Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,6k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pri?el od Razdrtega do Kromberka. Tujci se ?e niso polegli po vseh cestah, tako, da se ?e da pripeljat. Sem se pa nasmejal do solz, ko sem gledal face raznih neprimorcev, ki so rajdali po cesti, kot bi vozili na ne vem kak?nem rejliju z neznansko hitrostjo. In pa vedno se najde kak?en iz Rega-landa, ki prileze in pole?enega kombija in re?e: "Kwa piha..." Premi?ljujem, da bi se po slu?bi ?e enkrat zapeljal tam skozi, samo kaj, ko se pono?i ne vidi obraze nasproti voze?ih. Mogo?e pa naredim ?e en krog v soboto...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je tolk fino k mal vle?e zakaj je pa pol tolk govorjenja iz v?ega konca kolk hudo je? :ne vem:

 

 

 

 

 

 

aja p.s. sem bil danes tud tam pa se tudi meni ni zdelo glih ne vem kaj, vle?e pa dobr skoz klju?avnice avtomobila tako, da te kr lepo prelufta pa pri odpiranju vrat avta je treba mal mirkat :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima? mo?nost "5 minut slave" bo? jamral, ?e to ho?ejo...

 

Od nekdaj je burja pihala. In dokler ni bilo globalizacije, je bilo vse v redu. Zdaj pa je globalizacija in konkurenca in ko se lotijo nekaj postavljat, naredijo javni razpis in i??ejo najcenej?ega ponudnika. Ki pa ni nujno vedno Primorje Ajdov??ina, ampak je lahko tudi kak?en ?tajerski studio. Za ?tajerce je orkanski veter, ?e piha s 100 km/h, za "wajdouce" pa je to "lih da dahne". In potem je slabo na?rtovano, pa ?e kak?na poceni kitajska roba za konstrukcijo ali pa opa?, in pri prvi burji gre v faliment.

 

?e pa malo pomisli? za nazaj, je bilo skoraj vsako leto za kak?en dan ali dva, da so bili vrtci in ?ole zaprti. ?e voja?nica v Vipavi ima takrat "prosti dan" - nimajo aktivnosti na prostem. Je burja, je hudo, se pa? navadi? ?iveti z burjo (in ne proti njej), ne pomeni pa to, da je konec sveta. In ko se navadi? burje, se da ?isto normalno tudi avto vozit.

 

In ?e je napovedana mo?na burja in je prepoved za kombija, hladilnike, tovornjake s ponjavami,... je pa? prepoved. In ne glede na to, za katero firmo vozi?, se kombi ravno tako lahko prevrne. In ne glede na to, kako se ti mudi, pa? po?aka? ali pa gre? naokoli (?ez Kras in Se?ano).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo Slivka, direkt si zadel point :bravo:

 

 

Sem bil v zadnjih dest letih ?e kr nekajkrat v vipavski dolini, ko je vleklo pa se ne spomnim, da bi tolk kokodakal kot to po?nejo danes. Pa je takrat izgledalo bistveno bolj hudo, ko recimo samo od Podnanosa do Vipave na?teje?e? ve? kot 20 zvrnjenih kamionov. Se spomnim, da je enemu ratal lovit kamion do srede njive in ko se je kon?no zvrnil, je bil ?e ve? kot 50m stran od ceste. :blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na 24 kur se omenja sibirski mraz, sneg, -20, orkanska burja.....vse kar je mo?no,. pri takih ?lankih bi pomislil na najmaj 100 mrtvih in pol dr?ave pod zemljo.... :huh:

 

a zunaj je -8 pa mal piha, ?e tistega groznega snega, ki bo uni?il pol ?ol ni...

 

Naiven folk je ?el sigurno kupovat kaloriferje, drva, pe?i..... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam panika se prodaja. In tokrat je treba paniko zganjat okol zime...

 

Kot da je prvi? tak minus in kot da imamo prvi? sneg. Klupe koko?i na 24kur.

 

Lansko leto je glih tok sekala burja, pa leto prej tudi. Se ?e spomnim, ko sem se vozil v Anhovo, kak je cukalo.

In to?no tko kot je Slivka napisal, burja je ?e od pamtiveka in lokalci vejo kako ?ivet z njo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav i??em tiste slike, ko sem slikal v Mazdi prikaz temperature -20°C pa se ne spomnim, da bi takrat sploh omenjali kako je mrzlo... danes pa taka panika, kot da je konc sveta.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sam panika se prodaja. In tokrat je treba paniko zganjat okol zime...

 

Kot da je prvi? tak minus in kot da imamo prvi? sneg.

?e ?e, ampak prvi? je kurilc po evro/liter :( in slednej ni kr smeh, kot je naslov teme.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj ko je malo padlo sne?ink, pri?akujem, da bo oddaja Svet na eno uro oddajala oddaje 'Zimska kriza v Sloveniji- zadnji podatki v ?ivo'

 

Poleti, pa ko bo nad 30 bo pa tropska vro?ina in nevarno za sr?ne bolnike, priporo?amo da se zadr?ijete v senci, veliko pijete, na pot hodite zgodaj zjutraj....bla bla bla

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj ko je malo padlo sne?ink, pri?akujem, da bo oddaja Svet na eno uro oddajala oddaje 'Zimska kriza v Sloveniji- zadnji podatki v ?ivo'

 

Poleti, pa ko bo nad 30 bo pa tropska vro?ina in nevarno za sr?ne bolnike, priporo?amo da se zadr?ijete v senci, veliko pijete, na pot hodite zgodaj zjutraj....bla bla bla

 

Same shit like every year. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko sem bil mulc je blo vsako zimo neki ?asa (ponavad kak tedn do dva) pod minus 15 pa smo kr pre?vel.

 

Pompoznost in pani?arstvo PROPLUS ovih programov bi mogla bit pa v?asih ?e kazniva mamo jim.... Po drugi strani je pa kup zadev ki jih ne objavijo kar lepo ka?e pripadnost dolo?enim elitam..... a to ?e pa?e pod drugo temo :P

 

Res pa je kot pravi Mrau?kM?k d ni pa hec cena kurilca....... Bi se blo za zment group buy nek pr arabcih pa s cisterno gor prvle?t. Pa ?e kupt neb blo treba - cisterno vode dol, pa cisterno kurilca nazaj - stavim da bi jezdeci kamel rade volje menjal 1:1. a kaj ko bi te na?i na meji pomojem kar po?li... :P

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem se danes stari mami nasmejal; pridem k njej na obisk, pa pride v neki jakni Toper, pa jo gledam in vpra?am kje je to kupila. Me ?ukasto gleda, kje naj bi to kupila. To bundo je imel stari fotr (ki je umrl leta 1990), no pa jo imam zdej mal za okrog bajte sko?it. Meni ni? jasno, sem mislu da jo je ravno kupila, ker zgleda ful moderna, o?itno je pa stara skoraj toliko kot jaz! :P Se pravi je toliko stara, da je bila moderna ko je bila kupljena, potem je bila totalni starodobnik, zdej pa je ?e spet moderna (?e je kdo gleda film Kajmak in Marmelada, tam je ravno ta ista scena, hoho). :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prav i??em tiste slike, ko sem slikal v Mazdi prikaz temperature -20°C pa se ne spomnim, da bi takrat sploh omenjali kako je mrzlo... danes pa taka panika, kot da je konc sveta.

 

 

Jest sem najdu eno (zelo slabo) od 24. januarja 2004 ... :)

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.