Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

LAVA: Ja ziher sm si ga namenoma :D

Jebiga, se zgodi tun nam ki nismo najbol?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Men je za crknt sme?n ko si ?lan foruma sami sebi  :rispekt: lajke stiskajo na svoje poste:rispekt:

 

To ni ?e ni?. Napi?em, da sem na BTjki na?el povsem prazen akumulator - in nekomu je to toliko v?e?, da pritisne lajkec... No, ja, mogo?e se pa ukvarja s prodajo akumulatorjev, pa je biznis zavohal...

 

 

 

 

 

Na, o?itno je prebral in ga umaknil. Pa sem ostal ?e brez v?e?ka...

Popravljeno od Slivka
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri me je pobral od smeha, ko je nek stric v piceriji vpra?al kelnerco kak?na je razlika med veliko in malo pico. Pa mu bistroumno odgovori;

 

"Ja ve?ja je ve?ja, manj?a je pa mal manj?a."  :hohoho:

 

Ne me jebat, ker tok genialnega odgovora pa ni zmo?en ravno vsak sproducirat.  :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

POLICIJA

 

Policija zaustavi kamion.

Ko policaj gre proti kabini, vidi voznika, kako nekaj da v usta in po?re.

Vpra?a ga: "Videl sem, da ste nekaj dali v usta in po?rli. Kaj je bilo to?"

"Kontracepcijska tableta."

"Zakaj kontracepcijska tableta?"

"Ker vem, da me boste jebali."

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena resni?na zgodba iz Umaga ta wikend. Frend vpra?a mimoido?e gospodi?ne, ki je sklepal da so tujke; "Helou grlz, ver ar ju from, Lebanon, maybe India?" Pa mu odvrnejo; "Ne zastopmu angle?ku, smu pa iz Rejbnce!" In so ble simpati?ne Rominje oz. Ciganke  :zvizga:

 

Ta pa pri?akoval Libanon ali Indijo.  :hohoho:  :hohoho:  :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtomobilski asistenti ... :) 

 


Pa se filmcek, kako je nastala ta reklama :) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?erka: 

"Tata, ja se vra?am ku?i da organizujem svoje ven?anje, tako da spremi svoju ?tednu knji?icu. Ho?u da te obradujem, zaljubljena sam u de?ka koji je trenutno daleko od mene. Ja sam u Kaliforniji, a on ?ivi u Njujorku. Upoznali smo se preko dejting sajta, zna?, to je sajt preko kojeg tra?i? svoju srodnu du?u. Sprijateljili smo se na Fejsbuku, vodimo duge razgovore preko Whatsappa, proslavili smo dva meseca veze preko Vajbera a on me je na kraju zaprosio preko Skajpa. 
Tata, potreban mi je tvoj blagoslov, iskrene ?elje i ?estitke, kao i veliko ven?anje." 


Otac: 

"Stvarno!!! Ba? mi je drago. Onda mo?ete da se ven?ate na Tviteru, zabavljate na Tangu, kupite svoju decu preko Amazona i da ih pla?ate putem Pejpala. A ako se desi da se posva?a? sa budu?im mu?em, i odlu?i? da se razvede?, prodaj ga preko Ibeja." 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole moram pa prav sem zapisat, ker takole neumnost pa lahko samo jaz sestavim...

 

Danes prva re? v kampu zagledam na avtu registracijo GO-ZMAJ in vesel za?nem pozdravljat Zmaja. Pa mu maham tako da bi kmalu sfrcal, ko pa se avto pribli?uje, opazim, da sem o?itno zgre?il... ?lo je za Italijansko tablico GO-711 AJ. 

 

Saj bi bilo vse v redu, a je bila poleg mene ?ena. Saj prisotnost ?ene sama po sebi ni problem. Problem je, da je bila v avtu lu?tna mlada Italijanka. Ki sama po sebi tudi ne bi bila noben problem. Le kombinacija obeh skupaj je bila problemati?na...

 

Kakorkoli, Zmaja v tem kampu zagotovo ni!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.