Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

No nekaj ?isto sve?ega, malo ?rnega humorja, pa ker se lih danes med oglasi od tt-ja o alfah govori in pogledam ?ez okno ter vidim.... Le pri kateremu ?rnemu stroju na sliki je ve?krat havba odprta :) ...no upam da bo ?e naprej pri M3 GTA manjkrat, pri tvoji alfi David pa tudi ?elim da bo ?im manjkrat odprta. :)

post-288-1258987545_thumb.jpeg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

temu na sliki alfisti pravijo fine tunning... z avtom v bistvu ni ni? narobe sam mo?aka ga je rahlo nastavil, da se izbolj?ajo performance za 0,5% - tisti, ki ne vozimo alf pa? teh "posegov" ne moremo razumet :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No nekaj ?isto sve?ega, malo ?rnega humorja, pa ker se lih danes med oglasi od tt-ja o alfah govori in pogledam ?ez okno ter vidim.... Le pri kateremu ?rnemu stroju na sliki je ve?krat havba odprta ...no upam da bo ?e naprej pri M3 GTA manjkrat, pri tvoji alfi David pa tudi ?elim da bo ?im manjkrat odprta.

 

Evo..... Moja je odprta samo ko nalivam vodo za ?ipe noter in ko ajvar s kladivom po njej udarja.... :aaaaa:

 

ne razumes, on je pravi alfist in kot tak poslusa melodijo, ki jo proizvaja alfin stroj

 

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

 

temu na sliki alfisti pravijo fine tunning... z avtom v bistvu ni ni? narobe sam mo?aka ga je rahlo nastavil, da se izbolj?ajo performance za 0,5% - tisti, ki ne vozimo alf pa? teh "posegov" ne moremo razumet

 

To?no to... mogo?e pa samo preverja vi?ino lu?i...ker ko pospe?uje preve? visoko sveti... sej ve?... hudi pospe?ki pa to non stop... :):aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo..... Moja je odprta samo ko nalivam vodo za ?ipe noter in ko ajvar s kladivom po njej udarja.... :aaaaa:

:aaaaa: :aaaaa: :aaaaa: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :aaaaa: :aaaaa: :aaaaa:

To?no to... mogo?e pa samo preverja vi?ino lu?i...ker ko pospe?uje preve? visoko sveti... sej ve?... hudi pospe?ki pa to non stop... :):aaaaa:

 

Hudi pospe?ki ja, pa glisira ... :blush:

 

Druga? pa resno, Alfe so eni izmed najlep?ih vozov. Jaz bi ?ipe vun vrgu, pa kubik pa pol zemlje not dau, pa meu za cvetli?no korito!

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je pisal Mesi? Pahorju sms: "Halo. Slovencem vra?amo morje in dodamo jim ?e kateri koli del na?ega morja, samo prosim te mi bi radi ?li v JAR". Pa pi?e Pahor nazaj: "Stipe sorry, ne rabimo mi va?ega morja. Mi gremo drugo leto malo bolj ju?no. Pokli?i Medvedjeva, on je rekel, da ?ez poletje nimajo nekih na?rtov" :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

heh.... v?eraj na firmi v konstrukciji stojim sredi pisarne, in po radiu se sli?i reklama za velikansko renojevo akcijo, ?e kupi? renoja, dobi? zraven LCD TV...

 

pa ko je reklame konec, jaz iz prve: Itak da dajo TV zraven, ko ma? avto ve? na servisu kot na cesti, pa lahko potem doma vsaj TV gleda? :P

 

 

 

mislim... neko? je bila akcija, se mi zdi da fordova, da so dali pri avtu zraven svinjo... :vesel:

 

Objavljena slika

 

mhehh... now I LOL'ed

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale reklama je pravkar prispela v moj nabiralnik:

 

MERCATOR ni ve? najbolj?i sosed.

 

Bolj?i ponudnik je sedaj POLICIJA, zato ker nudi:

 

1. ?tevilne AKCIJE

 

2. v pla?ilnem roku nudijo 50% POPUSTA !!!

 

3. pa tudi PIKE lahko dobi?

post-483-1259140393_thumb.gif

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V spovednici ?upnika pritisne lulat... ni vedel, kaj naj naredi, pa je pred spovednico zagledal ?istilca, ki je pometal.

 

?el je k njemu in mu rekel: "Poslu?aj, mene obupno lulat ti??i, pojdi v spovednico in poslu?aj gospo Novakovo, ki bo zdajle pri?la k spovedi, karkoli ti pove, ji daj tri Zdrave Marije za pokoro..."

 

... in odleti na strani??e...

 

?istilec se vsede v spovednico in res pride ga. Novak...

 

Le ta mu pove: "O?e, hudo sem gre?ila... Podlegla sem sku?njavi in mo?evim ?eljam in dala njegovega "saj veste kaj" v usta..."

 

?istilec, ?okiran, ugotavlja, da so za tak?en greh tri Zdrave Marije le premalo. Zato odpre spovednico in vidi ministranta.

 

Le-tega vpra?a: "F'nt, poslu?ej, kuga daje ?upnik za fafanje?"

 

Ministrant ga pogleda in odgovori: "Dva Twix-a in CocaColo!"

:hohoho:

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sru?io se avion u d?unglu. Pre?ivelo nekoliko njih, među njima:

Amer-FBI agent, Francuz, Rus i Mujo.

Amerikanac, obu?eni agent, odmah po?eo da naređuje i organizuje:

“You will provide woods, you will find water, you (Mujo) will provide

supplies…”

Svi se vratili, na?li drva za vatru, vodu… jedino Muje nema.

Ka?e Amer:

“We have to find him” i krenu da ga tra?e po d?ungli.

U jednom trenutku primete da se mrda jedan ?bun, priđu, kad ono isko?i Mujo:

- Suplaajs!!!

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V slu?bi se pri kofetu menita kolegici:

"Kak?en sex pa si imela v?eraj?"

>Katastrofa... Mo? je pri?el iz slu?be, v 3 minutah je pojedel kosilo, po kosilu 4 minute sexa in potem je po 2 minutah zaspal. A pri tebi?

 

"Pri meni fantazija. Mo? je pri?el domov, me peljal na prekrasno

romanti?no ve?erjo, po ve?erji sva se po?asi eno uro sprehodila do

doma, doma spet sve?e in ena ura extra predigre, potlej pa ena ura

fantasti?nega sexa, na koncu pa sva se ?e eno uro pogovarjala. Z eno

besedo - bajka.

 

Ob istem ?asu se pogovarjate dva kolega:

-Kak?en sex pa si imel v?eraj?

>Super! Pridem domov, kosilo na mizi, pojedel sem, izseksal sem se in potem bla?eno zaspal. Kaj pa pri tebi?

"Pri meni katastrofa. Pridem domov, pa ni elektrike, ker sem pozabil

pla?ati ra?un. Kaj sem mogel. ?eno sem moral peljati ven na ve?erjo.

Neka brezvezna hrana je bila tako svinjsko draga, da ?e za taksi nisem

imel denarja, pa sva morala domov pe?. Prideva domov, doma - jasno -

ni elektrike, pa sem moral pri?gat tiste preklete sve?e. Bil sem tolk

besen, da se mi eno uro ni dvignil, potem mi od ?iv?nosti eno uro ni

pri?lo, vse skupaj pa me je tolk razpizdilo, da ?e eno uro nisem mogel

zaspati.

 

 

 

:D:D:D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

legendarna kompilacija - se posebej gor na skali

 

http://www.youtube.com/watch?v=YMu2xNBpyQc&NR=1

 

?e en nedotakljivi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.