Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Lej ro?no posodbitve klikaj izklopi avto, ker ?e ti za?ne na 3G posodabljat pol mora? pososdbitev prekinit in jo na marketu ?e 1X poklikat in pol gre.

?e pa posodablja? "ro?no" gre? na market in upade all, prej seveda pove?e? na wi-fi, vse dela bp.

Se mi pa zdi da je nekje neko sranje na tu?u in skozi gre da so posodobitve in jih ?tarta pol pa se obesi.

Men dela povsod, siol,Amis,Tu? internet in tud na tu?mobil. :bravo:

 

Vedno.sem dal na rocno posodablanje,vse je delalo,potem pa kar na 1x off no more download,pa na drugem :vskalo: gsm tudi.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Kaj je to

http://www.chinavasion.com/more-usb-pc-acc...-2560-usb-host/

 

oz. zakaj bi lahko to uporabljal ( mogo?e kot kak krmilnik?)

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj pa vpra?anje kaj manjka temu ra?unalniku:

hp probook 4730s a1e71ea

Objavljena slika

 

Naslednje zadeva pa gledam 2 DIN radio iz kitajske cena je 169,87? koliko je tu carina oz ali je tudi DDV.

 

http://www.chinavasion.com/product_info.ph...-gps-navigator/

 

Objavljena slika

 

Laufajo pa gor WIN CE a se da potem nalo?it IGO?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti bom odgovril na obe vpra?anji :D prvo bi lahko uporabljal, ?e bi si sestavil sam svoj tablet oziroma napravico za androidni sistem, kaj vse lahko potem s tem po?ne? je odvisno kaj vse v tablico vklju?i?, ima pa goro priklju?lkov na ketere lahko zve?e? marsikaj, ne vem pa ?e si s tem vpra?anjem mislil kaj specifi?nega, ker vem da je moj odgovor bolj kot ne BullSh** :D

 

Kar se ti?e pa tegale probooka mu pa ?e ne rabi? Windowsov ali pa jih ima? doma ne manjka prav ni? in je za to ceno vredu stvar.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sedaj pa vpra?anje kaj manjka temu ra?unalniku:

hp probook 4730s a1e71ea

Objavljena slika

 

 

 

Takega prenosnika sem v?eraj prodal kolegu z LICEN?NIMI winsi(firma pa to), za to?n tolk dnara.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takega prenosnika sem v?eraj prodal kolegu z LICEN?NIMI winsi(firma pa to), za to?n tolk dnara.

 

V Tu?u je od danes dalje 647,10? na zvezdice samo je brez WIN.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Tu?u je od danes dalje 647,10? na zvezdice samo je brez WIN.

 

?e rabi? zase-privat vzem nima? kj zajebat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj ste mi nekaj ?asa nazaj vsi svetovali neke brezpla?ne Antiviruse in sem po nasvetu izbral avast. Sedaj ho?e gnar, bemumast podalj?at se pa ne da ni?. Kaj mi je storiti? Spet menjat av program?

 

Thnx

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj ste mi nekaj ?asa nazaj vsi svetovali neke brezpla?ne Antiviruse in sem po nasvetu izbral avast. Sedaj ho?e gnar, bemumast podalj?at se pa ne da ni?. Kaj mi je storiti? Spet menjat av program?

 

Thnx

 

NOD 32 25? na leto in ima? mir,pa ?e na 2 pc-lahko da?

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Principielno ne pla?ujem za softwer in to iz bridkih izku?enj. Enkrat smo kupl winse mislem d xp. Ko je blo treba pla?at 100? so bli vsi zlati, ko sem pa rabil support ker njihov ?rot ni delal, pa nikjer nobenga in tono izgovorov. Fak off, stavim da je nod isti. Ko se neb updejtal, bi bil cel kup krivcev samo eset ne.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj ste mi nekaj ?asa nazaj vsi svetovali neke brezpla?ne Antiviruse in sem po nasvetu izbral avast. Sedaj ho?e gnar, bemumast podalj?at se pa ne da ni?. Kaj mi je storiti? Spet menjat av program?

 

Thnx

 

avast nikol noce denarja...mal boljs poglej, sam moras podaljsat registracijo

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Principielno ne pla?ujem za softwer in to iz bridkih izku?enj. Enkrat smo kupl winse mislem d xp. Ko je blo treba pla?at 100? so bli vsi zlati, ko sem pa rabil support ker njihov ?rot ni delal, pa nikjer nobenga in tono izgovorov. Fak off, stavim da je nod isti. Ko se neb updejtal, bi bil cel kup krivcev samo eset ne.

 

OK o tem pa? ne bom se preklal ker je bv. Sam uporabljam nod odkar sem za?el tipkat po PC-ju ok vsaj 8 let in na?telal isti program vsaj na 20 pc in za 1x nikoli nikdar imel problemov s kateremkoli od teh. je pa odlo?itev itak tvoja.

Moje izku?nje z nodom 10-ka

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj terenski-fu? pc T91 nima antivirusnega programa ccA 1,5 leta pa nobenih te?av. :danzoman:

Druga?e pa zadnje 2-3 leta uporablajm microsoft security essentials, pa nkol nobene te?ave. :ne vem:

 

 

Pri?akujem da mi v par dneh vsej en krepne. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

est uporablam avasta home edition pa morm re?t da nism meu nikol nobenih problemou pa use mi je zaznou ?e je ?e kej blo al pa razna in taka obvestila o nevarnih straneh in podobno pa ?e zaston je tko da zame je avast home edition zakon :bravo:B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom pa? ?e enkrt pogledu ?e sem res spregledu da se ga da updejtat for free..... :)

 

?e en ques?n: ki?ta mi postaja na netu precej neodzivna, t.j. precej dolgo traja d se odpre ?e sam najdi.si. Ko kliknem refresh je vse takoj prikazano. Torrentov ne ?lepam dol, ali kako druga?e zabijam linijo. T2 pravi da ne vidi napak na moji liniji, men gre pa ?e na k brskat po netu doma. A ma kdo kako idejo kaj ga boli? Seveda sem ?e resetiral modem od t2. Mal me skrbi da nala?? ?topajo, da bi prodal hitrej?o linijo (zdej mam 4 /1) pa je na za?etku ?pilala ko amerika.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom pa? ?e enkrt pogledu ?e sem res spregledu da se ga da updejtat for free..... :)

 

ce se ne bos najdu, mi naredi screen shot, bom pokazal kaj je treba narest...

 

z velkimi ti vsiljujejo neko business varianto...z malimi pa pise continue with home edition al neki tazga

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce se ne bos najdu, mi naredi screen shot, bom pokazal kaj je treba narest...

 

z velkimi ti vsiljujejo neko business varianto...z malimi pa pise continue with home edition al neki tazga

 

kul thnx

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj terenski-fu? pc T91 nima antivirusnega programa ccA 1,5 leta pa nobenih te?av. :danzoman:

Druga?e pa zadnje 2-3 leta uporablajm microsoft security essentials, pa nkol nobene te?ave. :ne vem:

Pri?akujem da mi v par dneh vsej en krepne. :blush:

 

 

Tudi pri meni ?e nekaj let dela OK MSE

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sPET JAZ Avasta sem zrihtal, hvala Labi.

 

Se mi pa zdi da imam zlo po?asen net sploh za 4/1, seveda v call centru trdijo da je vse b.p. A obstaja kak program da mal bele?i up in downloade? Pa ?e to kje se vidi ?e se kdo na wlan obesi?

 

thnx.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.