Moja cx 30 je narejena na Japonskem. So pa nekatere res made in Mehika. Mogoče te z avtomatskim menjalnikom?
Se vedno pravim,da so Mazdini ročni menjalniki najboljše, kar se da dobit. Mogoče bodo tej novi avtomatski, ki bodo v novih cx 30 kaj boljši.
To si imel pa hudo smolo in srečo obenem. Še nisem slišal za primer v Sloveniji, da bi to v Mazdinem avtomatiku odpovedalo. No, zdaj sem ...
Očitno Japonci CX-30 štancajo prehitro in potem gre kaj narobe. Ali pa so tudi CX-30 tako kot evropske trojke narejene v Mehiki?! Katera je prva črka/številka VIN?
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.