Skoči na vsebino

Računalništvo


Gustav

Priporočeno sporočilo

Vi2 sta o?itno profi gamerja, jaz sem samo fotr z dvema hiperaktivnima mulcema :):)

 

Tako da hvala za nasvet, a to nam je v?e? pa?.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures pejt vsaj sprobat, da bo? videl, ker Gorjup ima kr prav :blush:

 

Nisem nikjer rekel da nima (ta) prav, ?ist verjamem, ampak hotel sem povedati, da gledamo z uporabni?ko / star?evskega vidika.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem nikjer rekel da nima (ta) prav, ?ist verjamem, ampak hotel sem povedati, da gledamo z uporabni?ko / star?evskega vidika.

 

 

Verjetno bolj iz vidika debeline denarnice :) ... Ker Wii je res ze malo zastarel ... in pri XBox s Kinectom se pomoje res bolj presvicas :) ... .

 

Itak je pa to zanimivo bolj kratek cas, potem se pa ponavadi prah nabira ... Edino ce nimajo nic drugega za pocet... kot samo to... :D

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno bolj iz vidika debeline denarnice :) ... Ker Wii je res ze malo zastarel ... in pri XBox s Kinectom se pomoje res bolj presvicas :) ... .

 

Itak je pa to zanimivo bolj kratek cas, potem se pa ponavadi prah nabira ... Edino ce nimajo nic drugega za pocet... kot samo to... :D

 

tudi to seveda, pa ravno to da je enostavno in nezapleteno, ko priklopi? gor en star katodni Tv je itak vseeno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kaj hudi?a smo u?pilali na WIN7 da mi ves ?as te?i z nekimi security warningi https mi odpira ?eprav vsaki? posebej zbri?em tisti s.

ZA name?ek mi ne ohranja gesel in moram povsod kamor grem ves ?as ob vsakem obisku vna?at gesla od mailov, do forumov in vsega tega, ?eprav posvod ozna?im zapomni si me. Pomojem je mela mularija prste vmes. Kje to saniram in kako?

 

thnx

post-3203-1331726950_thumb.png

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pomoje ima? sekuriti level na?ponan na polno, pri IE.

Probaj krom al pa fajerfoks.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odpri tools-internet options, klikni na zavihek "security", izberi ikonco "internet" nato pa klikni na gumb "Custom level"

 

Poi??i zapis "Display mixed content" ter ga nastavi na "enable" in potrdi z OK.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odpri tools-internet options, klikni na zavihek "security", izberi ikonco "internet" nato pa klikni na gumb "Custom level"

 

Poi??i zapis "Display mixed content" ter ga nastavi na "enable" in potrdi z OK.

 

dela. Hvala.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

je ni ve?... prodano :hudicek:

 

al pa napaka - ko sem popal je bilo na zalogi 15 kos....290?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidu sem ga, drek od hp-ja z amdjem...slabse kombinacije ne more bit

 

vid se ga ?e zmeri :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eno vpra?anje za uporabnike WMP na winsih 7 :)

A kdo zna na?timat prehode med posami?nimi komadi, da uporab recimo fade in pa fade out, da ne prekine komada pa pol druzga za?ne ampak da mal zgladi prehod umes. Zdj sm sicer v slu?bi pa nimam wins 7 klele, bom se doma mau poigrou s tem. Ma kdo kak predlog kako bi se to izvedl?

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

winamp na?telaj pa je ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rabim ssd 120GB... kje se to dobi najceneje, pa da ni neka ?kart roba :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo me spet s problemom. Zakaj hudi?a mi no?e kopirat velikih filejev na USB klju?? Sem ga formatiral na ntfs, enako kot je sistem, a no?e, matr..... Klju?ek ima 8 gb, v naglici sem hotel dat gor en film z 1,7 gb pa ni?ta :angry:<_<:angry:<_<:angry:<_<:angry:<_<

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo me spet s problemom. Zakaj hudi?a mi no?e kopirat velikih filejev na USB klju?? Sem ga formatiral na ntfs, enako kot je sistem, a no?e, matr..... Klju?ek ima 8 gb, v naglici sem hotel dat gor en film z 1,7 gb pa ni?ta :angry:<_<:angry:<_<:angry:<_<:angry:<_<

 

1,7GB bi moral it tudi, ce bi bil formatiran v FAT32 ... Kaj ti pa javi? Mogoce je z USB kljuckom kaj narobe?

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko formatira? ima? tam izbiro koliko je lahko posamezni fail velik ob prenosu. In formatiraj ga na NTFS ;)

Ozna?i mu max kar lahko (velikost dodelitvenih enot ;) )

 

Jaz imam 16 GB klju?ek pa sem komot HD film nalagal gor k ima 7 HB ;)

 

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.