Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

A ni to genialno. Arso priporo?a sploh ne kurit, sosed pa ?e ve? kot 2 dni no? in dan kuri odpadke in ?aganje od enih smeti od drv. ?e ne gori dobro pa ?e mal nafte prilije - bo drugo leto solata z gredice kjer se to dogaja okusnej?a. 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Izteklo se mi je 2 leti odpla?evanja za mobitel aparat in me je takoj primlo, da bi ga menjal, pa ?eprav mi ta super deluje (sony z3 compact). Stari moj, kako smo oku?eni s to fakin potro?ni?ko logiko, ki se nam je za?rla v gene al nekam in s tem prena?amo to na na?e otroke, ki bi vsak dan meli novo igra?o, itd... Res sem sam seb beden. Fakin su?nji smo...

 

Ampak bottom line je, da me je minilo po eni uri brskanja za novimi telefoni in ga ne mislim menjat, dokler bo ta operativen, pa sem lahko ?e tak techfreak. ?e lahk nosim 10 let stare zimske yellowcab-ke, lahk pa tut 2 leti star telefon drk**.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

petrolova in omv naj bi brez aditivov ?la lepo do -23. Verjetno je italijan mal espress kuhal, pa je rabil vodo :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

petrolova in omv naj bi brez aditivov ?la lepo do -23. Verjetno je italijan mal espress kuhal, pa je rabil vodo :)

 

tanku poln tank na omv-ju, pri nas blo -20...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Nekomu bo treba razbiti lopato na glavi!

 

Pride danes nek in?pektor za varno hrano in ker me ni bilo doma, mu ?ena razka?e "?ebelarstvo". In mo?akar v zapisnik zabele?i, da nimam pravilno skladi??enega medu za prodajo.

 

Ja, cepec zarukani, normalno, da nimam med za prodajo pravilno skladi??en! Pravzaprav med za prodajo zdaj sploh nimam skladi??en! Sem namre? ?e pred dvemi meseci prodal ves med, ki je bil za prodajo! Kako naj bo pa pravilno skladi??en, ?e ga pa ni! Bumbar usran!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z letnimi vinjetami vedno ?akam do zadnjega - z razlogom.

In v?eraj kon?no nalepim letno slovensko in letno avstrijsko. Danes se vra?am in ju?no od Salzburga prileti kamen in vetrobransko steklo bo za zamenjat... 

In seveda spet pisati na Asfinag...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z letnimi vinjetami vedno ?akam do zadnjega - z razlogom.

In v?eraj kon?no nalepim letno slovensko in letno avstrijsko. Danes se vra?am in ju?no od Salzburga prileti kamen in vetrobransko steklo bo za zamenjat... 

In seveda spet pisati na Asfinag...

avstrijska je tako kvalitetna da jo brez problema s fenom dobi? lepo dol. An?e ?e slovensko vedno da na novo ?ajbo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

NEZMOTLJIVI Nemci so mi izra?unali pla?o za pretekli mesec in me pomotoma namestili v najvi?ji dav?ni razred (Steuer Klass 6, namesto 1), tako da sem dobil takoj 200? manj od kolegov na primerljivem delovnem mestu. In zdaj naj se grem z njimi dopisovanje ter pregovarjanje.  :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hceri so danes ponoci vlomili v avto (Citroen C3)... sicer odnesti niso imeli kaj... samo skodo so naredili... razbito steklo na sovoznikovih vratih... :( ... je bil pa kar ?ok zjutraj... hci je sla sinoci s prijatelji in prijateljicami ven, ker pa so malce spili... je prespala pri prijateljici v Siski. Zjutraj jaz ravno pri zajtrku... pride zena in pravi, da so se pripeljali policisti... seveda takoj panika... kaj se je zgodilo... Greva dol, ko sta pozvovnila... pa vprasa, ce je hci doma... sva rekla, da je ni, da je v Ljubljani. Pa sta rekla, da je bilo vlomljeno v njen avto... Jo poskusam poklicati... se seveda ne oglasi, ker je bilo se zgodaj (malo cez sedmo uro)... posljem SMS, naj nujno poklice, da so ji vlomili v avto... Sem rekel policistoma, da grem tja, ker naj bi tam cakala druga patrulja, ker je nekdo opazil razbito steklo in sporocil na policijo... Medtem je hci ze klicala nazaj in ko sem orisel do Siske, so bili ravno gotovi z zapisnikom. Tako da smo samo spucali na grobo.. in na vrata sem dal deko, da ni tako pihalo notri...in domov. Prste bi rezal takim, ki to delajo... :( ... On je to naredil v parih minutah... in naredil nic drugega, kot sitnosti in skodo. Steklo sem ze narocil in bo menda v torek popldan ze lahko zmontirano... strosek pa okoli 65? menda... z montazo vred...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni tok strosek ampak vsa kolobocija in neprijetnost....

Pa se spomni ce je bilo kaj takega v vidnem polju?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni tok strosek ampak vsa kolobocija in neprijetnost....

Pa se spomni ce je bilo kaj takega v vidnem polju?

 

 

Nic takega ... na zadnjem sedezu samo deznik in metlica za cistit stekla ... :) ... So pa razbili sovoznikovo steklo... in potem ocitno odklenili avto ... odrt je bil menda predal na sovoznikovi strani... pa prtljazna cvrata niso bila zaprta... torej so pogledali samo, ce je kaj takega notri ali zadaj v prtljazniku ... Radio je nedotaknjen (nek Pioneer, ki je stal lani nov okoli 100?)... in kabel za telefon filat je bil v vticnici :) ... Skratka nic takega, kar bi pritegnilo pogled in dalo vedeti, da bi bilo kaj vredno :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda m. pa spet ti odvezani psi. Eto spet prileti ogromen nemski ovcar in direktno v nasega, privezanega - 100m pred domom na cesti. Direkten napad. Un pa stoji tam pa mu ?vi?ga...

Sam sem ga moral obvladat, k sre?i je imel oprsnico (le zakaj....) da sem ga dvignil v luft in je izgubil moc.

 

Pa prav lepa je bila K9 Julius....ocitno samo za modo...

 

In potem se kreten dere, kar spusti ga saj bo prisel. Kreteni ki ne znajo delati s psi!

 

Kar lepo sem ga drzal, da je gospod moral priti ponj.

Tudi oprostite ne rece in gre...naslednjic psa jaz pripnem in ga vlecem domov.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pizda m. pa spet ti odvezani psi. Eto spet prileti ogromen nemski ovcar in direktno v nasega, privezanega - 100m pred domom na cesti. Direkten napad. Un pa stoji tam pa mu ?vi?ga...

Sam sem ga moral obvladat, k sre?i je imel oprsnico (le zakaj....) da sem ga dvignil v luft in je izgubil moc.

 

Pa prav lepa je bila K9 Julius....ocitno samo za modo...

 

In potem se kreten dere, kar spusti ga saj bo prisel. Kreteni ki ne znajo delati s psi!

 

Kar lepo sem ga drzal, da je gospod moral priti ponj.

Tudi oprostite ne rece in gre...naslednjic psa jaz pripnem in ga vlecem domov.

 

 

Men se je to enkrat zgodil, sm zmlatu tistga psa. Ene parkrat sm ga tolk fajn u glavo zadel, da pol k sm ga naslednic srecov ni vec upov niti bliz pridt, smao se na delec je lajov.

 

 

 

Drgac pa, j****ti opel, spet more na servis. Usak jutr ga morm poverglat ene parkrat da uzge, pol pa dela. Sm ze gledov, ni akumulator, ker elektrika je, pa vse funkcionira... Sam se u zid nekam ga bom zategnu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa se spomni ce je bilo kaj takega v vidnem polju?

Sploh ni pomembno. Znanki je bilo vlomljeno v avto na parklpalcu pod ?marno ravno zato, ker je torbo dala iz kabine v prtlja?nik preden je ?la hodit. Ker je bil njen avto edini vlomljen, je o?itno nekdo opazoval to njeno skrivanje torbe. Saj ne da bi bilo kaj vrednega, ampak dokumenti so pa ?li k vragu, pa seveda razbita ?ipa.  

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sploh ni pomembno. Znanki je bilo vlomljeno v avto na parklpalcu pod ?marno ravno zato, ker je torbo dala iz kabine v prtlja?nik preden je ?la hodit. Ker je bil njen avto edini vlomljen, je o?itno nekdo opazoval to njeno skrivanje torbe. Saj ne da bi bilo kaj vrednega, ampak dokumenti so pa ?li k vragu, pa seveda razbita ?ipa.  

A ne bi bilo lepo, ?e bi imel v avtu enega " pridkanega"  pit bula, vlomilec pa ga ne bi opazil? :hudicek:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.