Skoči na vsebino

Nakup novega vozila


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

V?eraj sem (na eno uho) zasledil, da ima Opel neko akcijo, da ti tvoje rabljeno vozilo ocenijo z vsaj 2.000? dodatnega dnarja, kar se mi zdi dost konkretna donacija! Se prav ?e ma? npr. voz vreden 2.000 in oni dodajo svojih 2.000, pol do nove (osnovne) Corse manjka samo ?e dobrih 4.000 ?, ?e sem pravilno zastopu. :bravo:

 

EDIT: to je tale akcija;

 

http://opel.avtotehna-vis.si/novice/123-vo...-e-v-marcu.html

 

A imajo ?e kak?ne druge firme tak?ne podobne, akcije, ?e slu?ajno kdo kej ve, da je kaj ujel v medijih npr.?!

 

Pa lep vikend!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni ni? ni naivna samo prevelke prste ima? :):harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu je isti penis kot, ?e proda? svojo Laguno za 2000? in ti v salonu dodajo 2000? popusta kar je pri nekaterih znamkah ?e takoj ko vstopi? v salon. Pomoje bo najbolje, da gre? v salon pogledati zanimive avte pa vr?e? karte na mizo, popvra?a? ?e je kak?na akcija itd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodelavec je pred kak?nima dvema letoma kupil opla (sedaj mu je ?al). Takrat so na veliko reklamirali znaten popust, seveda se je potem izkazalo, da je popust le, ?e ga ima pri njih (ok, pri njihovi lizing hi?i) na lizanju :P . In ?e na koncu potegne? ?rto pod vsemi stro?ki, potem ostane od popusta bolj malo.

 

Ko sem pred dvema letoma kupoval avto za svojo najdra?jo, sem po avtosalonih spra?eval, ?e dajo kaj popusta na ke?. Kako debelo so me gledali, kot da bi padel z marsa :o .

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsi vemo kako so ob?utljivi starej?i ljudje na kredite in podobne zadeve, no in tako se lani moj dedek odpravi z ke?om v salon po novo opel corso...tam sledi ?ok (?e danes mu negre iz glave) "ja gospod pri nas je obvezno vzeti min 20% avta na lizing" ?zmeden? bogi reve? ni vedu kaj ga je zadelo :P

no corso je kupil, vendar je bil prisiljen vzeti v paketu tudi lizing...pa naj ?e kdo re?e da niso banke sveta vladar. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Temu bi jaz rekel podpis s hudi?em :hudicek: Se pa avtohi?e ?edelje ve? poslu?ujejo tega trika z navezo na kako lizing hi?o :( Vse tiste mamljive cene in med njimi tudi popusti se navezujejo le ob nakupu avta na lizing ali na kako tak?no in druga?no obliko nakupa, tko da nisem presene?en, da trgovc res debrlo pogleda, k ho?e? s ke?om pla?ati vozilo :bravo: Recession time is over baby :punk::punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsi vemo kako so ob?utljivi starej?i ljudje na kredite in podobne zadeve

Ni potrebno bit starej?i da si ob?utljiv na natege in zame je to en hud nateg, ?e so kon?ni stro?ki nakupa (in uporabe) vi?ji od reklamirane cene.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsi vemo kako so ob?utljivi starej?i ljudje na kredite in podobne zadeve, no in tako se lani moj dedek odpravi z ke?om v salon po novo opel corso...tam sledi ?ok (?e danes mu negre iz glave) "ja gospod pri nas je obvezno vzeti min 20% avta na lizing" ?zmeden? bogi reve? ni vedu kaj ga je zadelo :P

no corso je kupil, vendar je bil prisiljen vzeti v paketu tudi lizing...pa naj ?e kdo re?e da niso banke sveta vladar. :(

 

Tole ni naveza z bankami ampak po navadi z lastnimi leasing hi?ami.

 

?e ti vsilijo leasing gre za neko natego, ki jo verjetno opazi? ?ele kasneje. ?e bi od mene to zahtevali bi jih najpre poslal v 3PM nato bi se ro?no obrnil in odkorakal iz salona. No ja, sicer ne v tem primeru, ker nimam kej po?et v oplovem salonu. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni potrebno bit starej?i da si ob?utljiv na natege in zame je to en hud nateg, ?e so kon?ni stro?ki nakupa (in uporabe) vi?ji od reklamirane cene.

 

Absolutno... ampak v trenutku, ko podpi?e? pogodbo se strinja? z natego in so pravno formalno za??iteni (recimo Orion je tak lep primer :angry: )

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ima v bistvu ?isto prav. ?e jim gotovina smrdi se obrne? in gre? drugam. ?e prite?e za teboj OK, ?e ne pa tudi prav.

 

Sodelav?ev brat je imel podobno ?torijo v nekem salonu kjer ga niso jemali resno ter so delovali zelo nezainteresirani (pa? ni imel kravate in fensi oblekce) in je ?el v sosednji salon kjer so mu takoj ponudili avto iz zaloge in hopa, pla?ano, odpeljano. Uni so kasneje to izvedeli in rad bi videl surlo unega debilnega prodajalca, ki ga ni jemal resno. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss ima v bistvu ?isto prav. ?e jim gotovina smrdi se obrne? in gre? drugam. ?e prite?e za teboj OK, ?e ne pa tudi prav.

 

Sodelav?ev brat je imel podobno ?torijo v nekem salonu kjer ga niso jemali resno ter so delovali zelo nezainteresirani (pa? ni imel kravate in fensi oblekce) in je ?el v sosednji salon kjer so mu takoj ponudili avto iz zaloge in hopa, pla?ano, odpeljano. Uni so kasneje to izvedeli in rad bi videl surlo unega debilnega prodajalca, ki ga ni jemal resno. :hudicek:

 

head shot bitch :harhar: (u

posnetku bote vidl kuga je fora)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enako, ?e ne cenijo gotovine in na to dajo ?e popust, bo dal drug

 

Tega se sam tudi dr?im, samo ko pa me v na? pre?udoviti dr?avi skozi presene?ajo.

Lep primer je Geoset ?en?ur(uvoznik-prodajalec Garmin), uletim po navigacijo s ke?em v ?epu, pa mi gospodi?na lepo pove da ?e pla?am z gotovino je cena cca 3% vi?ja(ker morajo nest dnar na banko-po?to, da ga polo?ijo na ra?un-ja mater nej ga pa dajo v ?ep) WTF ?zmeden? ?

Pol seveda vpra?am kolk je ?e pla?am s kartico in ona meni pol je pa tolk kot je, js pa smotan kot sem, jih kratkomalo po?ljem v kameno dobo(kjer itaq ?e so), pol pa mi ponudi 5% popusta na kartico ?zmeden??zmeden? .

 

Men ni blo n? ve? jasn, sam jebiga s5 se je izkazalo da "Kdor jezika ?para, kruha strada".

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.