Skoči na vsebino

Tole je pa kr smeh


Boss

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 13,4k
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Pri psihiatru

Vpra?a pacient psihiatra, kaksni so pogoji za sprejem na psihiatriji?

Psihiater: Banjo napolnimo z vodo in poleg postavimo kavno ?li?ko, skodelico in vedro. Nato re?emo kandidatu, naj izprazni banjo.

Pacient: Aha... ?e razumem... normalen ?lovek bi vzel vedro...

Psihiater: Ne, normalen ?lovek bi odstranil zama?ek na banji. Kak?no sobo ?elite, z balkonom ali brez? :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

?e slu?ajno koga zanima:

 

Kolega ja kupil vstopnico za otvoritveno tekmo SP v nogometu v Rusiji. Tekma je 14.6. ob 19:00 po lokalnem ?asu.

 

?al pa je ob nakupu vstopnice pozabil, da ima tisti dan svojo poroko.

 

Skratka, ?e koga zanima naj se javi.

Cerkev je v Radovljici, punci je pa ime Tina.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e slu?ajno koga zanima:

 

Kolega ja kupil vstopnico za otvoritveno tekmo SP v nogometu v Rusiji. Tekma je 14.6. ob 19:00 po lokalnem ?asu.

 

?al pa je ob nakupu vstopnice pozabil, da ima tisti dan svojo poroko.

 

Skratka, ?e koga zanima naj se javi.

Cerkev je v Radovljici, punci je pa ime Tina.

Se pravi, da je na razpolago nevesta Tina?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mo?ki se med vo?njo z avtomobilom zave, da se je izgubil. Ob cesti zagleda drugega mo?kega, zaustavi avto in ga prosi za pomo?:

"Oprostite, ali mi lahko pomagate? Obljubil sem prijatelju, da se ob dveh dobiva, sedaj pa zamujam in ni mi jasno, kje se nahajam..."

"Jasno, da vam lahko pomagam. Nahajate se v avtu na zemljepisni ?irini Sever 45*10'11" in na zemljepisni dol?ini Vzhod 19*45'10" in ura je 10 in 15 minut in 20 sekund, danes pa je 9. marec 2013 in temperatura je 8 stopinj C. "

Voznik vpra?a: "Ali ste vi javni uslu?benec?"

Ta mu odgovori: "Jasno, le kako ste to dognali?"

Voznik odgovori: "Ker vse, kar ste mi povedali, je tehni?no gledano brezhibno, vendar je pa v praksi popolnoma neuporabno; saj sem kljub va?im informacijam na istem, kot sem bil prej..."

Mo?ki na cesti mu jezno vrne vpra?anje: "Vi ste pa iz politike, a ne?"

Voznik je dokaj presene?en: "Res je ... po ?em pa to sklepate?"

Mo?ki na cesti: "Dokaj enostavno: vi ne veste, kje se nahajate, niti vam ni jasno, kako ste do sem pri?li in ?e manj vam je jasno, v katero smer ste namenjeni. Obljubili ste nekaj, kar ne morete izpolniti in sedaj upate, da vam bo nekdo drug re?il te?avo. V bistvu ste v istem polo?aju, v katerem ste bili preden sva se sre?ala... vendar iz nekega ?udnega razloga sedaj izgleda, da sem za to kriv jaz!"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Janez dobi pisno povabilo, da se mora oglasiti na dav?ni upravi. Ves ?iv?en ne ve, kaj naj bi si oblekel. ?ena mu priporo?i stare cunje, da bodo mislili, da nima od ?esa ?iveti. Prijatelj mu predlaga nasprotno, da se oble?e v najbolj?o obleko, ki jo ima, da bo naredil dober vtis. Janez ves zbegan, ni vedel kaj narediti, zato se odpravi k ?upniku po nasvet. ?upnik ga sprejme, prisluhne njegovemu problemu, sklene roke in za?ne pripovedovati:

?Ve?, Janez, neko? je k meni pri?lo dekle, tik pred poroko. Tako kot ti, tudi ona ni vedela, kako naj se oble?e na ta pomembni dan. Mama ji je svetovala, da naj se zapne do vratu, prijateljice pa so jo dra?ile, naj bo v kar najdrznej?i minimalnosti. Bila je na razpotju.?

 

Janez nepotrpe?ljivo vpra?a:

?Vse lepo in prav, gospod ?upnik, ampak kak?no zvezo ima to z menoj??

 

?upnik dvigne roko, kot da zahteva ti?ino in re?e:

?Sporo?ilo je tole, dragi moj Janez: Nosi, kar ho?e?, tako ali druga?e bo? naj+++l!?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Star upokojenec gre na poti domov mimo bordela. Pri vratih stoji mi?na mladenka in ga za?ne vabiti: "?ao, lepi, si za akcijo?"


"Ma ne se hecat," odvrne 90-letnik, "saj ve?, da ne zmorem ve?."


"Ah, daj no," odvrne prostitutka, "bo? videl, da bo lepo."


 


Po kraj?em obotavljanju upokojenec vendarle vstopi in gre z njo v eno izmed sob. Tam pa jo nenadoma vr?e na posteljo, jo za?ne na polno obdelovati, da ga komaj dohaja, vmes ona do?ivi cel kup pravih orgazmov, ko kon?no tudi njemu pride in ?ele takrat ji pusti, da pride malo do sape. Kurba vsa izmu?ena oble?i na postelji in re?e: "Uau, dedi, to pa je bilo nekaj! Tako dobrega seksa pa ?e dolgo ne! In ti si mi rekel, da ne zmore? ve??"


"Jebem ?e vedno lahko, mi?ka," ji odvrne, "ampak s svojo penzijo ti ne zmorem ve? pla?ati za to."


Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.