Skoči na vsebino

Razkurnik oz. Razpiiiizdnik


Z M A J

Priporočeno sporočilo

?e vredu.

Si ?e imel kdaj kavalirja? Moje mnenje je da je kavalir najbolj prijazen :)

Eno je prijaznost, drugo je zvestoba, predanost itd. Itak je pa popolnoma vse odvisno od lastnika.

 

Bomser na primer zna biti najbolj hiperaktivna pasma ki ma poveh vsega tako rad cloveka, da je ze problem zarad skakanja in teze.

Tudi tale moj bo celo zivljenje trapast otrok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok.potem pa enega francoskega buldoga.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=DnvixE_LTGg

 

:P

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta velik navija za fren?ija, ampak je vec dela z njim ker to je hisni pes. Pa tudi zdravje imajo ma psu, takoj za pugiji (posledicno spet zaradi lastnikov ki jih zredijo preko meja)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

Pridem po 11ih urah sihta, zje.an k pes, domov in ze na dalec vidim neko cudno senco na xsari...

 

Nek pokvarjen debil mi je sredi dneva ruknu avto (prednje desno kolo in blatnik nad njim) in seveda spiz.il, tako kot hinavske pic.e to znajo.

 

Jst budala, sm pa lani na istmu parkingu sredi noci v nalivu ruknu starega cliota in sem po vseh vhodih iskal (in nasel) lastnico, da sva spisala EU porocilo in da moja denarnica to ?e zdaj cuti vsakic ko obnavljam zavarovanje....

 

No, vsaka sola nekaj stane, od zdaj naprej bom tudi jaz zgleda spadal v to skupino "ups, nic nisem cutil, nic videl, boli me k.rac"... ker itak bolj k si posten, bolj najebes.

 

Za popizdit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne spla?a se ti postat tak. Zdej vsaj ve? da si bolj?i ?lovk, pa ti je vsaj mal v tola?bo. Sicer pa karma's a bitch!

Mah, kurc pa tolazba, ko se bom z ruknenim okol vozu, pa dobil tolk pa tolk manj EUR ob prodaji... pa pac glupo se mi zdi, skrbim za star avto, letam okol servisov ko kej ne stima in pol tko... k bi se cist lahko oglasil pri meni al pa podatke pustil, pa bi se vse lepo zmenili pa mal cez prste pogledal...

 

jbg, vsakmu se zgodi, tud men se je ze, pa sm pac priznal, k si ne predstavlam da gledam v oci nekomu k sm mu ruknu avto pa da on tega ne ve. Pa da sam cakam, kdaj mu bo kapnilo, da sem jaz.

 

Drgac pa ja... upam da si usaj nogo zlomi tale debil, ki je to naredu... da ga mal izuci, samo zato.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani nekaj ni bilo dobro s senzorji (ali pa z mojimi u?esi) in sem se uspel z Renoldom na rikverc dotaknit vat enega vw-ja. Lastnica je ravno pri?la ko sem za brisalec njenega avta zatikal papir z mojo telefonsko ?tevilko in naslovom. Bila je totalno presene?ena in kar ni mogla verjet da sem ji pustil sporo?ilce. Sploh, ker je bila stvar samo manj?a praska in je, po njenih besedah, ona sploh nebi opazila, ?eprav je bila na ?oferskih vratih.

Dogovorila sva se, da zadevo odpelje do lokalnega mojstra in da potem pla?am popravilo. ?ez en teden je poklicala da ne rabim ni? pla?at, da so vse uredili preko zavarovanja na parkiri??u. Pa ?e enkrat se mi je zahvalila za po?tenost.

 

V?asih se po?tenost vseeno izpla?a, ?e zaradi lastnega ob?utka.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lani nekaj ni bilo dobro s senzorji (ali pa z mojimi u?esi) in sem se uspel z Renoldom na rikverc dotaknit vat enega vw-ja. Lastnica je ravno pri?la ko sem za brisalec njenega avta zatikal papir z mojo telefonsko ?tevilko in naslovom. Bila je totalno presene?ena in kar ni mogla verjet da sem ji pustil sporo?ilce. Sploh, ker je bila stvar samo manj?a praska in je, po njenih besedah, ona sploh nebi opazila, ?eprav je bila na ?oferskih vratih.

Dogovorila sva se, da zadevo odpelje do lokalnega mojstra in da potem pla?am popravilo. ?ez en teden je poklicala da ne rabim ni? pla?at, da so vse uredili preko zavarovanja na parkiri??u. Pa ?e enkrat se mi je zahvalila za po?tenost.

 

V?asih se po?tenost vseeno izpla?a, ?e zaradi lastnega ob?utka.

Tocno to... jst sem lani sred noci rikvercal po parkingu , gledam v spegle... vidim cliota, rikvercam, vidim cliota... cutim cliota. Tist k ti pade koncentracija na 5% in ko si lhk sam srecen, da se ni to pokazalo v obliki kaksnega pesca na haubi... zakolnem, grem pogledat, xsara vdrta, clio konkretno spraskan odbijac in blatnik. Zakolnem ?e parkrat. Nikjer nikogar, najmanjsi problem bi mi blo odpelat. Pa sem raje pozvonil pri sosedih ki so imeli prizgano luc in vprasal ce vedo cigav je avto... no, ravno njihov je bil.

 

Pride lastnica dol, rece kaj je blo, recem "jebiga, ni namenoma, pardon, kaj naj zdej, priznam napako". Ni mogla verjet da nisem pobegnil. Prvic se vidiva.

 

 

Spiseva eu porocilo in mi rece da se bo potrudila, da me bo prislo cimceneje. Gre do licarja in do zavarovalnega agenta. Ji receta, da ne bo poceni in da vkolikor zeli imeti porihtano kot se zagre, se nam bolj splaca iti preko zavarocalnice. Recem ni panike, mate moje podatke in porocilo, zrihtejte da bo prav, pardon ?e 1x.

 

Sj mi je blo zoprno padt 3bonitetne razrede, ampak kaj cm, sam sm si kriv...

 

Vem pa, da nocem imeti na sebi bremena, da samo cakam kdaj bodo spuscene gume na xsari (ali se kaj hujsega), ker bi me slucajno kaksna stara mamca videla skozi okno ali pa bi kdo videl, da se poskodbe ujemajo...

 

Tako se pa vsakic nasmehneva s to gospodicno in kaksno receva in v fori recem "pazi odbijac"?. Zarad unih par 10eur pa tud nic slabse ne zivim. In zarad te vdrtine zdaj, tudi ne.

 

Ampak princip je to. Naj pride do mene, rece: zajebou sm, kaj nej.

 

Pa bi tudi jaz rekel : lej, avto itak ni nov, nisem tolk obcutljiv na te stvari, posten si ,lepa beseda lepo mesto najde, bova zrihtala da bo za vse prou...

 

Ampak nekateri so pac gnoji... tudi, in predvsem, v prometu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mozno da pr nas se kr ne nardijo normalnega biometricnega potnega lista. Po 10 letih pa se kr isti problemi.

Glih dubu nov pasus pa lepo gremo z avionom iz Prage v Beograd in na meji na skenerju moj pasus ne prime (tud ta star ni nikol prjev) in pol zacne policaj vrtet ta pasus vsako stran odpre, kt da bi gledov v spodnjem kotu konja kuko tece, no in pol ker je pac policaj tolk cajta si vzev, pol so me pa se na security check drkal pa drzal pa vse odpiral.

Sj ne da v rocni prtljagi ke samo laptop pa knjiga, ampak cist vse je odpru... In ce tko pogledam, vse zarad j**** pasusa k ne dela tko kt bi mogu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mozno da pr nas se kr ne nardijo normalnega biometricnega potnega lista. Po 10 letih pa se kr isti problemi.

Glih dubu nov pasus pa lepo gremo z avionom iz Prage v Beograd in na meji na skenerju moj pasus ne prime (tud ta star ni nikol prjev) in pol zacne policaj vrtet ta pasus vsako stran odpre, kt da bi gledov v spodnjem kotu konja kuko tece, no in pol ker je pac policaj tolk cajta si vzev, pol so me pa se na security check drkal pa drzal pa vse odpiral.

Sj ne da v rocni prtljagi ke samo laptop pa knjiga, ampak cist vse je odpru... In ce tko pogledam, vse zarad j**** pasusa k ne dela tko kt bi mogu

na? paso? lepo dela, le ?e si ga imel poleg telefona si ga uni?il. Lepo pi?e v navodilih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ohranjanje kakovosti, zanesljivosti in obstojnosti biometri?nega potnega lista v ?asu njegove veljavnosti ravnajte s potnim listom kot z vsako drugo elektronsko napravo:
- Potnega lista ne smete prepogibati, trgati ali nanj kako druga?e delovati z mehansko silo.
- Potni list hranite v namenskih ovitkih za no?enje v prtljagi (kov?ek ali ro?na torba, ne smete ga nositi v hla?nem ?epu).
- Potnega lista ne smete izpostavljati nevarnim elektromagnetnim valovanjem ali visokim pritiskom.
- Potnega lista ne smete izpostavljati vlagi, visoki temperaturi (nad +50? C), nizki temperaturi (pod - 10? C), mo?nemu son?nemu sevanju oziroma drugim virom energije, pralnim pra?kom in drugim kemikalijam, organskim topilom in lugom.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za ohranjanje kakovosti, zanesljivosti in obstojnosti biometri?nega potnega lista v ?asu njegove veljavnosti ravnajte s potnim listom kot z vsako drugo elektronsko napravo:

- Potnega lista ne smete prepogibati, trgati ali nanj kako druga?e delovati z mehansko silo.

- Potni list hranite v namenskih ovitkih za no?enje v prtljagi (kov?ek ali ro?na torba, ne smete ga nositi v hla?nem ?epu).

- Potnega lista ne smete izpostavljati nevarnim elektromagnetnim valovanjem ali visokim pritiskom.

- Potnega lista ne smete izpostavljati vlagi, visoki temperaturi (nad +50? C), nizki temperaturi (pod - 10? C), mo?nemu son?nemu sevanju oziroma drugim virom energije, pralnim pra?kom in drugim kemikalijam, organskim topilom in lugom.

 

 

Sem iskal in nasel tudi samo tole... Tukaj ni nikjer napisano, da ne smes imeti blizu mobilnika oz. da se takoj unici, ce je blizu mobilnika ... Kolikor vem, mobilnik NE sodi med naprave z "nevarnim elektromagnetnim valovanjem" ... :) ... Pomoje je tako, da ce nosis oboje v torbi, ne bi smelo imeti nekega vpliva... sploh pa se ne bi smel zato potni list oz. "biometricni cip" v njem uniciti ... Ce pa se, je pa ze v osnovi zanic narejen :) in je pisanje o tem v tej temi vec kot upraviceno :)  :jezicek:

a ni lazje z osebno?

 

sicer pa bi bilo lepo ce bi slo. naredili tudi biometricno osebno

 

Povsod se ne da z osebno ... Verjetno kdo kdaj potuje tudi izven EU in sosednjih drzav :) ... Sicer konkretno za Prago in Beograd je dovolj osebna ... ne gre pa povsod :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem iskal in nasel tudi samo tole... Tukaj ni nikjer napisano, da ne smes imeti blizu mobilnika oz. da se takoj unici, ce je blizu mobilnika ... Kolikor vem, mobilnik NE sodi med naprave z "nevarnim elektromagnetnim valovanjem" ... :) ... Pomoje je tako, da ce nosis oboje v torbi, ne bi smelo imeti nekega vpliva... sploh pa se ne bi smel zato potni list oz. "biometricni cip" v njem uniciti ... Ce pa se, je pa ze v osnovi zanic narejen :) in je pisanje o tem v tej temi vec kot upraviceno :)  :jezicek:

 

Povsod se ne da z osebno ... Verjetno kdo kdaj potuje tudi izven EU in sosednjih drzav :) ... Sicer konkretno za Prago in Beograd je dovolj osebna ... ne gre pa povsod :)

oziroma drugim virom energije, 

:jezicek: 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

oziroma drugim virom energije, 

:jezicek: 

 

 

Torej ne smes imeti poleg njega niti ure, kljucev avtomobila (z daljincem), brezzicnih slusalk, slusnega aprata, srcenga spodbujevalnika,...  :harhar: ... skratka... to je bulshit, ce crkne zato, ker zraven nosis se mobilnik ... Ce pa je res tako obcutljiv, potem je pa zanic narejen... kot sem ze napisal :)

 

In ce bi bilo tako, bi bile problematicne tudi vse brezsticne placilne kartice, zdravstvana izkaznica, in se marikaj drugega, kjer je vgrajen ?ip... :) 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povsod se ne da z osebno ... Verjetno kdo kdaj potuje tudi izven EU in sosednjih drzav :) ... Sicer konkretno za Prago in Beograd je dovolj osebna ... ne gre pa povsod :)

 evropa povsod, razen kosova (tam le z biometricno osebno)

pa govora je blo o pragi in beogradu

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole s telefonom je traparija velika, ni logike da bi se pokvaru ce ga mas ob telefonu

Da dodam, pasus je trenutno str par mescov

 

Mam tud osebno, samo iz mojih izkusenj pac na dolocenih poteh pokazat paus kt pa osebno

Npr. Enkrat me je na makeonsko-grski meji grk zajebavov pol ire ker sm pokazov osebno, pa to je blo na izhodu iz grcije

 

In ko se nabere teh zadev, pol rajs kazes pasus povsod k nisi sigurn da vejo kam slovenci lahko potujemo z osebno in kam ne

 

Aja, pa ne vem kuko majo drugje, ampak prej v grciji in tud zj v pragi ne mores zacasnega bivalisca prjavt brez pasusa

 

 

Nc, bomo vidl za nazaj kuko bo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preverjeno ga telefon zjebe.

 

Sicer so pa ze dokumenti sekundarnega pomena, tole smo v spaniji namontiral. In face recognition je le mali del vsega kar sistem spremlja

 

https://atos.net/en/2016/press-release_2016_09_05/atos-implements-automated-facial-recognition-vehicle-control-spanish-border

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bemti?, pa kaj je danes za en dan? Luna?

 

V torek sem poslal bageristu SMS z naslednjo vsebino:

- "Sli?im, da prihaja? v Lokovec. Oglasi se enkrat ta teden, da se dogovoriva, ker bi tudi jaz imel nekaj za skopat."

 

On mi odgovori:

- "OK"

 

Danes ga pokli?em in spomnim, da je tedna ?e konec, njega pa ?e ni bilo. Pa mi odgovori: "Saj nisem ni? obljubil. Sem samo napisal OK..."

 

Ostalega dialoga (no, bolj monologa) ne bom opisal, ker mi ni ravno v ?ast in slavo, si pa lahko vsak sam predstavlja, kaj je bagerist sli?al...

 

 

 

Kasneje kli?e moja mama, da je nekaj slaba in ?e jo lahko kdo pelje v bolnico. Dobro, jo odpeljem in dokler je na preiskavah, se odpeljem v Ro?no dolino na MOL in v avtopralnico. Stroj ?tarta in se loti prat, nikjer pa ni pene. Ustavim, grem po trgovca, gleda nekaj ?asa in ni druge, res ni pene. Gre po nov listek, znova za?ene in gledava, stroj pere, ampak brez pene. Gre program skozi, trgovec ugasne stroj, malo po?aka, znova za?ene, pregleda kompresor, gre po nov listek. Stroj za?ne prati... Brez pene. Ponovno ustavi, ro?no na?amponira avto, znova po?ene stroj, stojiva zraven in gledava. Stroj lepo opere, ampak izpusti vro?e voskanje. Nato se ventilator na polovici ustavi in stroj ne zgane ve?. Krepalo vse skupaj.

 

 

 

Grem po mamo nazaj, se peljem mimo parkiranih vozil, naenkrat se enemu odprejo vrata. Namotam volan kolikor je ?lo, zahodim ?e zavoro, toliko, da nisem snel tistih vrat. Pa me iz avta ven prav zabodeno pogleda neka ?enska z mobitelom na u?esu. ?e ne bi bil za menoj re?ilec, bi stopil iz avta ven. In bi jo prelopatal, pa ?eprav brez lopate...

 

 

 

Pripeljem mamo domov, pridejo ?e otroci iz ?ole in ko je ?olski avtobus obra?al, se je ena od koko?i zna?la pod gumo. Sploh nisem prej opazil, da je pobegnila ven. Kasneje sem ugotovil, da je ograja na enem delu strgana. Najverjetneje so jo koze...

 

 

 

Zve?er grem pa malo v centralno nametat, pa dobim trsko v roko.

 

 

 

Upam, da se bo vsaj zdaj ustavilo. Druga?e tudi tale no? ne bo moj dan...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Ma, prekleta re?, pa koliko let bodo ?e komunisti in partizani okupirali celo Ljubljano in naredili izredne razmere?

 

Po toliko letih bi bil po?asi ?as, da ?e pokrepajo!

 

In kako lahko dobijo dovoljenje za zaprtje skoraj vse Ljubljane? Naj se najde heroj, ki bi organiziral, na primer, JAP meet in zaprosil za zapore ene ?etrtine tega, kar so danes zaprli, pa da vidimo, kako dale? bo pri?el... Teli pa zaokupirajo kar celo Ljubljano! Pa to ni normalno! ?e kmalu ne pokrepajo, bo treba dr. Ivana Radana zaposlit v kak?ni partizanski bolnici...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e eden, k se mu leta 2017 komunisti in partizani prikazujejo... mogo?e bi bilo dobro, da preveri? zakaj je okrog Lj spominska pot in ?emu je namenjena. Postavljena ?ica in okupacija mesta niso delo komunistov in partizanov ampak italijanskih fa?istov leta 1942-1945 v pomo?i doma?ih sodelovcev okupatorja. In ne bluzi, da je bila danes Lj okupirana od pohodnikov, ki niso ne komunisti in ne partizani, ker ?e si moral zaradi njih pred kak?nim od prehodov po?akat par sekun ali minuto ti pa tud ne bo padla krona z glave - sicer pa ?e te Ljubljana in njene tradicije motijo pa? ne hodi takrat vanjo. ?e bi mene va?e tradicije okol Lokovca motile pa? ne bi hodil tja in se potem po forumih pizdakal v stilu Nora24tv tko da prosim stop bitching ?ez Lj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem komu se kaj prikazuje; pri zznob so lani organizirali 400 proslav...

 

In ?as bi bil, da se neha me?at mitologijo in zgodovinska dejstva. Vsak naj verjame kar ?eli, samo naj s svojo vero ne posiljuje dr?ave.

 

Ps: ?ico so "osvoboditelji" odstranili ?ele tri tedne po vkorakanju, seveda obdr?ali kontrolne to?ke, v tem ?asu pa pobili ve? Ljubljan?anov kot oba okupatorja prej v ?tirih letih... Toliko o pohodu ob "tehni?ni oviri"

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj nabija?... govorimo o vsakoletnem pohodu ob osvoboditvi ljubljane... pizda ste eni fuknjeni ampak res. Takoj za?nete neke komuniste not tla?it pa zadeva nima nobene veze s tem. To je spomin na ?alosten dogodek, da je neko mesto tri leta okupirano in obkro?eno ter maltretirano od tujega okupatorja. In namesto, da bi se jim takrat vsi uprli, so pa? nekateri veslo lizali ritke lahom in nato ?vabom, saj je bilo to bolj priro?no in opurtunisti?no sprejemljivo - o morali teh ljudi raje ne bi.?e se ?e tako napenjate nekateri, pa? borba proti okupatorju je zmagala, ?al so pri tem profitirala najve? komunisti?ne sile, ampak jebat ga v borbi proti zavojevalcu so pa? komunisti najve? vlo?ili. ?e bi se vse takratne stranke, vklju?no z RKC, zdru?ile v borbi proti fa?isti?no nacisti?ni nesnagi, komjunare ne bi niikoli prevladale in bi leta 45 lahko imeli ?e ve?strankarske volitve in druga?en sistem. Zdaj je to prepozno in ?e se ta beli ?e tako napenjate, v Evropi ste ?e vedno prepoznani samo kot izdajalci in drugod (Francija, Norve?ka, Belgija, Italija) so s svojimi kvizlingi in fa?isti obra?unali bistveno huje kot pri nas tako, da tam se tega vpra?anja sploh nih?e ne upa niti postavit - tam vedo, da izdajstvo ni domoljubje.

 

wow - trije tedni proti trem letom obkro?enosti z ?ico - primerjava par excellence. Se pravi zzb te posiljuje s svojimi 40.000 proslavami (zakaj bi jih blo le 400 - internet prenese itak vsak podatek), a k  pa bel?ki izumljajo alternativno zgodovino, ki ni nikjer v evropi potrjena je pa cool. Bolj je nora bolj ji somi?ljeniki verjamejo, ker bolj kot je la? ubrisana bolj zale?e - v Evropskih dr?avah, ki so najve? pretrpele si nih?e ne upa poveli?evat izdajalce, edino na balkanu smo nekaj posebnega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.