Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

Mo? je pravkar kon?al branje nove knjige z naslovom "Lahko ste gospodar v svoji hi?i". Oddrvel je v kuhinjo in stopil naravnost proti ?eni. Uprl je prst v njen obraz in ostro dejal: "Vedi, da sem od zdaj naprej jaz gospodar v tej hi?i in moja beseda je zakon! Zve?er mi bo? pripravila gurmansko ve?erjo in ko bom pojedel, mi bo? servirala sijajno sladico. Po  ve?erji bova ?la v spalnico in se ljubila tako, kot jaz ho?em. Potem mi bo? pripravila kopel, da se bom lahko sprostil. Umila mi bo? hrbet in me zbrisala, nato pa mi bo? prinesla pi?amo. Nato mi bo? zmasirala stopala in roke. Ugani, kdo me bo oblekel in po?esal,ko bo to opravljeno?"

 

"Jaz bi rekla, da upravnik pogrebnega zavoda!"

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

?e pa pr nas, kej hitr deluje v zdravstvu so pa to laboratoriji.

Mah,jaz sem nazadnje dobil ortopeda v 14dneh, magnet pa v treh tednih, operacija kile v 4ih tednih; vse na napotnico "hitro", brez vez in poznanstev. Tako da tole s cakamlnimi dobami je velikokrat rekla-kazala.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah,jaz sem nazadnje dobil ortopeda v 14dneh, magnet pa v treh tednih, operacija kile v 4ih tednih; vse na napotnico "hitro", brez vez in poznanstev. Tako da tole s cakamlnimi dobami je velikokrat rekla-kazala.

Kje je tako hitro?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje je tako hitro?

Ortoped na korytkovi v lj. Magnet v Mariboru v neki privat ambulanti.

 

Kilo sem rihtal v kliniki "zdrav splet"v Mariboru; pregled pri njihovem abdominalcu v dveh dneh , na operacijo pa kot re?eno ?akal dober mesec.

 

Ma? na "?akalne dobe.si" najkraj?e ?akalne dobe...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.