Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Aha FDV-jevski ?argon - se pravi kdor naredi nekaj po obstoje?ih na?rtih je po njihovo inovator namesto recimo samograditelja ali pa kej podobnega. Invator je izumitelj in to je oseba, ki izumi nekaj novega, ker po 24urovsko je torej vsak, ki recimo predela cai torej inovator al kako?

 

Kaj sem pol ?ele js, al pa drugi "?udaki" ki razstavimo cel avto in ga pol nazaj sklamfamo z izbolj?avami ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ajvar, nekateri bi pa temu rekli - kako bi se ?e Lojz izrazu - ?u?mar al neki taga?! :hudicek::hohoho:

 

Men je pa v?e? izraz: Tav?entKunstler al kako se ?e izgovori! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj sem pol ?ele js, al pa drugi "?udaki" ki razstavimo cel avto in ga pol nazaj sklamfamo z izbolj?avami ?

 

inovativni ?alabajzar

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je taprav oligarh si bo itak novga nabavu. Druga? ma pa itak verjetno 7 let garancije proti prerjavenju :hudicek: .

 

ok, zdej vemo kaj nardit, da koristimo garancijo :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

I guess you have to be a Honda driver to understand this....

Po moje letno zamenja 2 kompleta gum zarad downforcea zadaj

post-2637-1308505194_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gresta babica in vnu?ek po plo?niku. Prideta do prehoda in ?akata na prosto pot. En voznik ustavi in jima pomaha, naj gresta ?ez. Med pre?kanjem ceste babica re?e vnu?ku:

- "Vidi?, to je pa kavalir."

Vnu?ek odgovori:

- "Kak?en kavalir neki, babica, to je tanova Mazda..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni bil dnar, to je bla karta, recimo ?e ima gor 3 ?rtice, je lahko trikrat nabrisal. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.