Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

spet jaz......

 

zakaj comp non stop ?ari in ?kreblja po disku tud ?e ni? ne po?nem? Torrenti in ta pizdarija je seveda ugasnjena.......

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spet jaz......

 

zakaj comp non stop ?ari in ?kreblja po disku tud ?e ni? ne po?nem? Torrenti in ta pizdarija je seveda ugasnjena.......

 

poglej s ?im je obremenjen disk!

Lahko da je zaposlen sam s sabo-mislim z winsi.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

spet jaz......

 

zakaj comp non stop ?ari in ?kreblja po disku tud ?e ni? ne po?nem? Torrenti in ta pizdarija je seveda ugasnjena.......

 

Izklopi indexing,?ekira spremembe na disku in jih indexira, da pol kao hitreje najde ko uporbi? serch, kar so bu?e.

 

Lahko pa da ma? samo premal rama <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izklopi indexing,?ekira spremembe na disku in jih indexira, da pol kao hitreje najde ko uporbi? serch, kar so bu?e.

 

Lahko pa da ma? samo premal rama <_<

 

kje se pa to vgasne? W7

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje se pa to vgasne? W7

 

Msconfig

 

Za mo?ne posledice ne odgovarjam !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ugasne se tud tko, da spodaj levo mas eno lupo, tam pritisnes stop z desnim klikom

 

Samo tam to izklopi? trenutno, v confu pa za vedno.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo tam to izklopi? trenutno, v confu pa za vedno.

 

Rama je 4GB dost. ampak na prej?nji ?katli mi je disk crknu pa so vsi rekl d zarad torrentov. Zadevo sem re?u tko d mam torrente na posebnem lo?enem disku in naj tam ?kreblja. Razpi** me pa da tud glavn disk ?e kar ropota ko str traktor in to ves ?as. Labi - tam na lupici desni klik ne dela. Msconfig mi je pa mal tko tko...... :hudicek:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rama je 4GB dost. ampak na prej?nji ?katli mi je disk crknu pa so vsi rekl d zarad torrentov. Zadevo sem re?u tko d mam torrente na posebnem lo?enem disku in naj tam ?kreblja. Razpi** me pa da tud glavn disk ?e kar ropota ko str traktor in to ves ?as. Labi - tam na lupici desni klik ne dela. Msconfig mi je pa mal tko tko...... :hudicek:

 

ja meni desni klik tudi ne dela tam MSConfig pa :ne vem:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

na UK ebay ne morem dostopati v slu?bi. ?e je link ga lahko odprem v google prevajalniku ampak pol ko ho?e? dalje pa za?teka.

 

No probleme mam v vsemi UK stranmi. A obstaja kaka aplikacija v kateri bi lahko obpiral?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na UK ebay ne morem dostopati v slu?bi. ?e je link ga lahko odprem v google prevajalniku ampak pol ko ho?e? dalje pa za?teka.

 

No probleme mam v vsemi UK stranmi. A obstaja kaka aplikacija v kateri bi lahko obpiral?

 

imate mogo?e blokirano to stran? oz. vse strani s kon?nico .co.uk? vpra?aj va?ega administratorja... poizkusi? lahko preko kakega free proxija..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Rama je 4GB dost. ampak na prej?nji ?katli mi je disk crknu pa so vsi rekl d zarad torrentov. Zadevo sem re?u tko d mam torrente na posebnem lo?enem disku in naj tam ?kreblja. Razpi** me pa da tud glavn disk ?e kar ropota ko str traktor in to ves ?as. Labi - tam na lupici desni klik ne dela. Msconfig mi je pa mal tko tko...... :hudicek:

 

Men ga antivirus skos kaj ?ara po disku. Sej ne da kej najde, sam si daje dela...

 

Druga?e pa v task managerju poglej ker proces ti najbolj praska po diskih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na UK ebay ne morem dostopati v slu?bi. ?e je link ga lahko odprem v google prevajalniku ampak pol ko ho?e? dalje pa za?teka.

 

No probleme mam v vsemi UK stranmi. A obstaja kaka aplikacija v kateri bi lahko obpiral?

 

probaj spredaj dat https://

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se na android telefonih in tablicah lahko uporabljajo ban?ne aplikacije? ali pa aplikacije za e-upravo? Aplikacije kjer potrebuje? certifikat?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se na android telefonih in tablicah lahko uporabljajo ban?ne aplikacije? ali pa aplikacije za e-upravo? Aplikacije kjer potrebuje? certifikat?

 

Men dela vse - ker android je google....isto ko chrome

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men dela vse - ker android je google....isto ko chrome

 

 

Potem ocitno ne uproabljas strani, kjer je potreben certifikat za avtentikacijo... Ravno to je ena izmed velikih pomanjkljivosti Androida, kjer se ocitno Google-u jebe za varnost...

 

Sicer se da nekako celo uproabljati... ampak moras namestiti posebno verzijo brskalnika... ki podpira prijavo z osebnimi certikfikati ...

 

Namestiti moras brskalnik SandroB ...

 

Navodila najdes recimo na strani KLIKa >> http://www.nlb.si/navodila-kdp-android ali pa tukaj >> http://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat.../page/2#1222677

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Potem ocitno ne uproabljas strani, kjer je potreben certifikat za avtentikacijo... Ravno to je ena izmed velikih pomanjkljivosti Androida, kjer se ocitno Google-u jebe za varnost...

 

Sicer se da nekako celo uproabljati... ampak moras namestiti posebno verzijo brskalnika... ki podpira prijavo z osebnimi certikfikati ...

 

Namestiti moras brskalnik SandroB ...

 

Navodila najdes recimo na strani KLIKa >> http://www.nlb.si/navodila-kdp-android ali pa tukaj >> http://www.alter.si/tabla/showflat.php/Cat.../page/2#1222677

 

Hyponet dela...za NLB klik sem pa ?e s potovanji ?ivce zgubil na PCju....kojik tisti certifikat export, import....kalkulator?ek je ZAKON!

 

P.S. Hypo krije vse stro?ke +/-24 ur izgube kartice, vdora, med drugim tudi vse stro?ke pri kraji torbice, vlomu v avto - povsod kjer se ukrade ban?ne zadeve - celotno ?kodo, in to ne samo za TRR tudi za poobla??en TRR, se pravi ?e meni ukradejo kartico z ?eninim TRR je krito in obratno.

 

Vklju?no s torbico!!!! To je nekaj najva?nej?ega - na?a je takoj podpisala.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vseeno ne delajo strani, ki uporabljajo certifikat za avtentikacijo... oz. delajo pogojno ... Kalkulatorcek je zakon, ce ga imas s seboj... Ce ga pa nimas, pa je BV :) ... Jaz recimo tistega od SKB ponavadi nimam s seboj... in mi tako mobilno bancnistvo prav nic kaj dosti ne koristi...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak vseeno ne delajo strani, ki uporabljajo certifikat za avtentikacijo... oz. delajo pogojno ... Kalkulatorcek je zakon, ce ga imas s seboj... Ce ga pa nimas, pa je BV :) ... Jaz recimo tistega od SKB ponavadi nimam s seboj... in mi tako mobilno bancnistvo prav nic kaj dosti ne koristi...

 

Ja saj zato je, da ga ma? s seboj, v vsakem primeru mora? imeti nekaj s sabo.....z njim ti lahko ?e PC sunejo...ker ni nobenega certifikata na pcu - meni je ravno to v?e?, da si neodvisen od svojega PCja rabi? le internet

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni je ravno to v?e?, da si neodvisen od svojega PCja rabi? le internet

 

in seveda kalkulatorcek :) ...

 

Varnost je podobna... v vsakem primeru moras nekaj vedeti... pri kalkulatorcku moras vedeti PIN kodo, pri certifikatu pa geslo ... oz. ce zelis se bolj varno, dve gesli... eno za dostop do certifikata, drugo za dostop do spletne banke ...

 

In ce imam jaz certifikat namescen na mboilniku ali prenosniku... ne rabim nicesar drugega, kot povezavo do interneta...

 

Da bi pa sel bancne zadeve urejati na javnem racunalniku nekje v kaksnem lokalu, pa ni ravno najbolj varno... oz. se vedno manj varno, kot ce delas s svojim racunalnikom ali mobilnikom, ki je ustrezno vzdrzevan, da nimas na njem ravno vse nesnage ... :) ...

 

Ti pa ta nacin nic ne koristi, ce zelis recimo dostopati do kaksne strani e-uprave ... ali ce imate v podjetju recimo intranet zasciten na tak nacin, da se moras avtenticirati preko digitalnega potrdila (certifikata) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in seveda kalkulatorcek :) ...

 

Varnost je podobna... v vsakem primeru moras nekaj vedeti... pri kalkulatorcku moras vedeti PIN kodo, pri certifikatu pa geslo ... oz. ce zelis se bolj varno, dve gesli... eno za dostop do certifikata, drugo za dostop do spletne banke ...

 

In ce imam jaz certifikat namescen na mboilniku ali prenosniku... ne rabim nicesar drugega, kot povezavo do interneta...

 

Da bi pa sel bancne zadeve urejati na javnem racunalniku nekje v kaksnem lokalu, pa ni ravno najbolj varno... oz. se vedno manj varno, kot ce delas s svojim racunalnikom ali mobilnikom, ki je ustrezno vzdrzevan, da nimas na njem ravno vse nesnage ... :) ...

 

Ti pa ta nacin nic ne koristi, ce zelis recimo dostopati do kaksne strani e-uprave ... ali ce imate v podjetju recimo intranet zasciten na tak nacin, da se moras avtenticirati preko digitalnega potrdila (certifikata) ...

 

Rabi? pin in username...tudi ?e skreka? kalkulator?ek ni dovolj.

sigurno glede internet pcjev se strinjam, ampak odkar imam kalkulator?ek se tega ne bojim, ker ne pu??am sledi in se odjavljam, z odjavo tudi geslo kalkulator?ka (tudi ?e ga dobijo) ne velja ve? - kar pa ni isto pri stalnem geslu.

 

Vsekakor velja - pamet v roke in prste :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
    • To si pa nesramen do @Z M A J . Pa sej nima 250kg, da bi scuzalo baterijo na taki poti.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.