Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Nekega dne plane Janez domov in vesel oznani da se bo poro?il z
sosedovo Betko. Ve? let jo je osvajal in kon?no sta se sporazumela.
O?e se je zamislil in ga povabil na pogovor med ?tirimi o?mi:
"Sine morava se mo?ko pogovoriti. poglej svojo mamo, ni ne vem kako
atraktivna in mi v 30 letih skupnega ?ivljenja ni preve? nudila
posteljnih u?itkov. Tako sem si malo pomagal z drugimi ?enskami. ?al
ti moram povedati da je Betka tvoja polsestra in se ne more? poro?iti
z njo !"
Po kak?nem letu je ?alostni Janez zopet za?el hoditi s puncami. Po
dveh letih ponosno oznani, da se bo zopet poro?il s Tejo iz sosednje
vasi.
"O?e ga zopet povabi na diskretni pogovor in mu sporo?i da je tudi
Teja njegova polsestra.Janeza je to zelo strlo."
Tako je preteklo kar nekaj let, da si je zopet izbral bodo?o nevesto Alenko.
"O?e mu je moral zopet povedati, da je tudi Alenka njegova polsestra."
Janez je ?el v ?tudirat teologijo in se je popolnoma odpovedal ?enskam
.Ko mu je ?ez nekaj desetletij mama bila na smrtni postelji jo obi??e
in mati ga vpra?a, le zakaj je ?el med ?upnike?

?

.
Janez ji odkrije resnico o o?etu in svojih polsestrah.
Mati ga pogleda in pravi: "Oh sine moj, pozabi kar ti je govoril, saj
on sploh ni tvoj o?e !!!"

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Sjedi Rus u Moskvi u toplom stanu I slu?a na radiju kako je u Sibiru temperatura -55?C.

Nazove on svog brata koji ?ivi tamo: 
- Boris, ?uo 
Sam DA je kod vas stra?na zima, jel to to?no?
- Ma, pretjeruju, evo sad ?u pogledati na termometar.... Sada je -24?C.

- Ali, na radiju su javili DA je -55?C!
- Mo?da vani...

 

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj se slovenec boji z avtom domov peljat, ko dobi pla?ilno listo?

 

Ker bi v primeru smrti v prometni nesre?i mislili, da je delal samomor  :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se poto?i pacient pri zdravniku:

- "Veste, vse mi je motno pred o?mi, sploh ne vidim, kdo gre po drugi strani ulice."

 

Zdravnik ga po?lje na preiskave in ko dobi vse analize, govori pacientu:

- "Joj, gospod, to so pa zelo slabi rezultati, veste. Holesterol, sladkor, krvna slika,... Ni? ni v redu. Morali boste paziti na prehrano: ni? slanega, ni? mastnega, ni? klobas, ni? pr?uta, ni? sira, ni? sladkega, ni? vina, ni? piva, ni? ?ganja,...

 

Po kratkem molku pacient odgovori:

- "Ma veste kaj, gospod doktor, ?e dobro premislim, j**e se meni, kdo hodi po drugi strani ulice..."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izpoved 16 letnika - prva izku?nja

 

 

Spomnim se svoje prve izku?nje s kondomi. Bil sem star 16 al nekaj takega. ?el sem v lekarno in tam je bile ena huuuda pomo?nica. Rekel sem ji da rabim 5 kondomov, ona mi jih da in me vpra?a, ?e ga znam nataknit. Iskreno sem rekel, da mi je to prvi? in, da ne znam.

Odprla je ?katlo, vzela en kondom, ga po?asi nataknila na sredinec in rekla, da je dobro, da se tako nau?im...prvo na sredinec.

Videla je da sem ?e vedno zmeden, pogledala je po lekarni, ker ni bilo nikogar, je zaklenila vrata.

Prijela me je za roko in peljala zadaj v pisarno. Odpela si je bluzo in modrc. Vpra?ala me je, ?e me to vzburja. Bil sem presene?en in sem lahko samo pokimal.

Slekla si je hla?e, se ulegla na mizo in mi rekla, naj si nataknem kondom in naj pohitim, ker nimava veliko ?asa. Nataknem si kondom, zlezem na njo, ga dam not in normalno mi pride v trenutku.

Ona me pogleda in me vpra?a, ?e sem si nataknil kondom. Pa ji ves vesel pravim, da sem in ji ponosno poka?em sredinec!

Padla je v nezavest.

 

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si to nasel? Stil pisanja, postavljanje locil ipd me zelo spominjajo na: http://beden.si/arber/cezarjev-dnevnik/umetni-penis.html

Anyone can give up, it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone else would understand if you fell apart, that's true strength.

 

Casual Gearheads

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena resni?na od danes.. ne vem pa ali bi se jokal ali smejal :) Prej?nji teden, pred rednim servisom, ?istim avto. Pogledam tudi pod pokrov motorja in vidim, da manjka pokrov?ek od teko?ine za ?ipe. Sicer mi ni bilo jasno kako bi se lahko izgubil, pogledam okrog ma?ine pokrov?ka nikjer. Ok, si mislim bom povedal na servisu in mi naj dajo novega. Seveda drug dan na servisu pozabim povedat, spomnim se komaj, ko pridem po avto. Oni re?e, da jih tak nimajo na zalogi in ga naro?iva. Pridem po enem tednu po pokrov?ek za 12?, se odpeljem domov, dvignem pokrov in ga ho?em namestiti.. ampak stari pokrov?ek je ?ude?no bil na svojem mestu :) jaz pa z izbuljenimi o?mi z novim v roki.. zdaj ali ga je serviser na?el kje pod motorjem na oni za??itni plastiki al pa se kdo iz mene norca dela :).. 

 

kupi kdo pokrov?ek od teko?ine za ?ipe? prodam za pol cene.. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ena resni?na od danes.. ne vem pa ali bi se jokal ali smejal :) Prej?nji teden, pred rednim servisom, ?istim avto. Pogledam tudi pod pokrov motorja in vidim, da manjka pokrov?ek od teko?ine za ?ipe. Sicer mi ni bilo jasno kako bi se lahko izgubil, pogledam okrog ma?ine pokrov?ka nikjer. Ok, si mislim bom povedal na servisu in mi naj dajo novega. Seveda drug dan na servisu pozabim povedat, spomnim se komaj, ko pridem po avto. Oni re?e, da jih tak nimajo na zalogi in ga naro?iva. Pridem po enem tednu po pokrov?ek za 12?, se odpeljem domov, dvignem pokrov in ga ho?em namestiti.. ampak stari pokrov?ek je ?ude?no bil na svojem mestu :) jaz pa z izbuljenimi o?mi z novim v roki.. zdaj ali ga je serviser na?el kje pod motorjem na oni za??itni plastiki al pa se kdo iz mene norca dela :).. 

 

kupi kdo pokrov?ek od teko?ine za ?ipe? prodam za pol cene.. :)

Ti ga kar imej...nikoli ne ve? ,?e ga bo? rabil...pegula,,,na servisu...lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

skitched-20170220-090737.jpg

 

Nevem, ce je se... vcasih vem, da je imel eden takole narisan tunel v Skofji loki pod gradom... tam, kjer se je vcasih guzval promet v Poljansko dolino, preden so odprli pravi tunel in obvoznico :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hahaha... zanimiv opis oglasa ... >> https://www.nepremicnine.net/nepremicnine.html?id=6083124

 

MB_-_CENTER%2C_PRI_SODISCU__Prodaja%2C_S

MB_-_CENTER%2C_PRI_SODISCU__Prodaja%2C_S

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogovor na kirurgiji

 

Prvi re?e: najraje opiriram knjigovodje, notri imajo vse po?lihtano.

Drugi re?e: jaz pa najraje operiram ellektri?arje: razli?ne barvne kode te vodijo od  organa do organa, ne more? zgre?it.

Tretji pravi meni pa so najbolj v?e? knji?ni?arji, notri imajo vse lepo zlo?eno po abecednem redu

?etri pa se baha: to vse skupaj ni ni? Najbolj?i za operacijo so ?efi:

ni mo?ganov, ni srca, ni jajc in kar je najbolj?e: glava in rit sta zamenljivi med seboj!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.