Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Hehe, vpra?anje ?e registracija GO ZMAJ ?e obstaja, bi jo pa jaz vsekakor imel, ?e bo kdaj potreba ?e po dodatnih lastni?kih tablcah.  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj? Saj Italijanka je bila res lu?tna in mlada. Tudi ?ena je to opazila. In to je bil pri vsem skupaj najve?ji problem...

 

Se pravi je bila ?ena upravi?eno huda, ker si si bolj natan?no ogledal punco, kot tablico (ali pa je bila tablica samo izgovor)

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Te?a 
"Kaj je najte?ja stvar na svetu?" spra?uje u?iteljica. 
"O?etov kurac!" zleti Tinci iz ust. 
"Od kod ti pa zdaj to?" se za?udi u?iteljica. 
"Mama tako pravi. Veste, kadarkoli gre moj o?e v posteljo z mamo, mu ona re?e: 
Jebenti tvoj kurac! Niti sam bog ga ne bi mogel dvigniti." 

  
  

 Nesporazum 
Tip se zbudi, pogleda na budilko in zavpije: 
"Marta, stoji!" 
"Ne pride v po?tev! Bom spet pozna v slu?bo!" 

  


Nekorektno 
Mali Haso za?ne v Ljubljani hoditi v prvi razred. Domov nosi same petice in kon?a razred z odliko. Tako tudi vsa naslednja leta. Ker je dale? najbolj?i u?enec na ?oli, se vodstvo ?ole in ob?ine odlo?i, da ga nagradijo s slovenskim dr?avljanstvom in mu ime spremenijo v Janez. 
Ves ponosen pride domov in pove o?etu Muju: 
"Jaz nisem ve? Bosanec Haso. Dali so mi slovensko dr?avljanstvo in ime, sedaj sem Slovenec in ime mi je Janez." 
Mujo ponori in ga za?ne mlatiti kot vola. 

Hasu-Janezu med jokom uspe pobegniti. Na cesti sre?a so?olca. 
"Kaj pa se ti je zgodilo?"je ta za?uden. 
"Ah, zdaj vas pa razumem. Komaj eno uro sem Slovenec, 
pa ?e imam probleme s ?efurji!" 

  



Povabilo 
Branetu umre ?e tretja ?ena. Sosed no?e na pogreb. 
"Zakaj ne gre??"ga spra?uje soproga. 
"Sram me je. On mene ?e tretji? vabi, jaz pa njega ?e nikoli nisem." 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole moram pa prav sem zapisat, ker takole neumnost pa lahko samo jaz sestavim...

 

Danes prva re? v kampu zagledam na avtu registracijo GO-ZMAJ in vesel za?nem pozdravljat Zmaja. Pa mu maham tako da bi kmalu sfrcal, ko pa se avto pribli?uje, opazim, da sem o?itno zgre?il... ?lo je za Italijansko tablico GO-711 AJ. 

 

Saj bi bilo vse v redu, a je bila poleg mene ?ena. Saj prisotnost ?ene sama po sebi ni problem. Problem je, da je bila v avtu lu?tna mlada Italijanka. Ki sama po sebi tudi ne bi bila noben problem. Le kombinacija obeh skupaj je bila problemati?na...

 

Kakorkoli, Zmaja v tem kampu zagotovo ni!

A si 100 % siguren. Poglej malo proti ?eni..... :zvizga:

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skitched-20150826-194300.jpg

 

Nemci se hvalijo s tem??? To 3D tehniko so gotovo kopirali od nas :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no ja ampak takih udarnih lukenj pa tud pri nas nisem videl pa sem skos na cesti tud v najbolj oddaljenih vukojebinah...

Potem se nisi nikoli spomladi vozil po kaksnih niti ne tako oodaljenih vukojebinah? ;) Recimo iz Vodic proti Mengsu mimo Lidlovih skladisc... Ce po tem, kako je tam flikana cesta, kjer skoraj ne najdes par metrov celega asfalta, se da sklepati, da je spomladi tam "samajama" ;) ... Vsak dan se vozim iz Gorican cez Ladjo in Senico.... Tam mimo tovarne Goricane ko moras dvakrat preckat zelezniske tire, se verjetno zbudi celo mrlic v avtomobilu pogrebnega zavoda ;) ... Pa recimo cesta iz Gorican, preko Sore, Drage, Gostec,... Do Pustala je tudi spomladi obupna... Saj potem nekako poflikajo vse skupaj... Ampak je to se vedno dalec od tega, da bi bilo podobno cesti ;) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem se nisi nikoli spomladi vozil po kaksnih niti ne tako oodaljenih vukojebinah? ;) Recimo iz Vodic proti Mengsu mimo Lidlovih skladisc... Ce po tem, kako je tam flikana cesta, kjer skoraj ne najdes par metrov celega asfalta, se da sklepati, da je spomladi tam "samajama" ;) ... Vsak dan se vozim iz Gorican cez Ladjo in Senico.... Tam mimo tovarne Goricane ko moras dvakrat preckat zelezniske tire, se verjetno zbudi celo mrlic v avtomobilu pogrebnega zavoda ;) ... Pa recimo cesta iz Gorican, preko Sore, Drage, Gostec,... Do Pustala je tudi spomladi obupna... Saj potem nekako poflikajo vse skupaj... Ampak je to se vedno dalec od tega, da bi bilo podobno cesti ;) ...

Vse omenjene ceste posebej menge?ka so za motor prakti?no nevozne....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a sta vidva dejansko pogledala zadnjo sliko... take udarne jame jaz pri nas ?e nisem do?ivel na asfaltirani cesti. Pri nas je tako, da ?e zjebe? gumo ali feltno na taki zadevi se pokli?e policijo in stro?ke poravna vzdr?evalec.

 

?e je cesta poflikana pa? trese in to je od vodic do meng?a samo ?e zdale? ni taka kriza kot to na sliki.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole kar pravi Labi pa je verjetno ?e najbli?je resnici, da slika sploh ni bila posneta v Nem?iji in ne pri nas ampak bohvedi kje.

 

Tole bi znala biti kak?na Ukrajina ali nekje v okolici.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a sta vidva dejansko pogledala zadnjo sliko... take udarne jame jaz pri nas ?e nisem do?ivel na asfaltirani cesti. Pri nas je tako, da ?e zjebe? gumo ali feltno na taki zadevi se pokli?e policijo in stro?ke poravna vzdr?evalec.

 

?e je cesta poflikana pa? trese in to je od vodic do meng?a samo ?e zdale? ni taka kriza kot to na sliki.

Tudi take jame sem ze videl... kot sem napisal... jih je malo morje spomladi... po kaksni zmrzali ali obdobju z malo vec snega... Glede policije in stroskov popravila... Je drugje dejsnako veliko lazje ... Pri nas je sicer teoreticno mozno... Samo moras kaj fajn tezit, da dobis kaj v spodobnem casu in brez sodisca :) ... V UK je znanec zapeljal v eno luknjo na cesti... In se mu je v prtljazniku prevrnila kanta z barvo in mu je zalilo cel poden po celem avtu... Pa je zavarovalnica placala tudi ciscenje avtomobila in menjavo talnih oblog, ki so bile prepojene... Res pa je tudi to, da je pri nas zavarovanje se dokaj poceni...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa jug srbije...

no po takih cestah se moje mazde vozijo ze od leta 2002 pa nikol problemov s podvozjem...zdaj imate boljso idejo kako super podvozje ima mazda :)

za to ceno verjetno trpi edino, da je podvozje bolj glasno. No, ko je treba odpret denarnico na ta naslov,  pa tudi trpi? :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.