Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

V Kamni?kemu domu kulture naletu na tok zoprno babnco (tik pred penzijo recimo), ki se ?ist v vsakega vtakne in ga pri?ne prov direktno zbadat na vse mo?ne na?ine (jaz bi uporabil izraz PODJEB ali PODRK PARTY). Ej, tok gnile osebe pa ?e dolg nisem uspel sre?at. Ampak se nisem ?elel z njo spustit v odprt besedni boj ter ostal "gentleman"  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Presneti traktoristi, danes so imeli dan izrazitega neumikanja in nespu??anja avtomobilov predse.  :policaj:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Prekleta banda u?iva, za?etek februarja je ?led potrgal vse ?ice in so pri?li fantje ter potegnili samo tako, kar po tleh in rekli, da bodo spomladi to uredili tako kot mora biti.

 

In ker se je zdaj usulo obilno de?evje, imamo ves ?as prekinitve v delovanju. In ko jih pokli?em, mi odgovori: "Ja, veste, ne moremo tako hitro."

 

Ja ma ne me jebat, ve? kot 9 mesecev je hitro? ?e pa slu?ajno polo?nice ne pla?am 9 dni, je pa ?e opomin. In zamudne obresti. Pla?al pa nisem, ker pla?ujem preko e-banke, ki pa ne dela, ker linija ne dela... 

 

Bo treba lopato, pa se it v Ljubljano pogovorit...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne de?uje, le malo rosi, pa smo ?li bo?anskih 35kmh namesto 50 kot je dovoljeno in to kar lepo od Dom?al do Kamnika, pa ?e naprej.  :danzoman:

 

Kumi ?akam sneg, ker to bo ?ele veselica in bom verjetno celo pe? prehiteval avtomobiliste.  :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj se tolk nervira?... tele, ki jih omenja? so se prej med rosenjem vozili na avtocesti med 67 in 72km/h. Saj ve? hitrost ubija pa kamioni tud, k so prisiljeni take "varne" voznike prehitevat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem kaj se tolk nervira?... tele, ki jih omenja? so se prej med rosenjem vozili na avtocesti med 67 in 72km/h. Saj ve? hitrost ubija pa kamioni tud, k so prisiljeni take "varne" voznike prehitevat.

Sam res... :vskalo:

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Mah fakof, se neki menim (naredi ?im prej, vse po?timej), in se to tudi uresni?i, potem pa druga stran leeeeepo poooo?asi! (bo v roku dveh tednov urejeno). BRAVO! :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah fakof, se neki menim (naredi ?im prej, vse po?timej), in se to tudi uresni?i, potem pa druga stran leeeeepo poooo?asi! (bo v roku dveh tednov urejeno). BRAVO! :cheers:

 

Si mogo?e prebral moje izku?nje s Telekomom... Po skoraj desetih mesecih ?akanja so mi rekli, da ne morejo tako hitro. Ko sem jih zaparkiral in povedal "nekaj spodobnih" z lopato v roki, je bilo ?e isti dan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si lahko zamislite, da v popolnem mraku nekdo s stranske ceste zapelje na glavno BREZ LU?I. No za malo sem zgre?u glavni dobitek.  :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba kamerco dat u avto mudel zapirov cesto ene 8 km d ga nism mogu ptehitet dam d je blo frej da zmigovc pa posredin fura pol sm ga pa cz stransko ulico dol butnu pa direkt pred nega prsu pol smo se pa 40 vozil pizda je ratu zivcn

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Treba kamerco dat u avto mudel zapirov cesto ene 8 km d ga nism mogu ptehitet dam d je blo frej da zmigovc pa posredin fura pol sm ga pa cz stransko ulico dol butnu pa direkt pred nega prsu pol smo se pa 40 vozil pizda je ratu zivcn

?koda, da mu nisi pokazu ?e slu?bene izkaznice in ga parkiral ob cesti!  :policaj:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

js bom tok popizdla en dan, pa vas poslala use u k**** ampak tokrat resno, k se po?utim k spet v srednji ?oli, pomoje ?e najbol, ?e bi rekla, kot da sama hodm na kak?no lesarsko al pa mehani?no kjer je poln tipov, pa majo usi tak ego, da se ne znajo n? normaln sabo poment.. Mislim, da je tle gor res preveeeeeeeeee? mo?kega egota.. Res k eni srednje?olci faaak, pa ne da bi kdo gledu na to, da se ohranja lepo profesionaln odnos glede na kluuub, neee obna?imo se kot otroc, ne pa kot odrasle osebe. Bravo vsi!! :rispekt:  :vskalo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KURC KEJ 

 

Najbol d odpremo vrtec ker nimam volje se spuscat na take nivoje ...

 

 

 

 

ves un filing k te klice *nadrejeni* pa se zacnes smejat pa odlozis telefon pa si misles mudel nedela je ko te jebe bos ze jutr povedu 

Kabuum sound

prodaja in montaza akustike park senzorjev........

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js bom tok popizdla en dan, pa vas poslala use u k**** ampak tokrat resno, k se po?utim k spet v srednji ?oli, pomoje ?e najbol, ?e bi rekla, kot da sama hodm na kak?no lesarsko al pa mehani?no kjer je poln tipov, pa majo usi tak ego, da se ne znajo n? normaln sabo poment.. Mislim, da je tle gor res preveeeeeeeeee? mo?kega egota.. Res k eni srednje?olci faaak, pa ne da bi kdo gledu na to, da se ohranja lepo profesionaln odnos glede na kluuub, neee obna?imo se kot otroc, ne pa kot odrasle osebe. Bravo vsi!! :rispekt:  :vskalo:

 

?

 

Sem kaj zamudil?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Niti ne de?uje, le malo rosi, pa smo ?li bo?anskih 35kmh namesto 50 kot je dovoljeno in to kar lepo od Dom?al do Kamnika, pa ?e naprej.  :danzoman:

 

Kumi ?akam sneg, ker to bo ?ele veselica in bom verjetno celo pe? prehiteval avtomobiliste.  :ninja:

 

No dons si do?aku sneg ... kak?na je situacija na cesti ?

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti? so pa eni res da jim je za odvzet vozni?ko!

 

V ?empetersko bolnico nam danes zjutraj ob 7:30 cisterna pripelje kisik. In ker gre za vla?ilec s polpriklopnikom (?leper po slovensko) se postavim na cesto in ustavim promet, da la?je zrikverca na cesto. Pa se najde Renault kombi Ljubljanske tablice, ki se vseeno pelje mimo. Ni videl ne cisterne ne mene, ki sem stal na cesti in mahal z baterijo v roki! Ne le mahal, v o?i sem mu svetil. Pa baterija ni bila neka brlivka, ampak precej mo?na re?. Sicer nisem povsem prepri?an, a se mi zdi, da je imel celo mobitel v roki. 

 

Ma ne za vozni?ko vzet, ampak kol v roke in tol?, dokler ne pade po tleh. Potem pa k zdravniku, da ga spravi na noge, pa naprej tol?...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bi ga lahk kr ustavu pa v bolnico pelu...idi.ota... :angry2:

Saj sem ga ustavljal, ker je vla?ilec ?el vzvratno na cesto. Pa me ni videl. Ne mene, ne baterije, s katero sem mu svetil v obraz ne vseh lu?i na cisterni. Je gledal (mislim da) v mobitel ali kaj podobnega in ni videl ni?esar drugega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

ob 6h zjutri so mi udrli v origin ra?un in opravl nakup FIFE15 za 40? ... pa nebi reku da bi kk?n drug mal bol pameten ?pil ajde bi ?e mogo?e pustu pa sam gesla pozamenu sam FIFO :vskalo:  pa da jim jebem proklet fuzbal hudi?ev ... ?e tko nemaram fuzbala po nobenim pogojem na svetu ... 22 kretenov k se za 1 ubogo ?ogo poja ... pa sej se mi ?oga smil kak?ne budale more trpet ... drga? pa kar se nakupov ti?e hvala bogu da za take zadeve takoj dobi? na mail obvestilo. Valda tapru takoj geslo zamenjat pa na?timat dvojno preverjanje identitete na telefon ki so ga predkratkim dodal v mo?nost pri varnostnih nastavitvah. Za usak slu?aj sm ?e spremenu gelo pri gmailu in facebooku da se nebi kej podobnega nardil pa tud na?timu povsod preverjanje preko mobitela. Zdej pisu sm na EAGames da vidm kaj bojo odgovoril upam pa da se bo dal transakcijo razveljavit pa FIFO zbrisat z ra?una ( hvala bogu da se neda ?pila fizi?no naro?it ampak samo digitalno ). pa medtem k sm vso to dramo re?evov sm seveda sedu v ambulanti pa ?aku kdaj me bo dohtarca poklicala pa ?e no?no sm meu ... edino dobr je da grem dele lohk spat pa da sm bolni?ko dobu in bom jest lepo zve?er na toplem v pojstli sicer z virozo ampak mi saj nebo treba it bal premetavat na sist prepih pa mraz ?eprov smo v zaprtih halah  :ninja:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 ... edino dobr je da grem dele lohk spat pa da sm bolni?ko dobu in bom jest lepo zve?er na toplem v pojstli sicer z virozo ampak mi saj nebo treba it bal premetavat na sist prepih pa mraz ?eprov smo v zaprtih halah  :ninja:

 

Sej zdej mas FIFO... bo? pa mal fuzbal ?pilal :) ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.