Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Allyssa, njo kontaktiraj. :notworth:

 

Brezuspe?no.

 

Lava, trgovina Peki je kje? Ne spomnim se, da bi jo kdaj videl. Vsaj ne pri nas (Nova Gorica z okolico).

 

Mi je pa Allyssa poslala link na nek film, ki prikazuje, kako sam izdela? prasca iz marcipana. Si jutri dopoldan ogledam potem pa po trgovinah po nakupih. Upam, da vsaj marcipan in farbo dobim.

 

?e ne pa kar Bo?i?ka nasadim na torto, pa je... Pa kaj, ?e je do Bo?i?a ?e ve? kot dva meseca. Ne, ma res so nori.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eden mi je dal nasvet, da pogledam po teh trgovinah, tudi po tisti, kjer se ?e pripravljajo na Novo leto. Nato pa je obolu, da ne bi kak?na lopata pojala...

 

In kdo je drugi?

 

Iceman

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Brezuspe?no.

 

... trgovina Peki je kje? Ne spomnim se, da bi jo kdaj videl. Vsaj ne pri nas (Nova Gorica z okolico).

 

 

 

Ajdovscina >> http://www.peki.si/vsebine/o-podjetju

 

Sicer na spletni strani nisem nasel pujskov... je pa najbolje poklicati, ce imajo kaj podobnega :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalna nemorala - v na?ega Mazda?a se je sredi no?i nek o?itno vinjen voznik zaletel in kasneje pobegnil s kraja nesre?e. :ninja:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Totalna nemorala - v na?ega Mazda?a se je sredi no?i nek o?itno vinjen voznik zaletel in kasneje pobegnil s kraja nesre?e. :ninja:

 

upam, da ga najdejo bastarda :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dreka?i Absolutno Realno Smotani - DARS skraj?ano. :cheers:

 

Kaj sem danes do?ivel pri izvozu Celje - center, pa to je NORO. ?e od Lopate naprej stalno neprekinjena kolona (ogromno folka je vozilo vzvratno potem do Lopate, jaz tega pa? nisem po?el), pa vse do naslednjega izvoza (Center), kasneje pa v celoti zaprta cesta proti Mariboru (si predstavljam kak?na u?ivancija mora bit nadaljevanje proti ?tajerski prestolnici ob ?e ve?ji gostoti prometa kot danes). :ninja:

 

Skratka izognite se temu odseku AC, raj?i Celje - zahod dol, pri Lopati. :prstgor:

 

Sicer pa si preberite ?e nekoliko bolj verodostojen komentar;

 

http://www.24ur.com/med-stranicami-in-slov...olg-zastoj.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dreka?i Absolutno Realno Smotani - DARS skraj?ano. :cheers:

 

Kaj sem danes do?ivel pri izvozu Celje - center, pa to je NORO. ?e od Lopate naprej stalno neprekinjena kolona (ogromno folka je vozilo vzvratno potem do Lopate, jaz tega pa? nisem po?el), pa vse do naslednjega izvoza (Center), kasneje pa v celoti zaprta cesta proti Mariboru (si predstavljam kak?na u?ivancija mora bit nadaljevanje proti ?tajerski prestolnici ob ?e ve?ji gostoti prometa kot danes). :ninja:

 

Skratka izognite se temu odseku AC, raj?i Celje - zahod dol, pri Lopati. :prstgor:

 

http://www.24ur.com/med-stranicami-in-slov...olg-zastoj.html

 

Naj bi blo spro??eno do nedelje zve?er... so pa res kekci, da jih z lu?jo i??e?. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tem velja pripomniti, da nisem videl NITI ENEGA delavca, ki bi bil v akciji, vsaj ne na tem odseku. Poleg tega sem pogre?al tudi kak?nega :policaj: , ki bi verjetno prispeval k redu in ve?ji preto?nosti prometa. :wacko::whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaka medalja ima dve plati:

 

?e ne bi popravljali ?ez vikend, bi pa med tednom. Pa bi ljudje zamujali v slu?bo in bi spet noreli...

 

Dejansko je to res vendar ?e vedno mislim, da je bolj smotrna re?itev speljat promet dvosmerno na drugo stran AC. AC nima semaforjev kot lokalka in kljub temu, da bi bila gu?va bi vseeno promet lahko tekel bistveno hitreje. Kekci so pa zato, ker vem, da se jim ni dalo izdelat varnostno prometnega elaborata za ureditev dvosmernega prometa in postaviti nekaj kilometrov stebri?kov ter so raje za dva dni kar zaprli AC in speljali promet na regionalko.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi tudi zaprli recimo samo en pas v posami?no smer, pa potem kasneje drugega, kaj vem. Garant tole ni najbolj racionalna re?itev. :lol:

 

Pri tem je tudi zanimivo, da sem se ravno v?eraj vozil po Avstriji in njihovi AC, ki jo prav tako obnavljajo (okrog Celovca nekje), pa delavci veselo "?e?ijo" tudi v no?nih urah. Temu se re?e delovna vnema, prometa pa verjamem da ga je takrat bistveno manj. No, bomo videli, ?e bodo pri nas tudi ustvarjali v ve?ernih in no?nih urah. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, bomo videli, ?e bodo pri nas tudi ustvarjali v ve?ernih in no?nih urah. :punk:

 

No ja klele jih bom pa malo vzel v bran... recimo ko so rihtali AC od Vrhnike proti Logatcu so veselo delali celo no? in to pod tako mo?nimi reflektorji, da je bil tam skoraj dan - sicer malce mote?e ampak te sploh ne razjezi, ko vidi?, da so pridni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvatje so delali Pazin - Pula dvopasovno avtocesto 24/7 tudi nedelje, graditi so jo zaceli konec sezone in jo koncali v treh tednih, vkljucuje 2 viadukta....

 

2 nedelji smo imeli gradbisce, ta tretjo pa ze cesto s cestbino in cestninsko postajo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da jih ne bo? preve? hvalil... A7 gradijo od leta 2008 in ?ele letos je bil odprt odsek od sv kuzam, do kri?i??a z jadransko magistralo pri izvozu za na Krk. Pa ?e to je trenutno odprto samo v eno smer.

 

prakti?no tri leta pa se skoraj ni?esar niso dotaknili tako, da ne bi glih o neki blazni hitrosti gradnje. :wacko:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da jih ne bo? preve? hvalil... A7 gradijo od leta 2008 in ?ele letos je bil odprt odsek od sv kuzam, do kri?i??a z jadransko magistralo pri izvozu za na Krk. Pa ?e to je trenutno odprto samo v eno smer.

 

prakti?no tri leta pa se skoraj ni?esar niso dotaknili tako, da ne bi glih o neki blazni hitrosti gradnje. :wacko:

 

E to je hac, v istri je bina :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko bi tudi zaprli recimo samo en pas v posami?no smer, pa potem kasneje drugega, kaj vem. Garant tole ni najbolj racionalna re?itev. :lol:

 

Pri tem je tudi zanimivo, da sem se ravno v?eraj vozil po Avstriji in njihovi AC, ki jo prav tako obnavljajo (okrog Celovca nekje), pa delavci veselo "?e?ijo" tudi v no?nih urah. Temu se re?e delovna vnema, prometa pa verjamem da ga je takrat bistveno manj. No, bomo videli, ?e bodo pri nas tudi ustvarjali v ve?ernih in no?nih urah. :punk:

 

TUD MEN se je mudilo v soboto zjutraj na Roglo in sem nabasal ta madrfakin zastoj. Do odcepa za Vitanje sem rabil malo ve? kot uro.... V smeri proti MB je bila dobesedno stoje?a kolona. Po pet min se nisi niti premaknil.

 

Ko sem vmes bes pobesnel klical 113 in PIC dars so mi rekli oboji ja smo se pozabli uskladit pa smo kar najprej cesto zaprli.

 

Ko sem se vra?al okol 13:00 ure nazaj sva z mojim tamalim od odcepa zre?e do uvoza na AC v Celju na?tela 270 te?kih kamionov. Noro vam povem. ?e bi jaz delal take napake, bi me vrgli na cesto Dars in gestapo si lahk pa vse privo??i

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem JEB** mater vsem lastnikom cuckov ki prosto ?etkajo okrog bajte in po cesti.

Sem nabasal nem?kega ov?arja(mi je prilaufal direkt v sprednja leva vrata), pol ga je pa zmetalo da muni blon? jasn,men pa tud ne in sam sebi ne morem verejet da sem peljal cca 30 pod omejitvijo, in sem spet mel sranje. Po?lo je pa tolk da sta lastnici obe prilaufali iz bajte,kot da je vojna. Ko sem stopil iz avta sem pri?akoval da vsaj pol planke manjka, ampak o?itno imam tank, je samo ?pura od ovratnice, ?ez leva sprednja in zadnja vrata, pa z gume mi je spucal blato.

 

Od danes ne jebem ?ive sile skoz dila u 3pm, pa ds se em hitrej?i od sranj, oziroma se dogajajo za mano.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V glavnem JEB** mater vsem lastnikom cuckov ki prosto ?etkajo okrog bajte in po cesti.

Sem nabasal nem?kega ov?arja(mi je prilaufal direkt v sprednja leva vrata), pol ga je pa zmetalo da muni blon? jasn,men pa tud ne in sam sebi ne morem verejet da sem peljal cca 30 pod omejitvijo, in sem spet mel sranje. Po?lo je pa tolk da sta lastnici obe prilaufali iz bajte,kot da je vojna. Ko sem stopil iz avta sem pri?akoval da vsaj pol planke manjka, ampak o?itno imam tank, je samo ?pura od ovratnice, ?ez leva sprednja in zadnja vrata, pa z gume mi je spucal blato.

 

Od danes ne jebem ?ive sile skoz dila u 3pm, pa ds se em hitrej?i od sranj, oziroma se dogajajo za mano.

 

bogi Rex....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri tole ni ve? sme?n, pes mi je z ovratnico ZJEBAL UNIKATNO PO?TRIHANO FELTNO !

 

Zdej je pa konc zajebancije edn bo pla?al in to ne bom js.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstri tole ni ve? sme?n, pes mi je z ovratnico ZJEBAL UNIKATNO PO?TRIHANO FELTNO !

 

Zdej je pa konc zajebancije edn bo pla?al in to ne bom js.

 

Daj vpra?aj katero ovratnico ima, zgleda kar kvalitetna da nabavim :pepsi:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.