Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

V ?oli se u?ijo rime in u?iteljica vpra?a: ''Kdo bo povedal kak?no rimo?''
Roko dvigne Janezek in re?e: ''V morju stoji Jurca in voda mu sega do kolen.'' U?iteljica vpra?a: ''Janezek, kje pa je tu rima?'' Janezek ponosno: ''Saj bo rima, ko bo plima!''  :zvizga:  :hohoho: 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pogodba o zaposlitvi za Hr?ke na Ladji/Cruiseru  :P  :jezicek: 

 

cro_237C2C59.png

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgodba o 10mm nasadnem klju?u, ki je kot ka?e eno najbolj uporabljenih in najbolj iskanih orodij sploh. :lol:

 

Meni je zadnji? uspelo izgubiti 10mm ob menjavi xenon ?arnice, ?aromet sem odmontiral, potem pa mi je 10 mm padel oz. dobesedno izginil.. ne na tla, ne na PVC za??ito pod motorjem, ampak ga enostavno ni bilo nikjer ve?, z lu?jo ga nisem uspel najti, tudi pono?i ne...

 

Nato sem naro?il drugega za 2 EUR in ?ez 2 dni dobil, ?eprav bi me tak kombi verjetno premamil, ?e bi ga videl kje v bli?ini. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.