Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,5k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Danes ko je bila ?e no?, se pripeljem do kri?i??a in pred mano in hkrati ob njem, dve slavni znamki avtomobilov z lightshowom, oba rde?a...no ja, kaj mislite, na levi Renault Clio, je bil na pasu za levo, medlo mu je blinkal zadnji DESNI ?migavec in izmeni?no z obema ?top lampama :hohoho::hohoho: , alfi pred mano pa je blinkal zadnji desni ?migavec hrkrati s stop lampami in navadnimi zadnjimi lu?mi, seveda vse medlo :hohoho::hohoho: , res naklju?je da se dva tak?na na kupu najdeta :), je bil pa feeling kot bi gledal dve novoletni jelki :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo odgovor punce(ima rumen skyline v SLO), ki ji je nekdo reku, da bi jo prec o?enu: :lol::lol:

Hud avto, huda ?enska... jaz bi te kar o?enil 8)

mja..to prinese kup nev?e?nosti, naprimer ko ho?e ona vedno za volan (brezpogojno), ko ti govori da vozi? prepo?asi, premalo dinami?no, da ne zna? parkirat..pa do tega da namesto romati?nega ve?era v dvoje ob tv, ?epi? za ra?unalnikom in gleda? v neskon?nost razne track/drift/test posnetke in primerjave /izbolj?ave..ko ima? v zavihku Favorites same ebay uk, skylinowners, pistonheads,driftworks,...ima? v naslednjem letu rezerviranih 5 vikednov v uk, kjer bo? do onemoglosti spremljal TA, plus seveda ?e kak?ne vikende po showih/rallyih v bli?njih dr?avah. Ko jo vpra?a? in kaj si moja muca ?eli za rd/dan ?ena/valentinovo/marijino vnebovzetje..pa ti z veseljem poka?e na komplet exhaust sistema od Blitz Nur spec R-a ali ?tartnino za track day, morda predmet po?elenja v obliki novega modela 1:18 LFA. Ko se namesto lady, nova, in ostale ?are kopi?ijo revije vsaj 3 dr?av Evo magazina, Japanese Performance..na policah namesto prikupnih nabiralcev prahu stojijo Kyosho-ovi modeli R34 ( novi je v prihodu)..medeni tedni morda kaj romati?nega ..ofkors..pelji me v Bahrain, pelji me na Tochigi, Laguna Seca..tega je v neskon?nost..misli? da je to material za o?enit :lol:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:)

Spletna stran Novi slovenski potni list je namenjena izklju?no zabavi. Vse tiste, ki bentite in ne razumete ?ale, pa prosimo, da sedete v kot in po?akate, da vas naval besa ob prikazu potnega lista mine.

 

Vsi zbrani podatki so namenjeni zgolj statisti?ni obdelavi obiska na spletni strani. Va?ih osebnih podatkov ne zbiramo in jih ne obdelujemo, zato jih tudi ne moremo posredovati oz. prodati tretjim osebam. V statisti?ne namene bele?imo ?tevilo obiskovalcev.

 

Vse, ki niste spregledali potegav??ine, obve??amo, da ministrstvo za preverjanje podatkov za zdaj ?e ne obstaja.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vrednih 15 minut....

 

 

Zakaj si tole dal med smeh? To je ?ist resna prispodoba na?e dru?be in u?benik za vse negativce in jamra?e, kaj po?et, da si dvigne? moralo in da te ne zjebe tarnanje okrog tebe. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijavljam svojo soprogo:

 

1. ?e 23 let vsak dan dela na ?rno. Kuha mi kosilo, namesto da bi me peljala v restavracijo in z DDV pomagala dr?avnemu prora?unu ter gostincu k ve?jemu zaslu?ku ter posledi?no tudi ve?jem davku spet v dr?avni prora?un.

 

2. Enako dolgo pospravlja in gospodinji, namesto da bi najela gospodinjsko pomo?nico in s tem zmanj?evala brezposelnost v Sloveniji in pla?evala DDV pomo?ni?inih ra?unov.

 

3. Osem let vsako pomlad, odkar smo se priselili v svojo hi?o, zasadi vrt in na njem prideluje zelenjavo ter s tem ogro?a uboge slovenske trgovce in goljufa dr?avo, saj od pridelanega ne pla?uje DDV, niti davka na dohodek, ogro?a pa tudi sosedo, ki se pre?ivlja izklju?no s kmetijstvom.

 

4. Vsak dan se vozi s svojim avtomobilom v slu?bo, namesto da bi najela taksi (drugih povezav namre? nima). Resda je pla?ala vse davke, ko je avtomobil kupila, ter v veliki meri prispeva v dr?avno blagajno vsaki?, ko nato?i gorivo, a dr?ava bi imela veliko ve?, ?e bi pla?evala taksi. Ne nazadnje s tem od?ira delo po?tenemu obrtniku.

 

5. Njen najve?ji greh pa je, da kljub temu, da dela v vzgoji in izobra?evanju in ji to predstavlja osnovno dejavnost, s katero slu?i za pre?ivetje, ne boste verjeli, doma sama vzgaja otroka ter s tem od?ira delo lastni stoki.

 

Prijavljam svojega sina:

 

1. Lansko leto je na ?rno fotografiral poroko svojega bratranca, izdelal album in fotografije. Za delo je bil tudi pla?an, saj je od tete dobil celo doma?o salamo (neobdav?eno). Ker smo jo jedli vsi, smo najbr? vsi ?e dodatno v prekr?ku, saj s tem podpiramo delo na ?rno.

 

2. Vsako zimo skida sneg na dvori??u pred hi?o in spomladi prelopata ?enin vrt. Za delo je tudi pla?an, saj mu vedno dam kakih 20 evrov. Tu sem tudi sam v prekr?ku, on pa, ker ne pla?a DDV.

 

Prijavljam tudi sebe:

 

1. Prijavljam se za naprej in za nazaj, ker sem ve?inoma sam gradil hi?ico, obmetaval stene in polagal plo??ice, montiral vrata in urejal okolico. Vsaki dve leti tudi sam prebelim celo hi?o in opravljam drobna popravila. Vsa dela so opravljena in neobdav?ena. Dr?ava je z mano ogromno izgubila in ni ?udno, da je dr?avni dolg tak, kot je. Vse zaradi tak?nih, kot sem sam.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Who are the most powerful KINGS in the world?

 

Well, they are DrinKing, SmoKing and FucKing :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kruta resnica.

 

Pride en ta spodn na odpad, malo brska in najde ogledalo. Pogleda vanj!!!

 

»Jao, mrtvak!«

 

Br? pokli?e policaja, pogleda ?e ta???

 

»Eden od na?ih!«

 

Spravi ogledalo v ?ep in gre.

 

Doma mu h?erka nekaj brska po ?epih, najde »?pegu« in zakli?e.

 

»Mami, ati ma pa lubico!«

 

Mama: »Poka?!«

 

Mama pogleda in re?e: »Brez veze, sej je grda kot prasica.«

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko je tabla previsoko

 

 

Ampak a ve? kaj je sme?no - ?e pri nas v Sloveniji, kjer je po mnenju nekaterih vse narobe, znamo problem nizkih podvozov re?iti ?isto enostavno in poceni in sicer cca 30m pred podvozom postavijo "zaveso" iz relativno lahkih kovinskih trakov, ki je par cm ni?ja od podvoza. ?e pride previsoko vozilo najprej po kesonu zaropotajo trakovi in nagonsko ljudje ska?ejo po bremzi, ko zaropota.

 

Tak primer je recimo podvoz pod ?eleznico pri zdravstvenem domu na Vi?u in se zadeva v ve?ini kar obnese se pa ob?asno najde kak heroj, ki posku?a po?asi prevoziti pa popraska strop podvoza - dale? od tega pa da bi s tako brzino kdo naletu.

 

Hehe SuperGranny oziroma Chuck Norrisova mama :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak a ve? kaj je sme?no - ?e pri nas v Sloveniji, kjer je po mnenju nekaterih vse narobe, znamo problem nizkih podvozov re?iti ?isto enostavno in poceni in sicer cca 30m pred podvozom postavijo "zaveso" iz relativno lahkih kovinskih trakov, ki je par cm ni?ja od podvoza. ?e pride previsoko vozilo najprej po kesonu zaropotajo trakovi in nagonsko ljudje ska?ejo po bremzi, ko zaropota.

 

 

tukaj imajo pa 'stealth' neviden drog v katerega se zarijejo ?e preden most nabije? - v smislu ej previsok si za most....:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je spisal nekdo na avtomobilizem.com :D

 

Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so v?asih tudi fejst motli. Zaj pa ne ve?. Do tega pa je pri?lo takole:

 

Mam h?ero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabite?, sto let za leseno ?lico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Ni? ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je ?vekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je h?era spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim o?enla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. ?ez dva meseca je pri?la nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Ni? ve? neandertalec in podobno. ?ez dva dni je tak ?la k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. ?e staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pija?o in sma najve?ja kolega.

 

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak ve?er, postre?ba all inkluzive, nobenega ?panskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko nau?ili od njih. V?asih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in ?lahto.

 

V?asih ?e kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo ?e podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. ?e sploh ?aban ?auli? in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, ?eprav je baje ?e zelo stara. Sedaj ?e me kak sosed ho?e kaj gnjavit, samo re?em, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za ?tos stegnem roko proti pakiranim ?evap?i?em. Narod samo raz?iri oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

 

Zato:

 

 

?iveli Bosanci!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je spisal nekdo na avtomobilizem.com :D

 

Ne vem, kaj mate proti Bosancem. Mene so v?asih tudi fejst motli. Zaj pa ne ve?. Do tega pa je pri?lo takole:

 

Mam h?ero, ki mi je kot frkla pila kri. Bil sem vse, stari, bolan, zabite?, sto let za leseno ?lico, ni kaj ni blo. Mam babo, ki me je jebala v glavo ko majmuna. Ni? ji ni pasalo. Bol ko sn delal, bol je ?vekala. Mam sosede, ki so mi nonstop delali pizdarije. Nobeno stvar nisem prav naredu, ne da bi meli pripombe. Pol pa je h?era spoznala enga Bosanca, zanosla in se z njim o?enla. Sprva sem mislu, da se mi bo sfuzlalo. ?ez dva meseca je pri?la nazaj s plavim frisom. Ati, mami lejta kaj mi je naredu. Ni? ve? neandertalec in podobno. ?ez dva dni je tak ?la k njemu nazaj. Vsake tolko cajta jo naklofa in se pridere k svojemu zlatemu ateku. ?e staro je strah zeta in se je fejst vnesla. Jaz pa od cajta do cajta povabim Bosanca v gostilno na pija?o in sma najve?ja kolega.

 

Zakaj pa ne. Porihtal mi je familijo kot se spodobi. Toti nimajo milosti do bab. Pranje nog vsak ve?er, postre?ba all inkluzive, nobenega ?panskega sranja na TV, samo fusbal, itd. Marsikaj bi se lahko nau?ili od njih. V?asih naredimo pri nas piknik in pride zet s familijo (mata tri sine) in ?lahto.

 

V?asih ?e kake kolege sabo prpelejo. Ko se frocovje zakadi po vasi spizdijo ?e podgane. Sosedi dva dni ne upajo iz bajt. Tudi na njihovo muziko sem se navadil. Saj ni tak slaba. ?e sploh ?aban ?auli? in tista Kuje Mujo konja po mjesecu, ?eprav je baje ?e zelo stara. Sedaj ?e me kak sosed ho?e kaj gnjavit, samo re?em, da bom mel piknik, pa mam mir. V trgovini vcasih za ?tos stegnem roko proti pakiranim ?evap?i?em. Narod samo raz?iri oke v strahu, spet bojo meli piknik. Skratka sedaj sem car na vasi.

 

Zato:

?iveli Bosanci!

 

?e kr neki ?asa nazaj bral dokaj podobno zgodbo, ki se je navezvala na takratne ?ase (to mislim smrklo, ki je bila takrat reper?ek, sedaj pa pije kri-emo stil).

druga?e pa kr lepo ?tivo za zamislt

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.