Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Hahaha... glej do konca ...  :jupiii:  :harhar:  :bravo:  :punk:

 

https://www.youtube.com/watch?v=TzX5opEG3rc

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Sicer bo to marsikomu zelo sme?no, meni pa niti ni bilo tako zelo. Vseeno napi?em sem, pa naj se vsaj drugi zabavajo...

 

Danes dobim sporo?ilo od u?iteljice, naj malo pregledam doma?e naloge na?ega drugo?olca. Pa se vsedem za mizo in greva skupaj skozi zvezke in malo pogledam, kako in kaj. In v enem zvezku odkrijem cvetko:

 

pes - psica - psi?ek

ma?kon - ma?ka - mucka

kurac - kura - kurica

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, ?e mora biti rusizem, res ne vem.

 

?e je lahko iz ukrain??ine, potem pa... Slivka pa?...

 

?e je pa lahko iz hribolazni?tva, je pa na poti iz Krme proti Konjskemu sedlu na Kurici odcep za Kalvarijo...

 

Vsekakor smo mu pa? lepo razlo?ili sorodstvene vezi pri koko?ih. Tako, po slovensko. Knji?no slovensko. Upam samo, da ne bo po kak?nem testu u?iteljice poslal v petelina...

Sem poročena že petnajst let, poleg tega imam šest otrok. Ne moreš me prestrašiti, niti presenetiti, niti šokirati...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?a sodnik Mujota: Kako ste lahko povozili 52 ljudi? Odpovedale so mi zavore v dolino! Pa kaj niste mogli kam zaviti? Ma, sem! Levo sta bila dva ?loveka, na desno na avtobusni postaji pa 50! Pomislil sem bolje je pogaziti ta dva kot tistih 50. In ko sem povozil prvega, je tisti drug idiot stekel med tistih 50!

 

 

 
revma revmatoidni artritis vnetje sklepov kavni avtomati za podjetja najem avtomata za kavo kava kavni avtomat avtomat avtomat za kavo stanovanjski kredit za mlade hitri gotovinski kredit hitri kredit za nekomitente najugodnej?i krediti kredit takoj na polo?nice gotovinski kredit gotovinski krediti zamenjava banke informativni izra?un kredita obro?na Visa electron kredit za sp gotovinsko posojilo gotovinsko posojilo takoj elektri?no ogrevanje toplotne ?rpalke klimatske naprave internet of things draas software defined network varnostno kopiranje mre?na stikala shranjevanje v oblaku meraki na?rtovanje omre?ja izobra?evanje cisco sdn IoT varnost omre?ja brez?i?na omre?ja postavitev omre?ja erp informacijska varnost omre?je SOC vzdr?evanje liposukcija odstranjevanje znamenj operacija nosu pove?anje dojk blefaroplastika labioplastika korekcija u?es postelje otro?ki vozi?ki avtosede? jedilne garniture vzglavniki le?i??a jogi triglav skladi skladi zlato te?ajnica delnice vzajemni skladi triglav skladi te?ajnica var?evanje vzajemni skladi te?ajnica skladi te?ajnica te?ajnica skladov kako var?evati vlaganje investicijski skladi te?ajnica vzajemnih skladov var?evanje denarja nalo?be finan?ni svetovalec var?evanje za pokojnino vzajemni sklad var?evanje v skladih var?evalni na?rt upravljanje premo?enja triglav vzajemni skladi te?ajnica vzajemni skladi vlaganje v sklade posteljnina vrtne garniture vzmetnice kopalnica zapestnice nakit ?umenje v u?esih podancice pms baldrijan holesterol ameri?ki slamnik ameri?ki slamnik kandida depresija pegasti badelj poceni gume ?arnice poslovna darila jakne majice vede?evanje marketin?ka agencija oblikovanje spletnih strani marketing automation vsebinski marketing inbound marketing Google ogla?evanje spletno ogla?evanje lead generation veri?ice prstani poceni porocni prstani uhani dav?ne blagajne avtodeli avto deli stre?ni kovcki nosilec za kolo predstave
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem, ?e je tole humor ampak dejansko resnica - ne vem jaz grem tud na dopust brez, da bi mi dal ?ef dodatne naloge, da jih na dopustu naredim.

 

 

Kako je o?e poskrbel za po?itnice svoje h?erke

Spo?tovana gospa u?iteljica,
spet se bli?ajo po?itnice, h?i pa se mora doma spet u?iti naravo (22 strani) in dru?bo (10 strani), ker po po?itnicah ta dva predmeta ocenjujete. Med zimskimi po?itnicami je imela 60+ vpra?anj in ANG bralno zna?ko!
H?erka bo za te po?itnice tako kot njen brat iz ?etrtega razreda in bratec iz vrtca ?olsko torbo z zvezki in u?beniki pospravila v omaro. Za pouk se bo pripravila v torek, 2. maja, popoldne.
Med po?itnicami pa bo:
SOCIALNE VE??INE: razvijala in utrjevala dru?inske vezi, razvijala in utrjevala socialne vezi v ?ir?i dru?bi, razvijala ?ut za pravi?nost in odgovornost, ustvarjala tekmovalnost z bratoma, s prijateljicami, sorodniki;
NARAVA: spoznavala travni?ke in gozdne rastline, nekatere bo uporabila v jedeh, razumela bo pomen kroga pomlad?poletje?jesen?zima za rastline, glive in ?ivali, videla bo vpliv vremena na ?ivali, rastline in glive, zavedala se bo posledic globalnega segrevanja in znala poiskati dokaze o tem doma in v okolici;
DRU?BA: v naravi bo znala pojasniti osnovne fizikalne zakone, s pomo?jo sodobne tehnologije bo spoznavala doma?o okolico, opazovala bo prometne situacije in jih znala pojasniti, re?iti, obiskala bo nekatere javne ustanove, razumela bo pomen organizacije dneva, razporejanja ?asa;
?PORT: tudi plavalne treninge bo postavila v kot, s pomo?jo bratov bo organizirala in postavila poligon, opravila bo nekaj teka?kih treningov, opravila bo del jahalnega te?aja za naziv jaha? 1, obiskala bo ni?je le?e?o planino, vsaka vo?nja s kolesom bo tudi u?na ura za izpit za kolo;
GOSPODINJSTVO: razumela bo pomen kakovostno pripravljenih sve?ih obrokov, na kro?nike bo postavila lastne kreacije, razumela bo osnove HACCP-a, razumela bo pomen izvedbe celotnega procesa v KUH (zagon je dobila ta vikend na festivalu ?okolade, o njem ima veliko povedati), pomagala bo pri drugih gospodinjskih opravilih;
SLOVEN??INA: brala bo knjigo, ki ni obvezna za ?olo, sporazumevala se bo v gorenjskem nare?ju, zavedala se bo razlike med knji?no SLO in nare?jem;
ANGLE??INA: gledala bo ANG filme s podnapisi, vsakodnevno bo predmete v okolici, stavbe, situacije poimenovala v ANG jeziku;
MATEMATIKA: razumela bo pomen znanja matematike v vsakdanjem ?ivljenju, pretvarjala bo enote (dol?ina, te?a, ?as ...), iskala bo in si dokazala, da je v vsaki situaciji (poklicu, naravi, predmetih ...) v ?ivljenju matematika;
SPROSTITEV: barvala bo pobarvanke za odrasle, brala bo knjigo Rod jamskega medveda, z dru?inskimi ?lani se bo igrala dru?abne igre, lenarila bo!
Ob vseh zgoraj na?tetih dejavnostih ?al ne bo na?la ?asa za ?olo. Pa ?etudi bo po po?itnicah dobila slabo oceno, bo moj otrok imel po?itnice, ker so v ?olskem koledarju. Ne bom dovolil, da se bodo ponovile zimske, ko smo hiteli s smu?i??a, ker se je morala u?iti.

Z vsem spo?tovanjem, hvala za razumevanje in lepe po?itnice tudi vam ?elim,
o?e va?e u?enke (podatke hranimo v uredni?tvu)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pade konj u ?ivo blato na kmetiji pa pravi kuri, ki gre mimo:

- "Kurica, daj me re?i?

Kura gre po kmeta, a njega ni doma. Pa vidi v gara?i novega BMW X6. V?ge ga, vzame gurtne, gre do konja in ga potegne ven iz blata.

?ez 2 dni pade kura v ?ivo blato?Pa re?e konju:

- "Da pojdi hitro po BMWja pa me potegni ven!"

Pa re?e konj:

- "Bova midva to druga?e naredila."

Se konj postavi ?ez ?ivo blato z nogam narazen in re?e kuri:

- ?Kar za ti?a me primi?.

Ona se prime za ti?a in jo potegne ven iz blata.

 

NAUK ZGODBE:

?e ima? dovolj dolgega ti?a ne potrebuje? BMW-ja, da bi te kure za ti?a vlekle...

 

 

 

 

 

 

Mici iz Kranja opravlja izpit na fakulteti. Profesor jo med drugim vpra?a:
- "Povejte mi, An?ka, kaj so: Ustava, uprava in dr?ava?"
- "Ustava s?m u pol ?esth zutri, uprava s?m se koj zatem, kaj s?m pa v rokh dr?ava, vs pa prov n?? ne briga!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

*Micka in Mati?ek sta bila oba bolnika v psihiatri?ni bolni?nici.
Nekega dne, ko so hodili ob plavalnem bazenu za bolni?nico, je Mati?ek
nenadoma sko?il vanj. Potopil se je do dna in tam ostal.
Micka je takoj sko?ila za njim, da ga re?i. Zaplavala je do dna in ga
izvlekla na suho. Ko je direktorica izvedela za Mickino herojsko dejanje, je
velela, da jo takoj odpustijo iz bolni?nice, saj je dokazala, da je umsko
stabilna.**

Ko je pri?la k Micki, da ji sporo?i novico, ji re?e:
Micka, imam dobro in slabo novico. Dobra novica je, da bo? odpu??ena, ker si
se razumsko odzvala na problem, sko?ila v vodo in re?ila ?ivljenje ljubljene
osebe. Sklepam, da tvoje dejanje ka?e na to, da si umsko zdrava.
Slaba novica pa je, da se je Mati?ek obesil v kopalnici s pomo?jo pasu
kopalnega pla??a, takoj potem ko si ga re?ila. Zelo mi je ?al, ampak mrtev
je.**

Micka ji odgovori: Saj se ni sam, jaz sem ga obesila tja, da bi se posu?il.

 Kdaj bom lahko ?la domov? *****

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi Alfe so lahko kdaj koristne ... :) 

 

skitched-20170529-074154.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

DEFINICIJE

 

MARIHUANA - trava koja sigurno prouzrokuje znatno ve?u sre?u od deteline sa ?etiri lista.

*****
SMAK SVETA - Doga?aj koji se, sada ve? tradicionalno, odr?ava na svake 3-4 godine.

*****
ETNO KU?A - Tipi?na ku?a u Srbiji sa isklju?enom strujom, vodom i telefonom zbog nepla?enih ra?una.

*****
MU?KARAC - Bi?e sposobno da se odvikne od mleka, ali ne i od sise.

*****
PITAGORINA TEOREMA NEKRETNINA - Kvadrat u centru jednak je zbiru dva kvadrata na periferiji grada.

*****
CRKAVICA -  Koli?ina novca sa kojom ne mo?e da se pre?ivi, ali koja vam ne dopu?ta ni da umrete od gladi.

*****
KLUPA ZA REZERVNE IGRA?E - Klupica na groblju koju okupiraju bakute za vreme zadu?nica.

*****
POVERENJE- Kad sa slu?benog puta, nenajavljen do?e? ?eni ku?i.

*****
MIRIS PENZIONERSKOG STANA - Trideset godina straha od promaje.

*****
SAHRANA - Kona?ni trijumf gravitacije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Iščem stensko uro, kaj takega kot je na sliki:   Mogoče kdo ve, kje bi jo lahko dobil?
    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.