Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ja caki mal a fotri ne vozijo otrok? Pa ti boksi so normalno veliki kot ostali

A niso ponavadi na tleh narisani otro?ki vozi?ki. To se mi zdi bolj logi?no:) Potem bi rabili tudi posebne bokse za 3 vratne avtombile, ki vrata odpirajo na ?iroko in bum v druge.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Par bohinjskih ... :P

 

 

V Bohinju so hoteli zgraditi plavalni bazen. 

Predsednik krajevne skupnosti je obiskal bogatej?e kmete, da bi kaj prispevali. 
Predsednik KS: ?France bo? kej prispevu za bazen?? 
France: ?Bom ja! Mica dej gva? fri?ne vode.? 


Mica in Jo?efa: 
M: ?Kok pa s' dobiva, k sta na?a dva v hosti podirava smreke in je Tvoj France ?kripnu pod smreko?? 
J:  ?Dva miljona.? 
M: ?Bog se me usmil! Moj bk Ivan je pa odsko?u!? 


France gre skoz vas v Bohinju in zagleda Mico na oknu. 
F:  ?Mica, a b' se midva mau onegauva.? 
M:  ?France, sej bodo u vas usi misl, de s'm kurba.? 
F:  ?Mica, sej gnarja nism omenu!? 


Gorenjec France iz Bohinjske Bistrice je trem babam iz Studorja, ?e?njice in Stare Fu?ine na isti dan na?timu vsaki otroka, ki so jih rodile na isti dan. 
Sodnik je poklical Franceta na sodi??e v Radovljici: ?France, a s' ti na?timu Ivanki, Micki in Mariji na isti dan otroke?? 
F:  ?S'm ja, gospod sodnik.? 
S: ?Kako s' pa to umogu?? 
F:  ?Ueste gospod sodnik, jest mam' moped.? 


?upnik pri spovedi v Bohinjski Bistrici: 
?:  ?Mica, kol'k s' star?? 
M: ??estnajst.? 
?:  ?Ma? fanta?? 
M: ?Mam ja, gospod ?upnik.? 
?:  ?A kej gre?ita?? 
M: ?Ne gospod ?upnik, zmeri trofneva.? 


Kmet pri dohtarju: "S postelje sem padel pri divjem seksu z deklo in si zlomil roko." 
Dohtar: "No no, tole pa povejte mal bolj lepo, ker bo v kartoteki." 
Kmet: "Ok, pri polaganju semena v brazdo sem padel z delovnega stroja!" 


Zrno modrosti .... 
Pred seksom sla?imo eden drugega, po seksu se obla?imo sami! 
Poanta zgodbe: Nih?e ti ne ?eli pomagati, ko si zjeban!**** 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi smo vas mnogih prilo?nosti

 

 

A je ne poznas? Sej je skor soseda :):harhar:  :jezicek:  :ph34r:  ... Ukrajinka Tetyana Tudor >> http://www.autoevolution.com/news/ukrainian-model-tety-tudor-drivers-her-new-ferrari-458-spider-and-it-s-not-fair-video-94754.html :) 

 

ukrainian-model-tety-tudor-drivers-her-n

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prevarani mo?ki je ljubimcu svoje ?ene sestavil seznam zahtev, ki ga je objavil na Craigslisti, najve?jem ameri?kem oglasniku.

 

   Njegovov oglas je v trenutku postal viralen, mi pa ga objavljamo v celoti. ?Mo?kemu, ki mi ?obdeluje? ?eno. Ti dobro ve? kdo si. Ne, nisem jezen, bi te pa rad prosil za nekaj stvari

 

1.Prosim te, nehaj pu??ati dvignjeno strani??no ?koljko, ker sem na koncu vedno jaz kriv.

 

2. Res, da mi omogo?a?, da grem lahko na ribolov bolj pogosto, a te prosim, da ne pije? mojega piva. Ko si na obisku, sicer lahko popije? kak?nega (Bog ve, da moram tudi jaz kaj popiti, da mi ?ena postane privla?na), ampak ne popij vsega. Pusti ?e kaj zame, ker moram biti jaz z njo mnogo dlje kot ti.

 

3. ?e pa ?e mora? vse popiti, potem vsaj kupi novega ali pa mi na mizi pusti denar, da ga jaz kupim.

 

4. Prosil bi te, da novo rolo WC papirja vstavi? nazaj, ko jo porabi?. Moj sin namre? iz neznanega razloga misli, da se ne rabi obrisati, ?e ni papirja. WC papir je zlo?en pod umivalnikom, seveda pa lahko predlaga? bolj?e mesto.

 

5. Ko kon?a? z ?obdelovanjem? moje ?ene, se obri?i z ne?im, kar lahko vr?emo stran. Ko?ara z obla?ili z desne strani postelje je moja in moje obleke so ?iste, ?eprav ?ena ne pere. Prej?nji teden sem ?el ven z made?em na srajci (hvala).

 

6. Mojemu otroku nehaj govoriti, da si njegov stric! Res, da je majhen, ni pa retardiran.

 

7. Nehaj uravnavati z na?o pe?jo in toploto, jaz sem tisti, ki pla?uje ra?une!

 

8. Ko te vpra?a ?Ali sem v teh hla?ah videti debela??, odgovori ?NE?. Morda misli?, da bi ji druga?en odgovor dal misliti, ko bi naslednji? zagrizla v ogromno banjico sladoleda, a bi ji pravzaprav dal razlog, da si gre kupit nove hla?e, v katerih bi izgledala enako debela.

 

9. Nehaj jesti na?o hrano! Prej?nji teden si pojedel kola?ke, ki mi jih je mama poslala za rojstni dan! Moja ?ena ?e nekaj let ni spekla ni?esar tako dobrega.

 

10. Ko sedi? na mojem fotelju, posku?aj svojo te?o preusmeriti na drugo stran, ker dela? vdolbino, ki me vle?e na desno.

In kon?no, rad bi se ti zahvalil, ker si mi ?eno za Valentinovo odpeljal na kosilo. Ni bila jezna, kot obi?ajno, in je naro?ila samo eno jed, ko sva ?la tudi midva na kosilo. Tako bom lahko otroka peljal v kino.

 

Upam, da sem bo? dr?al tega, kar sem ti povedal. ?e bo? to upo?teval, ti obljubim, da ti bom povedal, koliko ?asa me ne bo doma, da ne bosta skrbela, ter, da se vama ne bo nikamor mudilo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ze dolgo ?asa se nisem toliko nasmejal.

 

Sem gledal film, zelodober na za?etku, na koncu jih odnese. Komedija se pa za?ne pri 44.20. Resni?no priporo?am, da ga snamete in prevrtite:

http://www.imdb.com/title/tt2106651/

 

Sem videl samo ta odsek... Celega filma se nisem gledal... Sem bral, da ni nevem kako dober... Si bom pa enkrat vzel cas, da ga pogledam... :) ... Prilozen je ta del, kjer je omenjena ta komedija z moldavskimi otroci, ki govorijo slovensko :) 

 

Spectral.mp4

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem videl samo ta odsek... Celega filma se nisem gledal... Sem bral, da ni nevem kako dober... Si bom pa enkrat vzel cas, da ga pogledam... :) ... Prilozen je ta del, kjer je omenjena ta komedija z moldavskimi otroci, ki govorijo slovensko :)

 

attachicon.gifSpectral.mp4

Ne bo? ni? zamudil tudi ?e ga izpusti?. V opsiu druga?e opi?e, da je jezik Ruski.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? ni? zamudil tudi ?e ga izpusti?. V opsiu druga?e opi?e, da je jezik Ruski.

 

Zenksa govori romunsko ... in tudi v eni recenziji sem prebral, da naj bi slo za moldavijske otroke ... :) >>> http://filmoljub.blogspot.si/2016/12/spectral-2016.html

 

Deklica, ki govori slovensko je Ur?ula Parker, in je v resnici h?i Jerice Oblak, z Ameri?anom Brianom Parkerjem poro?ene slovenske skladateljice z newyor?ke univerze. 

 

Tukaj je izsek iz TV oddaje "Louie", kjer tudi govori slovensko :) 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zenksa govori romunsko ... in tudi v eni recenziji sem prebral, da naj bi slo za moldavijske otroke ... :) >>> http://filmoljub.blogspot.si/2016/12/spectral-2016.html

 

Deklica, ki govori slovensko je Ur?ula Parker, in je v resnici h?i Jerice Oblak, z Ameri?anom Brianom Parkerjem poro?ene slovenske skladateljice z newyor?ke univerze. 

 

Tukaj je izsek iz TV oddaje "Louie", kjer tudi govori slovensko :) 

 

Aaah, hudo!

 

To je torej povezava. Druga?e ?enska na za?etku govori romunsko (2-3 stavke), nato pa tudi ona slovensko.

 

Druga?e pa komedija. Predstavljaj si.. ura je ca. 11 zvecer, draga drnjoha poleg, jaz pa gledam brain-idle ameriski film. Veke te?ke, da bi rabil dva zobotrebca. Nato pa registriram. Pre?altali so na slovens?ino 0.O. Pritisnem 3s v rikverc in res! Potem sem se do konca filma, popolnoma buden, zabaval nad slovenskimi vlo?ki. Zanima me, kako tujcem zveni na? jezik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presneta ura!

 

Zjutraj:
Zbudi? se, pogleda? na uro - 07:00,
Odspi? ?e 5 minut,
ponovno pogleda? na uro - 08:30!

 

V slu?bi:
Pogleda? na uro - 13:00,
dela? 40 minut,
ponovno pogleda? na uro - 13:08!

 

Zve?er:
Pripravi? se na seks,pogleda? na uro - 22:30,
seksa? eno uro,
ponovno pogleda? na uro - 22:32!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ahaha, super da je VW zaradi Diesel gate-a. :D

 

http://www.sloveniatimes.com/british-foreign-secretary-johnson-to-visit-slovenia

 

V ostalih novicah, nas najljubsi Londonski klovn pride na obisk. Ze nekaj casa ni rekel nic neprimernega, upam da se mu pred nasimi novinarji kaksna uide. 

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://www.sloveniatimes.com/british-foreign-secretary-johnson-to-visit-slovenia

 

V ostalih novicah, nas najljubsi Londonski klovn pride na obisk. Ze nekaj casa ni rekel nic neprimernega, upam da se mu pred nasimi novinarji kaksna uide. 

 

Hja o?itno pride najve?ji britanski la?njivec u?it na?e kako se zavaja folk in manipulira z la?mi - kot da na?ih ekspertov nimamo dovolj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.