Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Ce kdo isce poceni internet za hrvasko, za morje ali obcasne izlete, ki se placuje zgolj po potrebi naj pove. Sem kupil VIP usb dongle ki se lahko polni zelo poceni - 10kn ali 1,5? za 24 ur/1GB ali 70kn 9? za cel mesec...

 

A zal je signal nikakav tako da sem moral vzeti tele2, ta pa siba turbo 3G :)

 

Kost je 30? dam za 20? gor je pa gratis 20kn ali 2x po 24 ur/1Gb interneta. Polni se pa z boni po potrebi, delajo pa super, prek njih pisem :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Spet vpra?anje za znalce ra?unalni?tva. Je to dober nakup

FUJITSU_LifeBook_AH531_15,6__LED_Intel_Celeron_B815_1,6_GHz_4GB_320GB

Dobim ga lahko brez torbice za 250? novega.

 

Zahteve internet mail pisarni?ke aplikacije,... ni? resnega.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e kdo ve, kaj bi bil problem... na WIN7 64bit sistemu se je kar naenkrat zgubila ?rka ene od particij...

 

vgrajen je en disk, razdeljen na 3 particije, C, D in E... kar naenkrat z enega na drugi dan se particije E ne vidi ve?... ?e ho?em v dis managementu dodati ?rko pogona, pa mi napi?e, da disk management ni v zadnjem stanju, in tu se ustavi... razni rebooti ipd, ter fix MBR ne pomagajo...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si dodal kak nov disk pogon lately? Vkljucno z usb devajsami?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si dodal kak nov disk pogon lately? Vkljucno z usb devajsami?

 

ni? novega... pa tudi vse smo ?e odstranili iz usb priklju?kov...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Wordov dokument word 2010 al kaj je ta ta zadnji.

 

dokument, dolg malo ?ez 100 strani.

 

prvih 4 strani ne sme biti ?tevil?enih.

 

od 5. do 11 rimske cifre (I II III IV V...).

 

od 11 do konca arabske 1 2 3 4 5 ...

 

kako to naredit?

 

Hvala.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

insert> page number> format page numbers (tam se bos pol znajdu)

 

Tam se da samo celoten dokument spreminjat..... bo treba drug trik uporabit.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spet vpra?anje za znalce ra?unalni?tva. Je to dober nakup

FUJITSU_LifeBook_AH531_15,6__LED_Intel_Celeron_B815_1,6_GHz_4GB_320GB

Dobim ga lahko brez torbice za 250? novega.

 

Zahteve internet mail pisarni?ke aplikacije,... ni? resnega.

 

Evo pa ga uporabljam :dudek:

 

uspel sem 7 kupcev poslat po njega in toliko krat postopek in?taliranja.

 

Trenutno jih je ?e samo 9 na voljo!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Prijatelj ima te?ave z USB klju?em, ki ga ra?unalniki ne prepoznajo ve? a obstaja na?in kako priti do podatkov?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prijatelj ima te?ave z USB klju?em, ki ga ra?unalniki ne prepoznajo ve? a obstaja na?in kako priti do podatkov?

 

brez kontakta oz, razdiranja zelo te?ko, ponavadi so ?e zaliti - prej bi na?el podatke na disku iz katerega je kopiral na USB - recovery SW najdejo vse za nazaj, tudi ?e je bil original disk sformatiran

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

je pa mo?nost da proba USB priklju?it na drug druge ra?unalnike ... meni se je ?e dogajalo da mi ni zaznalo zunanjega diska/USB-ja na dolo?enem ra?unalniku na drugmu pa brez problema takoj ... najve?krat je bla pa re?itev format ra?unalnika ?e se je vidlo da je ?e tok bogi in je biu problem re?en ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

hheh... moj EEE PC 1005 HA je pred nekaj ?asa dobil dodaten GB rama, danes pa ?e OZC AGILITY 3 120GB SSD :)

 

prav veselje je z njim delati, ?eprav ni biser hitrosti :)

 

disk sem nabavil tule:

 

cena je ?e kar solidna:

 

http://www.ebay.de/itm/150836473880?ssPage...9#ht_1669wt_698

 

namesto xPADA ali ChinaPADA bo ostal EEE PC.... :D

 

zdaj ?e samo razmi?ljam da bi mu dal en soliden majhen Linux Distr.

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po 5h letih zamenjal moj neuni?ljivi 2,8 kilski lenovo za Asus Aspire one, 1,6kg ve? na avion sedaj lahko vzamem :hohoho:

in Ajvar mi je dal hint kako se sploh instalira tak PC brez CDroma preko USB.

 

Stari lenovo dela b.p. le too much je za potovanja - ?e koga zanima brezhibno delujo? in nepo?kodovan 15' notes za dom ali ?olo naj pove bo ?el na bolho kmalu.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ima kaj tisti Lenovo?

 

Js po?as neki i??em, ker pri mojem ekran dobiva vijol?ne ?rte, zunanji izhod za ekran je ?e crknu, disk se tut po?as poslavlja, itak ga pa nima smisla rihtat zarad same starosti. Ne rabim pa ubistvu n? posebnega, ker sm itak samo dvakrat na teden za ra?unalnikom, pa ?e to zarad kak?nih osnovnih stvari (word, torrent, snemanje cdjev..)

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lenovo have a reputation for making great value laptops that are some of the most reliable around.

 

This N200 multi-functional wonder is no exception. Armed with the latest Intel Core 2 Duo technology, the new 2.1GHz Penryn processor combines fantastic performance with considerably reduced power consumption, which means you get extended battery life as well as lower energy bills.

 

The 15.4 inch widescreen display and the nVidia Go 7300 graphics card means that whatever you’re watching will be presented in mesmerising detail.

 

What’s more, the brilliant set of features such as the DVD re-writer and 1.3 megapixel webcam help you take advantage of this screen in your spare time as well as at work, as you can watch all the latest movies and have video calls with loved ones with the minimum of effort.

 

Also, since it’s fully wireless and Bluetooth capable you can do all this on the road too.

 

For a multi-functional laptop that won’t let you down, look no further than the Lenovo 3000 N200.

 

Processor - Intel Core 2 Duo T8100 / 2.1 GHz ( Dual-Core )

RAM - 1 GB (installed) / 3 GB (max) - DDR II SDRAM - 667 MHz - PC2-5300 ( 1 x 1 GB )

instalirano je max 3GB

Hard Drive - 120 GB - Serial ATA-150 - 5400 rpm

Operating System - Microsoft Windows Vista Home Premium

Gor je Win7 Ultimate (predlagam da se ga nalo?i fri?no)

Screen - 15.4" TFT 1680 x 1050 ( WSXGA+ ) - 24-bit (16.7 million colours)

Optical Drive - DVD-Writer - integrated

Graphics - NVIDIA GeForce Go 7300 256 MB

Bluetooth - Yes

Notebook Camera - Integrated - 1.3 Megapixel

Wifi

4 x USB

firewire

LAN

SD Card reader

PCMCIA

zvok

vga

s-video (kabel poleg)

 

baterija dr?i do 2 uri

 

http://www.bolha.com/pc-ibm-lenov/namizni-...oglas1281078491

na bolhi je en za 280? ampak to je malo tu much - recimo 100 dol okoli 180 je po?tena cena....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sli? se kar zanimivo, ko pridem z dopusta in ?e bo ?e na voljo, bova na vezi :)

 

?e si za ne bom dajal oglasa pa prid

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je opcija, da me malo po?aka bi blo supr :prstgor:

 

Caka te lahko dalj kot avto, ce rabis pa lahko vzames pa isto ko avto :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Hojla,

 

spet jaz. Crknil mi je Internet explorer. ?e preden se dodobra za?ene, mi napi?e IE has stopped Working potem pa win is checking for a solution blabla bla. Trenutno laufam google chrome....

 

Ima kdo kako idejo kaj sem u?pi?il? jaz bom sicer na smrt trdil da ni?. Aja sistem je win 7 ultimate.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

IE je ?rot ostani na google ;)

 

 

no vsaj meni je karnaprej jebal z nekimi zadevami in sesutji!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.