa prav tako ni bilo nobenih problemov.... :ne vem:

 

Sej to sem hotu povedat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EJ kaj fanta tolk prepri?ujete glede olja ?e si ne da dopovedat! pa naj gre v Hofer pa kupi olje v akciji ter ga nalije v motor mogo?e pa kak?en dan res ne bo ve? klepal potem zna bit pa ve?no popolnoma tih motor! :D Bo ?e najbolje!

Dexelia je Mazdino olje narejeno posebej za motorje z DPF!

Pa ne delam reklame!!!tudi jaz bi najraje dobil zastonj olje pa ga vlil noter ?e bi ?pilalo potem, samo kaj ko to ne gre!!

Vpra?ajte koga ko ima bencinarja glede olja!vse drugo skurijo razen Castrol (pa ?e to mora bit vsaj 5W40)kaj ?ele kaj druzga!

Sre?no 2011 vsem!!!!!!!!

 

pa jaz nimam DPF-a, pa kaj nekaj nabija? o Hoferju...jaz sem imel noter zdaj Castrol, mehanik ga mi je mo?no odsvetoval, je rekel, da je ?e videl ogromno razdrtih motorjev, ki so imeli Castrol noter pa pravi da so bile veliko kje vidne sledi klenkanja...pa? u glavnem Castrol je sranje...

 

pa dexelia tudi ni neko vrhunsko olje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja to?no, samo mora bit iz ju?ne dalmacije, po mo?nosti z otokov.... :P

Meni Mobil1 SW 0-40 za enkrat ne dela te?av.... V Mazdi ofkorz

 

Sem do sedaj imel enakega,trenutno uporabljam Mobil1 5-30 in je res super.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je nekdo omenju 323f, naj povem da ta avto ne sodi ravno med Delikatne?e! Vanj namre? nalivam Leclerjev ole Extralub, z dodatkom Metabonda, pa laufa tiho kokr se zagre! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

<_< v mojem traktori(audi),je blo prej vedno nalivano aral 5w-40,pa mi ga je zmanjkalo malo dvakrat,pa grem knjigo brat in to sploh ni za avte z dpf po specificikaciji ki so navedene,zato sem ko sem menjal pred 4000km olje in filter dal noter olje ki ga vecina sinfa Castrola(edge),ker ustreza in ima vse cifre ki so navedene v knjigi in avto gre super in se nic ni zmanjkalo,pa v vse prejsnje avte sem nalival castrola in je vsem odgovarjalo ampak txt ker tisti gtx3 al kak je blo pa res ni velalo mi ga je pilo txt pa ne :bravo:

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej zdaj pa ste me dokonca prepri?ali da mazde dizlara sigurno NE bom kupil ?e posebej ne 6-ke ker me po branju te?av na forumu zelo skrbi kaj je narobe z tem avtom...ali je kaj narobe z lastniki?? :ne vem: :ne vem: ??

gremo na?i.....

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej zdaj pa ste me dokonca prepri?ali da mazde dizlara sigurno NE bom kupil ?e posebej ne 6-ke ker me po branju te?av na forumu zelo skrbi kaj je narobe z tem avtom...ali je kaj narobe z lastniki?? :ne vem: :ne vem: ??

 

js z mojo mazdo nimam nobenih tezav..js bi prej reku da je nekej narobe z lastniki k vozijo dizel kot da grejo na nedeljsko voznjo..js mojo vozim dokaj pod obrati,pustim da se navija,ne menjam v visjo prestav ce nimam vsaj 3000rpm..pa ni krivo nafta ali karkoli sam pac dizel rabi da se kdaj spuca..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js z mojo mazdo nimam nobenih tezav..js bi prej reku da je nekej narobe z lastniki k vozijo dizel kot da grejo na nedeljsko voznjo..js mojo vozim dokaj pod obrati,pustim da se navija,ne menjam v visjo prestav ce nimam vsaj 3000rpm..pa ni krivo nafta ali karkoli sam pac dizel rabi da se kdaj spuca..

 

Verjetno je bistvo da jo VOZI? a ne :) .... 3/4 folka kupuje dizla ker je "moderen" in mal pije, in da se potem hvali po celemu svetu da mu pije 5,5litra ko gre 2x na leto na morje :whatever: ....evo jutri ga pi?imo v BG, mislim da z 1.2 TSI golf VI, ker gremo pozno bom jest vozil da bomo v cca. 4-5h dol...pa da vidimo kolk pije, ra?unam na 10l+ :jupiii::harhar::vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

....evo jutri ga pi?imo v BG, mislim da z 1.2 TSI golf VI, ker gremo pozno bom jest vozil da bomo v cca. 4-5h dol...pa da vidimo kolk pije, ra?unam na 10l+ :jupiii::harhar::vesel:

 

z mazdo 6 do bg v 4ih urah je poraba slabih 8

do bg-ja v manj kot 4 urah pa je poraba ze kar bliz 10 :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z mazdo 6 do bg v 4ih urah je poraba slabih 8

do bg-ja v manj kot 4 urah pa je poraba ze kar bliz 10 :)

 

ce ne bo guzve bo v 5h,ker z 1-2 mlin?kom tezko da bo zdrzal velik napor..js sem sel spomladi za 4 ure..sam sem porabu skoraj cel tank nafte..mislim da je bla poraba okoli 10l...bom pa zdej vidu ko grem dol v petek kaksna bo poraba..

 

in ja dizel mam da ga vozim mam rad navor..da me mal pritisne na sedez..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z mazdo 6 do bg v 4ih urah je poraba slabih 8

do bg-ja v manj kot 4 urah pa je poraba ze kar bliz 10 :)

 

Heh,nizka poraba.Meni trenutno pije po mestu,z zimaki,z Webastom in trugo na strehi okroglih 9,3l. :D

Ni glih neka nizka poraba teh dieslov.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.