Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Jap na routerju lahko vidi?, kdo ti na mre?i visi. Druga?e pa zakleni wireless. Ali pa samo approw-ej PC-je na podlagi MAC adrese kateri se lahko poslu?ujejo tvoje mre?e.

 

Al pa nehej nage babe dol cukat z mulo pa bo net delu dost hit. ;)

 

Sam to je pol vedno te?ava, ko se ho?e? s kako tablico al pa pametnim telefonom povezat pa ne gre, ker mora? preko druge ma?ine narest pravilo namesto, da bi samo geslo zamenjal in ga nato menjal na vsake kvatre. Pa ne tista kratka gesla ampak kako konkretno, da ga ne bo vsak password sniffer pre?ital.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap na routerju lahko vidi?, kdo ti na mre?i visi. Druga?e pa zakleni wireless. Ali pa samo approw-ej PC-je na podlagi MAC adrese kateri se lahko poslu?ujejo tvoje mre?e.

 

Al pa nehej nage babe dol cukat z mulo pa bo net delu dost hit. ;)

 

 

HEHE

 

to z nagem babam mi je v?e?. :) ampak ain't that cute... but it's wroooonnng :) !!!!

 

Wlan je pa zaklejen, ampak kokr vem to ni problem ofnat, ?e si le mal hekerja....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam to je pol vedno te?ava, ko se ho?e? s kako tablico al pa pametnim telefonom povezat pa ne gre, ker mora? preko druge ma?ine narest pravilo namesto, da bi samo geslo zamenjal in ga nato menjal na vsake kvatre. Pa ne tista kratka gesla ampak kako konkretno, da ga ne bo vsak password sniffer pre?ital.

 

Sej ne pravim da je prakti?no, sam ?e koga orenk skrbi, da se mu kdo na mre?o naserje.

 

Druga?e pa mo?en key pa je dost OK.

Jah se pa bojda da kr dost hiter wirelesse pohekat. Sam tega ?e nisem po?al, ker se mi ne da, sem pa ?e videl neka orodja.

 

Sam ?e ti ga je kdo shekal, bi ti mogl v logu routerja pisat, ?e se je kdo gor obesil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Mene pa Win7 print spooler je**, sesuje se takoj ob startu/restartu in ne morem ne printat ne v pdf dajat.... :angry2:

 

Moram posiljat na drug PC in s tam na isti enak mrezni printer...

A je kdo to izkusil?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trik ki je pomagal je bil delet spoola....

http://www.sysprobs.com/print-spooler-stop...tomatically-fix

 

cel dan sem se je....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je tle gor kdo k se ?e mal bl na ra?unalni?tvo spozna. Zdej fora je da sm si dons nabavu novo grafi?no kartico ( EVGA nVidia Geforce 460 GTX 1024Mb GDDR5 ) in pozabu pra?at ?e kako je kej z dodatnim napajanjem :vskalo:

Pr?u sm itak veselo dam da bom to prklopu use pa da bo to men ?e veselo ?pilal, pa sm hit vidu da nimam sploh dost mo?nga napajalnika ( moj je P-4 430W HKC, grafi?na naj bi zahtevala 450W minimalno baje ) + tega kokr kol sm gledu ma ta grafi?na ?e novej?e napajalne priklju?ke ( 2x 6 slot pin ), ker jih pa? napajalnik nima sta bla take dva kabla tud zraven ampak je problem ker jih nimam kam priklopit ker napajalnik ima samo 4 navadne napajalne priklope (4p slot). Konc koncev me zanima ?e taka grafi?na kartica lahko laufa tud brez dodatnega napajanja ( kak?no je tveganje ) ?? Ali je mo?no da kartica laufa samo na en 6 slot pin prikop namesto dveh ( en priklop bi mi ?e celo ratalo nekak gor spravit ?e odklopim CDrom ki ga nerabim veliko - beri zelo zelo malo ) ???

Zadeva pa zgleda nekako takole ...

ra?unalnik notri ( 4x beli navadni priklopi za napajanje, sam 1ga se nevidi ker je skrit med ?opom kablov )

Objavljena slika

moja nova grafi?na + 2x 6slot pin priklopa k jih nimam kam utaknit na napajalnik

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidi se lih ne upam pa da nebo n? narobe ?e probam ... v ponedeljek mam pa tko al tko zdej plan da grem nazaj v to trgovino pa povpra?am ?e za en napajalnik ki bi mi to ?verco normalno poganjala na full power ...

p.s. probu sam na en napajalni kabel in ne dela :-/

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidi se lih ne upam pa da nebo n? narobe ?e probam ... v ponedeljek mam pa tko al tko zdej plan da grem nazaj v to trgovino pa povpra?am ?e za en napajalnik ki bi mi to ?verco normalno poganjala na full power ...

p.s. probu sam na en napajalni kabel in ne dela :-/

 

Kupi nov napajalnik vsaj 600w pa bo ok!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako si sploh pomislil, da bo? na takem napajalniku poganjal tole grafo? :ne vem:

 

Tko kot pravi Klopko... obvezno mo?nej?i napajalnik, ker tud ?e zrihta? na temu dost priklju?kov se ti bo ma?ina ob ve?ji porabi sesuvala, napajalnik pa pregreval.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa puzabu sm se pozanimat kaksno napajanje ta grafa rabi pa se kaksen napajalnik sploh mam v kisti ... grafa zdej caka zuni ... drug teden bom uzeu se nov napajalni in ram.

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@canyon: ra?un za elektriko bo spet ve?ji :)

 

ooo ja

 

Imel sem 1x na probni dvojedrno grafo ki je po?gala tam okoli 600w in moram povedat da se je konec meseca kar poznalo :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mislm da nebo take panike ... ?e tko mamo pr bajti stalno 4 ra?unalnike prkloplene na omre?je ... pol pa ?e ?e est kk?ne ki?te dam prule?em za rihtat ...

ponavadi zgleda nekako takole

hphotos-ak-...854668261_n.jpg

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Problem?ek... Dobil telefon s servisa (nokia n79), pobrisana do konca in kraja. Ne vem sicer zakaj, ampak imenik mi je ves ?as telefon?ek avtomatsko delal na kartici (hvala bogu), ki sem jo pred servisom seveda vzel ven. Imenika nisem ni? pipal, ?e vedno je tam na kartici, a telefon ga ne zazna. (Najde ga samo v file managerju od telefona, pod memory card a ga no?e kopirat v imenik niti nikamor) Vse te vcf. kartice imam tudi kopirane na disk doma in na ?ihtu in niso corrupt se mi zdi. Poskusil sem s PC Suitom uvoziti ves ta cirkus na telefon, pa ne gre. POtem sem posku?al ?e narediti novo vizitko v telefonu, da bi na?el mesto kam jih shranjuje, pa jih ne najdem nikjer.(Prej je bilo pod memory card/others/contacts)

 

Kaj mu je?.... Ne da se mi pisat vseh imen na novo, sploh ne ker mam ene 2 al 3 backupe. Bedno....

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem?ek... Dobil telefon s servisa (nokia n79), pobrisana do konca in kraja. Ne vem sicer zakaj, ampak imenik mi je ves ?as telefon?ek avtomatsko delal na kartici (hvala bogu), ki sem jo pred servisom seveda vzel ven. Imenika nisem ni? pipal, ?e vedno je tam na kartici, a telefon ga ne zazna. (Najde ga samo v file managerju od telefona, pod memory card a ga no?e kopirat v imenik niti nikamor) Vse te vcf. kartice imam tudi kopirane na disk doma in na ?ihtu in niso corrupt se mi zdi. Poskusil sem s PC Suitom uvoziti ves ta cirkus na telefon, pa ne gre. POtem sem posku?al ?e narediti novo vizitko v telefonu, da bi na?el mesto kam jih shranjuje, pa jih ne najdem nikjer.(Prej je bilo pod memory card/others/contacts)

 

Kaj mu je?.... Ne da se mi pisat vseh imen na novo, sploh ne ker mam ene 2 al 3 backupe. Bedno....

 

verjetno so na novo nalo?ili software.

Ne vem problema glede .vcf gre? v imenik da? uvozi imenik iz.....pa? iz kjerkol ma?. mogl bi delat. Kaj tud backup ne dela???

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snel 60 igric za Wii s Partisa in grem probat h ne?akinji za njen Roj dan. Nam zaenkrat ?e uspe prepri?evati, da ga ne rabimo, a kmalu bo pri?el dan....ko enkrat tam vidi in proba.... :closedeyes:...............

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

..................fotr je probu need for speed pa Wipeout :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snel 60 igric za Wii s Partisa in grem probat h ne?akinji za njen Roj dan. Nam zaenkrat ?e uspe prepri?evati, da ga ne rabimo, a kmalu bo pri?el dan....ko enkrat tam vidi in proba.... :closedeyes:...............

..................fotr je probu need for speed pa Wipeout :pepsi:

 

Matr si ?leht :jupiii: .... brez teh stvari gre DOKLER jih mulci ne vidijo :P

 

Tako jaz no?em portable dvdja kupit, pa mimogrede se otroc vsaj malo zanimajo kje se vozjo...

 

Vcf.je bom pa ?e v pon v slu?bi re?eval...

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj nasvet, ne kupuj Wiija ?eprou je ful pocen zdj raj se izprsi pa kup orto dobro stvar Xbox s kinectom, med drugim ne bo ?anse da se razbije tv, bol?a grafika bol ?pili, edin mariota pa ni, zadeva deluje fenomenalno dobr in vedno bol?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj nasvet, ne kupuj Wiija ?eprou je ful pocen zdj raj se izprsi pa kup orto dobro stvar Xbox s kinectom, med drugim ne bo ?anse da se razbije tv, bol?a grafika bol ?pili, edin mariota pa ni, zadeva deluje fenomenalno dobr in vedno bol?.

 

Nope, ?e bo bo wii...ker ?E BO ?e enkrat, ne bosta samo sedela in nabijala v konzolo. Tle si vsaj zelo aktiven, celo pre?vican :)

 

sam sem sprobal vse ?e, in wii je res nekaj drugega. Sej se bojim, da bom sam podlegel.....:) Ta mala sta bila pa tam 5x pa ?e obvladata da sam gledam.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti to resno? lih pr Wiiju je najla?e gulfat gibe poglej si tole

in pa lahko gre? ?e ?ez osatale kinect trailerje, kontrolerja sploh ne rabi?, pa ?e dobr mediacenter je. Ne govori tega prodajalec v meni ampak nekdo ki ve da je xbox s kinectom bol?i v veliko pogledih, kar se ?vicanja ti?e pa vrjami da se tuki ?lovek zelo pre?vica, kr je res treba skakat in vse, ker zazna celotno telo in ne le rok. Kupi pa kar ti je pa? ljub?e :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja pa sej xbox al pa ps sta ista sam ?e bol?a ... kokr je gorjup reku ... pa ?e to kaerco si ubavi? zravn pa ma? ubistvu isto ... pol pa kk?n boks al pa kej tazga notr ... vrkem da se lohk konkretno pre?vica? :D

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Hotel sem samo pohvalit Zmaja da je opravil podvig, za katerega elektrobicikli zaenkrat še niso dovolj zmogljivi.
    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.